Καινούργιο πάσο-φοιτητική ταυτότητα

Συζητήσεις για όσα θα πρέπει να ξέρει ένας σωστός φοιτητής!

Συντονιστές: Ryu, antony07

Άβαταρ μέλους
semfetamine
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Ιαν 23, 2012 11:50 pm
Real Name: Προμηθεύς Πυρφόρος
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Καινούργιο πάσο-φοιτητική ταυτότητα

Δημοσίευση από semfetamine »

UP

μέσα στις διακοπές μπήκα σε ένα νοσοκομείο φέροντας το επίμαχο πάσο :e_surprised: είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι όλα μου τα όργανα είναι στη θέση τους..
ARBEIT MACHT FREI
Άβαταρ μέλους
LocknLoad
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 2250
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 07, 2007 5:34 pm

Re: Καινούργιο πάσο-φοιτητική ταυτότητα

Δημοσίευση από LocknLoad »

Μην εισαι επιπολαιος...

Σου φτιαξανε ο,τι ειχες εκεινη τη στιγμη αλλα σε χαλασανε με τροπο ωστε να αργησουν να φανουν οι επιπτωσεις. Σε λιγο καιρο θα ανακαλυψεις καμια ανιατη ασθενια και το επομενο που ξερεις ειναι οτι ζεις σε πολλα σωματα (χωρις να κανεις την φυσικη τους)
Ναι, [you] σε παρακολουθώ!

Εικόνα


@[you]
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Amelie Poulain
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Παρ Σεπ 04, 2009 3:11 pm
Real Name: Kleines Näschen
Gender: Female
Facebook ID: 0

Re: Καινούργιο πάσο-φοιτητική ταυτότητα

Δημοσίευση από Amelie Poulain »

Καταλαβαίνω να υπάρχει μια καχυποψία απέναντι στο θέμα κι εγώ την έχω αλλά ρε παιδιά επιστήμονες άνθρωποι θέλουμε να γίνουμε. Τι πάει να πει "ζωντανός οργανισμός" ? Αυτά που λέει η θρησκεία ότι έχουμε ψυχή και όταν πεθάνουμε φεύγει? Το ότι χτυπάει η καρδιά με μηχανήματα δεν σημαίνει ότι είσαι ζωντανός. Οι εγκεφαλικά νεκροί άνθρωποι είναι νεκροί, δε συνέρχονται ποτέ. Δε θα σου πάρει τα όργανα ο γιατρός αν είσαι σε κώμα ή αν απλά χτυπήσεις! Επίσης ο άνθρωπος δεν πάτησε στο φεγγάρι και άλλα τέτοια...
Aν το κράτος θέλει να σου πάρει τα όργανα δεν είναι για λόγους ανθρωπισμού ούτε ότι συνεργάζεται με κυκλώματα για να τα δίνει σε πλούσιους. Είναι πολύ πιο απλό. Γιατί να πεθάνουν 2 άνθρωποι αν μπορεί να ζήσει τουλάχιστον ο ένας. Και αν θες να το δεις από την σκοπιά του κέρδους, αν κοστολογείται ο κάθε άνθρωπος δεν υπάρχει λόγος ένα κράτος να χάσει αυτό το κέρδος. Όσο για το ότι η Vodafon θα βγάλει τα λεφτά της από το εμπόριο οργάνων δεν έχω ξανακούσει μεγαλύτερη ΜΠΑΡΟΥΦΑ!! Η διαφήμιση δηλαδή δεν παίζει...ε??
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Amelie Poulain την Σάβ Ιαν 12, 2013 4:14 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα
palasso
Δημοσιεύσεις: 431
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 04, 2010 3:55 pm
Real Name: Vassilis
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Καινούργιο πάσο-φοιτητική ταυτότητα

Δημοσίευση από palasso »

semfetamine έγραψε:μέσα στις διακοπές μπήκα σε ένα νοσοκομείο φέροντας το επίμαχο πάσο :e_surprised: είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι όλα μου τα όργανα είναι στη θέση τους..
Φέτος θα κάνω κι εγώ αυτό το πείραμα... :lol:
Άβαταρ μέλους
LocknLoad
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 2250
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 07, 2007 5:34 pm

Re: Καινούργιο πάσο-φοιτητική ταυτότητα

Δημοσίευση από LocknLoad »

Off Topic
[quote="Amelie Poulain"]Η διαφήμιση δηλαδή δεν παίζει...ε??[/quote]Τζαμπα συκωτι με σταμπα "Vodafone"
Ναι, [you] σε παρακολουθώ!

Εικόνα


@[you]
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
semfetamine
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Ιαν 23, 2012 11:50 pm
Real Name: Προμηθεύς Πυρφόρος
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Καινούργιο πάσο-φοιτητική ταυτότητα

Δημοσίευση από semfetamine »

LocknLoad έγραψε:...
το επομενο που ξερεις ειναι οτι ζεις σε πολλα σωματα (χωρις να κανεις την φυσικη τους)
xe xe :e_biggrin:
ARBEIT MACHT FREI
Άβαταρ μέλους
Silicon valley
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2011 6:39 pm
Real Name: -----
Gender: Female
Facebook ID: 0

Re: Καινούργιο πάσο-φοιτητική ταυτότητα

Δημοσίευση από Silicon valley »

semfetamine έγραψε: μέσα στις διακοπές μπήκα σε ένα νοσοκομείο φέροντας το επίμαχο πάσο :e_surprised: είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι όλα μου τα όργανα είναι στη θέση τους..
Είσαι σίγουρος??
:lol:
Άβαταρ μέλους
semfetamine
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Ιαν 23, 2012 11:50 pm
Real Name: Προμηθεύς Πυρφόρος
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Καινούργιο πάσο-φοιτητική ταυτότητα

Δημοσίευση από semfetamine »

Silicon valley έγραψε:
semfetamine έγραψε: μέσα στις διακοπές μπήκα σε ένα νοσοκομείο φέροντας το επίμαχο πάσο :e_surprised: είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι όλα μου τα όργανα είναι στη θέση τους..
Είσαι σίγουρος??
:lol:
Off Topic
αν θες μπορείς να τα ελέγξεις ένα προς ένα :ssss: προβλέπεται και short-term παραχώρηση.. you sick pdf :e_biggrin:
ARBEIT MACHT FREI
Άβαταρ μέλους
msl
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 2741
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 17, 2007 2:35 pm
Real Name: Μαρία-Σοφία
Gender: Female
Facebook ID: 735434828
Τοποθεσία: Στα όνειρά μου
Επικοινωνία:

Re: Καινούργιο πάσο-φοιτητική ταυτότητα

Δημοσίευση από msl »

Το θέμα έχει σπάσει στα τρία ..

Θα βρείτε τη μια συζήτηση εδώ-> http://www.semfe.gr/forum/viewtopic.php?f=7&t=5301 και την άλλη εδώ -> http://www.semfe.gr/forum/viewtopic.php?f=14&t=5300
I'm not a bitch, I just have a low tolerance for bullshit ..

:: Αθλητικός Όμιλος Πήγασος Κυψέλης
::
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ακαδημαϊκά”