Επαναφορά της επι πτυχίω εξεταστικής

Συζητήσεις για όσα θα πρέπει να ξέρει ένας σωστός φοιτητής!

Συντονιστές: Ryu, antony07

Άβαταρ μέλους
dragon
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τετ Οκτ 19, 2011 2:52 pm
Real Name: Giwrgos
Facebook ID: 0

Re: Επαναφορά της επι πτυχίω εξεταστικής

Δημοσίευση από dragon »

Ναι αυτο ΛΕΜΕ τσακαλε να εξυπηρετηθουμε ολοι!Μονο ο ESMAP ειχε εκφρασει καποιο θεμα αλλα δεν εχει προβλημα οπως μπορεις να δεις παραπανω!Για μενα που ειμαι μαθηματικο πεφτει με σοβαρο μαθημα αλλιως δεν θα εγραφα.ΕΝΩ εσεις του φυσικου δεν δινετε καποιο αλλο εκεινη την μερα οπως και την τεταρτη 20/3!οποτε ποιο το προβλημα;;


ΠΡΟΦΑΝΕΣΤΑΤΑ να πανε μετα την πραγματικη,ουτως η αλλως η πραγματικη παντα παει για το τελος.Αλλα για παραδειγμα την τεταρτη 20/3 ειναι μια χαρα νομιζω!Εννοειται οτι τσεκαρουμε πρωτα το προγραμμα και μετα προτεινουμε ημερομηνιες!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος antony07 την Τρί Φεβ 19, 2013 11:09 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Λόγος: Double post merged. To double posting απαγορεύεται από τους κανόνες του forum. Παρακαλώ χρησιμοποιήστε το κουμπί edit. Εκ της διαχειρίσεως.
Άβαταρ μέλους
mpekriiiiiis
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 21, 2007 2:24 am
Real Name: Κώστας
Gender: Male
Τοποθεσία: Μια κιθάρα

Re: Επαναφορά της επι πτυχίω εξεταστικής

Δημοσίευση από mpekriiiiiis »

kai allous pou rwtisa kaneis den symfwnei me allagi twn MΔΕ(ek merous tou mathimatikou)
ΕικόναWhat is the life ,don't you wonder?what is above us in the sky?
Άβαταρ μέλους
dragon
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τετ Οκτ 19, 2011 2:52 pm
Real Name: Giwrgos
Facebook ID: 0

Re: Επαναφορά της επι πτυχίω εξεταστικής

Δημοσίευση από dragon »

Καλα ρε φιλαρακι οκ δεν εχω τοσο θεμα με τις ΜΔΕ αρκει να γινει κατι να βολευτουμε ολοι.Μην κοιταζεις μονο την παρτη σου.Μπορουμε καλλιστα να αλλαξουμε τα γραμμικα μοντελα.
Off Topic
Απορώ που βρήκες ολους τους μαθηματικούς και τους εκπροσωπεις κιόλας
Άβαταρ μέλους
Tsakalos
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 06, 2006 1:43 am
Real Name: Κώστας
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Άλφα του Κενταύρου
Επικοινωνία:

Re: Επαναφορά της επι πτυχίω εξεταστικής

Δημοσίευση από Tsakalos »

Δεν ειπε οτι τους βρηκε ολους. Ειπε οτι βρηκε καποιους! Επομενως προφανως δεν κοιταει μονο την παρτι του.
Και εμενα θα με βολευε να μετακινηθουν οι ΜΔΕ αλλα οπως βλεπεις πολλοι μαθηματικοι διαφωνουν!
Την ΑΤΜΟΦ ποτε λετε να τη βαλουμε? Στις 2 τελευταιες μερες?
Να συννενοηθουμε για να ερθουμε σε επαφη με τη γραμματεια μεχρι την Παρασκευη! Μην ξεχνατε οτι η εξεταστικη ξεκινα στις 27 του μηνα...
Τελευταία προτεραιότητα η σχολή μου!
και να θυμομόστε τον κύριο Dio...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
otinanai
Δημοσιεύσεις: 1031
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 07, 2007 9:22 pm
Real Name: χμ..αλεξανδρος
Facebook ID: 0

Re: Επαναφορά της επι πτυχίω εξεταστικής

Δημοσίευση από otinanai »

Από μένα όσο πιιο μετα τόσο το καλύτερο οπότε 21-22 μια χαρά!
Μιλησα σήμερα και με άλλους και κατάλαβα ότι πολλοι ειναι υπερ της μετακίνησης. Τελικα εκεί που είναι η ΑΤΜΟΦ δεν παιζει να βολεύει κανέναν
It's only after we've lost everything that we are free to do anything
[imgr 500x180]http://img.buzznet.com/assets/imgx/2/1/ ... 035284.jpg[/imgr]
igiza
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τετ Φεβ 13, 2013 8:52 pm
Real Name: Igi Zaf
Gender: Female
Facebook ID: 0

Re: Επαναφορά της επι πτυχίω εξεταστικής

Δημοσίευση από igiza »

Συνάδελφοι δε μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει να αλλάζετε το πρόγραμμα. Εγώ μένω στο εξωτερικό και έχω ήδη κανονίσει την επιστροφή μου σύμφωνα με το πρόγραμμα και δε με βολεύει καθόλου να αλλάξει η ΑΤΜΟΦ γιατί δεν έχω άλλα 200 ευρώ για εισιτήρια και είναι τελευταίο μου μάθημα!
kelly_b
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Παρ Οκτ 05, 2012 10:48 pm
Real Name: kelly
Gender: Female
Facebook ID: 0

Re: Επαναφορά της επι πτυχίω εξεταστικής

Δημοσίευση από kelly_b »

Ki egw eimai anti8eth sth metakinhsh ths atmof. einai mia xara ekei pou einai... kai genika h apopsh mou einai oti an den yparxoun e3wf8alma LA8H sto programma, typou ma8hmata idiou e3amhnou idia mera, 'h me mia mera diafora, den yparxei logos na allazei.. se olous mas exei tyxei na mhn ka8ontai kala ta ma8hmata, alla mporoume na filtraroume an peftoun ola mazi.
giwrgakhs33
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 12:17 am
Real Name: giwrgos
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Επαναφορά της επι πτυχίω εξεταστικής

Δημοσίευση από giwrgakhs33 »

Και μένα δεν με βολέυει καθόλου να μετακινηθεί η ατμοφ.Οπως προειπώθηκε:κάποιους τους βρήκε και κάποιους όχι το πρόγραμμα.Και εγω είμαι σε παρόμοια περιπίπτωση με την igiza ,πληρώστε μας τα εισιτήρια και συνεχίστε την κουβεντούλα περι αλλαγής.Αφου βγήκε ετσι το πρόγραμμα ας το ακολουθήσουμε.
Άβαταρ μέλους
Amelie Poulain
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Παρ Σεπ 04, 2009 3:11 pm
Real Name: Kleines Näschen
Gender: Female
Facebook ID: 0

Re: Επαναφορά της επι πτυχίω εξεταστικής

Δημοσίευση από Amelie Poulain »

Γενικά η πρόταση να αλλάξει το μάθημα έγινε μια μέρα μετά την ανακοίνωση του προγράμματος, οπότε προφανώς υποθέσαμε ότι δεν θα υπάρξουν τέτοιου είδους ζητήματα (δλδ να κανονίσει κάποιος με τη μια εισιτήρια) για αυτό και προτείναμε την αλλαγή στο φόρουμ και δεν πήγαμε στο ξεκάρφωτο να ζητήσουμε αλλαγή από τη γραμματεία. Οπότε προς τι το "μίσος και ο αλληλοσπαραγμός? Καλό είναι επίσης στα προγράμματα που φτιάχνονται στην ΧΑΡΙΣΤΙΚΗ να κοιτάνε ποιο είναι δύσκολο μάθημα (δλδ το χρωστάνε πολλοί) ώστε να μην πέφτουν το ένα μετά το άλλο και ΌΧΙ ποια είναι ίδιου εξαμήνου γτ η χαριστική γίνεται για 6 ετoς και πάνω (hello!) :roll: . Προφανώς τώρα δε θα αλλάξουμε το πρόγραμμα οπότε ψυχραιμία...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
beep-beep
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 07, 2006 10:50 pm

Re: Επαναφορά της επι πτυχίω εξεταστικής

Δημοσίευση από beep-beep »

Γενικά ενδιαφέρεται κανείς να μεταφερθεί η Χημείας Στερεάς απο Παρασκευή 15/3 και να πάει μετά την Καθαρά Δευτέρα?
To beep or not to beep?
Άβαταρ μέλους
mpekriiiiiis
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 21, 2007 2:24 am
Real Name: Κώστας
Gender: Male
Τοποθεσία: Μια κιθάρα

Re: Επαναφορά της επι πτυχίω εξεταστικής

Δημοσίευση από mpekriiiiiis »

Paidia h epi ptyxiw twn xeimerinwn tha ginei ton Maio ? Isxuei ayti i fimi?
ΕικόναWhat is the life ,don't you wonder?what is above us in the sky?
Άβαταρ μέλους
Floyd21
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Τρί Μάιος 17, 2011 11:12 am
Real Name: Thanos
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Επαναφορά της επι πτυχίω εξεταστικής

Δημοσίευση από Floyd21 »

Paidia gnwrizei kaneis ean uparxei i dunatotita beltiwsis twn mathimatwn pou tha perastoun stin epi ptuxiw to septembri?Euxaristw!
Xrina
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 27, 2011 5:17 am
Real Name: Xristina
Facebook ID: 0

Re: Επαναφορά της επι πτυχίω εξεταστικής

Δημοσίευση από Xrina »

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος constant την Δευ Μαρ 11, 2013 10:41 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Περάστηκαν οι αλλαγές στο πρόγραμμα εξετάσεων.
Profi
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 08, 2009 1:11 pm
Real Name: ilias
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Επαναφορά της επι πτυχίω εξεταστικής

Δημοσίευση από Profi »

ξέρει κανείς αν όσοι δήλωσαν μαθήματα για την επί πτυχίο των εαρινών έπρεπε να ξανακάνουν τώρα δήλωση μαθημάτων για την κανονική εαρινή??
ESMAP
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: Παρ Μάιος 21, 2010 9:00 pm
Real Name: Dani
Facebook ID: 0

Re: Επαναφορά της επι πτυχίω εξεταστικής

Δημοσίευση από ESMAP »

H δήλωση των επί πτυχίω δεν έχει καμία σχέση με με την εκάστοτε κανονική δήλωση των μαθημάτων που γίνεται μαζί με την εγγραφή σε εξάμηνο. Για παράδειγμα για να δώσεις τώρα εαρινά μαθήματα έπρεπε να έχεις δηλώσει τα μαθήματα μέχρι εχθές και όταν γίνει επι πτυχίω για τα χειμερινά κάπου μέσα στο εξάμηνο θα δηλώσεις πάλι χειμερινά.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ακαδημαϊκά”