Γενική συνέλευση Φ.Σ. ΣΕΜΦΕ Τρίτη 29/4

Ιδιαίτερα ζητήματα που απασχολούν τη ΣΕΜΦΕ (όπως π.χ., συνδικαλιστικά, επαγγελματικά δικαιώματα, πρόγραμμα σπουδών κτλ.)

Συντονιστές: antony07, Chris

PanosSs
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Σάβ Απρ 05, 2014 2:36 pm
Real Name: Panos
Gender: Male

Γενική συνέλευση Φ.Σ. ΣΕΜΦΕ Τρίτη 29/4

Δημοσίευση από PanosSs »

Επειδή η γραμματεία φαίνεται πλέον πως δεν ασχολείται με μικροαστικά ζητήματα όπως ανακοινώσεις και ενημέρωση των φοιτητών. Υπενθυμίζω ότι αυτή την Τρίτη 29/4 έχουμε γενική συνέλευση σαν φοιτικός σύλογος, 12:30 η ώρα στο αμφ. 2 κλασσικά, μετά από απόφαση της προηγούμενης γενικής συνέλευσης. Με θέματα:
Εργατική Πρωτομαγιά
Διαγραφές φοιτητών
Τις αποφάσεις τις συνέλευσης καθηγητών στης 28/4
Και άλλα θέματα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος LocknLoad την Τετ Απρ 30, 2014 12:02 am, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Λόγος: Καλύτερα οι τίτλοι να γράφονται με μικρά
Άβαταρ μέλους
semfetamine
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Ιαν 23, 2012 11:50 pm
Real Name: Προμηθεύς Πυρφόρος
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Γενική συνέλευση Φ.Σ. ΣΕΜΦΕ Τρίτη 29/4

Δημοσίευση από semfetamine »

Για ποιόν λόγο δεν γίνεται η συνέλευση κάποια Τετάρτη που σταματάνε ΕΠΙΤΗΔΕΣ όλα τα μαθήματα 12:30? Και μη μου απαντήσετε επειδή είμαστε ομαδικά ηλίθιοι.. το ξέρω αυτό, δεν θα μασταν στη σεμφε αλλιώς..
ARBEIT MACHT FREI
Άβαταρ μέλους
Tsakalos
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 06, 2006 1:43 am
Real Name: Κώστας
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Άλφα του Κενταύρου
Επικοινωνία:

Re: Γενική συνέλευση Φ.Σ. ΣΕΜΦΕ Τρίτη 29/4

Δημοσίευση από Tsakalos »

semfetamine έγραψε:Για ποιόν λόγο δεν γίνεται η συνέλευση κάποια Τετάρτη που σταματάνε ΕΠΙΤΗΔΕΣ όλα τα μαθήματα 12:30? Και μη μου απαντήσετε επειδή είμαστε ομαδικά ηλίθιοι.. το ξέρω αυτό, δεν θα μασταν στη σεμφε αλλιώς..
Γιατι ειμαστε επαναστατες!!! Λεμε οχι σε ολα! Αν μας βαλουν κενο την Τριτη θα αρχισουμε συνελευσεις την Τεταρτη! 8)
Τελευταία προτεραιότητα η σχολή μου!
και να θυμομόστε τον κύριο Dio...
Εικόνα
Manthos
Δημοσιεύσεις: 236
Εγγραφή: Τετ Οκτ 19, 2011 7:08 pm
Real Name: Manthos
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Γενική συνέλευση Φ.Σ. ΣΕΜΦΕ Τρίτη 29/4

Δημοσίευση από Manthos »

semfetamine έγραψε:Για ποιόν λόγο δεν γίνεται η συνέλευση κάποια Τετάρτη που σταματάνε ΕΠΙΤΗΔΕΣ όλα τα μαθήματα 12:30? Και μη μου απαντήσετε επειδή είμαστε ομαδικά ηλίθιοι.. το ξέρω αυτό, δεν θα μασταν στη σεμφε αλλιώς..
Το "κενό" από που προκύπτει; αφού 12:45 έχει Fortran και 13:45 Θ. Ελαστικότητας. Άρα ο ηλίθιος, ως συνήθως, είσαι εσύ. Αλλά αν δεν ήσουνα θα είχες έστω και μία φορά προσφέρει με τις τοποθετήσεις σου και κάτι χρήσιμο εκτός από προσβολές προς τους συνομιλητές σου και υποτίμηση της σχολής στο άσχετο.
Drjekil
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: Παρ Οκτ 11, 2013 4:26 pm
Real Name: Hyde

Re: Γενική συνέλευση Φ.Σ. ΣΕΜΦΕ Τρίτη 29/4

Δημοσίευση από Drjekil »

Χαχαχαχα πεστα ρε manthos εχω βαρεθει να βλεπω τα ποστ του συγκεκριμενου να κραζουν τα παντα που αφορουν τη σχολη μας και το φοιτητικο συλλογο. Semfetamine θα σου πω απλα οτι κουραζεις με οσα γραφεις...
Άβαταρ μέλους
semfetamine
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Ιαν 23, 2012 11:50 pm
Real Name: Προμηθεύς Πυρφόρος
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Γενική συνέλευση Φ.Σ. ΣΕΜΦΕ Τρίτη 29/4

Δημοσίευση από semfetamine »

Φίλε ελάχιστε έως αμελητέε σεμφίτη, άλλο να υπάρχει ένα τμήμα fortran και ένα ακόμα ροής/επιλογής και άλλο να χάνονται πολλά και πολύ σοβαρά μαθήματα. Με ένα γρήγορο πέρασμα βλέπουμε εργαστήριακή φυσική που οι ασκήσεις είναι ούτως ή άλλως tight στο πρόγραμμα, κβάντο 1, ατομική μοριακή και διάφορα άλλα ροών, επιλογής κτλ
ARBEIT MACHT FREI
PanosSs
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Σάβ Απρ 05, 2014 2:36 pm
Real Name: Panos
Gender: Male

Re: Γενική συνέλευση Φ.Σ. ΣΕΜΦΕ Τρίτη 29/4

Δημοσίευση από PanosSs »

Οτιδήποτε, την Τρίτη υπάρχει συνέλευση και κοιτάχτε να έρθετε!
Άβαταρ μέλους
nikolas_asteri
Δημοσιεύσεις: 309
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 15, 2006 1:03 am
Real Name: nikolas?
Τοποθεσία: Kameni gi tis meta-ptyxiw xwras

Re: Γενική συνέλευση Φ.Σ. ΣΕΜΦΕ Τρίτη 29/4

Δημοσίευση από nikolas_asteri »

αμελητεος σεμφιτης; wow...πως μετραμε τον σεμφιτη;
Manthos
Δημοσιεύσεις: 236
Εγγραφή: Τετ Οκτ 19, 2011 7:08 pm
Real Name: Manthos
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Γενική συνέλευση Φ.Σ. ΣΕΜΦΕ Τρίτη 29/4

Δημοσίευση από Manthos »

semfetamine έγραψε:Φίλε
Όχι. Αν μη τι άλλο, γιατί είμαι καλόγουστος.
semfetamine έγραψε:ελάχιστε έως αμελητέε σεμφίτη,
Καλά, μη κλάψεις. Δώσε απλώς κατατακτήριες όταν τελειώσεις και πήγαινε όπου σκατά ήθελες και απέτυχες να μπεις.
semfetamine έγραψε:άλλο να υπάρχει ένα τμήμα fortran και ένα ακόμα ροής/επιλογής και άλλο να χάνονται πολλά και πολύ σοβαρά μαθήματα.
Α, παίζουμε το "λέω προφανή πράγματα"; Εντάξει, σειρά μου τώρα. Με δεδομένο ότι παρακολουθούν μαθήματα και άτομα που συμμετέχουν στο ΜΑΣ και στα σχήματα της ΕΑΑΚ, μάλλον θα υπάρχει κάποιος σοβαρός λόγος που αγνοούν αυτό το δεδομένο, τον οποίο μένει να μας τον πουν φυσικά. Αλλά και αν δε το πιστεύεις αυτό, σκέψου ότι δε θέλουν να χάσουν ψήφους χωρίς λόγο. Υπερβολική απαίτηση από κάποιον τόσο στενόμυαλο, το ξέρω, αλλά κάνε μία προσπάθεια να σκεφτείς πιο σφαιρικά. Μπορεί και να σε εκπλήξει το αποτέλεσμα. Από την άλλη, αυτό προϋποθέτει ότι δρας καλόβουλα και δεν αναπαράγεις ψέματα τα οποία μπορεί να επιβαρύνουν τους συναδέλφους σου και για την επιβεβαίωση των οποίων θα χρειαζόταν
semfetamine έγραψε:ένα γρήγορο πέρασμα
Μόνος σου τα λες. ΟΕΔ(για το "ηλίθιος").
nikolas_asteri έγραψε:αμελητεος σεμφιτης; wow...πως μετραμε τον σεμφιτη;
Μάλλον εννοεί ότι όποιος του αρέσει η σχολή είναι gtpk και όποιος τη βρίζει νυχθημερόν είναι...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
semfetamine
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Ιαν 23, 2012 11:50 pm
Real Name: Προμηθεύς Πυρφόρος
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Γενική συνέλευση Φ.Σ. ΣΕΜΦΕ Τρίτη 29/4

Δημοσίευση από semfetamine »

Αν σ'αρεσει και λιγο η σχολη και εχεις φιλοδοξιες για μετα, θα πρεπει να με εχεις αφισα στο δωματιο σου.. drink it


Συνελευση Τριτη 12:30 για να μη μολυνουμε το θρεντ
ARBEIT MACHT FREI
Manthos
Δημοσιεύσεις: 236
Εγγραφή: Τετ Οκτ 19, 2011 7:08 pm
Real Name: Manthos
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Γενική συνέλευση Φ.Σ. ΣΕΜΦΕ Τρίτη 29/4

Δημοσίευση από Manthos »

semfetamine έγραψε:Αν σ'αρεσει και λιγο η σχολη και εχεις φιλοδοξιες για μετα, θα πρεπει να με εχεις αφισα στο δωματιο σου.. drink it
Παρακαλώ να κρατήσουμε ενός λεπτού σιγή για τον άγριο θάνατο της αυτογνωσίας.

Υ.Γ Προς τους διαχεριστές: Με δεδομένο ότι ο συγκεκριμένος όντως μολύνει διάφορες συζητήσεις με κακό χιούμορ και άχρηστα σχόλια, απλώς και μόνο για να επιδείξει την απέχθειά του για κάθε τι που σχετίζεται με τη σχολή και το πόσο έχει καβαλήσει το καλάμι, μήπως θα έπρεπε να εξετάσετε σοβαρά το ενδεχόμενο ενός θεραπευτικού μπαναρίσματος; Το ξέρω ότι η κατάστασή του φαίνεται μη αναστρέψιμη, αλλά, δε φταίμε οι υπόλοιποι που κάποια γυναίκα του λέει 20 φορές τη μέρα, ψέματα, ότι είναι πολυ έξυπνος. Η μάνα του φταίει.
Άβαταρ μέλους
semfetamine
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Ιαν 23, 2012 11:50 pm
Real Name: Προμηθεύς Πυρφόρος
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Γενική συνέλευση Φ.Σ. ΣΕΜΦΕ Τρίτη 29/4

Δημοσίευση από semfetamine »

κοντα επεσες, Η αναλυτικη μου..

φιλακια
ARBEIT MACHT FREI
Άβαταρ μέλους
Chris
Forum Moderator
Forum Moderator
Δημοσιεύσεις: 1064
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 2:02 pm
Real Name: Χρήστος
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Γενική συνέλευση Φ.Σ. ΣΕΜΦΕ Τρίτη 29/4

Δημοσίευση από Chris »

Θα μπορούσαν να πέσουν λίγο οι τόνοι είναι η αλήθεια...

Υ.Γ. semfetamine αγόρι μου χαλάρωσε λιγάκι...μας αρέσει η σχολή μας, την αγαπάμε :heart: , αλλά δε θα ξεκινήσουμε να αρχίσουμε και να τις μετράμε κιόλας...
Manthos
Δημοσιεύσεις: 236
Εγγραφή: Τετ Οκτ 19, 2011 7:08 pm
Real Name: Manthos
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Γενική συνέλευση Φ.Σ. ΣΕΜΦΕ Τρίτη 29/4

Δημοσίευση από Manthos »

Μόλις μου έδωσες τίτλο για τη βιογραφία σου:
Manthos έγραψε:"κάποια γυναίκα...
semfetamine έγραψε:Η αναλυτικη μου.."
Υ.Γ Έχεις βάλει στοίχημα να μην αφήσεις καμία αμφιβολία για το "ηλίθιος"; διότι αλλιώς δεν εξηγείται.
Άβαταρ μέλους
Cfn
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2012 5:36 pm
Real Name: M
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Γενική συνέλευση Φ.Σ. ΣΕΜΦΕ Τρίτη 29/4

Δημοσίευση από Cfn »

ΣΕΜΦΕ φόρουμ σ' αγαπώ παθολογικά. <3
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ειδικά Θέματα”