Αναφορά πρακτικής άσκησης

Χα! Και νόμιζες ότι ανώτατη εκπαίδευση σημαίνει καθισιό! Πάμε για δουλεια, πάμε για δουλειάααα...

Συντονιστής: antony07

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
O kanenas
Δημοσιεύσεις: 3246
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 05, 2006 3:26 pm
Real Name: Αφροξυλάνθη
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Within search engines that search engines that search
Επικοινωνία:

Αναφορά πρακτικής άσκησης

Δημοσίευση από O kanenas »

Μετά το τέλος της πρακτικής άσκησης, ο φοιτητής είναι υποχρεωμένος να παραδώσει μια αναφορά στον υπεύθυνο καθηγητή, που να αναλύει τι έκανε και τι δεν έκανε ο φοιτητής στην πρακτική του. Δίνοντας την αναφορά αυτή, ο καθηγητης υπογράφει ένα χαρτί το οποίο είναι υποτίθεται απαραίτητο για την διαδικασία έκδοσης της επιταγής. Πουλάκια μπλε...

Δεν ξέρω πώς γινόταν παλιότερα, αλλά φέτος τη δουλειά την έχει αναλάβει η γραμματεία του ΑΚΕΔ, η οποία ξεκίνησε την διαδικασία έκδοσης της επιταγής πριν καν παραδώσω την εργασία στον καθηγητή. Λοιπόν, αν είναι έτσι και του χρόνου, μην κάνετε το δικό μου λάθος και ψαρώσετε σε περίπτωση που ο καθηγητής έχει απαιτήσεις για την αναφορά που θα του παραδώσετε. Μπορείτε να τον γράψετε στα μπλε σας και να πάτε να πάρετε την επιταγή.

Για να καταλάβετε, παρέδωσα την εργασία (αφού με παίδεψε ο Φουσκάκης, ο οποίος ήθελε ντε και καλά 10σέλιδο) και υπέγραψε το χαρτί. Το υπογεγραμμένο χαρτί δεν το έχω δώσει σε κανέναν, αλλά η διαδικασία κυλά ομαλά.
R.I.P.
Life is so vain, but death equals pain
So let's make one more attempt and live with nothing to gain
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πρακτική Άσκηση”