NUCLEAR PHYSICS IS COMPLETELY DIFFERENT! from ATOMIC PHYSICS

Βρήκες ή ψάχνεις κάτι ενδιαφέρον για τους τομείς των Μαθηματικών, της Φυσικής ή της Πληροφορικής; Για πέρνα να τα πούμε...

Συντονιστές: kostas213, markelos, Tulis

Άβαταρ μέλους
semfetamine
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Ιαν 23, 2012 11:50 pm
Real Name: Προμηθεύς Πυρφόρος
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: NUCLEAR PHYSICS IS COMPLETE DIFFERENT!! from ATOMIC PHYS

Δημοσίευση από semfetamine »

Και ας αλλάξει κάποιος στον τίτλο το complete με completely, επίρρημα ρε διάολε..

Πάντως αντί να γελάω με αυτήν την παρωδία, νιώθω να απογοητεύομαι και σχεδόν να θλίβομαι! Κοινωνική ωριμότητα?
ARBEIT MACHT FREI
Petition
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Δευ Φεβ 02, 2015 11:34 am
Real Name: Ιωσήφ-Χρήστος Κ. Κονδυλάκης

Re: NUCLEAR PHYSICS IS COMPLETE DIFFERENT!! from ATOMIC PHYS

Δημοσίευση από Petition »

“Theoretically and under very special applied conditions a nuclear fission reactor may explode as Nuclear Bomb” by Joseph-Christos Kondylakis , original QUANTITATIVE! scientific research , presented in the 19th scientific symposium of the Hellenic Nuclear Physics Society , at the Aristotelian University of Thessaloniki,Greece in May 2010
Άβαταρ μέλους
constant
Portal Administrator
Portal Administrator
Δημοσιεύσεις: 1684
Εγγραφή: Τετ Δεκ 01, 2010 2:16 pm
Real Name: Konstantinos
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: NUCLEAR PHYSICS IS COMPLETE DIFFERENT!! from ATOMIC PHYS

Δημοσίευση από constant »

Η επικοινωνία καθίσταται αδύνατη μάλλον..
Petition
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Δευ Φεβ 02, 2015 11:34 am
Real Name: Ιωσήφ-Χρήστος Κ. Κονδυλάκης

Re: NUCLEAR PHYSICS IS COMPLETELY DIFFERENT! from ATOMIC PHY

Δημοσίευση από Petition »

ΛΙΑΝ ΕΠΕΙΓΟΝ!!!(Διότι αφορά την Παγκόσμια Πυρηνική Ασφάλεια+Κ.Α.+Κ.Τ.Λ.)

Πρός τις Εισαγγελείες[Α.Π.+Εφετών+Πρωτοδικών] των Αθηνών+Ε.Υ.Π.+Ελλην. Αστυνομία+κ.α.
Κοινοποίηση πρός τις {Βασιλική Ολλανδική Πρεσβεία+Καναδική Πρεσβεία} εν Ελλάδι...
Σχετικά είναι 1) Η Αυτεππάγγελτη Μήνυση μου (μέσω φαξ) της Κυριακής-23-Αυγούστου-2015 κατά
του Ι.Κ.Α. & ΕΛ.ΚΕ.Θ.Ε. & των Ηθικών Αυτουργών τους(λίαν πιθανώς Εβραίων!...)
2)

Από τον Ιωσήφ-Χρήστον Κ. Κονδυλάκην,Πυρηνικόν Φυσικό/ειδικευμένο εις την πυρηνικη ΣΧΑΣΗ (Εφηρμοσμένα+Θεωρητικά) και με Ολιστική αντίληψη εις πολλές επιστήμες & τεχνολογίες , Μικράς Ασίας 13, Αγιος Νικόλαος της Αναβύσσου, 19013 Αττική, τηλ+φαξ 22910-55275 ,
Πέμπτη-24-Σεπτεμβρίου-2015

ΕΠΙΤΑΓΧΥΣΗ!!! ΤΗΣ ΜΗΝΥΣΗΣ ΜΟΥ ΤΗΣ 23-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-2015 & ΑΜΕΣΗ!! ΕΚΤΕΛΕΣΗ
ΤΗΣ ΣΧΕΤΙΚΗΣ ΔΙΑΤΑΓΗΣ ΤΟΥ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΑΚΡΟΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΠΟΙΝΙΚΟΥ ΠΡΩΤΟΔΙ-
ΚΕΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕ ΑΡ. ΠΡΩΤ. 37546/25-5-2015 ΠΟΥ ΔΙΕΤΑΞΕ! ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΝΑ
ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ Ι.Κ.Α. ΕΝΤΟΣ 20 ΗΜΕΡΩΝ

Κύριε(οι) ή Κυρία(ες) Δικαστικοί Λειτουργοι

Επειδή , επιπλέον του ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΟΥ Δικαιολογητικού!!! της αποφάσεως του Εισαγγελέως Ακροάσεων του Ποινικού Πρωτοδικείου Αθηνών με αρ. Πρωτ. 37546/25-5-2015 που αυθημερόν κατέθεσα εις το πρωτόκολο του Διοικητού του Ι.Κ.Α. με αρ. Πρωτοκ. 7919/25-5-2015 και που ο Εισαγγελέας Διέταξε!! εντός 20 ημερών να αρχίσω να λαμβάνω τα χρήματα της Σύνταξης μου, σας γνωρίζω ότι
1. Ειμαι ο Μοναδικός εις την Ελλάδα Πυρηνικός Φυσικός που έχει ειδικευθεί εις την ΠΥΡΗΝΙΚΗ ΣΧΑΣΗ(η οποία είναι η Ουσία των Πυρηνικών Αντιδραστήρων Σχάσεως και των Πυρηνικών όπλων)
2. Νομίζω ότι εις ολόκληρη την Ευρώπη υπάρχουν ισως λιγότεροι απο 5 πυρηνικοί φυσικοί πού να έχουν κάνει διατριβή ειδικεύσεως των εις την Πυρηνική ΣΧΑΣΗ(Εφηρμοσμένα+Θεωρητικά)...
3. Από ότι γνωρίζουμε είμαι ο Μοναδικός Παγκοσμίως! Επιστήμων που εχει δημοσιεύσει Πρωτότυπη ΠΟΣΟΤΙΚΗ!!!!!! έρευνα ότι ένας πυρηνικός αντιδραστήρας μπορεί (υπο ειδικές συνθήκες) να ανατιναχθεί ως Πυρηνική Βόμβα...

Επειδή εάν ενας πυρηνικός αντιδραστήρας ανατιναχθεί ως Πυρηνική Βόμβα τότε ΤΟΝΟΙ Πλουτωνίου θα μπούν εις ατμοσφαιρική & θαλάσσια κυκλοφορία και θα επιθεθούν εις το έδαφος...και επειδή εαν
ΕΝΑ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟΣΤΟ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟΥ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΩΝΙΟΥ (μgr) ΕΑΝ ΕΙΣΠΝΕΥΘΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΚΑΡΚΙΝΟ....
και Επειδή τα Πυρηνικά Ατυχήματα ΔΕΝ αναγνωρίζουν τα σύνορα των Εθνών...
και Επειδή εις την Πυρηνική Φυσική ισχύει το ρητό “ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ ΠΡΟΛΗΨΗΣ!!!! ΙΣΟΔΥΝΑΜΕΙ ΜΕ ΤΟΝΟΥΣ!!! “ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ”...” και επειδή Εαν ένας Πυρηνικός Αντιδραστήρας Ανατυναχθεί ως Πυρηνικη Βομβα πιθανότατα ΜΗ Αντιστρεπτές ΥΠΕΡ_ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ!!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ,ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ,...
Δια τους ανωτέρω λόγους και με Ουσιαστικό σκοπό να Συμβάλω Σημαντικά εις την Πρόληψη Πυρηνικών Ατυχημάτων αλλά και σε Αλλες Επιστήμες ΑΜΕΣΑ! χορηγήστε την Πλήρη Συνταξη μου και Ολα τα επιδόματα της ΚΑΙ Τιμωρήστε! τους Ενόχους και Κυρίως τους Ηθικούς Αυτουργούς!!!, Κ.Α., Κ.Τ.Λ.,...
Άβαταρ μέλους
nikolas_asteri
Δημοσιεύσεις: 309
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 15, 2006 1:03 am
Real Name: nikolas?
Τοποθεσία: Kameni gi tis meta-ptyxiw xwras

Re: NUCLEAR PHYSICS IS COMPLETELY DIFFERENT! from ATOMIC PHY

Δημοσίευση από nikolas_asteri »

Γαμώ το σπίτι μου είσαι καταπληκτικός τύπος <3 <3

Μπαίνω πιά μόνο για να διαβάζω εσένα και τα άκυρα θαυμαστικά σου :e_biggrin:

Καινούρια τοποθέτηση το "λίαν πιθανώς Εβραίων"; :?: :?:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ζητήματα Μαθηματικών - Φυσικής - Πληροφορικής”