Διανομή Συγγραμμάτων Εαρινών Εξαμήνων 2006-07

Μήπως να ξανακάνω Μηχανογραφικό;

Συντονιστές: markelos, Ryu, φιάλη klein, meleneemil, Nasia!

Άβαταρ μέλους
enaskanenas
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Παρ Δεκ 01, 2006 6:30 pm
Real Name: Κώστας
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Νίκαια
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από enaskanenas »

Takis έγραψε:Σε προειδοποιώ θα σου απαντήσω λίγο πολυδιάστατα:
Ήμουν άτυχος αλλά κυρίως σπάστηκα με την ατυχία μου, ποιά εννοείς υπόλοιπα βιβλία; μήπως πήγατε και στη Στοά των Βιβλίων τις καταστάσεις του Ζάχου;
Εννοώ τα βιβλία που ανέφερες σε προηγούμενο post σου.Όχι ευτυχώς δεν πήγαμε αλλη κατάσταση πουθενά!
Takis έγραψε:Σε άλλες σχολές όπως "Πληροφορική και Τηλεπικοινωνίες" στο Καποδιστριακό είναι δεδομένο ότι πάνε τις καταστάσεις φοιτητές!
Αυτό ομολογώ πως δεν το ήξερα!Πίστευα οτι από τόσα άτομα στη γραμματεία,έστω ένας (1) :lol: θα πήγαινε τη ρημαδοκατάσταση και δεν θα ταλαιπωρούνταν κανενας φοιτητής.
Άβαταρ μέλους
theos
Δημοσιεύσεις: 762
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 05, 2006 4:53 am
Real Name: Αριστοτέλης-Εμμανουήλ Θάνος-Φίλης (Μάνος) ge04017
Gender: Male
Τοποθεσία: Alwaysland

Δημοσίευση από theos »

Το βιβλίο για το μάθημα του Ζάχου το παίρνετε από τη στοά του βιβλίου. Αλλά αυτό δεν λέει τίποτα καθώς υπάρχουν διακόσια μαγαζιά εκεί μέσα. Είναι εκδόσεις εκρεμές και το βιβλίο μπορείτε να το πάρετε και ας μην υπάρχει κατάσταση. Η κυρία που έχει εκεί το μαγαζί το δίνει και απλώς γράφετε το όνομα σας σε μια λίστα... Takis σε πιάσανε κότσο μου φαίνεται. Εμένα μου το έδωσαν και χωρίς καν να δείξω πάσο-ταυτότητα

Να προσθέσω ότι όσοι χρωστάτε το μάθημα, πάτε να το πάρετε. Το βιβλίο μόλις μεταφράστηκε και δεν είχε δωθεί καμιά από τις προηγούμενες φορές
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος theos την Τετ Ιούλ 04, 2007 12:53 am, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
Λογική είναι η τέχνη να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση!!!
Άβαταρ μέλους
Takis
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 27, 2006 1:03 am
Real Name: Παναγιώτης
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα Βριλήσσια

Δημοσίευση από Takis »

Δύο post έκανα ο καημένος και όμως μπερδεύομαι :(
Λοιπόν επειδή θέλω να καταλάβω, ανέφερα 3 βιβλία εγώ στο πρώτο post:
1)Μηχανές Λογικής για το μάθημα του Ζάχου Εισαγωγή στην Επιστήμη των Η/Υ από την Στοά των Βιβλίων κάτω από το Αρσάκειο
2)Σύγχρονη Φυσική για την Κβαντομηχανική στα Εξάρχεια οδός Μάνης 5 μόνο Τρίτη και Πέμπτη 12-4 (με μια μικρή επιφύλαξη)
3)Μηχανική των Κατασκευών από τις εκδόσεις Φούντας Στουρνάρη
και επίσης λέω ότι δεν κατάφερα να πάρω τα 2/3 των βιβλίων (πήρα το (3) μόνο)

εσύ αγαπητέ enaskanenas απαντάς
enaskanenas έγραψε:Κάναμε ένα tour πρώτα για τα υπόλοιπα βιβλία και στο τέλος καταλήξαμε εκεί(=Κβαντομηχανική προφανώς).
Έπειτα ρώτησα και απάντησες :
enaskanenas έγραψε:
Takis έγραψε:Σε προειδοποιώ θα σου απαντήσω λίγο πολυδιάστατα:
Ήμουν άτυχος αλλά κυρίως σπάστηκα με την ατυχία μου, ποιά εννοείς υπόλοιπα βιβλία; μήπως πήγατε και στη Στοά των Βιβλίων τις καταστάσεις του Ζάχου;
Εννοώ τα βιβλία που ανέφερες σε προηγούμενο post σου.Όχι ευτυχώς δεν πήγαμε άλλη κατάσταση πουθενά!
Δηλαδή αφού κάνατε tour για βιβλία και στα τρία που ανέφερα ρωτώ το εξής: Του Ζάχου το βιβλίο που δεν μου έδωσαν εμένα(λόγω έλλειψης κατάστασης), σε σας το έδωσαν; και αν σας το δώσανε σε ποιες εκδόσεις πήγατε :?:
"Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -- and a lot of courage -- to move in the opposite direction." {Albert Einstein}

"Great spirits have often encountered violent opposition from weak minds."
Άβαταρ μέλους
enaskanenas
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Παρ Δεκ 01, 2006 6:30 pm
Real Name: Κώστας
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Νίκαια
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από enaskanenas »

Φίλε Takis συγνώμη αν σε μπέρδεψα αλλα δεν κατάλαβα οτι δεν υπήρχε κατάσταση για το βιβλίο του Ζάχου!
Λοιπόν,το βιβλίο του Ζάχου το πήραμε κανονικά(χωρίς προβλήματα)  απ΄την Στοά του βιβλίου(Ακαδημίας νομίζω), εκδόσεις Εκκρεμές.
Ελπίζω να βγήκε μια άκρη!ουφ  :thumbup:
Άβαταρ μέλους
theos
Δημοσιεύσεις: 762
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 05, 2006 4:53 am
Real Name: Αριστοτέλης-Εμμανουήλ Θάνος-Φίλης (Μάνος) ge04017
Gender: Male
Τοποθεσία: Alwaysland

Δημοσίευση από theos »

Με έχετε κάνει τεχνητό ignore????

Η στοά του βιβλίου δεν είναι στην Ακαδημίας. Είναι  Πεσμαζόγλου 5 κάθετος στην Πανεπιστημίου. Κατεβαίνετε μετρό Πανεπιστήμιο και είναι εκεί δίπλα
Λογική είναι η τέχνη να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση!!!
Άβαταρ μέλους
Takis
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 27, 2006 1:03 am
Real Name: Παναγιώτης
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα Βριλήσσια

Δημοσίευση από Takis »

enaskanenas έγραψε:Φίλε Takis συγνώμη αν σε μπέρδεψα αλλά δεν κατάλαβα ότι δεν υπήρχε κατάσταση για το βιβλίο του Ζάχου!
Λοιπόν,το βιβλίο του Ζάχου το πήραμε κανονικά(χωρίς προβλήματα)  απ΄την Στοά του βιβλίου(Ακαδημίας νομίζω), εκδόσεις Εκκρεμές.
Ελπίζω να βγήκε μια άκρη!ουφ  :thumbup:
Ευχαριστώ, εγώ φταίω που μπλέχτηκα πήγαμε σε λάθος εκδόσεις ή για την ακρίβεια ήταν λίγο έως πολύ άσχετοι στο εθνικό κέντρο βιβλίου που μας έστειλε λάθος... Άρα εκδόσεις Εκκρεμές για το βιβλίο Μηχανές Λογικής
theos έγραψε:Με έχετε κάνει τεχνητό ignore????

Η στοά του βιβλίου δεν είναι στην Ακαδημίας. Είναι  Πεσμαζόγλου 5 κάθετος στην Πανεπιστημίου. Κατεβαίνετε μετρό Πανεπιστήμιο και είναι εκεί δίπλα
Ακριβώς όπως τα λες ή απλά μέσα στο εμπορικό κέντρο κάτω ακριβώς από το Αρσάκειο...
"Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -- and a lot of courage -- to move in the opposite direction." {Albert Einstein}

"Great spirits have often encountered violent opposition from weak minds."
Άβαταρ μέλους
Melinaki
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 04, 2006 9:10 am
Real Name: Λία Κατσανεβάκη
Facebook ID: 658549895

Δημοσίευση από Melinaki »

Αριθμητική Ανάλυση από κτίριο Ε στον δεύτερο όροφο. Γραφείο 240 αν δεν κάνω λάθος.. Όποιος ξέρει σίγουρα το γραφείο ας ενημερώσει.
Εικόνα

Φιλοκαλούμεν γαρ μετ'ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μαλακίας ;)
Άβαταρ μέλους
Takis
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 27, 2006 1:03 am
Real Name: Παναγιώτης
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα Βριλήσσια

Δημοσίευση από Takis »

Melinaki έγραψε:Αριθμητική Ανάλυση από κτίριο Ε στον δεύτερο όροφο. Γραφείο 240 αν δεν κάνω λάθος.. Όποιος ξέρει σίγουρα το γραφείο ας ενημερώσει.
208 είναι το γραφείο
"Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -- and a lot of courage -- to move in the opposite direction." {Albert Einstein}

"Great spirits have often encountered violent opposition from weak minds."
Άβαταρ μέλους
Melinaki
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 04, 2006 9:10 am
Real Name: Λία Κατσανεβάκη
Facebook ID: 658549895

Δημοσίευση από Melinaki »

Τώρα που το σκέφτομαι πιο λογικό θα ήταν 204 παρά 240..
Εικόνα

Φιλοκαλούμεν γαρ μετ'ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μαλακίας ;)
Άβαταρ μέλους
Takis
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 27, 2006 1:03 am
Real Name: Παναγιώτης
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα Βριλήσσια

Δημοσίευση από Takis »

Melinaki έγραψε:Τώρα που το σκέφτομαι πιο λογικό θα ήταν 204 παρά 240..
:lol:  Τέλως πάντων για να μην μπερδευόμαστε και μπερδεύουμαι τους άλλους.
Το βιβλίο Αριθμητικής Ανάλυσης Ι το παίρνουμε από το γραφείο του Παπαγεωργίου στο Κτήριο Ε στον 2ο όροφο στο γραφείο 208
Τελεία:!:
"Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -- and a lot of courage -- to move in the opposite direction." {Albert Einstein}

"Great spirits have often encountered violent opposition from weak minds."
roundnipple
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Τρί Ιαν 16, 2007 6:05 pm

Δημοσίευση από roundnipple »

paidia exei asxolithei kanenas me koinoniologia, persi alaxe kathigitria kai apo ki pou to mathima itan oti na nai, i kainurgia einai poli afstiri, prepi na dinei kai kapoio vivlio mipos xerei kanis an exei milisei katholou gia simiosis i vivlia?
Άβαταρ μέλους
pao132003
Δημοσιεύσεις: 1905
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 10:06 am
Real Name: Γιάννης
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα(ως επί το πλείστον)
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από pao132003 »

πέρσι πάντως το πήρα από την οδό Κορυζή, κοντά στο μετρό Ακρόπολη(από την άλλη μεριά της Συγγρού)
No battle is ever won he said. They are not even fought. The field only reveals to man his own folly and despair, and victory is an illusion of philosophers and fools.
-William Faulkner, novelist (1897-1962)

H πιο επαναστατική πράξη σήμερα (2013) είναι να κρατήσεις ένα σχολείο ανοικτό.
-Άγνωστου
Άβαταρ μέλους
el_greco
Δημοσιεύσεις: 1275
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 9:30 am
Real Name: Νίκος Βέργος
Gender: Male
Τοποθεσία: Austin, TX
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από el_greco »

Εκεί δίνεται και φέτος, στις αποθήκες των εκδόσεων κάτοπτρο, στην οδό Κορυζή.
                 
Άβαταρ μέλους
msl
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 2741
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 17, 2007 2:35 pm
Real Name: Μαρία-Σοφία
Gender: Female
Facebook ID: 735434828
Τοποθεσία: Στα όνειρά μου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από msl »

el_greco έγραψε:Εκεί δίνεται και φέτος, στις αποθήκες των εκδόσεων κάτοπτρο, στην οδό Κορυζή.
Έχει ξεκινήσει η διανομή; Μήπως ξέρει κανείς και τον αριθμό της οδού που βρίσκονται οι αποθήκες; Υπάρχουν συγκεκριμένες μέρες και ώρες που μπορούμε να πάρουμε το βιβλίο;   (ούτε ανάκριση να έκανα..  :P )
I'm not a bitch, I just have a low tolerance for bullshit ..

:: Αθλητικός Όμιλος Πήγασος Κυψέλης
::
Άβαταρ μέλους
el_greco
Δημοσιεύσεις: 1275
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 9:30 am
Real Name: Νίκος Βέργος
Gender: Male
Τοποθεσία: Austin, TX
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από el_greco »

Έχει ξεκινήσει. Εκδόσεις Κάτοπτρο, Κορυζή 8. Ωχού, πήγαινε μια καθημερινή, φυσιολογική ώρα....
                 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Δεύτερο Έτος”