Lost+Found

Αφού βαριέσαι τόσο να πας μέχρι την Γραμματεία, μπες εδώ.

Συντονιστές: AlexandraDC, markelos, Ryu, constant, φιάλη klein

AAEIV
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Δευ Μάιος 19, 2008 4:58 pm
Real Name: thanos
Gender: Male
Facebook ID: 0

Χαμένο flash-άκι 8GB

Δημοσίευση από AAEIV »

Σήμερα το πρωί βρήκα ένα flash-άκι 8GB, χρώματος μαύρου, μάρκας Transcend.
Από τα περιεχόμενά του, μάλλον πρόκειται για το φλασάκι κάποιου Μηχανολόγου φοιτητή.
Αν κάοποιος ξέρει κάποιον που να το έχει χάσει, παρακαλώ στείλτε μου pm ή απαντήστε στο thread, καθώς μπορεί να υπάρχουνπράγματα τα οποία χρειάζεται.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος constant την Πέμ Φεβ 28, 2013 4:13 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Moved to lost+found.
Άβαταρ μέλους
nionia
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Ιαν 14, 2008 3:16 pm
Real Name: Dionissia Aravopoulou
Gender: Female
Τοποθεσία: Εδώ,εκεί,παραπέρα...

Re: Χαμένο flash-άκι 8GB

Δημοσίευση από nionia »

AAEIV έγραψε:Σήμερα το πρωί βρήκα ένα flash-άκι 8GB, χρώματος μαύρου, μάρκας Transcend.
Από τα περιεχόμενά του, μάλλον πρόκειται για το φλασάκι κάποιου Μηχανολόγου φοιτητή.
Αν κάοποιος ξέρει κάποιον που να το έχει χάσει, παρακαλώ στείλτε μου pm ή απαντήστε στο thread, καθώς μπορεί να υπάρχουνπράγματα τα οποία χρειάζεται.
Καλησπέρα AAEIV.

¨Εχασα ένα τέτοιο φλασάκι, μόνο που το δικό μου είναι ασημί από την μια πλευρά και από την άλλη μάυρο και έχει ένα μαύρο λουράκι.
Αύριο θα είμαι σχολή. Το γραφείο μου είναι το 110 στο κτήριο φυσικής. Μπορείς να περάσεις αύριο, αν το φλασάκι είναι αυτό που περιέγραψα ή αν θέλεις να περάσω εγώ από κάπου να το πάρω???

Ευχαριστώ ούτως ή άλλως!!!
You fish? Don't fish ρε!!
AAEIV
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Δευ Μάιος 19, 2008 4:58 pm
Real Name: thanos
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Lost+Found

Δημοσίευση από AAEIV »

Θα βρίσκομαι όλη μέρα αύριο, στο εργαστήριο φυσικής υψηλών ενεργειών, στον 2ο όροφο του κτ. Φυσικής, οπότε μπορείς να περάσεις όποτε θέλεις! :tonqe:
Off Topic
Η μπορώ να στο δείξω στο φαγητό, το μεσημέρι!
Άβαταρ μέλους
adriano17
Δημοσιεύσεις: 207
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 22, 2009 12:39 am
Real Name: Γιάννης
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Lost+Found

Δημοσίευση από adriano17 »

Ξέχασα τη μέρα της τελευταίας ΓΣ (Τρίτη) ένα γκρι κασκόλ και σκούρα μπλε γάντια στη σχολή. Λογικά, είτε στο αμφ.2 που γινόταν η ΓΣ είτε στα τραπέζια που έχει έξω από το αμφ.1
Αν τα βρήκες κανείς, ας μου στείλει.
giwtantousia
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Φεβ 10, 2014 7:38 pm
Real Name: PANAGIOTA NTOUSIA
Gender: Female

Lost+Found

Δημοσίευση από giwtantousia »

10/2/2014(ΔΕΥΤΕΡΑ) ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΜΟΥ , ΠΙΘΑΝΟΝ ΣΤΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ 3 Η 4.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ .
F(x)
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Δευ Μαρ 10, 2008 11:12 pm
Real Name: function
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Lost+Found

Δημοσίευση από F(x) »

Βρήκα ένα μαύρο τσαντάκι με διάφορα πράγματα μέσα, αν κάποιος πιστεύει οτι μπορεί να ναι δικό του ας επικοινωνήσει.
martz
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ Μαρ 07, 2012 3:39 pm
Real Name: -
Facebook ID: 0

Lost+Found

Δημοσίευση από martz »

Καλημέρα,
Ξέχασα χτες το μεσημέρι στο αμφ.4, μετά την εξέταση των χρηματοοικονομικών, το βιβλίο και κάτι προσωπικές σημειώσεις του μαθήματος. Αν τα έχει βρει κάποιος παρακαλώ να μου στείλει pm.
Ευχαριστώ πολύ
Άβαταρ μέλους
gsymbios
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Τετ Οκτ 06, 2010 12:41 am
Real Name: george
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Lost+Found

Δημοσίευση από gsymbios »

Καλησπέρα, κάποια κοπέλα ξέχασε το πάσο της στην εξέταση της κβαντομηχανικής 1 στο αμφ.4 στις 13/9/2016. Το πάσο βρίσκεται στο γραφείο 306 και όποτε μπορεί να περάσει να το πάρει.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις”