Ποιοι είμαστε..;

Σχόλια, προτάσεις και ατελείωτο καντήλing στους φίλτατους Διαχειριστές.

Συντονιστές: AlexandraDC, markelos, constant

Άβαταρ μέλους
Hengeo
Δημοσιεύσεις: 1478
Εγγραφή: Τρί Φεβ 20, 2007 1:57 pm
Real Name: Γιώργος
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Η πιο γλυκιά πατρίδα είναι η καρδιά..

Δημοσίευση από Hengeo »

Γιώργος και εγώ..

Κατεύθυνση Μαθηματικού και ροές στατιστικής και πληροφορικής. Όταν επιτέλους τελειώσει η εξεταστική-μαραθώνιος, μπαίνω αισίως στο 6ο έτος, και χρωστάω παρόμοια ποσότητα με την f_angel, τα μαλλιά της κεφαλής μου.. Ευελπιστώ να πάρω μέσα στη δεκαετία που διανύουμε το πτυχίο.. :roll:

Έχω τρέλα με τα καιρικά-αστρονομικά φαινόμενα και τα παλιά λαϊκά-ρεμπέτικα.

Αυτά :)
Άνθρωπε γνώρισε τον εαυτό σου και θα γνωρίσεις το σύμπαν και τους θεούς - Δελφικό ρητό
Άβαταρ μέλους
che
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 18, 2007 11:57 am
Τοποθεσία: .....στο limx με χ-->+οο κι ακόμα παραπέρα!!!

Δημοσίευση από che »

Λοιπον, ωρα να γραψω κι εγω. Ειμαι ο Μιχαλης, δευτεροετης απο φετος και ψηφισθεντας ως μια απο τις πιο γραφικες φατσες το πρωτου(και οχι μονο ετους).

Οχι κι αδικα!

Στα της σχολης. Αν και λατρευω τα μαθηματικα, θα παω Φυσικο Εφαρμογων γιατι ειναι πιο κοντα σ'αυτο που θελω να ασχοληθω μετεπειτα και επισης γιατι ετσι μου αρεσει! Ειναι ασκοπο να με ρωτησει κανεις ποσα μαθηματα εχω περασει, καλυτερα ρωτηστε με ποσα χρωσταω.

Στον αφθονο ελευθερο χρονο μου ακουω μανιωδως Μεταλικα, βλεπω Σιμπσονς και καπνιζω. Οταν δεν πινω καφε θα πινω μπυρες(το ουισκι το εκοψα γιατι το βαρεθηκα). Παιζω Φουτμπολ Μανατζερ μανιωδως. Οταν βγαινω το καταλαβαινει ολη η γειτονια μου απο τα νευρικα γελια μου.
Εχω αρκετο χιουμορ και δεχομαι να με προσβαλλει καποιος οσο γουσταρει γιατι πολυ απλα ξερω(και ξερει) οτι ειμαι ανωτερος του. Τελος ειμαι μετριοφρων.

Αυτα.

Χαιρετε.
Mmmmmm..........Donuts........
o_apolytos
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 21, 2007 3:06 pm
Real Name: Πραγματικό Όνομα

Re: Ποιοι είμαστε..;

Δημοσίευση από o_apolytos »

Είμαι εγώ και με φωνάζουν εσύ, ρε και ενίοτε μ@λ@κ@. Είμαι Μαθηματικό(ς) και όταν μεγαλώσω θέλω να γίνω αστρολάβος. Αγαπημένα μου χόμπι είναι η συγχρονισμένη κολύμβηση σε φα ελάσσονα, το πόλο (με τα άλογα) και το ξύσιμο με ξύλινη κουτάλα στα δυσπρόσιτα σημεία της πλάτης. Κάποτε ήμουν και καρέκλα, αλλά κουράστηκα να κάθονται όλοι πάνω μου και σηκώθηκα.
Από μουσική ακούω θορύβους και από διαβάσματα λογαριασμούς της ΔΕΗ (τους παλιούς, τους αχάρατσους) και όταν έχω κέφι και ΕΥΔΑΠ (εβδάπ).
Τέλος, σύντομα θα δημιουργήσω φόρουμ όπου θα μαζέψω όλους τους πικραμένους του σεμφε.γρ και μαζί θα ξεκινήσουμε τη γουεμπεπανάσταση.

Συντρολικούς χαιρετισμούς και πολλά φρικιά (στριμωγμένα).
Άβαταρ μέλους
Katsarola
Δημοσιεύσεις: 653
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 06, 2006 8:23 am
Real Name: Διαγαλαξιακός Υπερδικτάτωρ
Gender: Male
Facebook ID: HNNgnGNGGGNGGGG
Τοποθεσία: Under a Bridge

Re: Ποιοι είμαστε..;

Δημοσίευση από Katsarola »

t nIcK m BgK aP0 m......... kAtCaR0La!!!!! xDDD
M aReC n KaTaNaLwNw BaNaNeC xa0ax0ax0ax0ax0ax0ax0ax0xaax0ax0axa0x0axax0ax0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Forum & Portal”