Λύσεις java

Παρακολουθώ όλα τα μαθήματα.

Συντονιστές: markelos, Ryu, φιάλη klein, meleneemil

Bobiras
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Φεβ 06, 2008 5:17 pm
Real Name: Δημητρης
Gender: Male

Re: Λύσεις java

Δημοσίευση από Bobiras »

μηπως γνωριζει κανεις αν υπαρχουν οι λυσεις για την εργαστηριακη ασκηση #2 αν ναι που μπορει να τις βρει κανεις.. ?
:lol:
Άβαταρ μέλους
timos_m
Δημοσιεύσεις: 1047
Εγγραφή: Παρ Δεκ 22, 2006 9:11 pm
Real Name: ΤΜ
Gender: Male
Τοποθεσία: Εδώ

Re: Λύσεις java

Δημοσίευση από timos_m »

bobiras, στην κεντρική σελίδα του semfe.gr, δεξιά έχει ένα πολύ χρήσιμο μενού με τον τίτλο "Μαθήματα". Εκεί μπορείς να πατήσεις στο "Ασκήσεις" και να βρεις ό,τι σε ενδιαφέρει, ή να δώσεις κάτι που έχεις και μπορεί να είναι χρήσιμο πατώντας σε ένα εικονίδιο-συνδετήρα.
panos10
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2008 12:17 pm
Real Name: panos
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Λύσεις java

Δημοσίευση από panos10 »

παιδια ξερει κανενας ποσες ασκησεις απο τις 10 που εχει ο συμβωνης στην java 2 τελικα γινονται στο εργαστηριο,υπαρχουν καπου οι λυσεις αυτων?στο λινκ με το υλικο υπαρχουν ασκησεις λυμενες αλλα οχι ολες οπως στην java 1.εχει καποιος λυμενες τισ υπολοιπες ακομα και σε εκτελεσιμη μορφη,δεν με πειραζει αρκει να μπορω να δω τον κωδικα
Άβαταρ μέλους
Nasia!
Portal Administrator
Portal Administrator
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Δευ Οκτ 29, 2007 8:06 pm
Real Name: Νάσια παραγοντικό
Gender: Female
Facebook ID: 1169014285

Re: Λύσεις java

Δημοσίευση από Nasia! »

Λοιπόν, ο Συμβώνης είπε ότι θα γίνει μέχρι και το εργαστήριο 9, αν και η ύλη των διαλέξεων καλύπτει και το 10.
Εχω τις λύσεις όλων των εργαστηρίων (εκτός από το 9 προφανώς, αφού δεν έχει γίνει ακόμα!) και μόλις τις ανέβασα στο εργαλείο. Φαντάζομαι ότι θα τις περάσουν σύντομα οι moderators και θα μπορέσετε να τις δείτε!!
The world is not enough, but it is such a perfect place to start, my love.
thalia
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Τρί Ιουν 10, 2008 12:29 pm
Real Name: Θάλεια
Gender: Female
Facebook ID: 0

Re: Λύσεις java

Δημοσίευση από thalia »

Καλημέρα συνάδελφοι,
Διαβάζω Java 1 για να το δώσω την Δευτέρα 15-09 και παρατήρησα οτι τα θέματα που βάζει τον Σεπτέμβρη είναι συνήθως παρόμοια με αυτά του Φλεβάρη.Στο site δεν υπάρχουν οι λύσεις των θεμάτων των τελευταίων εξεταστικών.Μήπως υπάρχει κάποιος που τα έχει λυμένα ή του είναι πολύ εύκολο να τα λύσει και να τα ανεβάσει?Θα ήταν Θεού έργο!!!!!Τουλάχιστον αυτά που είναι πιο δύσκολα και δεν έχει ξαναβάλει παρόμοια άλλη φορά.
Άβαταρ μέλους
LocknLoad
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 2250
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 07, 2007 5:34 pm

Re: Λύσεις java

Δημοσίευση από LocknLoad »

http://www.semfe.gr/forum/viewtopic.php ... 464#p23339

Απο εδω και κατω εχω ανεβασει καποιες λυσεις αλλα προσεχε γιατι εχω κατι λαθακια τα οποια τα λυσαμε σε παρακατω posts
Ναι, [you] σε παρακολουθώ!

Εικόνα


@[you]
Εικόνα
thalia
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Τρί Ιουν 10, 2008 12:29 pm
Real Name: Θάλεια
Gender: Female
Facebook ID: 0

Re: Λύσεις java

Δημοσίευση από thalia »

LocknLoad σε ευχαριστώ πολύ....Δεν τα έχω κοιτάξει ακόμα.Θα τα δω το απόγευμα και αν είναι ξαναμιλάμε.
:)
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πρώτο Έτος”