Φυσική II (Ηλεκτρομαγνητισμός I)

Παρακολουθώ όλα τα μαθήματα.

Συντονιστές: markelos, Ryu, φιάλη klein, meleneemil

Απάντηση
lisacuddy
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Απρ 17, 2016 1:30 pm
Real Name: Lisa
Gender: Female

Re: Φυσική II (Ηλεκτρομαγνητισμός I)

Δημοσίευση από lisacuddy »

Hello!! Σορρυ για το offtopic ,αν ενδιαφέρεται κάποιος,πουλάω γκαρούτσο Ηλεκτρομαγνητισμό και Μαθήματα Γραμμικής Άλγεβρας και Αναλυτικής Γεωμετρίας στα 8Ε το καθένα!
itsme
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 07, 2016 9:56 pm
Real Name: itsme

Re: Φυσική II (Ηλεκτρομαγνητισμός I)

Δημοσίευση από itsme »

αν καποιος μπορει να φερει καποια στιγμη στη σχολη ολες τις σημειωσεις του απο Τρακα, για να τις βγαλω επιτοπου φωτοτυπια ας μου στειλει μηνυμα. ευχαριστω εκ των προτερων.
hmmytissa
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Μαρ 30, 2016 4:58 am
Real Name: Nicole
Gender: Female

Re: Φυσική II (Ηλεκτρομαγνητισμός I)

Δημοσίευση από hmmytissa »

constant έγραψε:Σημειώσεις απ την τελευταία χρονιά εδώ.
Αυτες οι σημειωσεις ειναι τρακας ή ραπτης; Και καλυπτουν το συνολο της υλης;
Thx
bonamin
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 07, 2016 2:44 pm
Real Name: dora
Gender: Female

Re: Φυσική II (Ηλεκτρομαγνητισμός I)

Δημοσίευση από bonamin »

Καλησπερα παιδια

Εχει καποιος τις σειρες ασκησεων λυμενες τις φετινες? Ειναι ψιλοαμεση αναγκη .. ευχαριστω!
johnny5
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Οκτ 10, 2016 6:43 pm
Real Name: john
Gender: Male

Re: Φυσική II (Ηλεκτρομαγνητισμός I)

Δημοσίευση από johnny5 »

Ελεύθερο χρήσιμο υλικό με λυμένες ασκήσεις & θεωρία στο μάθημα της Φυσικής ΙΙ στο ακόλουθο link:
http://pmoiras.weebly.com/electromagnetism.html
Denoit
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευ Φεβ 25, 2013 10:16 pm
Real Name: Dionyshs
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Φυσική II (Ηλεκτρομαγνητισμός I)

Δημοσίευση από Denoit »

Καλησπέρα παιδιά σχετικά με τον Ηελεκτομαγνητισμό μπορεί κάποιος να μου αναφέρει ποιά κεφάλαια είναι από το αντίστοιχο βιβλίο του Αρνού ??

Ευχαριστώ !!
Άβαταρ μέλους
φιάλη klein
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 04, 2014 7:36 pm
Real Name: Νίκος
Gender: Male
Facebook ID: Nikos Gx
Τοποθεσία: Ανταρκτική

Re: Φυσική II (Ηλεκτρομαγνητισμός I)

Δημοσίευση από φιάλη klein »

Η ύλη υπάρχει στο mycourses.
Nicolette
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 21, 2017 4:28 am
Real Name: Nicole
Gender: Female

Re: Φυσική II (Ηλεκτρομαγνητισμός I)

Δημοσίευση από Nicolette »

Καλημέρα, παιδιά. Είμαι επί πτυχίω φοιτήτρια στους ηλεκτρολόγους και επιστρέφω μετά από καιρό να ολοκληρώσω τις σπουδές μου. Το μάθημα της Φυσικής 2 πλέον δε διδάσκεται στους ηλεκτρολόγους αλλά θα το δώσουμε για τελευταία φορά βάσει της φετινής διδαχθείσας ύλης στη σχολή σας.
Ακριβώς επειδή δε μπόρεσα να το παρακολουθήσω στη σχολή σας στη διάρκεια του εξαμήνου, ζητώ τη βοήθειά σας σε επίπεδο σημειώσεων (από κάποιον που το παρακολούθησε φέτος ο ίδιος ή κάποιος φίλος του) και συμβουλών προσέγγισης στο συγκεκριμένο μάθημα.
Αν δε θέλετε δημόσια, μπορείτε να μου στέιλετε και pm. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Nicolette
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 21, 2017 4:28 am
Real Name: Nicole
Gender: Female

Re: Φυσική II (Ηλεκτρομαγνητισμός I)

Δημοσίευση από Nicolette »

Nicolette έγραψε:Καλημέρα, παιδιά. Είμαι επί πτυχίω φοιτήτρια στους ηλεκτρολόγους και επιστρέφω μετά από καιρό να ολοκληρώσω τις σπουδές μου. Το μάθημα της Φυσικής 2 πλέον δε διδάσκεται στους ηλεκτρολόγους αλλά θα το δώσουμε για τελευταία φορά βάσει της φετινής διδαχθείσας ύλης στη σχολή σας.
Ακριβώς επειδή δε μπόρεσα να το παρακολουθήσω στη σχολή σας στη διάρκεια του εξαμήνου, ζητώ τη βοήθειά σας σε επίπεδο σημειώσεων (από κάποιον που το παρακολούθησε φέτος ο ίδιος ή κάποιος φίλος του) και συμβουλών προσέγγισης στο συγκεκριμένο μάθημα.
Αν δε θέλετε δημόσια, μπορείτε να μου στέιλετε και pm. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Κανείς δε μπορεί να βοηθήσει ρε παιδιά;
Αλληλεγγύη το όπλο των λαών...
Flamef
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τρί Οκτ 07, 2014 3:56 pm
Real Name: Flamef
Gender: Male

Re: Φυσική II (Ηλεκτρομαγνητισμός I)

Δημοσίευση από Flamef »

Nicolette έγραψε:Καλημέρα, παιδιά. Είμαι επί πτυχίω φοιτήτρια στους ηλεκτρολόγους και επιστρέφω μετά από καιρό να ολοκληρώσω τις σπουδές μου. Το μάθημα της Φυσικής 2 πλέον δε διδάσκεται στους ηλεκτρολόγους αλλά θα το δώσουμε για τελευταία φορά βάσει της φετινής διδαχθείσας ύλης στη σχολή σας.
Ακριβώς επειδή δε μπόρεσα να το παρακολουθήσω στη σχολή σας στη διάρκεια του εξαμήνου, ζητώ τη βοήθειά σας σε επίπεδο σημειώσεων (από κάποιον που το παρακολούθησε φέτος ο ίδιος ή κάποιος φίλος του) και συμβουλών προσέγγισης στο συγκεκριμένο μάθημα.
Αν δε θέλετε δημόσια, μπορείτε να μου στέιλετε και pm. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Υπάρχει αρκετό υλικό εδώ που είναι στο πνεύμα των εξετάσεων(σημειώσεις του Π.Μοίρα )
http://pmoiras.weebly.com/electromagnetism.html
Αν τα διαβάσεις νομίζω είσαι καλυμμένη
Η ύλη υπάρχει στο mycourses(και φυλλάδια ασκήσεων) και παλαιότερα θέματα στο forum εδώ :
https://semfe.gr/index.php?p=subjects&c=view&id=1109
Checkare και εδώ
http://www.physics.ntua.gr/~ntrac/MATHI ... 16-17.html .
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πρώτο Έτος”