Έρευνα για Τελειόφοιτους

Πόσα μαθήματα χρωστάω;!;!

Συντονιστές: markelos, Ryu, meleneemil, Nasia!

Απάντηση
geor gia
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευ Οκτ 08, 2007 4:01 pm

Έρευνα για Τελειόφοιτους

Δημοσίευση από geor gia »

Καλησπερα!
Στα πλαισια του μαθηματος "Εκπαιδευτικη Ερευνα" εχω ετοιμασει ενα ερωτηματολογιο το οποιο απευθυνεται σε τελειοφοιτους (ή και αποφοιτους) ΣΕΜΦΕ. Οποιος ενδιαφερεται να το συμπληρωσει (περιπου 10 λεπτα υποθεση) ας επικοινωνησει μαζι μου στο temfeemp@hotmail.com ωστε να σας το αποστειλω ηλεκτρονικα.
Η καθε συμμετοχη ειναι ιδιαιτερα σημαντικη ωστε να ολοκληρωθει η εργασια!

Ευχαριστω για τη βοηθεια!
Άβαταρ μέλους
el_greco
Δημοσιεύσεις: 1275
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 9:30 am
Real Name: Νίκος Βέργος
Gender: Male
Τοποθεσία: Austin, TX
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από el_greco »

Γεωργία ευχαρίστως να συμπληρώσω το ερωτηματολόγιο, δεν είναι πάνω από 5 λεπτά δουλεια... όμως στο doc που μου έστειλες, πώς μπορώ να βάλω x μέσα στα κουτάκια με τις απαντήσεις;
                 
Άβαταρ μέλους
drcypher
Portal Administrator
Portal Administrator
Δημοσιεύσεις: 2299
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 7:33 am
Real Name: Κώτσος Φίλ
Gender: Male
Τοποθεσία: Μπροστά στην οθόνη

Δημοσίευση από drcypher »

Δεν βάζεις από τώρα ένα link με το ερωτηματολόγιο να μην μπαίνουμε στη διαδικασία του στείλε mail-πάρε mail και τανάπαλιν; Ανέβασέ το, όποιος θέλει να το συμπληρώσει και να στο στείλει με mail ;)


Υ.Γ.: Έχεις ήδη ανοίξει ένα topic με το ίδιο ακριβώς θέμα, το οποίο έχει μεταφερθεί στο "γωνιά των αποφοίτων". Σε παρακαλώ να μην ανοίξεις νέο. Όσοι είναι να απαντήσουν θα απαντήσουν στο ήδη υπάρχον ;)
Από τούδε και στο εξής ως στρογγυλοί αριθμοί ορίζονται τα πολλαπλάσια του 5 και οι δυνάμεις του 2.
Άβαταρ μέλους
el_greco
Δημοσιεύσεις: 1275
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 9:30 am
Real Name: Νίκος Βέργος
Gender: Male
Τοποθεσία: Austin, TX
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από el_greco »

Για να διευκολύνω τη Γεωργία, ανέβασα εγώ το ερωτηματολόγιο στο ftp μου, και συγκεκριμένα εδώ (doc, 52 KB).

Όποιος θέλει το συμπληρώνει και το στέλνει στη συνάδελφο.

Πώς το συμπληρώνουμε;
                 
geor gia
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευ Οκτ 08, 2007 4:01 pm

Δημοσίευση από geor gia »

1) El greco ευχαριστω πολυ που ανεβασες το doc στο site σου. Πιστευω πως θα διευκολυνθουν πολυ τα παιδια.

2) Οντως το topic μπορει επισης να το βρει κανεις στη "γωνιά των αποφοίτων" κι αυτο συμβαινει διοτι το ερωτηματολογιο απευθυνεται τοσο σε τελειοφοιτους οσο και σε αποφοιτους οποτε αφορα και τα δυο ειδη πληθυσμων

3) Τελος, μπορειτε να το συμπληρωσετε οπως σας βολευει καλυτερα (με χρωματισμο των απαντησεων που σας εκπροσωπουν καλυτερα, με bold γραμματα, ειτε με οποιοδηποτε αλλο τροπο σας βολευει. Οι απαντησεις αποστελονται στο mail: temfeemp@hotmail.com

Οποια αλλη διευκρινηση χρειαζεστε, με ρωτατε.
Και παλι ευχαριστω για το ενδιφερον και την πολυτιμη βοηθεια!
Άβαταρ μέλους
The Godfather
Δημοσιεύσεις: 208
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 28, 2007 9:24 pm
Τοποθεσία: Palermo,Sicily

Δημοσίευση από The Godfather »

Άλλο ένα ερωτηματολόγιο κι'από μένα Γεωργία. Ελπίζω να μην είναι πρόβλημα που φέτος μπαίνω στο 5ο έτος.
Άβαταρ μέλους
el_greco
Δημοσιεύσεις: 1275
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 9:30 am
Real Name: Νίκος Βέργος
Gender: Male
Τοποθεσία: Austin, TX
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από el_greco »

Godfather, που είναι το δικό σου; :S

Βοηθήστε την geor gia, είναι στο έτος μου! :P Αμαρτία είναι να μπει 8ο έτος το κορίτσι (χο χο χο)
                 
Άβαταρ μέλους
drcypher
Portal Administrator
Portal Administrator
Δημοσιεύσεις: 2299
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 7:33 am
Real Name: Κώτσος Φίλ
Gender: Male
Τοποθεσία: Μπροστά στην οθόνη

Δημοσίευση από drcypher »

geor gia έγραψε:2) Οντως το topic μπορει επισης να το βρει κανεις στη "γωνιά των αποφοίτων" κι αυτο συμβαινει διοτι το ερωτηματολογιο απευθυνεται τοσο σε τελειοφοιτους οσο και σε αποφοιτους οποτε αφορα και τα δυο ειδη πληθυσμων
Δεν έχει να κάνει. Εφ' όσον πρόκειται για το ίδιο θέμα πρέπει να υπάρχει μία και μόνο συζήτηση. Ειδάλλως θα δημιουργηθούν δυο παράλληλα threads τα οποία εν τέλει θα συγχωνευθούν. Επαναλαμβάνω, λοιπόν, την παράκληση, μέχρι να σιγουρευτώ ότι έγινε κατανοητή: Με την επανάληψη του ίδιου topic σε διαφορετικές κατηγορίες δεν πετυχαίνετε ούτε αμεσότερη ούτε πιο έντονη προσοχή. Απλώς δυσκολεύετε τους moderators. Σεβαστείτε την προσπάθειά τους να κρατήσουν το περιεχόμενο που αναρτάτε σε μια τάξη, ώστε ο αναγνώστης να μην χάνεται σε ένα χάος παρόμοιων και διάσπαρτων συζητήσεων.
Από τούδε και στο εξής ως στρογγυλοί αριθμοί ορίζονται τα πολλαπλάσια του 5 και οι δυνάμεις του 2.
Άβαταρ μέλους
Wizard
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 2624
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 8:40 am
Real Name: Μάνος Ικάριος
Gender: Male
Facebook ID: Manos.Ikarios
Τοποθεσία: Παντού!

Δημοσίευση από Wizard »

Δεν έγινε και τίποτα ρε dr πωπωωωω
Την καταστροφή φέρνεις!
Θα το τακτοποιήσω εγώ το θέμα :D
Windows is unprotected sex. Linux is using a condom, the pill, a vasectomy, and the Berlin wall...
Άβαταρ μέλους
drcypher
Portal Administrator
Portal Administrator
Δημοσιεύσεις: 2299
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 7:33 am
Real Name: Κώτσος Φίλ
Gender: Male
Τοποθεσία: Μπροστά στην οθόνη

Δημοσίευση από drcypher »

Καλά, εμένα το ίδιο μου κάνει. Όταν θα πείσεις και τους υπόλοιπους ότι δεν υπάρχει ζήτημα (και θα καταλήξεις με ένα πραγματικό [μικρό] χάος), εσύ θα τα μαζεύεις :P

Πάντως εγώ έστειλα το ερωτηματολόγιο. Ελπίζω να είναι αναγνώσιμο (γιατί έγινε με openoffice και δεν το'χω δοκιμάσει αρκετά) ;)
Από τούδε και στο εξής ως στρογγυλοί αριθμοί ορίζονται τα πολλαπλάσια του 5 και οι δυνάμεις του 2.
abakas7
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 4:26 pm
Real Name: Ανέστης
Gender: Male
Facebook ID: 0
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από abakas7 »

Άλλο ένα ερωτηματολόγιο από εμένα ;)
"Ο σκεπτικισμός απέναντι στη Βίβλο, δεν πηγάζει από μια προσεκτική αξιολόγηση
των διαθέσιμων στοιχείων αλλά από μια τεράστια αρνητική προδιάθεση απέναντι στο
υπερφυσικό"

Millar Burrows, αρχαιολόγος του Παν/μίου του Yale
Άβαταρ μέλους
philip
Δημοσιεύσεις: 227
Εγγραφή: Τρί Δεκ 05, 2006 6:46 pm
Real Name: Φίλιππος
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Swing bar στο Χαλάνδρι..

Δημοσίευση από philip »

Παρε κι από μένα, αν μπορείς ανέβασε στο τέλος τα συμπεράσματα της έρευνας, θα είναι ενδιαφέρον..
Genius is 20% inspiration and 80% perspiration...
geor gia
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευ Οκτ 08, 2007 4:01 pm

Δημοσίευση από geor gia »

Καλημερα παιδια!
Η ανταποκριση ηταν μεγαλη κι ετσι συγκεντρωθηκαν τα απαραιτητα ερωτηματολογια. Μολις ολοκληρωθει η επεξεργασια των δεδομενων, θα σας ενημερωσω για τα αποτελεσματα.

Ευχαριστω πολυ! Χωρις την πολυτιμη βοηθεια σας δε θα ηταν δυνατη η ολοκληρωση της εργασιας!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πέμπτο Έτος”