Πάρτυ 3ου έτους Σ.Ε.Μ.Φ.Ε - Candy Bar 15/12

Γνώρισες μια Χημικό Μηχανικό και δεν ξέρεις που θα την πας;
Το semfe.gr έχει την λύση!

Συντονιστής: Nasia!

Άβαταρ μέλους
AVRA
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 02, 2006 11:53 am
Real Name: Αύρα
Τοποθεσία: Argentinaaaaaa!

Πάρτυ 3ου έτους Σ.Ε.Μ.Φ.Ε - Candy Bar 15/12

Δημοσίευση από AVRA »

Tην ερχόμενη Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου (... 2006...) το 3ο έτος Σ.Ε.Μ.Φ.Ε. διοργανώνει πάρτυ στο Candy Bar, Αριστοφάνους 11 & Κατσικογιάννη, Ψυρρή. Ο ιερός και άγιος σκοπός μας είναι να μαζέψουμε χρήματα για την καθιερωμένη πλέον 12μερη εκδρομή του 3ου έτους στην Κεντρική Ευρώπη (Ιταλία, Γερμανία, Ελβετία, μπορεί και Γαλλία).

Το μπουκάλι σε τραπέζι για maximum 6 άτομα είναι στα 90€, δλδ 15€ το άτομο. Δυστυχώς, δεν έχουμε τη δυνατότητα χαμηλότερης τιμής στο όρθιο για ποτό. Για κρατήσεις (απαραίτητο... ), άπαντες/σες ενδιαφερόμενοι/ες επικοινωνείτε με :

• Αγαπίου Σέργιο      6947690180
• Κοζυράκη Γιώργο   6937206606
• Παπαβασιλείου Αύρα    6944363997




Είτε είστε 1ο είτε 13ο έτος, μη διστάσετε να μας ενισχύσετε. Όπως θα θυμούνται οι μεγαλύτεροι γι'αυτή την εκδρομή ζούμε και αναπνέουμε απ'την 1η μέρα του 5ου εξαμήνου. Η τιμή αξίζει, γιατί είναι ίδια με είσοδο και στο όρθιο. Και φυσικά, μην ξεχάσω να επισημάνω ότι θα περάσουμε ΤΕΛΕΙΑ! Άντε να προπονούμαστε για την εκδρομή...
"Τhings you own, end up owning you"  
Fight Club


Πόσα απίδια χωράνε τελικά σ' ένα σάκο;
Άβαταρ μέλους
drcypher
Portal Administrator
Portal Administrator
Δημοσιεύσεις: 2299
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 7:33 am
Real Name: Κώτσος Φίλ
Gender: Male
Τοποθεσία: Μπροστά στην οθόνη

Δημοσίευση από drcypher »

Για βόηθα λίγο Αυρίλ... τι φάση είναι αυτό το Candy Bar? Τι μουσική παίζει; Καμιά φωτό ή link? Θα έρθεις λέει με τις δυο ξαδέρφες σου τα μοντέλα και τις φίλες τους; Ακούτε ρε γκιαούρηδες τι λέω; θα έχει τραπέζια με εξάδες (six packs/sic) από μοντέλα! :P

Επειδή εικάζω ότι μιλάμε για κάτι μοντέρνο και ξένο, προβλέπεται τίποτα σε μπουζούκι για μετά τις 4; :D
Από τούδε και στο εξής ως στρογγυλοί αριθμοί ορίζονται τα πολλαπλάσια του 5 και οι δυνάμεις του 2.
Neo
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 2:46 pm
Real Name: Thomas Anderson
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Η μόνη μου πατρίδα είναι ο χρόνος!!!

Δημοσίευση από Neo »

Προβλέπεται... Το δικό μου στο κεφάλι σου!
Άβαταρ μέλους
AVRA
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 02, 2006 11:53 am
Real Name: Αύρα
Τοποθεσία: Argentinaaaaaa!

Δημοσίευση από AVRA »

A ρε Κότσο, σαλιάρη  :lol: Για σένα ειδικά δεν υπόσχομαι τίποτα 8)

Οσο για μουσική, μια φορά πήγα προ (πολλού) καιρού και είχε τα κλασικά mainstream κομματάκια που κάνουν τζέρτζελο. Από beatάκια και shakira μέχρι ελληνικά. Δεν θυμάμαι ούτε βέβαια είχα προσέξει αναλογίες. Βέβαια, επειδή δεν είμαι (καθόλου) clubόβια δεν είμαι σε θέση να κάνω και συγκρίσεις. Ξέρω μόνο ότι έχουμε ήδη αρχίσει να το διαδίδουμε προς  πάσα κατεύθυνση...

Σχετικά με το μαγαζί Βρήκα αυτό στο αθηνόραμα


Ελάτε! Ψηθείτε, ψηθείτε .... Να βλέπω κόσμο. Στην ανάγκη θα αρχίσω τις εισαγωγές από ανατολική Ευρώπη :mrgreen:
"Τhings you own, end up owning you"  
Fight Club


Πόσα απίδια χωράνε τελικά σ' ένα σάκο;
Άβαταρ μέλους
drcypher
Portal Administrator
Portal Administrator
Δημοσιεύσεις: 2299
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 7:33 am
Real Name: Κώτσος Φίλ
Gender: Male
Τοποθεσία: Μπροστά στην οθόνη

Δημοσίευση από drcypher »

Καλά, δεν διαπραγματευόμαστε ούτε το ότι θα έρθουμε ούτε το ότι θα το διαδόσουμε. Απλώς έτσι να μπαίνουν κάποιες λεπτομέρειες στο τραπέζι μπας και ενδιαφέρει κανέναν... Αφού θα παίζει μπουκάλι, και Shakira να μου βάλεις το ίδιο θα μου κάνει: κουδούνια θα ακούω :P
Από τούδε και στο εξής ως στρογγυλοί αριθμοί ορίζονται τα πολλαπλάσια του 5 και οι δυνάμεις του 2.
Άβαταρ μέλους
AVRA
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 02, 2006 11:53 am
Real Name: Αύρα
Τοποθεσία: Argentinaaaaaa!

Δημοσίευση από AVRA »

Σωστό κι αυτό... Επίσης θα τα ακούς μιας και τώρα τελευταία είναι πολύ της μόδας στους ακαδημαϊκούς και συνδικαλιστικούς κύκλους ;)


Δεν ξέρω για σας, αλλά αρχίζω από τώρα προπόνηση! :lol:
"Τhings you own, end up owning you"  
Fight Club


Πόσα απίδια χωράνε τελικά σ' ένα σάκο;
Άβαταρ μέλους
rosepunk
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 21, 2006 9:12 pm
Real Name: Νάντια
Τοποθεσία: Ανάκασα, Αθήνα

Δημοσίευση από rosepunk »

AVRA έγραψε:A ρε Κότσο, σαλιάρη  :lol: Για σένα ειδικά δεν υπόσχομαι τίποτα 8)

Οσο για μουσική, μια φορά πήγα προ (πολλού) καιρού και είχε τα κλασικά mainstream κομματάκια που κάνουν τζέρτζελο. Από beatάκια και shakira μέχρι ελληνικά. Δεν θυμάμαι ούτε βέβαια είχα προσέξει αναλογίες. Βέβαια, επειδή δεν είμαι (καθόλου) clubόβια δεν είμαι σε θέση να κάνω και συγκρίσεις. Ξέρω μόνο ότι έχουμε ήδη αρχίσει να το διαδίδουμε προς  πάσα κατεύθυνση...

Σχετικά με το μαγαζί Βρήκα αυτό στο αθηνόραμα


Ελάτε! Ψηθείτε, ψηθείτε .... Να βλέπω κόσμο. Στην ανάγκη θα αρχίσω τις εισαγωγές από ανατολική Ευρώπη :mrgreen:
:prayer2:  :prayer2:  :prayer2:
Your god is dead and I don't care
If there is a hell I'll see you there
Άβαταρ μέλους
AVRA
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 02, 2006 11:53 am
Real Name: Αύρα
Τοποθεσία: Argentinaaaaaa!

Δημοσίευση από AVRA »

Eσύ πανκιό μου δεν έχεις ανάγκη να με κολακεύεις για να με κερδίσεις! Μου έχεις υποσχεθεί την αποκλειστική συντροφιά σου στην 1η κοινή μας έξοδο :lol:
"Τhings you own, end up owning you"  
Fight Club


Πόσα απίδια χωράνε τελικά σ' ένα σάκο;
Άβαταρ μέλους
rosepunk
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 21, 2006 9:12 pm
Real Name: Νάντια
Τοποθεσία: Ανάκασα, Αθήνα

Δημοσίευση από rosepunk »

AVRA έγραψε:Eσύ πανκιό μου δεν έχεις ανάγκη να με κολακεύεις για να με κερδίσεις! Μου έχεις υποσχεθεί την αποκλειστική συντροφιά σου στην 1η κοινή μας έξοδο :lol:
Yes Mistress!
Your god is dead and I don't care
If there is a hell I'll see you there
Άβαταρ μέλους
theos
Δημοσιεύσεις: 762
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 05, 2006 4:53 am
Real Name: Αριστοτέλης-Εμμανουήλ Θάνος-Φίλης (Μάνος) ge04017
Gender: Male
Τοποθεσία: Alwaysland

Δημοσίευση από theos »

Για να δούμε τι θα δούμε.......
Λογική είναι η τέχνη να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση!!!
Άβαταρ μέλους
Soulhunter
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 04, 2006 11:40 am
Real Name: Christos Altiparmakis
Gender: Male
Τοποθεσία: Lyon, FR

Δημοσίευση από Soulhunter »

Tσ,τσ,τσ..Έχετε τον άνθρωπο σας που γυρίζει ακατάπαυστα στα clubίδια της πόλης και ποστάρει για σας και εσείς ψάχνεται αλλού πληροφορίες για το Candy Bar...  :wink: Ρίξτε μια ματιά στο αντίστοιχο topic...
The most incomprehensible thing about the world is that it is at all comprehensible...
Άβαταρ μέλους
el_greco
Δημοσιεύσεις: 1275
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 9:30 am
Real Name: Νίκος Βέργος
Gender: Male
Τοποθεσία: Austin, TX
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από el_greco »

Soulhunter, πάνω που θα σε ρωτούσα στο παραδίπλα τόπικ αν ασχολείσαι και με κάτι άλλο πέραν του να υποκαθιστάς το Αθηνόραμα (εκτός αν δουλεύεις για αυτό, την AV, τη Lifo κλπ..αν όχι, σκέψου το :))
                 
Άβαταρ μέλους
HeartDoc
Δημοσιεύσεις: 955
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 04, 2006 4:10 am
Real Name: Νίκος Καραστάθης
Gender: Male
Τοποθεσία: Geneva, CH

Δημοσίευση από HeartDoc »

el_greco έγραψε:Soulhunter, πάνω που θα σε ρωτούσα στο παραδίπλα τόπικ αν ασχολείσαι και με κάτι άλλο πέραν του να υποκαθιστάς το Αθηνόραμα (εκτός αν δουλεύεις για αυτό, την AV, τη Lifo κλπ..αν όχι, σκέψου το :))


Προς το παρόν σκάει για την εργασία μας πάνω στις Οπτικές Ίνες για την Κυματική.  :lol:  :lol:  :lol:


.... ή χαζεύει σε κανα club-ίδι...  :twisted:  :P
The day Microsoft makes something that doesn't suck is the day they start making vacuum cleaners.
Άβαταρ μέλους
Soulhunter
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 04, 2006 11:40 am
Real Name: Christos Altiparmakis
Gender: Male
Τοποθεσία: Lyon, FR

Δημοσίευση από Soulhunter »

el_greco έγραψε:Soulhunter, πάνω που θα σε ρωτούσα στο παραδίπλα τόπικ αν ασχολείσαι και με κάτι άλλο πέραν του να υποκαθιστάς το Αθηνόραμα (εκτός αν δουλεύεις για αυτό, την AV, τη Lifo κλπ..αν όχι, σκέψου το :))
Καλή ιδέα αυτή, δεν το είχα σκεφτεί...Άντε να δώ που θα πάω πάλι απόψε για να κάνω το review μου...  :)
HeartDoc έγραψε:Προς το παρόν σκάει για την εργασία μας πάνω στις Οπτικές Ίνες για την Κυματική.  :lol:  :lol:  :lol:


.... ή χαζεύει σε κανα club-ίδι...  :twisted:  :P
Συνάδελφε, ξέρεις ότι όταν αναλαμβάνω να κάνω κάτι, το κάνω σοβαρά (λέμε τώρα), έτσι και με τις οπτικές ίνες...  :P :lol:
The most incomprehensible thing about the world is that it is at all comprehensible...
Άβαταρ μέλους
drcypher
Portal Administrator
Portal Administrator
Δημοσιεύσεις: 2299
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 7:33 am
Real Name: Κώτσος Φίλ
Gender: Male
Τοποθεσία: Μπροστά στην οθόνη

Δημοσίευση από drcypher »

Υπενθυμίζω το event που διεξάγεται σήμερα για όσους το... ξεχάσαμε :)
Από τούδε και στο εξής ως στρογγυλοί αριθμοί ορίζονται τα πολλαπλάσια του 5 και οι δυνάμεις του 2.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Έξοδος”