Pizza Hut και προσφορές

Γνώρισες μια Χημικό Μηχανικό και δεν ξέρεις που θα την πας;
Το semfe.gr έχει την λύση!

Συντονιστής: Nasia!

Άβαταρ μέλους
skywalker
Δημοσιεύσεις: 1432
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 12:03 pm
Real Name: skywalker
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: καμμενη γη
Επικοινωνία:

Pizza Hut και προσφορές

Δημοσίευση από skywalker »

Λοιπον ανοιγω αυτο το τοπικ για ελεεινα παλικαρια που θελουν να φανε πολυ με λιγα λεφτα.Να παρατηρησω και κατι πριν.Τι παιζει σε αυτο με αυτο το thread και εχουν μαζευτει τοσοι mods εδω.Μεγαλα συμφεροντα η απλα εδω ειναι το αντρο των mods οπως θα ελεγε και ο Liono{στο αντρο των αιλουρων}

Τεσπα λοιπον σημερα αφου συνετριψα τον titano και ενα φιλο του στο magic{χεχε πιος τον ακουει τωρα} περασα απο την pizza hut μαζι με κατι παιδια.Λοιπον εκει εχει μια απιστευτη προσφορα.Αμα δωσεις 7.90 παιρνεις ενα αναψυκτικο και στην συνεχεια σου φερνουν οσες πιτσες μπορεις να φας.Ειναι για πολυ die hard παλικαρια βεβαια.Σκοπευω να κανω το ρεκορ θα παω και στιγμη που θα εχω να φαω καμια βδομαδα και θα παω απο το πρωι να λιωσω.Θα παρω και καναν ηλεκτρομαγνητισμο{λεμε τωρα} και παμε


Κολαση καψψιμο{ με 2 ψ γιατι ειναι πολυ} καμμενα πραγματα
Θελω να φυγουν τα κομματα Εδω και Τωρα απο το ΕΜΠ...
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
drcypher
Portal Administrator
Portal Administrator
Δημοσιεύσεις: 2299
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 7:33 am
Real Name: Κώτσος Φίλ
Gender: Male
Τοποθεσία: Μπροστά στην οθόνη

Δημοσίευση από drcypher »

Παιδιά, η κατάσταση αυτή περιγράφεται οριακά ως προσφορά. Πόσοι άνθρωποι αντέχουν να φάνε παραπάνω από 2 πίτσες (πέραν του Neo); Ελάχιστοι...η προσφορά είναι μια απάτη. Σου προσφέρουν με τα ίδια λεφτά δυνητικά απειρία φαγητού ενώ γνωρίζουν πως ένας φυσιολογικός μεταβολισμός δεν επιτρέπει κατανάλωση τροφής που να αντιστοιχεί σε κόστος μεγαλύτερο των 6 ευρώ (σε μορφή πίτσας τουλάχιστον). Χτυπήστε τρία σουβλάκια, πιο φτηνά θα σας έρθει! Και προς θεού, όχι κόκακόλα!

Ακόμη κι αν έχετε 2 εβδομάδες να φάτε, στην Τρίτη πίτσα θα πέσετε λιπόθυμοι. Δεν ξέρω, ας παραθέσουν κι άλλοι πεινασμένοι ή πιτσαράδες τις εμπειρίες τους...
Από τούδε και στο εξής ως στρογγυλοί αριθμοί ορίζονται τα πολλαπλάσια του 5 και οι δυνάμεις του 2.
Άβαταρ μέλους
ath
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 22, 2006 11:05 am
Τοποθεσία: corfu

Δημοσίευση από ath »

Η λύση παιδια ειναι να πας να φας σα κυριος 1 η 2 πιτσες,οσες αντέχει κανείς και αφου θα εχεις φροντισει να εχεις μαζι σου μια αρκετα μεγαλη τσαντα(σχολικη π.χ) επενδυμενη με αλουμινοχαρτο παραγγελνεις και αλλες πιτσες βαζοντας διακριτikα τα κοματια μες στη τσαντα!
Ετσι θα χεις φαι και για την επομενη μερα:)
ge99020
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Δεκ 18, 2006 12:23 am
Real Name: Panagiotis A.
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: NY

Δημοσίευση από ge99020 »

kai omos,exw na dhlwsw oti to rekor pou gnwrizw to katexei semfiths tou 99 pou twra einai sto warrick, se 2 wres efage 15 kommatia oikogeniakhs pizzas hut,3 litra pepsi kai 5 skordwpsoma (htan sthn dania,yparxoun martyres!). Pistevw doctor, oti a3ize ta lefta ths h prosfora! (htan peripou 55 korones tote).kapou sta 8.5 eyrw.
Neo
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 2:46 pm
Real Name: Thomas Anderson
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Η μόνη μου πατρίδα είναι ο χρόνος!!!

Δημοσίευση από Neo »

Εγώ καλύτερα να μη μιλήσω. Ένα μόνο θα πω. Πλέον, με 6,5 ευρώ μπορείς να αγοράσεις 10 χαρτιά μακαρόνια. Συμφέρει καλύτερα...
Άβαταρ μέλους
Diablo
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 8:36 pm

Δημοσίευση από Diablo »

Το μυστικό είναι η πρώτη πίτσα να φαγωθεί Α Ρ Γ Α....
Μετά τα πάντα είναι παιχνιδάκι.... Απαραίτητος εξοπλισμός βέβαια φορμίτσα ή πολύ ελαστικό τζην... Επιβεβλημένη η αφαίρεση της ζώνης μετά την πρώτη 1,5 μιση πίτσα...
Επίσης καλό είναι να αποφευχθεί η κόκα κόλα.... Νεράκι για να κρατιέται και η γεύση του μπέικον.
Δε φταίν' αυτοί που ζούνε μακριά απ' τους νόμους
που τους επέταξε η ζωή στους πέντε δρόμους
Σαν τα φαντάσματα τις νύχτες τριγυρνάνε
στης αμαρτίας τα τραγούδια ξεδιψάνε.

Χαρούλα εν έτει 1988:Το τραγούδι της καρδιάς
Άβαταρ μέλους
skywalker
Δημοσιεύσεις: 1432
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 12:03 pm
Real Name: skywalker
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: καμμενη γη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από skywalker »

to rekor pisteyo oti to katexei enas filos mou me 15 pytogyra se mia ora.Kai to palikari einai fetes.Psagmena pramata
Θελω να φυγουν τα κομματα Εδω και Τωρα απο το ΕΜΠ...
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Νάξιος
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 28, 2006 8:35 pm
Real Name: Λάμπρος
Gender: Male

Δημοσίευση από Νάξιος »

drcypher έγραψε:Παιδιά, η κατάσταση αυτή περιγράφεται οριακά ως προσφορά. Πόσοι άνθρωποι αντέχουν να φάνε παραπάνω από 2 πίτσες (πέραν του Neo); Ελάχιστοι...η προσφορά είναι μια απάτη.  
Είμαι ένας από αυτούς τους ελάχιστους!!!! :D
drcypher έγραψε: Χτυπήστε τρία σουβλάκια, πιο φτηνά θα σας έρθει! Και προς θεού, όχι κόκακόλα!
Τέλεια κι αυτά τα σουβλάκια!!!Βέβαια τώρα τελευταία έχω τσακίσει τις μερίδες με γύρο...άψογες...
Σουβλάκια και πιο οικονομικά και πιο γευστικά αλλά κι αυτές οι πίτσες της Χατ με τυρί στη ζύμη είναι κι αυτές κορυφαίες...!!!!
Ποιος έχει φάει σκεπαστή? 8)

Ποτέ κοκα κόλα!!!! Κάνει κακό στην υγεία μας αλλά κυρίως καλό στηναμερικάνικη οικονομία... :lol:   :lol:
Πλέον, με 6,5 ευρώ μπορείς να αγοράσεις 10 χαρτιά μακαρόνια. Συμφέρει καλύτερα...

Πωωωωω....από τα αγαπημένα μου πιάτα...
Μια μέρα ένας φίλος μου (που είναι 110 κιλά) με ρωτάει, αφού με είδε πως έχω πάρει αρκετά κιλά...
-Πόσα μακαρόνια τρως? Τρως κανά πακέτο?
-Μπα...
-Πόσα πιάτα τρως? μου κάνει
-Πέντε με επτά, εξαρτάται, του κάνω.
-Ρε μ@λ@κ@, τι δεν τρως ένα πακέτο? Πλάκα μου κάνεις?

Υ.Γ. Αυτό είναι για το μεσημεριανό μου... :(
Κακίας απέχου.
Άβαταρ μέλους
el_greco
Δημοσιεύσεις: 1275
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 9:30 am
Real Name: Νίκος Βέργος
Gender: Male
Τοποθεσία: Austin, TX
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από el_greco »

Ρίξτε και μια ματιά στη dominos πο μπορείτε να παραγγείλετε πριν τις 9 μέσω νετ και να πληρώσετε 30% φτηνότερα και με αντικαταβολή, εκτός αν είναι Παρασκευή-Σάββατο.... http://www.dominos.gr
                 
Άβαταρ μέλους
Νάξιος
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 28, 2006 8:35 pm
Real Name: Λάμπρος
Gender: Male

Δημοσίευση από Νάξιος »

τί λες για την "πίττα του παππού" el???    :wink:


Στα σοβαρά τώρα, έχω ακούσει τα χειρότερα  γι αυτό το μαγαζί ...
Κακίας απέχου.
Άβαταρ μέλους
skywalker
Δημοσιεύσεις: 1432
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 12:03 pm
Real Name: skywalker
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: καμμενη γη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από skywalker »

i pite tou papou den mou arese kai trela liges fores exo faei bebaia alla den mporo na po oti einai toso kali oso lene toulaxiston
Θελω να φυγουν τα κομματα Εδω και Τωρα απο το ΕΜΠ...
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
el_greco
Δημοσιεύσεις: 1275
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 9:30 am
Real Name: Νίκος Βέργος
Gender: Male
Τοποθεσία: Austin, TX
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από el_greco »

Η πίτα του παππού, στην Αλεξάνδρας τουλάχιστον που είμαι εγώ, είναι από τα καλύτερα μαγαζιά κατά τη γνώμη μου, όχι μόνο γιατί είναι "του παππού", αλλά επειδή 7 χρόνια delivery έχω ζήσει...

Είναι λίγο ακριβή, το δέχομαι, αλλά είναι όλα πεντακάθαρα και όλα ετοιμάζονται εκείνη τη στιγμή που τα παραγγέλνεις (συνήθως τρώω στο μαγαζί και όχι με παραγγελία) - αυτό μετράει πολύ για μένα... Καμία σχέση με βρωμερούς λαδο-γύρους με τζατζίκια κλπ που υπάρχουν παντού αλλού - συνήθως προτιμώ μερίδες, σαλάτες κλπ. Τα σπάει.
                 
Άβαταρ μέλους
Νάξιος
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 28, 2006 8:35 pm
Real Name: Λάμπρος
Gender: Male

Δημοσίευση από Νάξιος »

Καλά...Κάτσε να κάνει καμιά βόλτα από κει ο Ευαγγελάτος...
:lol:
Κακίας απέχου.
Άβαταρ μέλους
Katsarola
Δημοσιεύσεις: 653
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 06, 2006 8:23 am
Real Name: Διαγαλαξιακός Υπερδικτάτωρ
Gender: Male
Facebook ID: HNNgnGNGGGNGGGG
Τοποθεσία: Under a Bridge

Δημοσίευση από Katsarola »

h pitta tou pappou einai to kalytero pragma s'auton ton kosmo meta ton hlektrismo.

opoios eipe oti einai akribh, ton prokalw na faei pitta club (etsi den legetai?) pragmatika, kaneis den mporei na faei panw apo 1. kai to leei auto kapoios pou exei faei 3 pittes sthn kathisia tou, enw to fysiologiko tou geuma apoteleitai apo 2 pittes + 1 megalh salata (tou chef. yay!!)


akoma, ektos apo thn on-line paraggelia apo thn domino's, mporeite na paralavete thn pizza eseis oi idioi apo to katasthma (no delivery).
giati na to kanete auto?
giati pairnete mia pizza ishs h xamhloterhs timhs dwro!!
Άβαταρ μέλους
ath
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 22, 2006 11:05 am
Τοποθεσία: corfu

Δημοσίευση από ath »

Η πιττα του παππου και στου Ζωγραφου ειναι αψογη,5ΝΟΣΤΙΜΗ!
Οποιος μενει Ζωγραφου να παραγγείλει σουβλακι απ το σπιτικο έδεσμα,και θα με θυμηθεί!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Έξοδος”