Αριθμός συγγραμμάτων που δικαιούμαστε

Ιδιαίτερα ζητήματα που απασχολούν τη ΣΕΜΦΕ (όπως π.χ., συνδικαλιστικά, επαγγελματικά δικαιώματα, πρόγραμμα σπουδών κτλ.)

Συντονιστές: antony07, Chris

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Nasia!
Portal Administrator
Portal Administrator
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Δευ Οκτ 29, 2007 8:06 pm
Real Name: Νάσια παραγοντικό
Gender: Female
Facebook ID: 1169014285

Αριθμός συγγραμμάτων που δικαιούμαστε

Δημοσίευση από Nasia! »

Μόλις ανακάλυψα ότι ο Εύδοξος θεωρεί πως δικαιούμαστε μόνο 55 συγγράμματα. WTF? Εντωμεταξύ πήγα στη γραμματεία και αυτοί μου είπαν κανονικά για 58/59 αναλόγως της κατεύθυνσης. Κάνω την τελευταία μου δήλωση συγγραμμάτων, έχω να πάρω βιβλία σε γαμώ τα μαθήματα και το πρόγραμμα δε με αφήνει. Άλλος που να αντιμετωπίζει πρόβλημα; (Για να πάμε παρέα να πετάξουμε καμιά πέτρα; :P )
The world is not enough, but it is such a perfect place to start, my love.
Άβαταρ μέλους
adriano17
Δημοσιεύσεις: 207
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 22, 2009 12:39 am
Real Name: Γιάννης
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Αριθμός συγγραμμάτων που δικαιούμαστε

Δημοσίευση από adriano17 »

Εγώ είχα καταλάβει ότι έχω ένα αντίστοιχο πρόβλημα, είχα στείλει mail στον Εύδοξο και χτες βρήκα απάντηση ότι δικαιούμαστε 55 βιβλία στη ΣΕΜΦΕ...Αυτό που λες δηλαδή.
Τι να πω, μήπως αντί να τα κόψουν με τη μία, σκοπεύουν να κάνουν σταδιακή μείωση ανά εξάμηνο;

Ας πάμε πάντως στη γραμματεία πρώτα να μάθουμε, γιατί αυτή στέλνει στον Εύδοξο τον αριθμό αυτό.
Άβαταρ μέλους
Nasia!
Portal Administrator
Portal Administrator
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Δευ Οκτ 29, 2007 8:06 pm
Real Name: Νάσια παραγοντικό
Gender: Female
Facebook ID: 1169014285

Re: Αριθμός συγγραμμάτων που δικαιούμαστε

Δημοσίευση από Nasia! »

Ναι έτσι υποτίθεται, ότι η γραμματεία τον στέλνει. Από την άλλη εμένα μου είπαν για 58/59. Κάτι σάπιο υπάρχει στο βασίλειο, κλπ.

Btw, πάρτε ένα copy paste του mail από τον Εύδοξο.
Ο μέγιστος αριθμός μαθημάτων για τα οποία δικαιούστε συγγράμματα, σύμφωνα με την τρέχουσα καταχώριση για το Τμήμα σας είναι 55.
Εάν συντρέχει λόγος αλλαγής της τιμής αυτής της παραμέτρου, θα πρέπει να λάβουμε σχετικό αίτημα από τη Γραμματεία του Τμήματος.
The world is not enough, but it is such a perfect place to start, my love.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ειδικά Θέματα”