Ιστορία της Φυσικής του 19ου και 20ου αιώνα

Άιντε και τελειώνουμε...

Συντονιστές: markelos, Ryu, meleneemil, Nasia!

Άβαταρ μέλους
Amelie Poulain
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Παρ Σεπ 04, 2009 3:11 pm
Real Name: Kleines Näschen
Gender: Female
Facebook ID: 0

Re: Ιστορία της Φυσικής του 19ου και 20ου αιώνα

Δημοσίευση από Amelie Poulain »

Παρεμπιπτόντως ,για να μην παρεξηγηθω,πριν βγει ανακοίνωση για 18/7 και πριν κάνουμε το post στείλαμε τα άτομα που παρακολουθούσαμε φέτος e-mail στους καθηγητές για Σάββατο 2/7 ,δεν φανταζόμασταν ότι υπάρχει πρόβλημα γτ είχαμε ήδη συμφωνήσει 6-7 άτομα.Οπότε εξαρτάται και από αυτούς γενικά τι θα γίνει.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Dante
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Τρί Απρ 15, 2008 12:25 pm
Real Name: Dante
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Ιστορία της Φυσικής του 19ου και 20ου αιώνα

Δημοσίευση από Dante »

Οπότε ουσιαστικά δεν έχει ιδιαίτερη σημασία η δική μας γνώμη. Αφού έχουν έτσι τα πράγματα, τότε γιατί τέθηκε η ερώτηση στο forum?
Άβαταρ μέλους
Amelie Poulain
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Παρ Σεπ 04, 2009 3:11 pm
Real Name: Kleines Näschen
Gender: Female
Facebook ID: 0

Re: Ιστορία της Φυσικής του 19ου και 20ου αιώνα

Δημοσίευση από Amelie Poulain »

Επειδή
1.Δεν μπαίνουν όλοι στο Forum
2.Ρώτησα αυτούς που ήξερα και φαντάστηκα ότι δεν θα είχατε πρόβλημα οπότε μετά σκέφτηκα να το βάλω και στο forum.
3.Δεν είναι σίγουρο τι θα γίνει ,γτ είπα στους καθηγητές ότι κάποιοι ίσως να μην μπορούν οπότε να μου πουν κι αυτοί πότε μπορούν.

μην νευριάζεις για καλό το έβαλα στο forum εγώ αν γίνουν αυτά που λέτε δεν θα το δώσω καν!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Dante
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Τρί Απρ 15, 2008 12:25 pm
Real Name: Dante
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Ιστορία της Φυσικής του 19ου και 20ου αιώνα

Δημοσίευση από Dante »

Δεν νευρίασα, απλώς πραγματικά δεν έβλεπα τον λόγο να τεθεί ως ζήτημα στο forum αν ήταν προαποφασισμένο. Δεν αμφιβάλλω για το ότι το βάλατε για καλό, καθώς θα μπορούσατε απλούστατα να μας ενημερώσετε με μία ανακοίνωση και θα γλυτώνατε και την γκρίνια μας :P Οπότε περιμένουμε απάντηση από τους καθηγητές λοιπόν...
Άβαταρ μέλους
ran-tan-plan
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 7:38 pm
Real Name: fr
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Patras/Athens

Re: Ιστορία της Φυσικής του 19ου και 20ου αιώνα

Δημοσίευση από ran-tan-plan »

Επειδη το δινω και γω το μαθημα,δε με βολευει ιδιαιτερα το Σαββατο,ωστοσο για την εξυπηρετηση της συμφοιτητριας μας μπορω να το "βολεψω"

Ωστοσο:
Amelie Poulain έγραψε:Παρεμπιπτόντως ,για να μην παρεξηγηθω,πριν βγει ανακοίνωση για 18/7 και πριν κάνουμε το post στείλαμε τα άτομα που παρακολουθούσαμε φέτος e-mail στους καθηγητές για Σάββατο 2/7 ,δεν φανταζόμασταν ότι υπάρχει πρόβλημα γτ είχαμε ήδη συμφωνήσει 6-7 άτομα.Οπότε εξαρτάται και από αυτούς γενικά τι θα γίνει.
Μιλησα με τον Καριμ εκεινη την ωρα και του ειπα οτι γνωριζω οτι το μαθημα θα το δωσουν και αλλοι εκτος των 5 που το παρακολουθουσαμε(απο τις απαντησεις στο topic ειναι πολλοι περισσοτεροι εν τελει)

Και του λεω να το βγαλουμε στο forum,ωστε να εχουν την ευκαιρια οσοι εχουν αντιρρηση να την εκφρασουν,απαντωντας μ οτι ενα Poll θα 'ταν πολυ καλη ιδεα.

Σιγουρα,πριν προταθει "επισημα" το Σαββατο,πρεπει να το γνωριζουν οι καθηγητες και να μας πουν αν οντως ειναι διαθεσιμοι για κατι τετοιο.

Οποτε προτεινω οσοι εχετε στειλει e-mail σε Αραγεωργη & Ασημακοπουλο,μολις παρετε απαντηση(και σε περιπτωση που ειναι θετικη)να βαλετε αμεσως δημοψηφισμα (Δεχομαι την αλλαγη για Σαββατο 2 ιουλη/Προτιμω τη Δευτερα 18)

κι ολα αυτα καλο θα ΄ταν να ΄χουν γινει τουλαχιστον ως την Τριτη-Τεταρτη
nicolas
Άβαταρ μέλους
Amelie Poulain
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Παρ Σεπ 04, 2009 3:11 pm
Real Name: Kleines Näschen
Gender: Female
Facebook ID: 0

Re: Ιστορία της Φυσικής του 19ου και 20ου αιώνα

Δημοσίευση από Amelie Poulain »

Όταν έλεγα 6-7 άτομα εννοούσα τους 4 χωρίς εσένα (με εσένα ίσως 5) και 2 παιδιά που ξέρω που θα το δώσουν ,δεν λέω νούμερα από το μυαλό μου! Επίσης δεν μας έχει απαντήσει ακόμα ούτε ο Αραγεώργης ούτε ο Ασημακόπουλος οπότε αυτό είναι ένα πρόβλημα.Θα προσπαθήσω να το δώσω εναλλάκτικά κάπως μόνη μου αν δεν γίνεται σάββατο ...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ran-tan-plan
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 7:38 pm
Real Name: fr
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Patras/Athens

Re: Ιστορία της Φυσικής του 19ου και 20ου αιώνα

Δημοσίευση από ran-tan-plan »

μα αφου εγω σου λεω οτι δεχομαι την αλλαγη...και ειχα μιλησει με τον Καριμ,προτου στειλετε το mail...(τουλαχιστον ετσι καταλαβα)

διαφωνεις με το να ψηφισουμε μεταξυ των 2 ημερομηνιων?απλα αυτο μπορει να γινει αφου οι καθηγητες δωσουν το πρασινο για το Σαββατο..
nicolas
Άβαταρ μέλους
Amelie Poulain
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Παρ Σεπ 04, 2009 3:11 pm
Real Name: Kleines Näschen
Gender: Female
Facebook ID: 0

Re: Ιστορία της Φυσικής του 19ου και 20ου αιώνα

Δημοσίευση από Amelie Poulain »

Ρε παιδι μου δεν διαφωνώ απλά μέχρι να βρούμε τον Αραγεώργη και τον Ασημακόπουλο και να αποφασίσουμε θα έχει πάει πολύ αργά και γι 'αυτό θα ήθελα να το ήξερα νωρίτερα για να διαβάσω πολύ καλύτερα .Πάντως κάντε Poll έτσι κι αλλίως δεν το κόβω για σάββατο.Το πήρα απόφαση ότι δεν θα το δώσω...
Εικόνα
orest
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Τρί Ιαν 22, 2008 3:21 pm
Real Name: orestis
Gender: Male

Re: Ιστορία της Φυσικής του 19ου και 20ου αιώνα

Δημοσίευση από orest »

παντως εγω προτιμω περισσοτερο να δοθει το μαθημα το Σαββατο για να τελειωνουμε .. εκτος των αλλων δεν μπορω να ερθω να το δωσω στις 18 Ιουλιου γιατι θα εχω φυγει .. οποτε εγω ψηφιζω Σαββατο
Άβαταρ μέλους
Skliraios
Δημοσιεύσεις: 743
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 05, 2006 4:00 pm
Real Name: Ιουλιος Μπιτζιμπιτζιδης
Gender: Male
Τοποθεσία: τριτο συννεφο στο βαθος

Re: Ιστορία της Φυσικής του 19ου και 20ου αιώνα

Δημοσίευση από Skliraios »

δε θελω να διαφωνησω με κανενα στο ποτε θα γινει η εξεταση, γιατι πολυ απλα δεν εχει νοημα να διαφωνουμε στο ποιος εχει μεγαλυτερο προβλημα....
το μονο που θα πω ειναι οτι καθε χρονια γινεται κατι παροιμοιο και απο τη στιγμη που ολοι οι φοιτητες εχουμε στησει ενα προγραμμα συμφωνα με συγκεκριμενες ημερομηνιες ,αν αλλαξει ενα μαθημα γινεται μετα το θεμα λιγο μπουρδελο γιατι ειτε θα αναγκαστεις να χασεις ενα μαθημα απο τα 2-3 που δινεις εκεινες τις μερες ειτε θα τα χασεις ολα προσπαθωντας να τα περασεις ολα.....το πιο λογικο συνηθως για να μην χαλασει κανενος το προγραμμα της εξεταστικης ειναι να παει το μαθημα που αλλαζει στο τελος.
προφανως θα ακολουθησω οτι αποφασιστει.... πραγματικα για ενα θεμα (απεργια) που δε φταινε οι φοιτητες δε θα ερθω σε συγκρουση με τους συνφοιτητες μου ,το μονο που θα πω ειναι οτι θα μπορουσε να μπει ενα πολλ για να δουμε ψηφους και εκει θα φανει και πανω κατω ενας αριθμος αυτων που θα το δωσουν....

τελος να μιλησω για τον εαυτο μου, σαφως εμενα με βολευει να παει στο τελος καθως δινω παρασκευη και δευτερα
http://www.freewebs.com/hellian00/300%204.gif

ο πληθωρισμός του φαίνεσθαι έχει ρίζες στη έλλειψη του είναι.



Occasio aegre offertur, facile amittitur - Opportunity is offered with difficulty, lost with ease. (Publius Syrus)

http://www.neobux.com/?r=SKLIRAIOS
Άβαταρ μέλους
otinanai
Δημοσιεύσεις: 1031
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 07, 2007 9:22 pm
Real Name: χμ..αλεξανδρος
Facebook ID: 0

Re: Ιστορία της Φυσικής του 19ου και 20ου αιώνα

Δημοσίευση από otinanai »

Μίλησα με τον Αραγεώργη και μου είπε ότι η εξέταση θα πάει στις 18/7 που την έβαλε η γραμματεία :e_wink:
It's only after we've lost everything that we are free to do anything
[imgr 500x180]http://img.buzznet.com/assets/imgx/2/1/ ... 035284.jpg[/imgr]
zachogan
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 2:14 pm
Real Name: george
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Ιστορία της Φυσικής του 19ου και 20ου αιώνα

Δημοσίευση από zachogan »

Καλησπερα.Χρειαζονται και τα 2 βιβλια για τισ εξετασεις ή η υλη ειναι ιδια και στα δυο????
Άβαταρ μέλους
Elnor
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Τετ Απρ 15, 2009 3:24 pm
Real Name: GP
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Zanarkand

Re: Ιστορία της Φυσικής του 19ου και 20ου αιώνα

Δημοσίευση από Elnor »

Χρειάζονται και τα δύο. Το Ενέργεια, Δύναμη και Ύλη (το μαύρο) είναι για τον 19ο αιώνα ενώ οι Γενιές των Κβάντων (το μπλε) είναι για τον εικοστό
''Fear me mortals, for I am the Anointed, the Favoured son of Chaos,the Scourge of the World. The armies of the Gods rally behind me, and it is by my will and by my sword that your weakling nations shall fall.''
Archaon, Lord of the End Times
zachogan
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 2:14 pm
Real Name: george
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Ιστορία της Φυσικής του 19ου και 20ου αιώνα

Δημοσίευση από zachogan »

Πωωωωωωω.....αντε βρες το τωρα.........
nap21
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Δευ Οκτ 13, 2008 9:33 am
Real Name: diogo
Gender: Male
Facebook ID: 0

Ιστορία Φυσικης του 19ου και του 20ου αιώνα

Δημοσίευση από nap21 »

ξερει κανεις αν εχουν βγει τα αποτελεσματα ??
Απάντηση

Επιστροφή στο “Τέταρτο Έτος”