Κινητή Τηλεφωνία

Γιατί Επιστήμη δεν είναι μόνο τα Μαθηματικά, η Φυσική και η Μηχανική ... είναι και μια θειά μου!

Συντονιστές: kostas213, markelos

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Remali tis Fokionos Negri
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 11:23 pm
Real Name: KX
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: η εξωτική Κυψέλη
Επικοινωνία:

Κινητή Τηλεφωνία

Δημοσίευση από Remali tis Fokionos Negri »

Μάλλον θα ήταν καλύτερα να μπει ως ξεχωριστό κεφάλαιο στην "Επιστήμη και Τεχνολογία και όχι ως υποπαράγραφος του "Γενικά", βρείτε τα.

Εδώ και κανα χρόνο περίπου χρησιμοποιώ το Sony-Ericsson W550i http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w550-1245.php από το οποίο είμαι καταευχαριστημένος! Το καλύτερο είναι ότι συνδέεται με τον υπολογιστή όπως ένα απλό USB (αναγνωρίζεται από τον υπολογιστή ως τέτοιο) και δεν χρειάζεται να εγκαθιστώ το CD του. Έχει κορυφαίο μενού με άψογα οργανωμένες συντομεύσεις.

Η μητέρα μου θέλει το κινητό μου και ως κίνητρο μου προτείνει να πάρω καινούριο εγώ με διπλή ανανέωση σύνδεσης (δικής μου/ μητρός μου). Συνεπαρμένος καθώς είμαι από το μενού και την ευκολία σύνδεσης στο PC των Ericsson δεν μπορώ να φανταστώ ένα λόγο για να επιστρέψω στα Nokia που χρησιμοποιούσα παλαιότερα. Κι όμως... ο λόγος βρέθηκε και λέγεται N72. Γουστάρω πολύ τα πορτάκια και επιτέλους η Ericsson έβγαλε αξιόλογο κινητό με πορτάκι, αλλά την ίδια στιγμή η Nokia βγάζει ένα (προσιτό οικονομικά) μοντέλο το οποίο δεν περνάει απαρατήρητο!
http://www.gsmarena.com/compare.php3?id ... hone1=1552

Ακούω προτάσεις... :?:  :?:  :?:
Εικόνα
"Εάν ταίς γλώσσαις τών ανθρώπων λαλώ καί τών αγγέλων, αγάπη δέ μήν έχω, γέγονα χαλκός ηχών ή κύμβαλον αλαλάζον."
O_Xamenos
Δημοσιεύσεις: 1269
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 5:36 pm
Real Name: Σαληγκαρι με Ητα που θυμιζει Ηττα
Gender: Male
Facebook ID: 682417817
Τοποθεσία: Πλανητης Γη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από O_Xamenos »

προβληματα που εχει η σημερινη νεολαια....
Εικόνα
Γαμώ... τα κράτη, γενικώς...
Θέλω να μην φθονουν την ευτυχία μου΄ μη σώσω και γίνω πορθητής΄ μη σώσω κουρσεμένη τη ζωή μου ν' αντικρίσω...
Θα παω στην κολαση γιατι τη νυχτα εκεινη μια γυναικα με περιμενε στο στρωμα της και εγω δεν πηγα

Ώρα για λίγη φαντασία... ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΡΙΑ... Έχουμε φτερά!
ο χαμένος τα παίρνει όλα
o_apolytos
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 21, 2007 3:06 pm
Real Name: Πραγματικό Όνομα

Re: Κινητή Τηλεφωνία

Δημοσίευση από o_apolytos »

Φωτιά στη μεγαλύτερη εφεύρεση παρακολούθησης!
Off Topic
εντάξει, σταματάω να ξεθάβω
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικά”