[2007] Εκδρομή τρίτου έτους

Τώρα αποκτώ την πραγματική γνώση!

Συντονιστές: markelos, Ryu, meleneemil, Nasia!

Άβαταρ μέλους
rosepunk
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 21, 2006 9:12 pm
Real Name: Νάντια
Τοποθεσία: Ανάκασα, Αθήνα

[2007] Εκδρομή τρίτου έτους

Δημοσίευση από rosepunk »

Σήμερα έγινε η ενημέρωση για την εκδρομή του τρίτου έτους. Σύμφωνα με τον κύριο Κουρκουλή, υπεύθυνο για την εκδρομή, το πρόγραμμα θα είναι ίδιο με το περσινό, με μόνη αλλαγή αυτή των ημερομηνιών. Η εκδρομή θα ξεκινήσει στις 23.03.2007 και θα ολοκληρωθεί στις 05.04.2007, δηλαδή κατά τις διακοπές του Πάσχα. Απαιτέιται διαβατήριο καθώς μεταξύ των χωρών που θα επισκεπτούμε βρίσκεται και η εκτός Ευρωπαϊκής Ένωσης Ελβετία. Θα πρέπει να έχουμε βγάλει διαβατήριο πριν τα Χριστούγεννα γιατί κάποιοι χώροι για να μας δεχτούν χρειάζονται αναλυτική κατάσταση ονομάτων προκειμένου να μας ετοιμάσουν κάρτες εισόδου επισκεπτών. Υποθέτω πως κάποια πράγματα θα αλλάξουν στην πορεία. Όποιες άλλες πληροφορίες υπάρχουν ας συγκεντρωθούν εδώ... Αν έχω κάνει κάποιο λάθος διορθώστε με.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος rosepunk την Σάβ Νοέμ 25, 2006 1:41 am, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Your god is dead and I don't care
If there is a hell I'll see you there
O_Xamenos
Δημοσιεύσεις: 1269
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 5:36 pm
Real Name: Σαληγκαρι με Ητα που θυμιζει Ηττα
Gender: Male
Facebook ID: 682417817
Τοποθεσία: Πλανητης Γη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από O_Xamenos »

την Δευτερα θα ανοιχτε ο λογαριασμος καταθεσης της προκαταβολης...η προκαταβολη ειναι αν θυμαμαι 250 €
Εικόνα
Γαμώ... τα κράτη, γενικώς...
Θέλω να μην φθονουν την ευτυχία μου΄ μη σώσω και γίνω πορθητής΄ μη σώσω κουρσεμένη τη ζωή μου ν' αντικρίσω...
Θα παω στην κολαση γιατι τη νυχτα εκεινη μια γυναικα με περιμενε στο στρωμα της και εγω δεν πηγα

Ώρα για λίγη φαντασία... ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΡΙΑ... Έχουμε φτερά!
ο χαμένος τα παίρνει όλα
Άβαταρ μέλους
rosepunk
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 21, 2006 9:12 pm
Real Name: Νάντια
Τοποθεσία: Ανάκασα, Αθήνα

Δημοσίευση από rosepunk »

O_Xamenos έγραψε:την Δευτερα θα ανοιχτε ο λογαριασμος καταθεσης της προκαταβολης...η προκαταβολη ειναι αν θυμαμαι 250 €
Μέχρι πότε μπορούμε να καταθέσουμε τα χρήματα; Τί άλλο είπατε στην ενημέρωση;

***SOS : Υπάρχει περίπτωση να αντιστραφεί το πρόγραμμα; Να κάνουμε ακριβώς τις ίδιες επισκέψεις αλλά ανάποδα;***
Your god is dead and I don't care
If there is a hell I'll see you there
O_Xamenos
Δημοσιεύσεις: 1269
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 5:36 pm
Real Name: Σαληγκαρι με Ητα που θυμιζει Ηττα
Gender: Male
Facebook ID: 682417817
Τοποθεσία: Πλανητης Γη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από O_Xamenos »

δεν ξερω τι μικροαλλαγες θα υπαρχουν απο το περσινο προγραμμα...
μεχρι πριν τις διακοπες των χρχιστουγενων...
Εικόνα
Γαμώ... τα κράτη, γενικώς...
Θέλω να μην φθονουν την ευτυχία μου΄ μη σώσω και γίνω πορθητής΄ μη σώσω κουρσεμένη τη ζωή μου ν' αντικρίσω...
Θα παω στην κολαση γιατι τη νυχτα εκεινη μια γυναικα με περιμενε στο στρωμα της και εγω δεν πηγα

Ώρα για λίγη φαντασία... ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΡΙΑ... Έχουμε φτερά!
ο χαμένος τα παίρνει όλα
Άβαταρ μέλους
Skliraios
Δημοσιεύσεις: 743
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 05, 2006 4:00 pm
Real Name: Ιουλιος Μπιτζιμπιτζιδης
Gender: Male
Τοποθεσία: τριτο συννεφο στο βαθος

Δημοσίευση από Skliraios »

λογικα τα χρηματα δεν μπορουν να κατατεθουν πριν τις 15 του δεκεμβρη ,την ημερομηνια της επομενης ενημερωσης δηλαδη,αφου εκεινη την ημερα θα δηλωσουμε και συμμετοχες,διορθωστε με αν εχω λαθος
http://www.freewebs.com/hellian00/300%204.gif

ο πληθωρισμός του φαίνεσθαι έχει ρίζες στη έλλειψη του είναι.



Occasio aegre offertur, facile amittitur - Opportunity is offered with difficulty, lost with ease. (Publius Syrus)

http://www.neobux.com/?r=SKLIRAIOS
Ευ-Αγγελος
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 8:40 pm
Real Name: ...
Gender: Male
Facebook ID: 0

Δημοσίευση από Ευ-Αγγελος »

Παιδιά χαλαρά.

Τη Δευτέρα ανοίγει ο λογαριασμός στην Εθνική τράπεζα.
Την ίδια ημέρα θα βγει και ανακοίνωση απο την ομάδα που αποτελεί την επιτροπή με πληροφορίες για τη προκαταβολή και την ημερομηνία που θα πρέπει να κατατεθεί,καθώς και με τα τηλέφωνα όσων είμαστε στην επιτροπή.
 Συνέλευση έτους για την εκδρομή δεν έχει ακόμα προγραμματιστεί απ' όσο γνωρίζω.Θα πρέπει πρώτα να συνεδριάσουν οι επίτροποι για να ασχοληθούν με το οργανώγραμμα κι ύστερα θα συγκαλεστεί συνάντηση για όλο το 3ο έτος.
Άβαταρ μέλους
Skliraios
Δημοσιεύσεις: 743
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 05, 2006 4:00 pm
Real Name: Ιουλιος Μπιτζιμπιτζιδης
Gender: Male
Τοποθεσία: τριτο συννεφο στο βαθος

Δημοσίευση από Skliraios »

ok man,αφου εισαι και στην επιτροπη αν δεν κανω λαθος,θα περιμενουμε ενημερωση
http://www.freewebs.com/hellian00/300%204.gif

ο πληθωρισμός του φαίνεσθαι έχει ρίζες στη έλλειψη του είναι.



Occasio aegre offertur, facile amittitur - Opportunity is offered with difficulty, lost with ease. (Publius Syrus)

http://www.neobux.com/?r=SKLIRAIOS
Άβαταρ μέλους
AVRA
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 02, 2006 11:53 am
Real Name: Αύρα
Τοποθεσία: Argentinaaaaaa!

Δημοσίευση από AVRA »

Παίδες 3ου έτους, η ανακοίνωση που θα αναρτηθεί και αύριο είναι η εξής:


                                            ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

                     ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ 3ΟΥ ΕΤΟΥΣ  Σ.Ε.Μ.Φ.Ε.



Ο αριθμός λογαριαμού που ανοίχθηκε για την κατάθεση της συμμετοχής των σπουδαστών είναι:

                                             0026 0103 4001 01527063
                                             ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ EUROBANK

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι να συμμετάσχουν στην εκδρομή να καταθέσουν την προκαταβολή των 250€ μέχρι τις 15 Δεκεμβρίου 2006.

Οι καταθέτοντες να παίρνουν από την τράπεζα την απόδειξη κατάθεσης και να την παραδίδουν στα μέλη της επιτροπής (πρωτότυπο ή αντίγραφο).


Είναι απαραίτητο να τηρηθεί η προθεσμία, ώστε να είναι εφικτός ο έγκαιρος προγραμματισμός της εκδρομής.





Τα μέλη της επιτροπής:

• Αγαπίου Σέργιος      6947690180
• Κοζυράκης Γιώργος   6937206606
• Παπαβασιλείου Αύρα    6944363997
• Ρουμελιώτης Βαγγέλης   6973265388
• Σερμπεζής Ζήσης  
• Τουλουμτζή Σουζάνα   6946690247
Να με συγχωρεί ο συνάδερφος Ζήσης, αλλά δεν γνωρίζω το κινητό του :lol:




Σήμερα συναντηθήκαμε (η επιτροπή... ) με τον Κουρκουλή για την σύνταξή της παραπάνω ανακοίνωσης, μετά το άνοιγμα του λογαριασμού. Επίσης, για να προλάβω αντιδράσεις για το ξαφνικό και επείγον της ανακοίνωσης, είναι σημαντικό να γνωρίζουμε περίπου πόσα άτομα θα έρθουν, ώστε να μπορούμε να δούμε ποιες επισκέψεις θα κάνουμε.

Αυτά προς το παρόν...
"Τhings you own, end up owning you"  
Fight Club


Πόσα απίδια χωράνε τελικά σ' ένα σάκο;
Άβαταρ μέλους
el_greco
Δημοσιεύσεις: 1275
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 9:30 am
Real Name: Νίκος Βέργος
Gender: Male
Τοποθεσία: Austin, TX
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από el_greco »

Μπράβο Αύρα! Ανακοίνωση και ΠΡΙΝ αναρτηθεί στη σχολή! :)
                 
Άβαταρ μέλους
AVRA
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 02, 2006 11:53 am
Real Name: Αύρα
Τοποθεσία: Argentinaaaaaa!

Δημοσίευση από AVRA »

AΤΤΕNTION PLEASE!

Η προθεσμία για την κατάθεση της προκαταβολής στη Eurobank, όπως αναφέρεται στην παραπάνω ανακοίνωση, πήρε παράταση μέχρι την ερχόμενη Τρίτη 19/12/2006. Ο λόγος είναι η ανακατωσούρα λόγω καταλήψεων.

Την ερχόμενη Παρασκευή 21/12/2006 θα ανέβω στη σχολή, για όποιον ακόμα δεν μας έχει δώσει την απόδειξη κατάθεσης από την τράπεζα και τα στοιχεία του.


Όποιος δεν έχει ακόμα καταθέσει τα χρήματα και φοβάται πώς έχασε την προθεσμία, έχει ακόμα 2 μέρες περιθώριο να πάει στην τράπεζα. Και επίσης, όσοι δεν έχετε ακόμα δώσει την απόδειξη στην επιτροπή, θα έχετε αυτή τη χαρά την ερχόμενη Παρασκευή στη σχολή, καθόσον θα ανέβω σίγουρα.
"Τhings you own, end up owning you"  
Fight Club


Πόσα απίδια χωράνε τελικά σ' ένα σάκο;
Άβαταρ μέλους
theos
Δημοσιεύσεις: 762
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 05, 2006 4:53 am
Real Name: Αριστοτέλης-Εμμανουήλ Θάνος-Φίλης (Μάνος) ge04017
Gender: Male
Τοποθεσία: Alwaysland

Δημοσίευση από theos »

AVRA έγραψε:
Την ερχόμενη Παρασκευή 21/12/2006 θα ανέβω στη σχολή, για όποιον ακόμα δεν μας έχει δώσει την απόδειξη κατάθεσης από την τράπεζα και τα στοιχεία του.
Την Παρασκευή ήμουν κανονικά στη σχολή αλλά Αύρα δεν είδα πουθενά.... Τέλος πάντων τα λεφτά τα έχω δώσει, την απόδειξη όχι ακόμα όμως. Δεν υπάρχει πρόβλημα έτσι?

Επίσης άκουσα ότι ζητήθηκαν και αριθμοί ταυτότητας ή κάτι τέτοιο. Ισχύει? Μαζί με την απόδειξη κατάθεσης θέλετε και αριθμό ταυτότητας ή και κάποια άλλα στοιχεία?

Αύρα, ενημέρωσε μας σε παρακαλώ
Λογική είναι η τέχνη να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση!!!
Άβαταρ μέλους
pao132003
Δημοσιεύσεις: 1905
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 10:06 am
Real Name: Γιάννης
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα(ως επί το πλείστον)
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από pao132003 »

Ναι, χρειάζεται ο αριθμός ταυτότητας και τα υπόλοιπα στοιχεία που αναγράφονται στην ταυτότητα!
No battle is ever won he said. They are not even fought. The field only reveals to man his own folly and despair, and victory is an illusion of philosophers and fools.
-William Faulkner, novelist (1897-1962)

H πιο επαναστατική πράξη σήμερα (2013) είναι να κρατήσεις ένα σχολείο ανοικτό.
-Άγνωστου
Άβαταρ μέλους
AVRA
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 02, 2006 11:53 am
Real Name: Αύρα
Τοποθεσία: Argentinaaaaaa!

Δημοσίευση από AVRA »

Ήμουν νέα κτίρια και κτίριο φυσικής από τις 9μιση το πρωί μέχρι 3 παρά το μεσημέρι. Τουλάχιστον 10 παιδιά με βρήκαν για αποδείξεις.

Αφού έβαλες τα λεφτα ΟΚ. Το θέμα είναι ότι χρειάζονται τα προσωπικά μας στοιχεία για τα κέντρα υψηλών ενεργειών. Δεν ξέρω πώς τα χρησιμοποιούν, αλλα τα θέλουν. Γι'αυτό επιμένω τόσο για τις αποδείξεις.


Και για όσους άλλους έβαλαν την προκαταβολή και δεν έδωσα ακόμα απόδειξη και στοιχεία, θα είμαι στην σχολή την 1η μέρα που θα ανοίξει μετά τις γιορτές. Κι αν δεν μπορείτε να βρείτε εμένα, σίγουρα θα είναι κάποιος άλλος της επιτροπής. Τα τηλέφωνά μας είναι 5 post παραπάνω. Μια αναπάντητη ή ενα μήνυμα αρκεί. Ειδικά εσύ θεέ, που 'χεις και το κινητό μου, είσαι ασυγχώρητος :lol:
"Τhings you own, end up owning you"  
Fight Club


Πόσα απίδια χωράνε τελικά σ' ένα σάκο;
Άβαταρ μέλους
antony07
Forum Moderator
Forum Moderator
Δημοσιεύσεις: 1673
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 15, 2006 4:37 pm
Real Name: Αντώνης
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Uncertain (by principle)
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από antony07 »

AVRA έγραψε:Το θέμα είναι ότι χρειάζονται τα προσωπικά μας στοιχεία για τα κέντρα υψηλών ενεργειών. Δεν ξέρω πώς τα χρησιμοποιούν, αλλα τα θέλουν. Γι'αυτό επιμένω τόσο για τις αποδείξεις.
Τα χρησιμοποιούν για εξονυχιστικό έλεγχο!
Στην περσινή εκδρομή,ήταν οι μόνοι που μας πέρασαν από ανιχνευτές μετάλλων, και όταν πήγαμε είχαν τυπωμένα καρτελάκια με τα στοιχεία του καθενός, όπως επίσης είχαν και τα διαβατήριά μας 4 μέρες πιο πριν! Φανταστείτε ότι τις πύλες των Κέντρων τις φυλούσε ο στρατός! Και όλα αυτά για ενδεχόμενη τρομοκρατική επίθεση.... :evil:  :evil:
"Ωραία παιδιά κατάχαμα κυλάει
το πιο ωραίο ρόδο απ' το στεφάνι σας
αδράξτε κάθε τι που προσπερνάει
μα αν σε βιτρίνα εμπρός βρεθεί η χάρη σας
ή σε γκισέ, φυλάξτε το τομάρι σας
θυμάστε, Colin de Cayeux τον λέγανε
το άσυλο εμπιστεύτηκε ναι σαν κι εσάς,
σημάδεψε ο μπάτσος και τον ξέκανε
"
O_Xamenos
Δημοσιεύσεις: 1269
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 5:36 pm
Real Name: Σαληγκαρι με Ητα που θυμιζει Ηττα
Gender: Male
Facebook ID: 682417817
Τοποθεσία: Πλανητης Γη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από O_Xamenos »

να ενας καλος λογος για να μην πατησω εκει... πραγματικα δεν βρισκω κανενα ενδιαφερον στις επισκεψεις...
Εικόνα
Γαμώ... τα κράτη, γενικώς...
Θέλω να μην φθονουν την ευτυχία μου΄ μη σώσω και γίνω πορθητής΄ μη σώσω κουρσεμένη τη ζωή μου ν' αντικρίσω...
Θα παω στην κολαση γιατι τη νυχτα εκεινη μια γυναικα με περιμενε στο στρωμα της και εγω δεν πηγα

Ώρα για λίγη φαντασία... ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΡΙΑ... Έχουμε φτερά!
ο χαμένος τα παίρνει όλα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Τρίτο Έτος”