Assassin's creed (πρόβλημα)

Αυτό το "Μοριακή Φυσική" τι επιπέδου spell είναι;

Συντονιστής: meleneemil

stevsin
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Φεβ 18, 2009 3:08 pm
Real Name: steve
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Assassin's creed (πρόβλημα)

Δημοσίευση από stevsin »

εψαξα μηπως βρω αλλα τιποτα μεχρι στιγμης.. μπορει να ψαχνω με λαθος τροπο δεν ξερω..
αν μπορεις να μου δοσεις ενα link θα το εκτιμουσα! το μοντελο που εχο ειναι:
ASUS NVIDIA Geforce EN8800GTX/HTDP 768MB
και εχω windows vista ultimate extreme edition sp1
Τι να πω φιλε μαλλον ειμαι αχρηστος στο ψαξιμο! :(
και το εκανα το run dxdiag αλλα φαινονται ολα οκ!
Άβαταρ μέλους
diosak
Δημοσιεύσεις: 360
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 07, 2008 6:54 pm
Real Name: Διονύσης
Gender: Male

Re: Assassin's creed (πρόβλημα)

Δημοσίευση από diosak »

http://support.asus.com/download/downlo ... 0%20Series
βαλε vista 32bit / visa 64bit αναλογα με το τι εχεις εσυ. αυτο το βλεπεις αμα δεν ξερεις στο start menu->δεξι click στο my computer->properties. στο system type(/system) το λεει.
μετα στο site. στην κατηγορια vga πατα το "+" και κατεβασε το 1ο. αυτη ειναι η πιο καινουργια εκδοση drivers.
τωρα αν χρειαζεται τιποτα απο τις αλλες κατηγοριες δεν νομιζω, αλλα δεν δινω και ορκο. δοκιμασε και πες μου. :roll:
Εικόνα
Εικόνα
Believe you can and you're halfway there.
Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. And Today? Today is a gift. That's why we call it the present.
But only in their dreams can men be truly free. It was always thus and always thus will be.
stevsin
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Φεβ 18, 2009 3:08 pm
Real Name: steve
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Assassin's creed (πρόβλημα)

Δημοσίευση από stevsin »

κατεβασα εναν driver πριν δω το ποστ σου απο το www.nvidia.com.Exει ενα καινουργιο συστημα απο οτι ειδα βγαλει η nvidia το οποιο κανει scan κατευθειαν στο συστημα σου και βρισκει ποιον driver εχεις και ποιος ειναι ο τελευταιος αν θες να τον κατεβασεις..λοιπον το κατεβασα και θα κανω ενα τεστ το game τωρα..Τωρα ειναι ο τελευταιος αυτος που δινει η nvidia ή λογο του οτι η καρτα μου ειναι μονταρισμενη απο την asus θελει τον driver που ειπες εσυ? Eιμαι παλι σε δηλημα lol :e_smile:
Σου στελνω το msn μου.Αμα θες κανε με add να τα μιλησουμε :e_biggrin:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ηλεκτρονικά Παιχνίδια”