Star Wars Galaxies

Αυτό το "Μοριακή Φυσική" τι επιπέδου spell είναι;

Συντονιστής: meleneemil

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
alexaiv
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 13, 2007 11:43 am
Real Name: Αλέξης Αϊβαλιώτης
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα

Star Wars Galaxies

Δημοσίευση από alexaiv »

Γεια σας παιδιά, χρόνια πολλά :)
Παίζει κανείς σας Star Wars Galaxies? Το κοίταζα στο site του και φαίνεται ενδιαφέρον. Το θέμα είναι πως δεν θέλω να το αγοράσω και να μην μ αρέσει, οπότε η ερώτηση είναι η εξής: Έχει κανείς μήπως ενα 14 day trial που δεν πρόκειται να χρησιμοποιήσει? :D
Η σκληρή δουλειά δεν σκότωσε ποτέ κανέναν, αλλά γιατί να παίζουμε με την τύχη μας?!?

"Μοντέλο-πρότυπο της γνώσης είναι τα μαθηματικά. Οι αισθήσεις και η φαντασία είναι κατώτερες γνωστικές δυνάμεις, τις οποίες δεν μπορούμε να εμπιστευόμαστε με την ίδια βεβαιότητα." - René Descartes
Άβαταρ μέλους
LocknLoad
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 2250
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 07, 2007 5:34 pm

Re: Star Wars Galaxies

Δημοσίευση από LocknLoad »

Εχω ακουσει για αυτο καλα λογια (πχ. πολυ μεγαλη ελευθερια) αλλα δεν νομιζω να βρεις αυτο που ζητας :D

Αν ψαχνεις για Star Wars τοτε αν θες RPG δοκιμασε το KOTOR αλλα αν θες σφαγη τοτε το Jedi Academy (εχει και λιιιιιγο RP μεσα) εκτος αν προτιμας (αργριους) πυροβολισμους (μονο, και λιγο μαχαιρωμα για οταν κατανταει βαρετο) τοτε το Republic Commando ειναι αυτο που ψαχνεις.
Ναι, [you] σε παρακολουθώ!

Εικόνα


@[you]
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
alexaiv
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 13, 2007 11:43 am
Real Name: Αλέξης Αϊβαλιώτης
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Star Wars Galaxies

Δημοσίευση από alexaiv »

LocknLoad έγραψε:Εχω ακουσει για αυτο καλα λογια (πχ. πολυ μεγαλη ελευθερια) αλλα δεν νομιζω να βρεις αυτο που ζητας :D

Αν ψαχνεις για Star Wars τοτε αν θες RPG δοκιμασε το KOTOR αλλα αν θες σφαγη τοτε το Jedi Academy (εχει και λιιιιιγο RP μεσα) εκτος αν προτιμας (αργριους) πυροβολισμους (μονο, και λιγο μαχαιρωμα για οταν κατανταει βαρετο) τοτε το Republic Commando ειναι αυτο που ψαχνεις.
Βασικά το Star Wars Galaxies είναι MMO :P . Αυτό που έχω παίξει και ήταν όντως φοβερό ήταν το Knights of the Old Republic (1&2). Αυτό είναι RPG. Ναι κ εγώ δεν ήλπιζα αλλά είπα να δοκιμάσω :wink: Δεν πειράζει, θα περιμένω το Age of Conan χεχε.
Η σκληρή δουλειά δεν σκότωσε ποτέ κανέναν, αλλά γιατί να παίζουμε με την τύχη μας?!?

"Μοντέλο-πρότυπο της γνώσης είναι τα μαθηματικά. Οι αισθήσεις και η φαντασία είναι κατώτερες γνωστικές δυνάμεις, τις οποίες δεν μπορούμε να εμπιστευόμαστε με την ίδια βεβαιότητα." - René Descartes
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ηλεκτρονικά Παιχνίδια”