Δεν έχει καταντήσει σπαστικός ο Χελάκης;

Άντε γειά, φιλαράκο! Άντε γειά!

Συντονιστής: Chris

Απάντηση

Σου τι σπάνε οι διαφημίσεις με το Χελάκη;

-Όχι, δεν χορταίνω να τον ακούω.
2
7%
-Ναι, και είναι κρίμα γιατί τον πάω.
4
13%
-Μου τι σπάει ο Χελάκης γενικά.
12
40%
-Μου άρεσαν οι μεταδόσεις, αλλά έχω βαρεθεί να τις ακούω.
8
27%
-Άλλο/ δεν ξέρω / παράτα μας βλέπω μπάλα
4
13%
 
Σύνολο ψήφων: 30

Άβαταρ μέλους
P4NOS
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 01, 2007 8:16 pm
Τοποθεσία: Εστίες

Δεν έχει καταντήσει σπαστικός ο Χελάκης;

Δημοσίευση από P4NOS »

Με αφορμή άλλη μία διαφήμιση του Χελάκη στην οποία ακούγεται για άλλη μια φορά απόσπασμα από τη μετάδοση του 2004 και μετά μας καλεί να αγοράσουμε τηλεόραση αναρωτήθηκα: Είμαι ο μόνος που του έχει σπάσει τα νεύρα; Εκτός του ότι καταντάει γραφικό είναι τελείως ξεπούλημα να εκμεταλεύεσαι κάτι αυθόρμητο που βγήκε πάνω στην πόρωση (αν ήταν όντως αυθόρμητο) για να πουλήσεις ότι να ’ναι. Μου έχει καταντήσει βαρετό πλέον να ακούω αυτά τα αποσμάσματα και κυρίως μου φέρνουν στο μυαλό διαφημίσεις και όχι εκείνες τις στιγμές που ήταν πράγματι απόλυτα πορωτικές.
Άβαταρ μέλους
Skliraios
Δημοσιεύσεις: 743
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 05, 2006 4:00 pm
Real Name: Ιουλιος Μπιτζιμπιτζιδης
Gender: Male
Τοποθεσία: τριτο συννεφο στο βαθος

Re: Δεν έχει καταντήσει σπαστικός ο Χελάκης;

Δημοσίευση από Skliraios »

δεν εχεις αδικο και δεν εισαι ο μονος...... γενικα η τρελα με το Χελακη απο το 2004 κιολας ειχε αρχισει να μου τι δινειοχι οτι δεν το χαρικα στις μεταδοσεις αλλα γιατι δεν εμεινε εκει?δε ξερω εγινε γνωστος ακομα και στα χωρια και εγινε ο πιο πολυσυνεντευξιασμενος για το ευρωπαικο ουτε ο ρεχαγκελ να ηταν

και βεβαια τωρα με το νεο ευρωπαικο βρηκαμε και παλι τη μασκοτ....!!!!ελεος ειδικα αυτη η διαφημιση με την επανακυκλοφορια του πειρατικου ειναι υπερβολικα σπαστικη
http://www.freewebs.com/hellian00/300%204.gif

ο πληθωρισμός του φαίνεσθαι έχει ρίζες στη έλλειψη του είναι.



Occasio aegre offertur, facile amittitur - Opportunity is offered with difficulty, lost with ease. (Publius Syrus)

http://www.neobux.com/?r=SKLIRAIOS
Άβαταρ μέλους
drcypher
Portal Administrator
Portal Administrator
Δημοσιεύσεις: 2299
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 7:33 am
Real Name: Κώτσος Φίλ
Gender: Male
Τοποθεσία: Μπροστά στην οθόνη

Re: Δεν έχει καταντήσει σπαστικός ο Χελάκης;

Δημοσίευση από drcypher »

Όχι άλλο Χελάκηηηηηη! :evil:


ps: P4NOS σου'χω στείλει pm :)
Από τούδε και στο εξής ως στρογγυλοί αριθμοί ορίζονται τα πολλαπλάσια του 5 και οι δυνάμεις του 2.
Άβαταρ μέλους
el_greco
Δημοσιεύσεις: 1275
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 9:30 am
Real Name: Νίκος Βέργος
Gender: Male
Τοποθεσία: Austin, TX
Επικοινωνία:

Re: Δεν έχει καταντήσει σπαστικός ο Χελάκης;

Δημοσίευση από el_greco »

Από το 2004 μου τη σπάει...
                 
Άβαταρ μέλους
Ih8 mags
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Δευ Απρ 16, 2007 2:13 am
Real Name: ...........................................
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Δεν έχει καταντήσει σπαστικός ο Χελάκης;

Δημοσίευση από Ih8 mags »

Egw pou akouw arketo sport-fm otan paizei ta spotakia,asuneidita polles fores panigirizw...alla twra me tis diafimiseis tou germanou kai ta resta exei kantatisei grafiko spastiko kai exei xasei tin opoia mageia eixe otan prwtoeginan oi mtadoseis....De perigrafw allo(lol)
Who let the Toon doon?
Shit shit Shearer
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: Δεν έχει καταντήσει σπαστικός ο Χελάκης;

Δημοσίευση από vbalos »

Ένας δημοσιογράφος ο οποίος έχει εκφράσει τα φιλοολυμπιακά του αισθήματα πολλάκις δεν μπορεί για εμένα τουλάχιστον να είναι ο εθνικός μας σπικερ απλά δε το δέχομαι , αν θέλεις κύριε να εκφράσεις όλους τους έλληνες παιξ'το τουλάχιστον λίγο αντικειμενικός. Δε μπορώ κάθε φορά που ακούω τογκολ του Χαριστέα να μου έρχεται παράλληλα η ίδια φωνή στην ίδια ένταση και τόνο που περιέγραφε το γκολ του Ζιοβάνι...Συνεπώς μόνο που τον ακούω μου έρχεται να ξεράσω στην καλύτερη...Μη σας πω ότι και για πάρτη του δεν πανηγύρισα όσο θα έπρεπε και τον πριν τεσσάρων ετών άθλο της εθνικής , γι αυτόν για τον Γκαγκάτση το Νικοπολίδη και τον Καραμανλή...
Υ.Γ. Vodafone χορηγός της εθνικής ...γεια σου ρε θείε εσύ και οι υπάλληλοί σου...Μήπως να χαρώ για τη νίκη των Σουηδών τελικά...γιατί μου φαίνεται κοκκίνησε πράγματι όλη η ''εθνική ελλάδος'' , σε παράφραση του συνθήματος των υπανθρώπων(sorry ολυμπιακών)
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
O_Xamenos
Δημοσιεύσεις: 1269
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 5:36 pm
Real Name: Σαληγκαρι με Ητα που θυμιζει Ηττα
Gender: Male
Facebook ID: 682417817
Τοποθεσία: Πλανητης Γη
Επικοινωνία:

Re: Δεν έχει καταντήσει σπαστικός ο Χελάκης;

Δημοσίευση από O_Xamenos »

ρε βουμπαλε εισαι και καλλιθιωτης??? ο χελακης κατεβαινε δημαρχος καλλιθεας στις εκλογες που περασαν με τον συριζα... τωρα πως ο συριζα βαζει εναν εθνοτσολια για υποψηφιο δημαρχο δεν μπορω να καταλαβω.... μαλλον το φαινομενο τσιπρας θα φταιει... μαζι σου αλεξη για μια ελλαδα σεξυ :roll:
Εικόνα
Γαμώ... τα κράτη, γενικώς...
Θέλω να μην φθονουν την ευτυχία μου΄ μη σώσω και γίνω πορθητής΄ μη σώσω κουρσεμένη τη ζωή μου ν' αντικρίσω...
Θα παω στην κολαση γιατι τη νυχτα εκεινη μια γυναικα με περιμενε στο στρωμα της και εγω δεν πηγα

Ώρα για λίγη φαντασία... ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΡΙΑ... Έχουμε φτερά!
ο χαμένος τα παίρνει όλα
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: Δεν έχει καταντήσει σπαστικός ο Χελάκης;

Δημοσίευση από vbalos »

Ναι το είχε κάνει και αυτό ο εθνικός μας ντελάλης και έχεις δίκαιο είχε κατέβει υποψήφιος δήμαρχος , αλλα τότε δεν είχαμε ακόμη φαινόμενα Αλέξις στο συριζα μάλλον ήταν στην προεργασία...Πάντως για το εθνοτσολιάς που λες θα διαφωνήσω ένα 'ότι να'ναι' θα τον χαρακτήριζε καλύτερα ίσως και πλήρως θα έλεγα ξέρεις ότι μπορεί κανει για την κονόμα ποιος συριζα χρυσή αυγή κκε μ-λ και λοιπά από όπου τα παίρνει είναι...
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
sparc
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 9:46 am
Real Name: Γιώργος
Gender: Male
Τοποθεσία: Ε204_κ.Φυσικής!!!

Re: Δεν έχει καταντήσει σπαστικός ο Χελάκης;

Δημοσίευση από sparc »

Ο Χελάκης είναι καλός σε ένα πράγμα μόνο... να μεταδίδει συγκλονιστικούς, αγχώδη αγώνες! Τέλος.

Πρέπει να απαγορεύσουν την παρουσία στο γυαλί ή τουλάχιστον ας του κάνουν δώρο ένα ξυραφάκι, έλεος!

Και τέρμα με αυτές τις μεταδόσεις του 2004, χειρότερα και από τα... αχεεμ... "τραγούδια"... αχεεμ... της eurovision. Ας του κάνουν ένα πλατινένιο να ησυχάσει. Πόσες φορές έχει επανακυκλοφορήσει στα περίπτερα;
I think therefore I am? Could be! Or is it really someone else who thinks he's me?
Reymond Smullyan - This book needs no title
Στενή είναι η αρετή, δεν μπορώ να αναπνεύσω· μικρός, στενός είναι ο Παράδεισος, δε με χωράει· σαν άνθρωπος μου φαίνεται ο Θεός σας, δεν τον θέλω!
Ν. Καζαντζάκης - Ασκητική
Άβαταρ μέλους
drcypher
Portal Administrator
Portal Administrator
Δημοσιεύσεις: 2299
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 7:33 am
Real Name: Κώτσος Φίλ
Gender: Male
Τοποθεσία: Μπροστά στην οθόνη

Re: Δεν έχει καταντήσει σπαστικός ο Χελάκης;

Δημοσίευση από drcypher »

sparc έγραψε:Πόσες φορές έχει επανακυκλοφορήσει στα περίπτερα;
Πολλές... και θα "επανακυκλοφορήσει" κι άλλες τόσες, μέχρι να ξεφορτωθούν το στοκ :P
Από τούδε και στο εξής ως στρογγυλοί αριθμοί ορίζονται τα πολλαπλάσια του 5 και οι δυνάμεις του 2.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”