EURO 2008 & επίσημη αγαπημένη

Άντε γειά, φιλαράκο! Άντε γειά!

Συντονιστής: Chris

Άβαταρ μέλους
ManOzzY
Δημοσιεύσεις: 328
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 11:26 am
Real Name: Αλυσανδράτος Μανώλης
Gender: Male
Facebook ID: 624949615
Τοποθεσία: IC 1396 H-Alpha Nebula, Constelation of Cepheus!

Re: EURO 2008 & επίσημη αγαπημένη

Δημοσίευση από ManOzzY »

Μοιράζει μπαλάκια αβέρτα! Who's next???
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: EURO 2008 & επίσημη αγαπημένη

Δημοσίευση από vbalos »

To off topic δεν ξέρω ακριβώς πως καθορίζεται αλλά νομίζω ότι το συγκεκριμένο topic μιλάει για την εθνική , νομίζω λοιπόν και πάλι (μήπως θα πρέπει να ζητήσω συγγνώμη και επειδή νομίζω???μάπως είμαι off topic???) ότι το τι θα κάνει ένας παίκτης της εθνικής ομάδας εξαρτάται από το σύλλογο στον οποίο αγωνίζεται , επίσης το ότι η λίγκα μας είναι για κλάμματα νόμίζω και πάλι ότι επηρρεάζει κομμάτι την εθνική μας ομάδα και τη νοοτροπία που επικρατεί σε αυτή όπως επίσης και το συνεχές παρασκήνιο το οποίο έχει καταντήσει το 50% του ελληνικού ποδοσφαίρου...Λοιπόν το να τα θίγω αυτά τα πράγματα έστω και από τη δική μου μίζερη μεριά (γειά σου Ozzy απελευθερωμένε από τις κοινές μιζέριες που εμείς έχουμε όπως το να ασχολούμαστε με τα οπάδικά) δεν το θεωρώ off topic και στο κάτω κάτω είναι πιο αντρείκιο νομίζω να δηλώνεις την προτίμησή σου παρά να το παίζεις από μακριά και αντικειμενικός αλλά ρίχνεις τη σποντίτσα σου για να τσιτώσεις τον άλλο (ε Ozzy?) έτσι κι αλλιώς με τη δική μου διαστρεβλωμένη από τον οπαδισμό άποψη οι αντικειμενικοί δημοσιογράφοι που το παίζουν μάνατζερ και μεσάζωντες έχουν δημιουργήσει και φταίνε όχι απλώς για τα δεινά κατά καιρούς της εθνικής μας ομάδας αλλά και ενός πολύ σημαντικότερου πράγματος: του ελληνικού ποδοσφαίρου...Για το οποίο εάν κάποιοι εργάζονται είναι μόνο οι οπαδοί αυτοί που μόνο προσφέρουν και τίποτε δεν παίρνουν γιατί άπλά είναι κομμάτι της ζωής τους.
Y.Γ. Καληνύχτα σας κύριοι αλλά αποτυχημένος δεν μπορεί να χαρακτηριστεί ένας σύλλογος με 498 τίτλους ενώ μάλιστα ο αιώνιος δεύτερος στη χώρα δεν έχει φτάσει καν τους 300 !!! Νομίζω???
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
tonypapadovic
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Σάβ Απρ 21, 2007 2:36 am

Re: EURO 2008 & επίσημη αγαπημένη

Δημοσίευση από tonypapadovic »

Just not good enough.

(Not even close ΛΟΛ)
Άβαταρ μέλους
ManOzzY
Δημοσιεύσεις: 328
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 11:26 am
Real Name: Αλυσανδράτος Μανώλης
Gender: Male
Facebook ID: 624949615
Τοποθεσία: IC 1396 H-Alpha Nebula, Constelation of Cepheus!

Re: EURO 2008 & επίσημη αγαπημένη

Δημοσίευση από ManOzzY »

ΟΚ vbalos, τα έβγαλες από μέσα σου; Ξελάφρωσες;
Άσε να συνεχιστεί το topic ομαλά τώρα και πήγαινε να χαρείς τους 578698469824 τίτλους σου.

Και σχόλιο για την σημερινή εθνική. Πιστεύω ήταν πολύ λίγη. Το γκολ που έφαγε ήταν αρκετά ηλίθιο αλλά πιστεύω ότι οι Ρώσοι ήταν καλύτεροι έτσι και αλλιώς.
Η εμφάνιση της εθνικής μας στο Euro είναι επιεικώς απαράδεκτη, δεν έχουμε σημειώσει καν, ούτε ένα τέρμα. Ρεζίλι γίναμε, μακάρι να μας γίνει μάθημα. Ας ελπίσουμε να μη ξεφτιλιστούμε εντελώς με τους Ισπανούς.
Άβαταρ μέλους
Ih8 mags
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Δευ Απρ 16, 2007 2:13 am
Real Name: ...........................................
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: EURO 2008 & επίσημη αγαπημένη

Δημοσίευση από Ih8 mags »

Egw pantws simera eimai euxaristimenos apo to prosanatolismo tis e8nikis..prospa8ise na vgei brosta na dimiourgisei faseis kai katafere genika na kanei kapoies kales..Dextikame ena aparadekto gol,apo paidariwdes la8os tou nikopolidi,o opoios ton teleutaio kairo einai epirrepis kata ti gnwmi mou se tetoia la8i.Oi rwssoi vevaia itan kaluteroi,pio grigoroi pio dunatoi panw sti bala,eidika meta to gol pou vgainan se adepi8eseis ya plaka..Elpizw me ispania na kanoume akoma kaluteri emfanisi kai as xasoume..
Who let the Toon doon?
Shit shit Shearer
O_Xamenos
Δημοσιεύσεις: 1269
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 5:36 pm
Real Name: Σαληγκαρι με Ητα που θυμιζει Ηττα
Gender: Male
Facebook ID: 682417817
Τοποθεσία: Πλανητης Γη
Επικοινωνία:

Re: EURO 2008 & επίσημη αγαπημένη

Δημοσίευση από O_Xamenos »

αντε τωρα που τελειωσαι το πανηγυρακι περαστε να δειτε και την θεατρικη ομαδα του πολυτεχνειου... ποαιζουμε μεχρι τις 21 ιουνη στο θεατρο χυτηριο, ιερα οδος 44 μετρο κεραμεικος... το εισιτηριο ειναι 4 ευρο και ξεκιναμε στις 9μιση το βραδυ
Εικόνα
Γαμώ... τα κράτη, γενικώς...
Θέλω να μην φθονουν την ευτυχία μου΄ μη σώσω και γίνω πορθητής΄ μη σώσω κουρσεμένη τη ζωή μου ν' αντικρίσω...
Θα παω στην κολαση γιατι τη νυχτα εκεινη μια γυναικα με περιμενε στο στρωμα της και εγω δεν πηγα

Ώρα για λίγη φαντασία... ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΡΙΑ... Έχουμε φτερά!
ο χαμένος τα παίρνει όλα
Άβαταρ μέλους
Ih8 mags
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Δευ Απρ 16, 2007 2:13 am
Real Name: ...........................................
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: EURO 2008 & επίσημη αγαπημένη

Δημοσίευση από Ih8 mags »

giati mono i ellada epaize sto euro?lol
Who let the Toon doon?
Shit shit Shearer
O_Xamenos
Δημοσιεύσεις: 1269
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 5:36 pm
Real Name: Σαληγκαρι με Ητα που θυμιζει Ηττα
Gender: Male
Facebook ID: 682417817
Τοποθεσία: Πλανητης Γη
Επικοινωνία:

Re: EURO 2008 & επίσημη αγαπημένη

Δημοσίευση από O_Xamenos »

βρε παιδι μου! δειτε και λιγο θεατρο... δεν κανει κακο.... :roll:
Εικόνα
Γαμώ... τα κράτη, γενικώς...
Θέλω να μην φθονουν την ευτυχία μου΄ μη σώσω και γίνω πορθητής΄ μη σώσω κουρσεμένη τη ζωή μου ν' αντικρίσω...
Θα παω στην κολαση γιατι τη νυχτα εκεινη μια γυναικα με περιμενε στο στρωμα της και εγω δεν πηγα

Ώρα για λίγη φαντασία... ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΡΙΑ... Έχουμε φτερά!
ο χαμένος τα παίρνει όλα
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: EURO 2008 & επίσημη αγαπημένη

Δημοσίευση από vbalos »

Όχι απλά δεν κάνει κακό το θέατρο , αλλά ίσως να είναι και ο μόνος καθαρός τόπος στον οποίο ενυπάρχει ακόμα το πνεύμα , που είναι και ο κύριος λόγος της πείνας που βιώνουν οι αμιγώς θεατρικοί ηθοποιοί. Μάλιστα θα πρότεινα σε πολλούς να πάνε σε μερικές παραστάσεις μπας και καταφέρουν να ανοίξει λίγο το κεφάλι τους και το μυαλό τους και δούν τα πράγματα ακριβώς έτσι όπως είναι και να τα λενέτσι όπως είναι...Χαμένος λίγες ερισσότερες πληροφορίες για την παράσταση γιατί για να έρθω να την παρακολουθήσω πρέπει να φέρω και γυναίκα μαζί μου που τυγχάνει απελπιστικά θεατρόφιλη οπότε όπως καταλαβαίνεις πρέπει να ξέρω πχ θέμα κτλ. Επίσης δίνε πληροφορίες για τη θεατρική ομάδα γενικά γιατί για παράδειγμα εγώ δεν ήξερα καν για την ύπαρξή της...και ενδιαφέρομαι (όχι να παίξω εννοείται)...
Υ.Γ. Δεν μπορώ να καταλάβω τι φασισμός είναι αυτός !!! Θέλετε μάλλον να ακούτε ακριβώς αυτά που περιμένετε και οποιαδήποτε άλλη άποψη στον κεάδα και τη βαφτίζετε μάλιστα και off topic. Έχω φάει όλη μου τη ζωή γυρίζοντας ολόκληρη την Ελλάδα είτε ως παίχτης είτε ως οπαδός για να παρακολουθήσω ποδόσφαιρο έχω ξοδέψει εκατομμύρια για αθλητικές εφημερίδες και έχω δει γήπεδα και παίχτες που ούτε στο όνειρο σας δε φαντάζεστε...Μην προσπαθείς λοιπόν Ozzy να μου κάνεις υποδείξεις για το τι θα πω και τι όχι και στο κάτω κάτω όταν έβαζες τη συγκεκριμένη υπογραφή ήξερες ότι προκαλούσες όσους δεν είναι ολυμπιακοί οπότε και εσύ με τον τρόπο σου είσαι off topic και μάλιστα σε κάθε topic εκτός από αυτά που μιλάνε για τα οπαδικά έτσι ή κανω λάθος... Τα αποτελέσματα της εθνικής ήταν τα αναμενόμενα απο τη στιγμή που ο Ρεχάγκελ κατέβηκε με αυτή τη 18 αδα...Άτολμα και στα σίγουρα δεν καταφέρνεις ποτέ τπτ σ'αυτή τη ζωή παρά να μείνεις μεσαίος (εφ' όσον δεν κοιμάται ο Θεός)
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
ManOzzY
Δημοσιεύσεις: 328
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 11:26 am
Real Name: Αλυσανδράτος Μανώλης
Gender: Male
Facebook ID: 624949615
Τοποθεσία: IC 1396 H-Alpha Nebula, Constelation of Cepheus!

Re: EURO 2008 & επίσημη αγαπημένη

Δημοσίευση από ManOzzY »

Πραγματικά θες να συνεχίσω αυτή την ηλίθια διαμάχη;
Μπράβο είσαι μάγκας έχεις γυρίσει την Ελλάδα και είσαι μεγάλος μπαλαδόρος. Είσαι τρελό αλάνι και έχεις δώσει εκατομμύρια σε εφημερίδες.
Και στις δύο περιπτώσεις με αφήνουν παγερά αδιάφορο.
Όσο για την υπογραφή μου, δε μπαίνω καν στο κόπο να απαντήσω γιατί αυτό που είπες αγγίζει τα όρια της ηλιθιότητας, πόσο μάλλον με το avatar που έχεις.
Αν θες να συνεχίσουμε πες στα παιδιά να ανοίξουν ένα ειδικό topic για μας. Προσωπικά δεν έχω την όρεξη γα γυρίσω το μυαλό μου 10 χρόνια πίσω αλλά αν είναι να σου δώσει ικανοποίηση θα το κάνω.


Υ.Γ. Ας αφαιρέσει κάποιος mod τα άκυρα posts για να φτιάξει το θέμα. Συμπεριλαμβανομένου και αυτό!
O_Xamenos
Δημοσιεύσεις: 1269
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 5:36 pm
Real Name: Σαληγκαρι με Ητα που θυμιζει Ηττα
Gender: Male
Facebook ID: 682417817
Τοποθεσία: Πλανητης Γη
Επικοινωνία:

Re: EURO 2008 & επίσημη αγαπημένη

Δημοσίευση από O_Xamenos »

εχμμμμμ....οφφτοπικ.... για οσους βαρεθηκαν το γιουρο!!!! πληροφοριες για την παρασταση εδω http://www.semfe.gr/forum/viewtopic.php?f=40&t=2126
Εικόνα
Γαμώ... τα κράτη, γενικώς...
Θέλω να μην φθονουν την ευτυχία μου΄ μη σώσω και γίνω πορθητής΄ μη σώσω κουρσεμένη τη ζωή μου ν' αντικρίσω...
Θα παω στην κολαση γιατι τη νυχτα εκεινη μια γυναικα με περιμενε στο στρωμα της και εγω δεν πηγα

Ώρα για λίγη φαντασία... ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΡΙΑ... Έχουμε φτερά!
ο χαμένος τα παίρνει όλα
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: EURO 2008 & επίσημη αγαπημένη

Δημοσίευση από vbalos »

Τα συμπεράσματά σου για αυτά που έγραψα πιό πάνω είναι συγκλονιστικά ειλικρινά μόλις τα είδα κάτι έπαθα και ίσως να ανατρίχιασα και λιγάκι...Αν νομίζεις πως κάθομαι και ασχολούμαι με το topic για να την πω σε παιδάκια σαν εσένα τότε τι να πω ...Το αλάνι και οι αηδίες αυτές ειλικρινά πως σου ήρθαν εγώ αυτό που ήθελα απλά ήταν να σου πω ότι δε θέλω υποδείξεις για τα σχόλιά μου.Επί προσωπικού εσύ το ξεκίνησες κάνοντας σχολιάκι για μιζέρια εγώ απλά τη γνώμη μου έγραψα πάνω στο γιατί η εθνική παρουσιάζει αυτά τα χάλια...Επίσης εγώ ΑΚΟΜΗ δεν έβρισα ούτε μίλησα για ηλίθιους σχολίασα με κόσμιο αν και καυστικό τρόπο την υπογραφή σου που δε συνάδει με όσα λες...είδες τη διαφορά μας? Επίσης και πάλι εμφανίζεσαι προκλητικός πετάς κατηγορίες επί προσωπικού στον αέρα σχολιάζοντας νοημοσήνες , ηλιθιότητες και τα ρέστα που αγγίζουν τα όριά μου και σου λέω να μη συνεχίσεις και να το κόψουμε εδώ γιατί πλέον ένα topic για να τα λύσουμε δε θα είναι αρκετό...Επίσης σταμάτα αυτό που κάνεις να απαντάς και με το νόμο σε αυτά που σου λέω και με χειρότερο μάλιστα τρόπο και μετά να λες ότι δε θέλεις να συνεχίσεις και να γλύφεις και τους mods...έχει καταντήσει γραφικό.
Υ.Γ. Χαμένος ευχαριστώ για τις πληροφορίες θα έρθω μάλλον αύριο να σας καμαρώσω και ελπίζω να αξίζει γιατί θα έχω και ξένο (εκτός ΕΜΠ) κόσμο μην εκτεθούμε αν και είμαι σίγουρος ότι θα είναι καλή δουλειά...!!! Μπράβο σας anyway παιδιά που βρίσκετε χρόνο για τόσο ωραία πράγματα...
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Slym
Δημοσιεύσεις: 173
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 15, 2006 6:42 pm

Re: EURO 2008 & επίσημη αγαπημένη

Δημοσίευση από Slym »

http://www.youtube.com/watch?v=8R0LzxqbYtE

Το παραπάνω βιντεάκι έχει χυδαίο γλωσσικά περιεχόμενο.Όποιος προσβάλλεται εύκολα καλό είναι να μην το δει.Από την άλλη , όσοι έχουν (κάφρικο) χιούμορ ας το δουν.
Άβαταρ μέλους
ManOzzY
Δημοσιεύσεις: 328
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 11:26 am
Real Name: Αλυσανδράτος Μανώλης
Gender: Male
Facebook ID: 624949615
Τοποθεσία: IC 1396 H-Alpha Nebula, Constelation of Cepheus!

Re: EURO 2008 & επίσημη αγαπημένη

Δημοσίευση από ManOzzY »

Και που ασχολήθηκα μαζί σου, την ώρα μου έχασα μιας και κάθε ελπίδα συνεννόησης αποδείχτηκε άκαρπη.
Δεν έχω σκοπό να συνεχίσω στο παραμικρό αλλά μη μου λες ότι εγώ ξεκίνησα την επίθεση επί προσωπικού ενώ το έκανες εσύ.
Τέσπα, καλή επιτυχία στην εξεταστική, καλή επιτυχία στην εθνική με την Ισπανία (να πούμε και κάτι εντός θέματος) και αντίος αμίγκος.



Υ.Γ. Το αν έχω ανάγκη να γλύψω κάποιο mod, ρώτα κάποιο ποιο παλιό να σου πει αν ισχύει.
Άβαταρ μέλους
Ih8 mags
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Δευ Απρ 16, 2007 2:13 am
Real Name: ...........................................
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: EURO 2008 & επίσημη αγαπημένη

Δημοσίευση από Ih8 mags »

eeemm..etsi pws paei to 8ema,(den anoigoume topic pao vs osfp na xrewsoume oloi, me kalabourtsidiko ufos oxi misous panta,ya na vgaloume oloi oi ugeiis opadoi to axti mas????)
off-topic: Aparadekti i gallia se auto to euro,poio apogoitevmenos eimai ap oti me tin e8niki..Eimai eba8eis me ta vatraxia alla sti bala panta eixan kali omada,akoma kai sto mundial tou 2002 paixan kalutera...egw goustara na r8oun x k ta 2 apopse gia na perasei i roumania xwris niki(megali magia)
Egw psinw polu croatia,genika kai stoiximatika alla oi apodoseis tou opap einai gtp eleos m pan 4 dinei kai eimaste proimitilika...i ollandia dinei 3..An kapoios xerei egura apodoseis na me pei gt k gw den exw koitaxei oti akouw lew..
Ya tin e8niki mas twra: me tous traumatismous pou xei o vasileas o8wnas(de to lew eirwnika,pote den to pigaina alla pote alla einai o kaluteros pou xame pote) ,elpizw na dw spuropoulo vasiko..Apo tin alli exei k vuntra (pou paizei na mai apo tous elaxistous pana8inaikous pou de ton vrizei) kai na kanei kamia alximistia pali me toro kai vuntra pou den 8a 8ela na ginei gt akoma kai oi "deuterotritoi" tis ispanias spernoun....Elpizw na paixoume kala kaii na valoume kana gol mi teleiwsoume me 0 va8mous 0 gol..de leei...As teleiwsoume to euro me psila to kefali...As apokleistikame stous 16 tis eurwpis,epituxia einai k auto,alloi de pigan kan...
Ya tin meta otto epoxi pou lene polloi oti vlepoun nioplia,osoi asxolountai me e8niki perissotero,ti lete?Exei kanei kali douleia me tous mikrous kai se 3-4 xronia apo twra,pou logika tote 8a analavei an eina,borei na paei kala pistevw...
Who let the Toon doon?
Shit shit Shearer
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”