Εργασία Αριθμητικής ανάλυσης II

Συζητήσεις για μαθήματα του 3ου έτους στην κατεύθυνση Μαθηματικού Εφαρμογών.

Συντονιστές: markelos, Ryu, meleneemil, Nasia!

sonic
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Παρ Ιαν 19, 2007 5:12 pm
Real Name: Maria

Δημοσίευση από sonic »

προφανώς για να δεχτεί να την δώσει δεν θα εχει πρόβλημα!!!!
Άβαταρ μέλους
Wizard
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 2624
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 8:40 am
Real Name: Μάνος Ικάριος
Gender: Male
Facebook ID: Manos.Ikarios
Τοποθεσία: Παντού!

Δημοσίευση από Wizard »

pao132003 έγραψε:όσο για το "καθυστερημένα", σκέψου ότι η κανονική ημερομηνία παράδοσης ήταν 20/5
Εννοείς ότι επειδή καθυστέρησε 2-3-5 μήνες να μη δοκιμάσει ούτε καν να την παραδώσει? :?
Windows is unprotected sex. Linux is using a condom, the pill, a vasectomy, and the Berlin wall...
Άβαταρ μέλους
msl
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 2741
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 17, 2007 2:35 pm
Real Name: Μαρία-Σοφία
Gender: Female
Facebook ID: 735434828
Τοποθεσία: Στα όνειρά μου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από msl »

Σχετικά με την εργασία, μπορεί ακόμα να την παραδώσει όποιος θέλει, αλλά δεν θα πάρει όλες τις μονάδες που θα έπαιρνε αν την έδινε εντός της προθεσμίας.

Για το θέμα της αντιγραφής, μας είχε πει ότι αν βρεθούν δύο ίδιες εργασίες θα μηδενιστούν και οι δύο. Δεν έχει σημασία ποιός έφτιαξε πρώτος την εργασία... Άλλωστε η εργασία για αυτό τον λόγο άλλαξε! Ο Μιχάλης είχε έτοιμη μια εργασία για να μας δώσει, αλλά είδε ότι κάποιος την είχε ανεβάσει λυμένη, οπότε μας την άλλαξε!

Τουλάχιστον αν κάποιος έχει σκοπό να αντιγράψει, ας προσέξει μην πάρει στο λαιμό του και άλλα άτομα...  :wink:
I'm not a bitch, I just have a low tolerance for bullshit ..

:: Αθλητικός Όμιλος Πήγασος Κυψέλης
::
O_Xamenos
Δημοσιεύσεις: 1269
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 5:36 pm
Real Name: Σαληγκαρι με Ητα που θυμιζει Ηττα
Gender: Male
Facebook ID: 682417817
Τοποθεσία: Πλανητης Γη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από O_Xamenos »

Εγώ ανέβασα την εργασία, αλλά είναι του theos. Επίσημα την εργασία την παίρνεις από τον ίδιο τον Φιλιππάκη. Για την ημερομηνία παράδοσης αύριο θα ρωτήσουμε να μάθουμε.
Τα m-files είναι εδώ. (σε zip αρχείο)
ποιος αραγε????????????????????

παντως τρλη βλακεια αυτο με τις μειωμενες μοναδες....
Εικόνα
Γαμώ... τα κράτη, γενικώς...
Θέλω να μην φθονουν την ευτυχία μου΄ μη σώσω και γίνω πορθητής΄ μη σώσω κουρσεμένη τη ζωή μου ν' αντικρίσω...
Θα παω στην κολαση γιατι τη νυχτα εκεινη μια γυναικα με περιμενε στο στρωμα της και εγω δεν πηγα

Ώρα για λίγη φαντασία... ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΡΙΑ... Έχουμε φτερά!
ο χαμένος τα παίρνει όλα
Άβαταρ μέλους
theos
Δημοσιεύσεις: 762
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 05, 2006 4:53 am
Real Name: Αριστοτέλης-Εμμανουήλ Θάνος-Φίλης (Μάνος) ge04017
Gender: Male
Τοποθεσία: Alwaysland

Δημοσίευση από theos »

Ο pao132003 μιλούσε για την εκφώνηση της εργασίας Χαμένε

Την δικιά μου εργασία όποιος θέλει να του την δώσω ας μου την ζητήσει μέσω pm ή μέσω msn

Θα την ανεβάσω επίσημα σε λίγο καιρό (μόλις βγουν και τα αποτελέσματα)
Λογική είναι η τέχνη να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση!!!
Άβαταρ μέλους
Qbric
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: Τρί Δεκ 05, 2006 12:46 am

Δημοσίευση από Qbric »

Pados exei poli plaka se ena mathima san tin arithmitiki analisi , dinontas mia ergasia se 100 foithtes na perimeneis 100 daiforetika apotelesmata

Tha mporouse na anevei mia endeiktiki ergasia ( prepei na kanoume auta ta vimata ktl ) kai na teleiosei to thema
To oti se ena site foithton grafei o theos "tha tin anevaso episima , molis vgoun ta apotelesmata" mou akougetai kapos .
Elpizo na min ftasoume sto shmeio na kanoume kai copyright tis ergasies mas ...
Άβαταρ μέλους
theos
Δημοσιεύσεις: 762
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 05, 2006 4:53 am
Real Name: Αριστοτέλης-Εμμανουήλ Θάνος-Φίλης (Μάνος) ge04017
Gender: Male
Τοποθεσία: Alwaysland

Δημοσίευση από theos »

Κάνεις πολύ μεγάλο λάθος Qbric. Η εργασία που έχω κάνει εγώ αποτελείται από 25 σελίδες word περίπου και τα m-files.

Για να υλοποιηθούν τα βήματα πρέπει να φτιάξεις εσύ κάποια συγκεκριμένα m-files που μπορούν να γίνουν με πολλούς διαφορετικούς τρόπους.

Πχ η msl και ο pao132003 και εγώ έχουμε κάνει ένα ερώτημα με 3 διαφορετικούς τρόπους. Δεν έχω καμία αντίρρηση να βοηθήσω κάποιον που θέλει βοήθεια ή και κάποιον που θέλει να αντιγράψει. Αλλά θα πρέπει να αλλάξει κάποια συγκεκριμένα πράγματα που θα του πω εγώ. Και δεν καταλαβαίνω ποιο είναι το δικό σου πρόβλημα. Είπα, όποιος την θέλει ας μου την ζητήσει. Αλλά μαζική αντιγραφή και παράδοση ακριβώς όμοιας εργασίας με την δική μου δεν θα το επιτρέψω. Όπως και αν σου ακούγεται εσένα...
Λογική είναι η τέχνη να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση!!!
Άβαταρ μέλους
smartiger
Δημοσιεύσεις: 92
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 04, 2007 1:55 pm
Real Name: Χρήστος
Gender: Male

Δημοσίευση από smartiger »

Συμφωνω με τον theo..Εξαλλου ειχε πει οτι οποιος θελει ας την ζητησει την εργασια..γιατι να την ανεβασει και να πανε μερικοι και να την παραδωσουν ολοιδια?Μετα θα κοπουν ολοι..και αυτο δε θα ζημιωσει τοσο αυτον που αντεγραψε αλλα τον αλλον που αφιερωσε το χρονο του
Άβαταρ μέλους
Νάξιος
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 28, 2006 8:35 pm
Real Name: Λάμπρος
Gender: Male

Δημοσίευση από Νάξιος »

Καταρχάς στα τελευταία ερωτήματα έπρεπε να επιλέξεις το πρόβλημα ανάλογα με τον αριθμό του τελευταίου ψηφίου του αριθμού μητρώου του καθενός.

Όσοι είμαστε στα τμήμα της Μαρινέλλας είχαμε παράταση για την παράδοση της εργασίας μέχρι την εξέταση του μαθήματος για το λόγο ό,τι τελειώσαμε την ύλη των εργαστηρίων την τελευταία εβδομάδα κάνοντας μάλιστα extra εργαστήριο.

Ο Theos έχει απόλυτο δίκιο.
Κακίας απέχου.
Άβαταρ μέλους
Qbric
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: Τρί Δεκ 05, 2006 12:46 am

Δημοσίευση από Qbric »

Mporei na grafo se greeklish , mporei na eimai dislektikos , eksoghinos omos den eimai
Re thee ti kollima exeis ? sou eipa EGO na anevaseis kamia ergasia sou ?
sou eipa ego na proothhseis ekatontades foithtes na antigrapsoun apo tin ergasia sou ?
eipa 1)oti kapoios tha mporouse na anevasei poia vimata ekane , voithontas etsi tous simfoitites tou , kai oxi tin ergasia ( to oti to kanate me 3 diaforetikous tropous enisxyei auto pou leo ) kai na teliosei ekei to zitima
2)kai to deutero pou itan prosopiko pros esena itan to eksis aplo aneksartito apo to proigoumeno , den mou arese pou se ena site foithton egrapses  oti tha to anevaseis EPISIMA META TA APOTELESMATA , tha mporousese poli apla na min grapseis tipota kai na to anevaseis meta ta apotelesmata , den xreiazotan i dieukrinsi . Me to na to dieukriniseis mou dineis tin entiposi oti xeresai pou orismenoi den tin ekanan .

(Το παρόν έργο πνευματικής ιδιοκτησίας προστατεύεται κατα τις διατάξεις του ελληνικού νόμου (Ν.2121/1993 ) και τις διεθνείς συμβάσεις περί πνευματικής ιδιοκτησίας. Απαγορεύεται απολύτως η άνευ γραπτής άδειας του συγγραφέα κατά οποιδήποτε μέσο ή τρόπο αντιγραφη , φωτοανατύπωση και εν γένει αναπαραγωγή , εκμίσθωση ,μετάφραση , διασκευή , αναμετάδοση στο κοινό σε οποιαδήποτε μορφή και η εν γένει εκμετάλλευση του συνόλου ή μέρους του έργου.)
Άβαταρ μέλους
msl
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 2741
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 17, 2007 2:35 pm
Real Name: Μαρία-Σοφία
Gender: Female
Facebook ID: 735434828
Τοποθεσία: Στα όνειρά μου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από msl »

Qbric έγραψε:1)oti kapoios tha mporouse na anevasei poia vimata ekane , voithontas etsi tous simfoitites tou , kai oxi tin ergasia ( to oti to kanate me 3 diaforetikous tropous enisxyei auto pou leo ) kai na teliosei ekei to zitima
2)kai to deutero pou itan prosopiko pros esena itan to eksis aplo aneksartito apo to proigoumeno , den mou arese pou se ena site foithton egrapses  oti tha to anevaseis EPISIMA META TA APOTELESMATA , tha mporousese poli apla na min grapseis tipota kai na to anevaseis meta ta apotelesmata , den xreiazotan i dieukrinsi . Me to na to dieukriniseis mou dineis tin entiposi oti xeresai pou orismenoi den tin ekanan .

(Το παρόν έργο πνευματικής ιδιοκτησίας προστατεύεται κατα τις διατάξεις του ελληνικού νόμου (Ν.2121/1993 ) και τις διεθνείς συμβάσεις περί πνευματικής ιδιοκτησίας. Απαγορεύεται απολύτως η άνευ γραπτής άδειας του συγγραφέα κατά οποιδήποτε μέσο ή τρόπο αντιγραφη , φωτοανατύπωση και εν γένει αναπαραγωγή , εκμίσθωση ,μετάφραση , διασκευή , αναμετάδοση στο κοινό σε οποιαδήποτε μορφή και η εν γένει εκμετάλλευση του συνόλου ή μέρους του έργου.)
Ελπίζω να μη μου κάνεις μήνυση για την παράθεση χωρίς την άδεια σου...

1. Δε γίνεται να δώσεις βήματα - υποδείξεις. Αν θες τέτοια, να διαβάσεις την εκφώνηση... Σου λέει τι πρέπει να κανεις... Αν και εσύ δε χρειάζεσαι τέτοια πιστεύω (και να στα δίναμε δε θα σε βοηθούσαν) Χρειάζεσαι έτοιμο κώδικα...
2. Απο εκει και πέρα, ευχαρίστως να σε βοηθήσουμε όλοι σε κάποια απορία. Όσοι με ξέρουν, γνωρίζουν πόσα άτομα έχω βοηθήσει... το ίδιο και ο Theos! δεν κολλάμε εκεί...  :wink:
3. Αν το παιδί την ανεβάσει πριν τα αποτελέσματα, μπορεί και να μηδενιστεί.  Απλά κάνει τον κόπο να σου πει ότι δεν έχει πρόβλημα να την ανεβάσε, αλλά όχι ακόμα!
4. Ναι, γίνεται να υπάρξουν 100 διαφορετικές εργασίες (άλλες θα διαφέρουν πιο πολύ και άλλες πιο λίγο μεταξύ τους) γιατί έχεις να κάνεις με κώδικα, και ο καθένας λειτουργεί με τον δικό του τρόπο εκεί για να επιλύσει ένα πρόβλημα. Ο τρόπος που χειρίζεσαι τον κώδικα κάνει τις εργασίες να διαφέρουν! Πράγματι η εργασία μου σε σχέση με του Theos δεν είχε σχεδόν κανένα κοινό σημείο...
5. Αυτή την εργασία την έχουμε από τις αρχές του 2007 (μισό χρόνο...). Η ημερομηνία παράδοσης έχει περάσει... Εκπρόθεσμα δε θα πιάσει σχεδόν καθόλου μονάδες...

Έχω όλη την καλή διάθεση αν κάποιος θέλει πραγματικά βήματα και όχι κώδικα (ποιές εντολες θα πάρει, ποιές μεταβλητές να ορίσει και πώς κτλ), να φτιάξω ένα αρχειάκι στο word και να του το δώσω. Απλά δε δεσμεύομαι για το αν θα είναι ολόσωστα  :oops:  (όπως είχε πει και ο wizard πιο πανω...)

Αν κάποιος θέλει ας μου στείλει pm  :wink:
I'm not a bitch, I just have a low tolerance for bullshit ..

:: Αθλητικός Όμιλος Πήγασος Κυψέλης
::
Άβαταρ μέλους
Qbric
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: Τρί Δεκ 05, 2006 12:46 am

Δημοσίευση από Qbric »

msl έγραψε:
Qbric έγραψε:1)oti kapoios tha mporouse na anevasei poia vimata ekane , voithontas etsi tous simfoitites tou , kai oxi tin ergasia ( to oti to kanate me 3 diaforetikous tropous enisxyei auto pou leo ) kai na teliosei ekei to zitima
2)kai to deutero pou itan prosopiko pros esena itan to eksis aplo aneksartito apo to proigoumeno , den mou arese pou se ena site foithton egrapses  oti tha to anevaseis EPISIMA META TA APOTELESMATA , tha mporousese poli apla na min grapseis tipota kai na to anevaseis meta ta apotelesmata , den xreiazotan i dieukrinsi . Me to na to dieukriniseis mou dineis tin entiposi oti xeresai pou orismenoi den tin ekanan .

(Το παρόν έργο πνευματικής ιδιοκτησίας προστατεύεται κατα τις διατάξεις του ελληνικού νόμου (Ν.2121/1993 ) και τις διεθνείς συμβάσεις περί πνευματικής ιδιοκτησίας. Απαγορεύεται απολύτως η άνευ γραπτής άδειας του συγγραφέα κατά οποιδήποτε μέσο ή τρόπο αντιγραφη , φωτοανατύπωση και εν γένει αναπαραγωγή , εκμίσθωση ,μετάφραση , διασκευή , αναμετάδοση στο κοινό σε οποιαδήποτε μορφή και η εν γένει εκμετάλλευση του συνόλου ή μέρους του έργου.)
Ελπίζω να μη μου κάνεις μήνυση για την παράθεση χωρίς την άδεια σου...

1. Δε γίνεται να δώσεις βήματα - υποδείξεις. Αν θες τέτοια, να διαβάσεις την εκφώνηση... Σου λέει τι πρέπει να κανεις... Αν και εσύ δε χρειάζεσαι τέτοια πιστεύω (και να στα δίναμε δε θα σε βοηθούσαν) Χρειάζεσαι έτοιμο κώδικα...
2. Απο εκει και πέρα, ευχαρίστως να σε βοηθήσουμε όλοι σε κάποια απορία. Όσοι με ξέρουν, γνωρίζουν πόσα άτομα έχω βοηθήσει... το ίδιο και ο Theos! δεν κολλάμε εκεί...  :wink:
3. Αν το παιδί την ανεβάσει πριν τα αποτελέσματα, μπορεί και να μηδενιστεί.  Απλά κάνει τον κόπο να σου πει ότι δεν έχει πρόβλημα να την ανεβάσε, αλλά όχι ακόμα!
4. Ναι, γίνεται να υπάρξουν 100 διαφορετικές εργασίες (άλλες θα διαφέρουν πιο πολύ και άλλες πιο λίγο μεταξύ τους) γιατί έχεις να κάνεις με κώδικα, και ο καθένας λειτουργεί με τον δικό του τρόπο εκεί για να επιλύσει ένα πρόβλημα. Ο τρόπος που χειρίζεσαι τον κώδικα κάνει τις εργασίες να διαφέρουν! Πράγματι η εργασία μου σε σχέση με του Theos δεν είχε σχεδόν κανένα κοινό σημείο...
5. Αυτή την εργασία την έχουμε από τις αρχές του 2007 (μισό χρόνο...). Η ημερομηνία παράδοσης έχει περάσει... Εκπρόθεσμα δε θα πιάσει σχεδόν καθόλου μονάδες...

Έχω όλη την καλή διάθεση αν κάποιος θέλει πραγματικά βήματα και όχι κώδικα (ποιές εντολες θα πάρει, ποιές μεταβλητές να ορίσει και πώς κτλ), να φτιάξω ένα αρχειάκι στο word και να του το δώσω. Απλά δε δεσμεύομαι για το αν θα είναι ολόσωστα  :oops:  (όπως είχε πει και ο wizard πιο πανω...)

Αν κάποιος θέλει ας μου στείλει pm  :wink:

an aurio deis ton kougia stis genikes edres tha ksereis poion psaxnei
1)den ginetai na doseis vimata e? malista , na se akouge o zaxos ...
2)den zitisa pistopoitiko an einai kapoios kalos me tous simfoitittes tou
3)epimeno den zitisa na anevei kamia ergasia sto site
4)oxi den ginetai na yparksoun 100 diaforetikes ergasies , yparxoun toulaxiston dyo pou synergastikan kai dosane koini ergasia :P
5)esena ti se endiaferei an doso ego mia ergasia pou den tha piasei monades
6)to mathima to exo perasei edo kai 2 xronia
7)to ksanaleo an kapoios den ithele na dosei tin ergasia tou giati den thelei na ton antigrapsoun i oti allo exei skeftei (dikeoma tou kiolas) apla tha mporouse na min egrafe oti egrapse o theos
8)den pate gia kana mpanaki na xalarosete


Copyright by Qbric 6-6-2007
O_Xamenos
Δημοσιεύσεις: 1269
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 5:36 pm
Real Name: Σαληγκαρι με Ητα που θυμιζει Ηττα
Gender: Male
Facebook ID: 682417817
Τοποθεσία: Πλανητης Γη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από O_Xamenos »

βρε κιουμπρικ...ολοι ξερουμε πως ο θεος ειναι ψωνιο (και οντολογικα η αφηρημενη εννοια "θεος" και προσωποποιητικα γνωριζοντας αυτον τον τυπο)...
εχει και τους υποστηρικτες του (την μουσουλου και την ομαδα των κακων μοντερεητορ)
και κανει τα καομπουλικια του!!!

ΥΓ. το παρον κειμενο αναγεται στην κατηγορια οφφτοπικ. λογος και αιτια υπαρξης του ειναι ενα πρακτικο μαθημα στο πουλεν μου, μαθητη μου skywalker και παρακαλω να μην διαγραφει
ΥΓ2. το παρον κειμενο προστατεωεται απο το αστικο κρατος και τετοια και αλλου ειδους κειμενα μπορειτε να βρειτε στο ντιβιντι εκμαθησης χαμενικου λογου και προβοκατορικης λασπολογιας
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος O_Xamenos την Τετ Ιουν 06, 2007 1:21 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα
Γαμώ... τα κράτη, γενικώς...
Θέλω να μην φθονουν την ευτυχία μου΄ μη σώσω και γίνω πορθητής΄ μη σώσω κουρσεμένη τη ζωή μου ν' αντικρίσω...
Θα παω στην κολαση γιατι τη νυχτα εκεινη μια γυναικα με περιμενε στο στρωμα της και εγω δεν πηγα

Ώρα για λίγη φαντασία... ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΡΙΑ... Έχουμε φτερά!
ο χαμένος τα παίρνει όλα
Άβαταρ μέλους
msl
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 2741
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 17, 2007 2:35 pm
Real Name: Μαρία-Σοφία
Gender: Female
Facebook ID: 735434828
Τοποθεσία: Στα όνειρά μου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από msl »

Qbric έγραψε: 1)den ginetai na doseis vimata e? malista , na se akouge o zaxos ...
2)den zitisa pistopoitiko an einai kapoios kalos me tous simfoitittes tou
3)epimeno den zitisa na anevei kamia ergasia sto site
4)oxi den ginetai na yparksoun 100 diaforetikes ergasies , yparxoun toulaxiston dyo pou synergastikan kai dosane koini ergasia :P
5)esena ti se endiaferei an doso ego mia ergasia pou den tha piasei monades
6)to mathima to exo perasei edo kai 2 xronia
7)to ksanaleo an kapoios den ithele na dosei tin ergasia tou giati den thelei na ton antigrapsoun i oti allo exei skeftei (dikeoma tou kiolas) apla tha mporouse na min egrafe oti egrapse o theos
8)den pate gia kana mpanaki na xalarosete
Καταλαβαίνεις ότι μου έχει λείψει τελευταία ο Κούγιας!!!  :)

Το μόνο που προσπάθησα (χωρίς επιτυχία) να σου πω, είναι ότι αν θες βοήθεια θα την έχεις, απλά όχι με τον τρόπο που έχεις ακριβώς στο μυαλό σου! Μη φανταστείς, χαλαρά είμαστε! Όσο για τα βήματα, τι να πω...  :shock: Αν θες μπορώ να προσπαθήσω! (δεν το έχω ξανακάνει... "οδηγίες για να φτιάξετε scriptάκια σε 5 βήματα"... )

Αν είναι πες μου! 'Ηρεμη είμαι! Δε θα πέσω να σε φάω!  :wink:
I'm not a bitch, I just have a low tolerance for bullshit ..

:: Αθλητικός Όμιλος Πήγασος Κυψέλης
::
Άβαταρ μέλους
el_greco
Δημοσιεύσεις: 1275
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 9:30 am
Real Name: Νίκος Βέργος
Gender: Male
Τοποθεσία: Austin, TX
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από el_greco »

@msi Ο Qbric αναφέρει ότι δεν έχει πια το μάθημα, οπότε η όλη συζήτηση είναι μάλλον σε φιλοσοφικό επίπεδο, σχετικά με τον τρόπο διαμοιρασμού εργασιών και τα πνευματικά δικαίωματα που απορρέουν από κάθε εργασία. Προφανώς διαφωνείτε, δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσετε να αντιδικείτε σε κάτι, από τη στιγμή που δεν υπάρχει κοινό έδαφος συμφωνίας. Καλύτερα μείνετε ontopic εδώ, και αν θέλετε ανοίξτε ένα άλλο thread για να συζητήσουμε για εργασίες και αλληλοβοήθεια... ;)
                 
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Μαθηματικού Εφαρμογών”