[Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Άντε γειά, φιλαράκο! Άντε γειά!

Συντονιστής: Chris

Άβαταρ μέλους
The Godfather
Δημοσιεύσεις: 208
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 28, 2007 9:24 pm
Τοποθεσία: Palermo,Sicily

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από The Godfather »

The Godfather έγραψε:2-1 θα σας πάρουμε βρωμοπολυκοτερικοί
@ Βαζέλες΄

Εγώ έδειξα έλεος στα προγνωστικά μου. Η Ανορθωσάρα όχι. Περαστικά και μην ακούτε τι σας λένε οι δημοσιογράφοι, η βαζέλα φέτος είναι χειρότερη από πέρυσι όταν βγήκε ΤΡΙΤΗ...
"Keep your friends close and your enemies closer"

                                  Don Vito Corleone
Άβαταρ μέλους
nikolas_asteri
Δημοσιεύσεις: 309
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 15, 2006 1:03 am
Real Name: nikolas?
Τοποθεσία: Kameni gi tis meta-ptyxiw xwras

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από nikolas_asteri »

εγώ θα συνεχίσω τον χαβά μου με το μπάσκετ (καθώς είναι η αρρώστια μου) και θα ρωτήσω αν ποτέ κανένας ολυμπιακός πίστεψε ότι άξιζε το πρωτάθλημα η ομάδα του τα τελευταία 10 χρόνια (α και ψιτ, μιλάω χωρίς ίχνος ειρωνείας έτσι; και γουστάρω να βλέπω τον ολυμπιακό να φέρνει παιχταράδες - βλ. Παπαλουκά, childress - μπας και δούμε κάνα πρωταληματάκι της προκοπής και ειλικρινά, αν έχει καλυτερη ομάδα, ας το πάρει)
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από vbalos »

Στενόμυαλε χαζογαυράκο εαν η γιαγιά σου είχε παπάρια θα ήταν τραβεστί και πολύ απλά όχι γιαγιά σου...η μια γιατί της άλλης τις ρίζες πρέπει να τις ψάξεις βαθιά στην αμερικάνικη χερσόνησσο απόγονε του στόλου...σ'εμένα ξανά να ισιώσω και μλκίες δε θα λες θα μου μιλάς όπως σου μιλάω και αν θες να απαντάς σ'αυτά που σου λέω κανένα πρόβλημα να σε ξεφτυλλίζω αντίθετα είναι χαρά μου να τη λέω σε αγοράκια σαν εσένα οκ??? Πάμε λοιπόν παρακάτω για να καταλάβεις πόσο πουθενάδες είστε μου τη λες επείδη έχασα έναν αγώνα 3-1 ενώ εσυ πριν κάτι εβδομάδες είχες χάσει 3-0 και αγώνα μάλιστα στους ομίλους του CL και όχι νοκ αουτ οπερ και σημαίνει ότι έχω ακόμη ελπίδες πρόκρισης αν και ψαλλιδισμένες σε αντίθεση με εσένα που στην ουσία με αυτό το 3-0 αποκλείστηκες με λίγα λόγια και λιανά σου λέω ότι για εσένα μετά από αυτόν τον αγώνα δεν υπήρχε αύριο αλλά για εμένα υπάρχει...οκ πουθενάκο που μετά από Αγιαξ , Μπαρτσελόνα , Ιωνικός μου έγινες και Ανόρθωση
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
Ih8 mags
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Δευ Απρ 16, 2007 2:13 am
Real Name: ...........................................
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από Ih8 mags »

poso edine to overaki sto paixnidi?Vountou exoun kanei sto gipedo oi kuprioi?Ap to 1o prokrimatiko tin idia douleia kanoun entos edras.4 gol se ena mats me miamisi eukairia mazi...To mono shot on target mas prepei na tan to penalty...Pali kala pou de pire prwtovoulia kanas vuntra na to ektelesei...8a xame karbon to idio mats me tou olubiakou...

Highlight prepei na 8ewreitai to autogol tou sarriegi..episis kai i fadastiki sunneoisi galinovic me amuntikous se diafores faseis...
Who let the Toon doon?
Shit shit Shearer
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από vbalos »

Άσε φίλε μου τραγικά τα χάλια της άμυνάς μας ειλικρινά αναρωτιέμαι τους πάντες έχουμε δει εκτός από τον Μελίσση σαν σεντερ μπακ πάντα...Τι στο καλό δηλ πόσο χειρότερα μπορεί να παίξει επίσης είναι ποτέ δυνατόν να έχεις στον πάγκο παίχτη σαν το Ιβανσιτς σε τέτοιο παιχνίδι μέχρι το 70 και να παραμένει μέσα ο Χριστοδουλόπουλος που το παιδί φαίνεται ότι χθές δεν ήταν σε καλή μέρα και τέλος βγάζεις το Ζιλμπέρτο που θα συμφωνήσω είναι το ίδιο τραγικός χωρίς να εξωκοίλει από την όλη εικόνα της ομάδας και αντί να βάλεις επιθετικό ή χαφ τουλάχιστον για να παλέψεις αυτά τα 10 γαμ...να λεπτά και ότι βγει βάζεις μέσα παίκτη της ίδιας θέσης και μάλιστα χρόνια ντεφορμέ όπως ο Τζιόλης??? Ο κ Τεν Κάτε μάλλον δίνει την εντύπωση ότι ακόμη ψάχνεται και αν με τέτοιο υλικό η ομάδα συνεχίσει αυτού του είδους τις εμφανίσεις βλέπω την υπόθεση Ντούσαν ξανά στο προσκήνιο και μάλιστα αυτή τη φορά να καρποφορεί αφού τώρα ούτε ο Σκόρδας ούτε ο Ερυθρός Αστέρας υπάρχουν για να προβάλλουν αντίσταση...
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
Ih8 mags
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Δευ Απρ 16, 2007 2:13 am
Real Name: ...........................................
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από Ih8 mags »

Auto me ton iv einai megali aporia...de xerw ti exei sto nou tou o ten kate..olo alximies oktovri mina.Mexri stigmis polu anor8odoxes epiloges mou faineta oti kanei kata kairous...pistevw pws me to uliko pou xei ,de fainetai na tou vgainei auto to sustima...Me paraxeneuei kiolas oti o ninis itan apeiros ya na nai stin apostoli me inter(auto to katalavainw apo ti mia) alla o lazaros,oso talento k an exei,xekinise vasikos x8es.Pistevw pantws pws den einai 8ema mono kentrikou amuntikou,i sunoliki amuntiki leitourgia fetos einai provlimatiki.Episis 8a prepe na dokimazame perissotero na paixoume kai apo axona(mia ka8eti pou vgale o cleyton evgale to salpiggidi se kali 8esi) kai epimename toso apo ta plagia exontas mesa mono lazaro kai moon pou paizoun grammi kai mono salpi na parei kefalia apo sentra.
Who let the Toon doon?
Shit shit Shearer
Άβαταρ μέλους
chelsea13
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 15, 2006 5:14 pm
Real Name: Alex
Τοποθεσία: Southampton

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από chelsea13 »

sigoura ftaiei h amyntikh leitourgeia alla otan sto trito goal o monos pou shkwnetai apo to edafos einai o Galinovic e ti na peis......
Άβαταρ μέλους
thangus
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Παρ Οκτ 12, 2007 11:59 am
Real Name: Θανος
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: π.φαληρο

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από thangus »

Λοιπον για να τελιονουμε με αυτο το θεμα, οσον αφορα για την ευκερια που λετε τι σε κανει ν πυστευεις οτι δεν θα προλαβενατε να βαλετε 2 γκολ?εδω η γιουναιτεντ εβαλε 2 γκολ σε προχοριμενο σημειο των καθηστερισεων σε τελικο που δεν ηταν στημενος.Δεν θα μπορουσε να τα βαλει μια ομαδα σε εναν ημιτελικο που ηταν στημενος?θα κρατουσε κ κανα λεπτο παραπανω καθηστερισεις ο διαιτητης και θα γινοταν η δουλεια.Μηπως σας εκαναν οι χθεσινες δηλωσεις του μουρινιο?το ειπε δεν του εκανε εκπληξη το αποτελεσμα αφου η ανορθωση κερδισε τον ολυμπιακο που ειναι καλητερος.Για ποιο λογο να μην σας κανει ο λογος της παπαδοπουλου?Ηταν μεσα στα κολπα τοτε και ο ιδιος ο πατακος της το ειχε πει.Τι δηλαδη επειδη λεει την αληθεια δεν μας κανει?
οπως σου εδωσα την απαντηση του αστερα το ιδιο ισχιει και με τον ολισαντεμπε.θα εβγαζε αλλη μια ευκερια ο παο και θα το εβαζε.αλλωστε το καλητερο σημειο λενε για να στησεις ενα παιχνιδι ειναι το 90 εκει που δεν σε υποπτευονται.θες και παραδειγμα?θημησου το euro 2004 την περιπτωση με την σουηδια και την δανια με το γνωστο 2-2.Μην ακουσω καμοια μ****ια οτι αυτο δεν το ειχαν φτιαξει ελεος!ποτε ισοφαρισε η δανια θαμασε?στο 90κατι και σκεψου πως στο εν λογο παιχνιδι δεν ηταν στο κολπο οι διαιτητες γιατι ηταν ενα παιχνιδι που το μονο συμφερον που παιζοταν ηταν η προκριση και για τους 2 και οχι να κατσει να χασει μια ομαδα επειδη δοροδοκηθηκε.οσον αφορα το μπασκετ δεν θημαμαι τα τελευταια 2 χρονια να μου εχεις ριξει 30αρα για πιο πριν δεν αμφισβητω την κυριαρχεια σου αλλα στα τελευταια 2 πρωταθληματα εχουν γινει οργια κατα μας ειδικα την τελευταια χρονια που αποδειξαμε πως ειμαστε τοσο μεγαλη ομαδα ετσι ωστε και πιο ψηλα απο εσας να φτασουμε στην ευρολιγκα και να κανουμε κ 2 διπλα που εσεις στα καλητερα σας δεν μπορουσατε να τα κανετε(τελ αβιβ και μοσχα)
α και κατι αλλο μπραβο στην κυπρο καταφερατε να βαλετε το πεναλτυ που δεν ειχαμε βαλει εμεις, γιατι κατα τ αλλα εισασταν πολυ χειροτεροι απο εμας τοτε και τουλαχιστον εμεις ειμασταν ακομα ανετοιμοι εσεις που ειχατε τοσα παιχνιδια δεν δικαιολογιστε.Η ιντερ δεν θα σου χαρισει κανεναν βαθμο γιατι πρωτον ποτε δεν θα εδινε παιχνιδι στην εδρα της και δευτερον ποιος σου ειπε οτι θα εχει καθαρισει τοτε μετα το χθεσινο στραπατσο και εχοντας την βερντερ την τελευταια αγωνιστικη, που πεταει φωτιες. Μην ξεχνας πως δεν τους ενδιαφερει απλα η προκριση αλλα και η πρωτη θεση που τους ευνοει στην κληρωση για την επομενη φαση.Οποτε καημενα βαθμο δεν θα παρετε θα καταντησετε το μεγαλητερο ρεζιλικι της ευρωπης....τελος κατσε να σε δω τωρα μετ την βερντερ αφου θες να μου σιγκρινεις ματς που παιξαμε οι 2 μας με ιδιες ομαδες.Εγω περσυ της εβαλα 6 γκολ σε 2 ματς,φετος θα μετραω ποσα θα τρως στα 2 αυτα ματς και με τετοια αμυνα θα φας πολλα.....
"Imagination is more important than knowledge." Albert Einstein
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από vbalos »

Λοιπόν για να τελειώσω και εγώ μαζί σου γιατί κουράστηκε πολύ το θέμα πρώτα από όλα μλκία μου μεγάλη που κάθομαι και συζητάω την πορεία μου μέχρι τον τελικό με κάποιον που έχει πάει μια φορά μέχρι τους οχτώ και μάλιστα με το σύστημα των 16 ομάδων σε 11 χρόνια και γενικότερα που παζαρεύω την ιστορία του Μεγαλύτερου συλλόγου της Ελλάδας επείδή καύλωσε στην Παπαδοπούλου και στην κάθε Παπαδοπούλου να βγαίνει και να λέει ... έτσι κι αλλιώς το πρόβλημα θα έπρεπε να το είχαν με την ιστορία αυτή άλλες ομάδες και όχι εσύ αφού όπως και να έχει πάνω σου είμαι (στους 4 δεν πήγατε ποτέεεε ... θυμάσαι???). Θέλεις να τρως εσύ το παραμύθι του Τσουκαλαδοκουντούρηδων κανένα πρόβλημα φα'το και παραμυθιάσου στο μπλοκάκι της uefa πάντως τη χρονιά 71 λέει ότι στον τελικό έπαιξε ο Ajax με τον Παναθηναϊκό και αυτό εμένα μου φτάνει...Και μιας και τα στήσαμε όλα δεν μπορούσαμε ρε πούστη να είχαμε στήσει και τον τελικό να είχαμε και ένα ευρωπαϊκό...Συνεχίζοντας για το μπάσκετ πως τολμάς και κάνεις λόγο για διπλά που δεν έχω πάρει ποτέ και τέτοια όμορφα φίλε μου , οι ομάδες αυτές που αναφέρεις είναι οι κύριες ανταγωνίστριές μου κάθε χρόνο για την πρωτοκαθεδρία στην Ευρωπαϊκή Ήπειρο το έχεις καταλάβει αυτό ??? είναι σα να μου την πεί εμένα ένας Γιαννιώτης επέιδή σε απέκλεισε από το κύπελλο καταλαβαίνεις?? ο αρχηγός μου μόνο έχει παραπάνω τίτλους από όσους έχει πάρει όλος σου ο σύλλογος , έχω τέσσερα ευρωπαϊκά έναντι ενός δικού σου και γενικά είμαι πολύ μεγαλύτερη ομάδα από εσένα αφού ακούγομαι και μέχρι την αμερική τώρα το ότι έκλεισε τα μάτια ο θεός και πήγες παραπάνω από εμένα μια χρονιά στην ευρωλίγκα δε σημαίνει απολύτως τίποτα τόσες χρονιές έχω πάει πιό πάνω και πιό πάνω και πιό πάνω από εσένα , αλλά ξέχασα εσείς όπου δεν έχετε ομάδα επειδή δε παρακολουθείτε ξεχνάτε και πως το άθλημα συνεχίζει να υπάρχει και όταν ξανά φτιάχνετε ομάδα πάλι το θυμάστε , τώρα λοιπόν είναι η σειρά του μπάσκετ σαν τους αρουραίους κυριολεκτικά είστε...Όσον αφορά τον κύριο Ζοζέ τώρα τα λόγια του ειλικρινά δε με ενοχλούν μπορεί να λέει ότι θέλει όπως και πριν λίγα χρόνια που με απέκλεισε με τη σούπερ Πόρτο 0-1 ντραγκάο 2-0 αθήνα ειχε πει πως μία φορά τρόμαξα ότι θα αποκλειστούμε και αυτή ήταν με τον Παναθηναϊκό και ότι ο Παναθηναϊκός μαζί με την Πόρτο θα έπρεπε να αποτελούσαν το ζευγάρι του τελικού, αλλά δεν το έκανα θέμα...Τώρα μάλλον θα πρέπει να διαβάζεις καλύτερα τα πόστ μου και μετά να απαντάς γιατί όλα αυτά περί Ιντερ και τελευταίας αγωνιστικής στα έγραψα υποθετικά για να σου τονίσω ότι τη μεγαλύτερη ηδονή δε θα τη νιώσεις επειδή έχασα 3-1 αλλά αν για παράδειγμα χάσω 7-0 !!! Από τη μισή μάλιστα ομάδα της Ιντερ όπως και εσύ με τη Γιουβέντους ΘΥΜΑΣΑΙ???Α! και κάτι τελευταίο αυτά περί Βέρντερ τα ακούω ειλικρινά βερεσέ τι σημαίνει πέρυσι της έριξα και να δούμε αν εσύ...τι είναι αυτά ρε αυτό είναι το ποδόσφαιρο??? δηλαδή τη χρονιά που κέρδισα τον Ajax και μετά έχασα στο πρωτάθλημα από την Παναχαϊκή σημαίνει ότι αν η Παναχαϊκή έπαιζε με τον Ajax θα τον κέρδιζε και με μεγαλύτερο ίσως σκορ από 0-1??? Ελάτε ρε λιγάκι στα συγκαλά σας είναι δυνατόν να τα λέτε αυτά ???
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
pao132003
Δημοσιεύσεις: 1905
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 10:06 am
Real Name: Γιάννης
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα(ως επί το πλείστον)
Επικοινωνία:

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από pao132003 »

για να το λήξουμε το θέμα, ο [you] έχει απόλυτο δίκιο!
No battle is ever won he said. They are not even fought. The field only reveals to man his own folly and despair, and victory is an illusion of philosophers and fools.
-William Faulkner, novelist (1897-1962)

H πιο επαναστατική πράξη σήμερα (2013) είναι να κρατήσεις ένα σχολείο ανοικτό.
-Άγνωστου
o_apolytos
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 21, 2007 3:06 pm
Real Name: Πραγματικό Όνομα

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από o_apolytos »

Κοίτα, εφόσον είμαι ο απόλυτος, το δίκιο μου δεν μπορεί παρά να είναι απόλυτο.-
Έμμηνος ρήση φιλοσοφηθείσα - πούπουλα λευκά και μαύρη... άσφαλτρος (Βωδελαίρ).-
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από vbalos »

Α και ξέχασα αν δεις ολόκληρη τη συνέντευξη θα δείς επίσης την φερέγγυα κα Παπαδοπούλου να λέει ότι σύμφωνα με τα στοιχεία του άντρα της στο πολυτεχνείο πέθανε μόνο ένας φοιτητής που τον παρακαλούσαν να φύγει μια ώρα και δεν έφευγε , ακόμη ότι ποτέ δε θα επέτρεπε να γίνουν βασανιστήρια σε αθώους και ότι ο κόσμος αγαπούσε τους χουντικούς γιατί λέει τον γλύτωσαν από τη φτώχεια και τη μιζέρια...Να υποθέσω πως και αυτά αποτελούν αλήθειες έτσι??? Αυτά και τέλος !!! ΕΛΛΑΣ -ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
thangus
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Παρ Οκτ 12, 2007 11:59 am
Real Name: Θανος
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: π.φαληρο

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από thangus »

Επειδη κ εγω κακως μηλαω μαζι σου, καθως σαν παναθηναικος μια ζωη βλεπεις την πλατη μου και δεν το καταλαβαινεις θα κλεισω και εγω τη συζητηση αυτη.Στην ευρωπη πηγαινε και κανε οτι θελεις ποσως με ενδιαφερει στην ελλαδα οταν θα ερθεις εισαι ο καλητερος πελατης μου σου ριχνω 4αρες και 3αρες.Το αεκακι που λες εσυ το εχω κερδισει πολυ λιγοτερες φορες στην ιστορια μου αποτι εσενα. Στη ευρωπη το ξαναλεω κανε οτι θες απο εμενα μια ζωη θα εισαι πισω μου και θα παρακαλατε να ξανασκασει κανενα σκανδαλο τυπου κοσκοτα για να παρετε κανα πρωταθλημα, γιατι αλλιως δεν περνετε,εχω 36 εχεις 19 εισαι πολυ πισω μου.Οσον αφορα το μπασκετ οπως ειπα και πριν το ξαναλεω και τωρα δεν αμφισβητω την κυριαρχια σου τοσα χρονια δικαιως πηρες τα ευρωπαικα και δικαιως τοσα πρωταθληματα εγω παραπονιεμαι για τα 2 τελευταια που εγιναν πραγματικα οργια κατα μας, αν ειναι δυνατον πια ο γιαννακοπουλος να βοσκει στο παρκε και ν μπαινει στο γηπεδο να τσακωνετε με τους διαιτητες οταν υπαρχει αποφαση κατα του παο αυτο γινεται παγκοσμιως μονο απο τον παο!Και αν για προπερσυ ενταξυ πηρατε και ευρωπαικο και ειχατε γενικα πολυ καλη ομαδα φετος ειμασταν πυστευω καλλητεροι οχι μονο η πορεια στην ευρωπη αλλα απο τα μεσα και μετα που ηρθε ο γιαννακης η ομαδα ηταν τρομερη.Οι τελικοι ηταν απαραδεκτοι για μια ακομη φορα οι διαιτητες μας πετσοκοψαν και αυτο δεν μπορει να το αρνηθει κανεις...
τελος επειδη αν συνεχισουμε αυτην την συζητηση μια ζωη ολοι θα κοιταμε να βρισκουμε επειχηρηματα για το ποιος ειναι ο καλητερος και ποιος κυριαρχει μια τετοια συζητηση δεν τελειωνει ποτε, για αυτο θα ληξω εδω την συμετοχη μου σε αυτο το θεμα καθως το topic ειχε αλλο θεμα και αλλου κατεληξε....
"Imagination is more important than knowledge." Albert Einstein
Άβαταρ μέλους
chelsea13
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 15, 2006 5:14 pm
Real Name: Alex
Τοποθεσία: Southampton

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από chelsea13 »

Για τα όργια του Γιαννακόπουλου όπως λες παραπονιέσαι ....για τα αντίστοιχα και χειρότερο που κάνετε στο ποδόσφαιρο δεν σε βλέπω να μιλάς...Ε ρε γεμίσαμε αντικειμενικούς μου φαίνεται.....
Άβαταρ μέλους
nikolas_asteri
Δημοσιεύσεις: 309
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 15, 2006 1:03 am
Real Name: nikolas?
Τοποθεσία: Kameni gi tis meta-ptyxiw xwras

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από nikolas_asteri »

oσον αφορα το μπασκετ δεν θημαμαι τα τελευταια 2 χρονια να μου εχεις ριξει 30αρα για πιο πριν δεν αμφισβητω την κυριαρχεια σου αλλα στα τελευταια 2 πρωταθληματα εχουν γινει οργια κατα μας ειδικα την τελευταια χρονια που αποδειξαμε πως ειμαστε τοσο μεγαλη ομαδα ετσι ωστε και πιο ψηλα απο εσας να φτασουμε στην ευρολιγκα και να κανουμε κ 2 διπλα που εσεις στα καλητερα σας δεν μπορουσατε να τα κανετε(τελ αβιβ και μοσχα)


πω ρε φίλε, τα πιστεύεις αυτά που λες ή το κάνεις επίτιδες? τι "τόσο μεγάλη ομάδα" καημένεεε? επειδή φτάσατε στα προημιτελικά? κοιτά να δεις θεμελιώδης διαφορά: εμείς δεν πήγαμε final-4 και τα βάψαμε μαύρα, το θεωρήσαμε πλήρη αποτυχία. εσείς θεωρούσατε πως πολύ είναι εκει που φτάσατε και πήρατε ένα διπλό που θα το πιπιλάτε 10 χρόνια (το οποίο καταλαβαίνεις πως δεν έχει καμία μα καμία σημασία καθώς σας γλέντησαν 2 φορές στο καπάκι).δεν μας απασχολούν τα "διπλά". Μπορείτε εσείς να την κερδίζετε στα προημιτελικά, εμεισ την την κερδίζουμε στον τελικό. (καταλαβαίνεις την διαφορά ε?). δες το σαν το διπλό που κάναμε εμείς στο Amsterdam (ναι ωραία, γαμώ, είμαστε ομαδάρα κλπ)..όλα αυτά μέχρι τον επαναληπτικό όμως, που μας κέρασαν 3 οπότε στ'^%(*%$ μου και που κερδίσαμε "έξω", αφού τελικά δεν είχε αντίκρυσμα. α και btw με τον γιαννάκη coach δεν θα γίνετε μεγάλη ομάδα.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”