[Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Άντε γειά, φιλαράκο! Άντε γειά!

Συντονιστής: Chris

StavRoS
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευ Ιαν 28, 2008 5:38 pm
Real Name: Stavros
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από StavRoS »

Filarako vbalos poli eristikos ginesai an de to exeis katalavei me ayta pou grafeis..oso gia to wembley to oti vgainei o ypourgos eswterikwn tis tote epoxhs kai paradexetai ta rologia pou eseis kanate dwro stous servous gia na katsoun na fane 3 mpalakia sti lewforo mes to nero, enw eixate xasei 4-1 sti giougkoslavia ayto pou to pas??ektos ki an einai o idios m@....S kai to paradexetai i ton evale o kokkalis , i o gagatsis na to pei..
oSO gia to prwta8lima tis rizoupolis to opoio den antilegw oti dikaiousastan na to parete tin amesws epomeni xronia o tote proedros sas (filippidis) ksilwnei oli tin omada i opoiA sas eixe ftasei stous 8 tou tsou-lou..8es na mou peis oti den exete kanei m@lakieS ESEIS??
Άβαταρ μέλους
chelsea13
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 15, 2006 5:14 pm
Real Name: Alex
Τοποθεσία: Southampton

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από chelsea13 »

Ρε συ Σταύρο έστω ότι για χάρη της συζήτησης ( και το τονίζω αυτό!) συμφωνήσω ότι αφου έγιναν οι δηλώσεις του υπουργού ήταν στημένο το Γουέμπλει (αν είναι ποτέ δυνατόν....αλλά συνεχίζω).Αφού και εσύ άκουσες τους διαλόγους Θωμά και σια στις κασέτες του Μάκη γιατί δεν μου παραδέχεσαι ότι τα πρωταθληματάκια σου ηταν στημμένα??Και όσον αφορά το ξήλωμα της ομάδας της Ριζούπολης , δικαίωμα μου είναι αν θέλω να κατέβω και στο γήπεδο με 11 άμπαλους......και άμα είμαι κωλόφαρδος να το πάρω.Δεν μπορεί η διαιτησία να μου το στερήσει αυτό και μετά να λέμε ¨τι θέλατε και πρωτάθλημα αφού δεν είχατε ομάδα¨
upovrixio
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Μάιος 16, 2008 12:23 pm
Real Name: giannis
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από upovrixio »

Off Topic
0-1
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από vbalos »

Εριστιλίκι αποτελεί η συνεχής πιπίλα απαξίωσης της μεγαλύτερης ποδοσφαιρικής επιτυχίας στην ιστορία του ελληνικού ποδοσφαίρου που έκανε για πρώτη φορά ΟΛΗ την Ελλάδα να βγει στο δρόμο για αθλητικό γεγονός ... Τώρα για υπουργούς Παπαδόπουλους και σια δεν ξέρω τίποτε έτσι κι αλλιώς μονάχα αφερρεγγυότητα αποτελούν τα λόγια των αποδεδειγμένων ψευτών της χούντας ... Τώρα το ότι η ομάδα του Τίτο έκατσε να χάσει από την ομάδα μιας φασιστικής χούντας εμένα απλώς μου φαντάζει εξωπραγματικό ειδικά κάτω από συνθήκες ψυχρού πολέμου , όπως και η Έβερτον μια από τις καλύτερες ομάδες του Νησιού εκείνη την εποχή να μας δίνει παιχνίδια επειδή έχουμε χούντα...Αναμένουμε λοιπόν το επόμενο παγκόσμιο κύπελλο να πάει στο Αφγανιστάν ή όπου αλλού έχει χούντα έτσι???
Τώρα μιλώντας για ποδόσφαιρο θα σου εξηγήσω ότι η ομορφιά του αθλήματος κρύβεται στην έκπληξη και στη δυνατότητα στα ίσια οποιουδήποτε αδύναμου να διεκδηκήσει 11 προς 11 τη νίκη απέναντι στον ισχυρό έτσι λοιπόν και αφού έχουμε αυτό στο νου μας θα σου πω ότι ναι έγιναν μ@λ...ες πολλές μετά τη Ριζούπολη και ίσως και πριν από αυτή αυτό όμως δε δίνει σε κανένα κοράκι το δικαίωμα να μη μας παίξει στα ίσια 50-50 το τι κάνει η ομάδα μου είναι δικό μου θέμα το τι κάνει η διαιτησία πανελλήνιο...Επίσης αν είχες πάει στη Ριζούπολη και έβλεπες το στήσιμο από τις 12 η ώρα το πρωί που είχαμε φάει από τον πρόεδρό σου θα καταλάβαινες περί τίνος πρόκειτε και ίσως να δικαιολογούσες και την (όπως εσύ την αποκαλείς)εριστικότητα στα λόγια μου όπως και το ξήλωμα όλης της ομάδας που σας φαίνεται εξωπραγματικό ... Πάντως εγώ όταν γύρισα σπίτι με ανοιγμένο κεφάλι από πέτρες εκείνη τη μέρα επειδή μας περνούσαν από γέφυρες που μας την είχατε στημένη , με σημάδια από γκλοπιές γιατί έλεγα στον μπάτσο να κυνηγήσει αυτούς που από τα δύο μέτρα μου έστελναν πέτρες και μου απαντούσε ότι αυτές ήταν οι εντολές , μπαρουτοκαπνισμένος από τις φωτοβολίδες σας και έχοντας δει την ομάδα μου να μη βγαίνει για προθέρμανση επειδή η 7 είχε ξαφνικά μεταφερθεί όλη στη φυσούνα χωρίς κανένας να πει τίποτε, πικραμένος για το χαμένο μας πρωτάθλημα και το παιχνίδι της χρονιάς χαμένο από τα αποδυτήρια και είδα τον πρόεδρο της ΕΠΑΕ στην tv να χαμογελάει με σαρδόνιο χαμόγελο με φόντο τα επεισόδια και να λέει: ''ε, εντάξει είναι γνωστό ότι το ποδόσφαιρο είναι άθλημα για άντρες'' και να χαριεντίζεται με το δημοσιογράφο όπως και πριν από κάτι μέρες στις συγκεντρώσεις του προέδρου για μέλη με τα κότες και όλα αυτά τα ωραία τότε το μόνο που είπα ξέρεις τι ήταν???...ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΩΡΑ όπως και έγινε και ας κάνουμε να φτιάξουμε ομάδα 10 χρόνια κι ας σας πάρουμε 10 πρωταθλήματα με Δούρους Βασσάρες και οτιδήποτε.Απλά με το σωματειάκι σας δε με ενδιαφέρει ποσώς θα το πανηγυρίσω και θα συζητήσω τη φερεγγυότητα μόνο με οπαδούς άλλων ομάδων και όχι με τους πιο ξεφτυλισμένους οπαδούς της Ευρώπης τη ντροπή των οπαδών...
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
StavRoS
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευ Ιαν 28, 2008 5:38 pm
Real Name: Stavros
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από StavRoS »

egw to mono pou 8a pros8esw sti sizitisi einai o gnwstos xaraktirismos tou filippidi gia tin omada sas meta to 3-0 (ypo tis opoiodipote sin8ikes pou ayto egine)
kotes sas apokalese o idios sas o proedros ...
meta apo ayto den exw na pros8esw tipota allo
an ayto den deixnei omada mpoyr...elo...
T-E-L-O-S
SAS eyxomai niki simera sti kipro na paw kai tameio (oxi tipota allo dinate kali apodosi)
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από vbalos »

Και εγώ θα σου πω αυτό που είπε ο Φέργκιουσον σε δηλώσεις του : 'Τι παιζεις με τη Ρεάλ τι με τον Ολυμπιακό στο champions league είναι το ίδιο' και επίσης τό τηλεφώνημα του Θωμά που ανέφερε ''ο Ολυμπιακός και το Αιγάλεω να ΚΕΡΔΑΝΕ και όλοι οι άλλοι να πάνε να γαμ...νε'' αν αυτό δε δείχνει της Ευρώπης την καλύτερη π...να και την πιό βρώμικη ομάδα στην ελλάδα τι να πώ...Τώρα γρήγορα στον καναπέ να πιάσεις θέση...Και εγώ θέλω να κερδίσεις τη Νοτζερλαντ αύριο όχι τπτ άλλο να γελάω με τους διθυράμβους των ''αντικειμενικών'' την επόμενη μέρα...
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
Jason24
Δημοσιεύσεις: 144
Εγγραφή: Δευ Μάιος 07, 2007 12:33 am
Real Name: Christodoulou Iasonas
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Manchester - U.K

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από Jason24 »

Gia peste re paidia.Posa lefta vgalate apo to diplo???
hahahahahhahahahah
Forza Anorthosara...
ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ
ΓΝΩΡΙΣΕ ΜΥΡΙΕΣ ΣΥΜΦΟΡΕΣ
ΑΦΕΝΤΕΣ ΑΛΛΑΞΕ ΔΕΚΑΔΕΣ
ΚΑΡΔΙΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΠΟΤΕΣ

ΕΛΛΗΝΙΚ' ΗΤΑΝ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ
ΕΛΛΗΝΙΚ' ΗΤΑΝ ΚΙ ΨΥΧΗ
ΚΙ' ΟΣΟ ΘΑ ΣΤΕΚΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ
Η ΚΥΠΡΟΣ ΘΑ' ΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
dj manos
Banned
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Τρί Ιαν 08, 2008 12:57 pm
Real Name: Μάνος
Gender: Female
Facebook ID: 0

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από dj manos »

Συγχαρητήρια στην Ανόρθωση.Πάντως κανείς δεν έπεσε μέσα στα προγνωστικά.
Άβαταρ μέλους
thangus
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Παρ Οκτ 12, 2007 11:59 am
Real Name: Θανος
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: π.φαληρο

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από thangus »

1)Αν δεν σας κανουν οι δηλωσεις του τοτε υπουργου εξωτερικων, μηπως σας κανουν οι δηλωσεις της Παπαδοπουλου?
2)Οτι κ αν ηταν ο Τιτο προτιμησε προφανως την πληρωμη της χουντας απο το να δωσει ο ιδιος λεφτα για τον αστερα,αλωστε ο αστερας ειχε τετοια ομαδαρα που του χρονου παλι εκει ηταν να διεκδηκει, ο παναθηναικος δεν ηταν
3)κανε μια ιστορικη αναδρομη του τι εγινε στην χουντα, και για να μην κουραστεις θα στην κανω εγω ανεβαινει το 67 και το 69 ο παο κανει το πρωτο νταμπλ της ιστοριας του παιρνει 3 πτωταθληματα στην διαρκεια που ηταν πολυ δυνατη η χουντα κατι μαλιστα το 71 πατε στον τελικο, διοχνουν τον μπουκοβι,τον σιδερη και τον αργυρουδη απο τον ολυμπιακο με την προφαση οτι ειναι αριστεροι ακυρονουν την μεταγραφη του κουδα(καλητερο ελληνα παιχτη τοτε)και περνετε και κυπελο με στριψημο κερματος.Απτο 73 και μετα η χουντα ειχε πολυ πιο σοβαρα πραγματα να ασχολιθει απο το ποδοσφαιρο(καταληψεις,εισβολη στην κυπρο κλπ),χωρια που γενικα ειχε αρχισει να ξεφτιζει, για αυτο και καταφερε ο ολυμπιακος να παρει πρωταθλημα(εξ ου κ ο μπομπεκ επεστρεψε οταν η χουντα ειχε αρχισει να χανει τον ελεγχο).οταν επεσε η χουντα σε 10 χρονια μετα ειχες παρει μονο ενα πρωταθλημα!ολα αυτα ειναι τυχαια? ησασταν παντα ευνοιμενοι επι χουντας την καλητερη ομαδα τοτε την ειχε ο παοκ κ δεν πηρε πρωταθλημα, εμεις αντιθετως παντα αδηκουμασταν επι χουντας.Η ιδια η μοσχολιου ειχε πει πως ηταν με τον δομαζο επειδη ολοι στον παο ηταν χουντικοι!ουτε αυτο σας κανει τοσες μαρτριες υπαρχουν ελεος πια!!!
4)κλεμενα πρωταθληματα?πες οτι το 99-00 του κυρατσα ειναι αμφιλεγομενο αντε και της ριζουπολης, πιο απο τα αλλα δεν αξηζε τα 3 πρωτα που τα πηρε περιπατο?το 5ο που τελιωσαμε 15 βαθμους μπροστα?το 6ο που βγηκες 3ος πισω απτο αεκακι?!!για να μην πουμε για το 03-04 πως το πηρες με τον δουρο ή πως σας αφησε ο παοκ να κερδισετε στην τουμπα με τον αναστασιαδη να κανει αλαγη τους καλητερους παιχτες του παοκ και τον βοκολο να ανοιγει διαδρομους στον ολισαντεμπε τι να λεμε τωρα!
5)το φαουλ στον γκριρ το εθεσα σαν παραδειγμα εκεινη την χρονια και την προηγουμενη ειχαν γινει οργια κ οργια απο την διαιτησια υπερ σας στον τελικο!ή μηπως ξεχνας τον γιανακοπουλο που τριγιρνουσε μεσα στο παρκε κατι που κανει συνεχως σε ολα τα παιχνιδια?τα κανουν αυτα ο κοκκαλης και ο αγγελοπουλος που τους κατηγορεις για παραγκες?εχετε καταστρεψει με τον βασιλακοπουλο το ελληνικο συλλογικο μπασκετ και μηλατε? ποιες ομαδες περα απο εμας και εσας μπορουν να σταθουν οικονομικα στο μπασκετ ετσι που τα εχετε κανει?
4)δηλαδη θες να μου πεις πως ειστε η χουντα ηταν η μονη κυβερνηση που χρησιμοποιησε το ποδοσφαιρο για την μοστρα του κρατους?οπως πηρε η αργεντηνη ολοκληρο παγκοσμιο κυπελο κ αυτη με τα τανκς απο βραζιλιες ιταλιες γερμανιες κ ολες της αλλες υπερδυναμεις οχι μονο τ ποδοσφαιρου αλλα και οικονομικα κ πολιτικα χωρες ετσι σε περασε και εσενα η χουντα απτην εβερτον
τελος μεγαλητερη επυτιχεια του ποδοσφαιρου ειναι το euro και μονο αυτο οχι οι πορειες των τανκ
και επειδη ειστε μεγαλη ομαδα μπραβο καταφερατε να βαλετε το πεναλτθ που δεν βαλαμε εμεις στην κυπρο αλλα ετσι οπως γενεται δεν θα παρετε βαθμο φετος για να γελαω εγω απτον καναπε :lol: :lol: :lol: :lol:
"Imagination is more important than knowledge." Albert Einstein
O_Xamenos
Δημοσιεύσεις: 1269
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 5:36 pm
Real Name: Σαληγκαρι με Ητα που θυμιζει Ηττα
Gender: Male
Facebook ID: 682417817
Τοποθεσία: Πλανητης Γη
Επικοινωνία:

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από O_Xamenos »

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Γαμώ... τα κράτη, γενικώς...
Θέλω να μην φθονουν την ευτυχία μου΄ μη σώσω και γίνω πορθητής΄ μη σώσω κουρσεμένη τη ζωή μου ν' αντικρίσω...
Θα παω στην κολαση γιατι τη νυχτα εκεινη μια γυναικα με περιμενε στο στρωμα της και εγω δεν πηγα

Ώρα για λίγη φαντασία... ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΡΙΑ... Έχουμε φτερά!
ο χαμένος τα παίρνει όλα
Άβαταρ μέλους
thangus
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Παρ Οκτ 12, 2007 11:59 am
Real Name: Θανος
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: π.φαληρο

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από thangus »

δηλαδη θες να μου πεις πως ενα δανειο δειχνει πως ειμασταν ευνοημενοι τοτε, και οτι μαλιστα τοσο οσο εσεις?
"Imagination is more important than knowledge." Albert Einstein
Άβαταρ μέλους
NickNafplio
Δημοσιεύσεις: 705
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 01, 2008 5:50 pm
Real Name: Νικος (mod(p^n)) ...
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Oxford, United Kingdom

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από NickNafplio »

Ας σταματησει επιτελους το παραμυθι με τη Χουντα. Ο Παναθηναικος εχει παιξει σε τελικο ευροπαικου προταθληματος. Για οσα ακουγονται για το οτι εφτασε μεχρι εκει αδικα με λαδιες κλπ μονο μια φραση ταιριαζει: Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια

Το οτι ειπε κατι η Παπαδοπουλου και η καθε Παπαδοπουλου δεν σημαινει απολυτος τιποτα. Πολλα μπορει να κρυβονται πισω απο τα λογια της Παπαδοπουλου

Να δω τι θα λεγατε τωρα αν στο ματς με τον Ερυθρο Αστερα που νικησε ο ΠΑΟ 3-0 στο Αποστολος Νικολαιδης το 1971, ειχε μπει στα τελευταια λεπτα το δοκαρι του Ερυθρου Αστερα και ειχε περασει ο Ερυθρος Αστερας στον τελικο.

Για σημερα ενα εχω να πω: η απολυτη ξενερα. Λειπει η Οργανοση απο την Ομαδα. Δυστυχως δεν υπαρχει πια αυτο το κατι που υπηρχε στην Ομαδα πριν 6-7 χρονια οταν ειχαμε βγει 5οι στην Ευρωπη νικοντας καποια απο τα μεγαθηρια του Ευρωπαικου Ποδοσφαιρου. Δεν υπαρχουν πια αυτες οι καθετες μπαλιες και αυτες οι συστημενες σεντρες που εβγαζε ο Μικαελσεν με τις οποιες ο ΠΑΟ ειχε σκοτωσει ολες τις καλυτερες ομαδες τις Ευρωπης. Και δυστυχως οσο παιρνανε τα χρονια και βλεπω τον ΠΑΟ να πηγαινει απο το κακο στο χειρωτερο, αρχιζω να πιστευω οτι δεν θα ξαναδουμε ποτε τον παλιο ΠΑΟ που τον ετρεμε ολη η Ευρωπη!

Πολυ καλο κεντρο αλλα επιθεση 0, και οσο καλα επιθετικα χαφ και αν εχεις, χωρις εναν καλο επιθετικο γκολ δεν βαζεις. Ισος θα επρεπε να παιζει ο Ρουκαβινα μπροστα, ειναι ταλεντο, αλλα για καποιο λογο ο Κατε δεν τον βαζει.
Αμυνα ΧΑΛΙΑ. Με τετοια χαλια στην Αμυνα, και με αποκορυφομα το ελεινο αυτογκολ που βαλαμε, θα γελαει ολη η Ευρωπη μαζι μας. Ναι ετσι ειναι. Θα γελαει ολη η ευρωπη με τον Παναθηναικο, με την Ομαδα που πριν 7 χρονια ειχε βγει 5η στην Ευρωπη και αυτο επηδη ειχε αδικηθει στην Καταλονια σε ενα ματς οπου ειχε πατισει κατω κυριολεκτικα την Μπαρτσελονα του Ριβαλντο και του Οβερμαρς.
Για τον Ζιλμπερτο Σιλβα ενα θα πω: ΧΩΜΑ!! Σαν να μην υπαρχει καν μεσα στο γηπεδο. Μολις παιρνει μπαλα αμεσος την διοχνει απ τα ποδια του. Σου λεει "Τωρα πηρα τα λευτα, σιγα μη κατσω να σπασω τα ποδια μου". Με πιο απλα λογια: 2ος Κονσεισαο
Ο νεοφιλελές της διπλανής πόρτας
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από vbalos »

Δηλαδή θες να μου πεις πως ο λόγος της Παπαδοπούλου εμένα τώρα πρέπει να μου κάνει??? τι θα έλεγες φιλαράκι όμως τώρα εάν το σουτ στο δοκάρι στο 89 λεπτό νομίζω του ερυθρού αστέρα είχε μπεί ??? ή μήπως τον τύπο που το έκανε δεν τον είχαν ειδοποιήσει για το αλισβερίσι...Επίσης άλλη μια απορία : το γκολ του Ολισαντέμπε με τον Πάοκ μπήκε επίσης στο 90 ο λεπτό αν ο Μανωλάκης αστοχούσε τι θα γινόταν θα έπερνε τη μπάλα ο Βόκολος κατόπιν εντολής του Αναστασιάδη να βάλει αυτογκόλ???
Άκου λοιπόν τώρα να δεις πως στήνονται σωστά τα παιχνίδια: Θέλεις τελευταία αγωνιστική ας πούμε τους βαθμούς από τη Ξάνθη ή τον Άρη π.χ. ε λοιπόν κανονίζεις να πάρεις ένα δύο παίχτες τους που θα έμεναν στο ράφι ας πούμε τώρα Βάλλα και η Ξάνθη ή ο Άρης που τη χρονιά εκείνη κάνουν παπάδες και βγαίνουν και uefa τελευταία αγωνιστική σου δίνουν το παιχνίδι με σκορ ας πούμε 1-5 ή 1-6 γιατί έχουν κατεβάσει τα δεύτερα ενώ ο αντίπαλός σου για να πάρει το πρωτάθλημα χρειάστηκε γκολ στα τελευταία λεπτά στα τελευταία του 3 παιχνίδια το ένα μάλιστα με ομάδα που είχε πέσει Πανηλειακός και ομάδα που είχε ήδη σωθεί Προοδευτική...Τώρα που στα λέω αυτά τα παραδείγματα κάτι μου θυμίζει όλο αυτό αλλά άστο εμείς υποθετικά μιλάμε ΠΑΝΤΑ. Επίσης να μην ξεχάσω να σου αναφέρω ότι χρέη σε εμένα από κυβερνήσεις δε χαρίστηκαν ποτέ και το κέρμα αυτό που λέτε κοφτε το γιατί αν είναι ποτέ δυνατόν έπρεπε να φτάσει το πράγμα ως εκεί για να μας δώσουν το κύπελλο δε μπορούσαν να είχαν σφυριχτεί δυο πέναλτυ ,έλα τώρα ρε αδερφέ ξέρεις εσύ από αυτά τα όμορφα τα Παπουτσέλεια??? Ά ρε Τάκη έχεις γαλουχήσει γενιές και γενιές ''οπαδών''...Η χούντα από το 71 και μετά είχε ξεδτίσει...τι ακριβώς σημαίνει αυτό ρε φίλε τα χειρότερά της όργια μετά τα έκανε όπως και τα όχι ένα ούτε δύο αλλά τρία ολοκληρά δωράκια του Πατακού σου δώθηκαν και κάτι απίστευτα δάνεια που δεν είχαν ποτέ δωθεί σε ομάδα...Στο μπάσκετ σε κλέψαμε ?? δεν το νομίζω τουλάχιστον τα προηγούμενα χρόνια δεν είχα καν λόγο να χρησιμοποιήσω τη διαιτησία 3-4 30 άρες σου είχα ρίξει και μάλιστα στο γήπεδό σου μια εξ αυτών και όσο για την καταστροφή άστο καλύτερα πες τα αλλού που σε έπιασε ξαφνικά ο πόνος για τις άλλες ομάδες που δεν μπορούν να ακολουθήσουν...ΕΛΕΟΣ!!! Α! και όσο για τις ελληνικές επιτυχίες όπως και το Ευρωπαϊκό των παιχτών ντε εκείνων που 10/11 δεν είχαν δει πρωτάθλημα στη χώρα τους λόγου του Μεγαλειώδους σου σωματείου μη γίνεσαι μικρόψυχος διπλό στο Amsterdam Arena δύο φορές στους τέσσερις και αλλές πόσες στους 8 δεν είναι και λίγο έτσι? με αποκλεισμούς ομάδων όπως Γιουβέντους η παρ'ολίγον αποκλεισμός Μπαρτσελόνα μέσα στο Νουέβο Κάμπο...Και βασικά όχι τόσο μικρόψυχος ΕΣΥ που μια φορά πήγες στους 8 και μάλιστα φύσαγε ... Ελπίζω η ομάδα μου να σου έδωσε χαρά σήμερα αλλά την πραγματική χαρά θα την νιώσεις όταν τελευταία αγωνιστική χρειάζομαι τη νίκη με την ήδη περασμένη Ιντερ για να περάσω αυτη κατεβάσει τα δεύτερα και εν μέσω ανακοινώσεων ιερού πολέμου ας πούμε από την ''Πράσινη'' για την αδικία να κατέβει στο προηγούμενο παιχνίδι με τη Βέρντερ με τα δεύτερα φάω 7 γκολ εκεί να δεις ηδονή ακου με και εμένα φιλαράκι το έχω ζήσει...
Τώρα για τα σοβαρά δυστυχώς ο Παναθηναϊκός για ακόμη μια φορα φέτος ανούσιος ανάλατος ανέτιμος τουλάχιστον όσον αφορά αμυνα και επίθεση και κυριότερα στον προπονητή...Τον είχα πιστέψει τον Ολλανδο αλλά έχει αρχίσει από τα πρώτα κι όλας επίσημα να χάνει την εμπιστοσύνη μου με αποκορύφωμα το σημερινό...Βγάζει το Μούν τον κατά τη γνώμη μου καλύτερο παίχτη του γηπέδου και σίγουρα ενός από τους καλύτερους και του μόνου που έκανε σωστές επικίνδυνες σέντρες και βάζει το Σόουζα ένα παίχτη βαρύ που κυρίως παίζει με το κεφάλι ... που πας ρε Καραμήτρο είναι δυνατόν και ποιός θα του βγάλει τη σέντρα ο Βύντρα??? Αμ αυτός ο τελευταίος ΕΛΕΟΣ πια μια φορά ξεστραβώθηκε ομάδα να δώσει 2 εκατομμύρια να τον πάρει και εμείς τον κρατήσαμε δηλ πιο μ@λ@κες κι απ'τους μ@λ@κες (τη Χέρτα) και όχι μόνο αυτό τον χρησιμοποιούμε κι'όλας και μάλιστα σε όλα τα συστήματα σχεδόν και σε όλες της εποχές ή ο Τζιόλης που θα πρέπει κάποιος να του εξηγήσει ότι τουλάχιστον όταν χάνουμε έτσι έστω για το θεαθήναι παίζουμε την μπάλα γρήγορα γιατί αλλιώς εκνευρίζουμε τον κόσμο κι ας είναι το παιχνίδι χαμένο...Δεν πειράζει όμως συνεχίζουμε έτσι είναι από τα λάθη σου μαθαίνεις και αυτή η διοίκηση έχει δείξει ότι τα λάθη δε τα κάνει απο σκοπιμότητα αλλά από έλειψη εμπειρίας...Χίλια μπράβο στην Ανόρθωση που εκμεταλλεύτηκε στο έπακρο τα λάθη μας αύτο είναι κύριοι το CL τα λάθη εκεί τα πληρώνεις και μάλιστα ακριβά...
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
StavRoS
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευ Ιαν 28, 2008 5:38 pm
Real Name: Stavros
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από StavRoS »

katse re filarako vbalos twra me tin triara sou na isiwseis kai ola ta alla ta akouw verese...
an kai an kai an
an kai i giagia mou eixe p@p@ri@ 8a ti legane pappou...
kingdiamond
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 27, 2007 9:28 pm
Real Name: tasos
Gender: Male

Re: [Προγνωστικά] Ανόρθωση-Παναθηναϊκός

Δημοσίευση από kingdiamond »

Πελατακια του στοιχηματος πηγαινετε τωρα ολοι με τη σειρα στον κουβα.Ζωακια,οταν οι μπουκ ριχνουν η ανεβαζουν μια αποδοση δε γινεται στην τυχη.Γινατε τωρα ολοι σας Κουβανοι και γουσταρω.....
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”