ΠΑΟ News

Άντε γειά, φιλαράκο! Άντε γειά!

Συντονιστής: Chris

Ευ-Αγγελος
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 8:40 pm
Real Name: ...
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: ΠΑΟ News

Δημοσίευση από Ευ-Αγγελος »

Skliraios , δεν κατάφερα να βρω.Θα σου εξηγήσω απο το τηλεφωνο.Αφού είπε και ο vbalos που τα ξέρει απο πρώτο χέρι , οτι υπάρχουν μονο των 50 και 100 , δεν θα την παλλέψουμε οικονομικά.

Ρε skliraios να παρθούμε τηλέφωνο να κανονίσουμε για πρωτάθλημα και για κανα μπάσκετ!
Είμαι μέσα 100%.Θα πάμε μια μέρα για καφέ και θα βγάλουμε και τα εισητήρια να τελειώνουμε.


ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ Τ0 ΟΦΦΤΟΠΙΚ :ssss:

και τώρα ένα INTOPIC

PAOOOO OLE OLEEEEE PAAAAAAOOOO OLEEEE OLEEEEEEEEEEEE PAAAAAAAAAAO OLEEEEEEE OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE TRIFYLAAAARAAAA MOY TRELEEEENOMAAIIIIII
PAO!!!!!!!!!!


PAO - Anorthosi
:box:
Άβαταρ μέλους
nikolas_asteri
Δημοσιεύσεις: 309
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 15, 2006 1:03 am
Real Name: nikolas?
Τοποθεσία: Kameni gi tis meta-ptyxiw xwras

Re: ΠΑΟ News

Δημοσίευση από nikolas_asteri »

φίλε μου vbalos δεν ήμουν στην κερκίδα των οργανωμένων όταν συνέβησαν τα περιστατικά που σου ανέφερα (δεν είμαι τόσο προκλητικός και αφελής ώστε να θέλω να παρακολουθήσω παιχνίδι και να πηγαίνω στους οργανωμένους (όπου αντιστοιχεί 1 θέση αν τρία άτομα :P ...πόσο μάλλον να πάρω διαρκείας :P ). τώρα τις ιδέες σου περί τέννις δεν τις συμμερίζομαι...όποιο άθλημα κι αν έχεις πάει να δεις...έχεις πάει να το δεις ρε παιδί μου...δεν γίνεται να είναι μια σημαία μέσα στη μέση (και ναι έχεις δίκιο ότι μπορείς να αλλάξεις θέση μιλάμε για μια ιδανική κατάσταση τώρα όπου όλο το γήπεδο είναι γεμάτο κι εσύ έχεις θέση εκεί ώστε να δείξω το παράλογο του θέματος.)

ακόμη, δεν νομίζω πως χρειάζεται να είσαι σεμφιτης για να καταλάβεις πως είναι κάπως ηλίθιο να ανάβεις καπνογόνο μέσα στο κλειστό. ε;

παίζω μπάσκετ πάρα πολλά χρόνια και έχω μια κάποια αγάπη για το άθλημα γενικότερα. και με ενοχλούν παρα πολύ τα σχολια των ασχετων που ήρθαν γηπεδο μονο "για την ομαδα"...είναι σαν κακοποίηση ρε παιδί μου.

και vbalos, για να μην αρπάζεσαι λέω ότι αυτά δεν αφορουν τους οργανωμένους (μόνο και στο συνολό τους) αλλα γενικά των κόσμο στις κερκίδες που "δεν νιώθει"...
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: ΠΑΟ News

Δημοσίευση από vbalos »

Λοιπόν δεν ξέρω αν το ακούσατε-διαβάσετε αλλά στη μεταγραφική περίοδο του Ιανουαρίου δώθηκε εν λευκώ στο Τεν Κατε η διαχείρηση του ποσού των 12 εκατομμυρίων ευρώ , ποσό το οποίο είναι μεγάλο ακόμη και για μεταγραφική περίοδο καλοκαιριού...Ακόμη ακούστηκε ότι πολύ κοντά σε υπογραφή συμβολαίου βρίσκεται ο κεντρικός βραζιλιάνος αμυντικός Άλεξ που βρίσκεται εκτός πλάνων της Τσέλσι και τον ψήνει ο Ζιλμπέρτο και ο Τεν Κάτε οι οποίοι διατηρούν πολύ καλές σχέσεις μαζί του...Ο τύπος είναι απίστευτη αμυντικάρα με αξιοσημείωτη έφεση στο σκοράρισμα με το κεφάλι λόγω ύψους αλλά και με φάουλ λόγω δυνατού και ευθύβολου σουτ , ενώ χαρακτηριστικό του είναι ότι ξέρει καντάρια μπάλα και πιστεύω πως τυχούσα απόκτησή του θα βοηθήσει πάρα πολύ την προβληματική άμυνα της ομάδας...Ο Άλεξ είναι σε ηλικία 26 ετών και όνομα στην Ευρώπη έφτιαξε αγωνιζόμενος με την PSV στις χρονιές που αυτή σάρωνε τα πάντα στην Ολλανδία και έκανε και πολύ καλές ευρωπαϊκές πορείες με αποκορύφωση τη χρονία που έφτασε μέχρι τους 4 του Champions League...Όπως και να έχει όμως έρθει δεν έρθει ο Άλεξ φαίνεται η αλλαγή ανέμου στον Παναθηναϊκό , που θα του δώσει ξανά τη χαμένη ευρωπαϊκή και ειδικά εντός συνόρων αίγλη...ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ !!!
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Ευ-Αγγελος
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 8:40 pm
Real Name: ...
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: ΠΑΟ News

Δημοσίευση από Ευ-Αγγελος »

Πράγματι ο Alex ειναι και παιχτουρα και ονομα!
Άκουσα τον Πατέρα κι εγω, να λέει στις ειδήσεις οτι τα λευτά δεν είναι πρόβλημα πλέον!!
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!

ΠΑΑΑΑΑΑΜΕ ΜΩΡΗ ΠΑΝΑΘΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!
nap21
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Δευ Οκτ 13, 2008 9:33 am
Real Name: diogo
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: ΠΑΟ News

Δημοσίευση από nap21 »

http://www.sport24.gr/html/ent/419/ent.264419.asp

gia tin apokatastash tis takshs...
oti kai na arxisete na lete pleon de to swzete..
Άβαταρ μέλους
chelsea13
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 15, 2006 5:14 pm
Real Name: Alex
Τοποθεσία: Southampton

Re: ΠΑΟ News

Δημοσίευση από chelsea13 »

Εγώ κάτι άλλο πρόσεξα.....που σκατά άκουσε ο Ισπανός ότι του βγάλαμε και τραγούδι τρομάρα του??? :lol:
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: ΠΑΟ News

Δημοσίευση από vbalos »

Ο άνθρωπος μίλησε με βάση αυτά που ξέρει και αυτά που είδε πέρυσι και φέτος.Με τους αριθμούς αυτό ακριβώς που λέει προκύπτει , το πως όμως ήρθαν αυτοί οι αριθμοί είναι κάτι για το οποίο μάλλον δεν τον έχουν ενημερώσει και μάλιστα κακώς γιατί το ποιός είναι ο Ολυμπιακός και τον τρόπο με τον οποίο κατέκτησε τα τελευταία 11 πρωταθλήματά του θα πρέπει να το μαθαίνει κάποιος παίχτης πριν καν πατήσει το πόδι του στο Ελ.Βενιζέλος για να υπογράψει στον Παναθηναϊκό , τέλοσπάντων καλά θα περάσουμε γαυράκια περιμένετε και θα δείτε...Επίσης για τη συγκεκριμένη ιστοσελίδα που συνεργάζεται επί μονίμου βάσεως με τον Ολυμπιακό έχω κάθε λόγο να αμφιβάλλω για το ακριβές της μετάφρασης των ακριβών λόγων του παίχτη και μάλιστα κακώς πολύ πολύ κακώς δεν τους έχει απαγορευτεί από τη διοίκηση να δίνουν συνεντεύξεις σε site γαυροψευτοαντικειμενικά.Δεν πειράζει όμως νέοι είναι ακόμη στην πιάτσα θα μάθουν , δείχνουν τουλάχιστον ότι βαδίζουν στο σωστό δρόμο και αυτό τους αναγνωρίζεται...
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
sergios
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Παρ Δεκ 22, 2006 9:44 pm

Re: ΠΑΟ News

Δημοσίευση από sergios »

30000! posts
Άβαταρ μέλους
sergios
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Παρ Δεκ 22, 2006 9:44 pm

Re: ΠΑΟ News

Δημοσίευση από sergios »

sorry kiolas, alla mpika eida 29999 opote egrapsa sto prwto thema pou vrika mprosta mou. Gia ton pao den exw kanena neo na grapsw. Oso gia ton Sariegki mallon den kserei pios einai o epitiximenos stin evrwpi apo tous 2.
Άβαταρ μέλους
dj manos
Banned
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Τρί Ιαν 08, 2008 12:57 pm
Real Name: Μάνος
Gender: Female
Facebook ID: 0

Re: ΠΑΟ News

Δημοσίευση από dj manos »

nap21 έγραψε:http://www.sport24.gr/html/ent/419/ent.264419.asp

gia tin apokatastash tis takshs...
oti kai na arxisete na lete pleon de to swzete..
Πρωτη φορα βλεπω χανουμι να υπερασπιζεται τους απογονους του στολου.Τοσο πολυ σε ετσουξε που γυρισε ο Βατραχος;
Ευ-Αγγελος
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 8:40 pm
Real Name: ...
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: ΠΑΟ News

Δημοσίευση από Ευ-Αγγελος »

ΕΛΛΑΣ!! ΕΥΡΩΠΗ!! ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!! #@@#@$@#$#!! ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ!! ΚΙ Ο Ο ΟΟΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!!!!


:thewave: :Champion: :champion2:
nap21
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Δευ Οκτ 13, 2008 9:33 am
Real Name: diogo
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: ΠΑΟ News

Δημοσίευση από nap21 »

Re dj ...o ksaderfos tou diogo eimai...de vlepeis to onoma??
apo pou kai ws pou xanoumi??
ante apo dw re gatakia
pou 8elete na parete kai ton alex gia stopper...to rassia 8a parete kai poli sas peftei
gatakiaaa
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: ΠΑΟ News

Δημοσίευση από vbalos »

Kαι για του λόγου το αληθές nap21 τώρα τα πράγματα μπήκαν πραγματικά στη θέση τους ποντικάκι έ ποντικάκι ή μάλλον αρουραίε...http://www.kontra.gr/Soccer/Hellas/Supe ... 22957.html
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
spartiatisgx
Δημοσιεύσεις: 310
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 14, 2007 9:07 pm
Τοποθεσία: ilisia,athens

Re: ΠΑΟ News

Δημοσίευση από spartiatisgx »

to malakistirakia vazelakia pigainei 100 tois 100 se autous pou to paizoun feoudarxes....opos
iparxoun kai M@L@KES olimpiakoi kai M@L@KES aektsides ktl.....oso gia to aima pou mazeuete
eseis kai i thyra 7 exo na po....oti to mazeuetai apo to aima ton anthropon pou sakateuete...
ean ego spao sto ksilo 200 anthropous ton xrono profanos tha exei meinei kapoio aima
na mazepso....kati tetoio kanoun kai ta kpounoupia..alla den to paizoun aimodotes.....
o tropos pou milas kai i logiki sou faneronoun to megalo aisthima euthinis pou niotheis
gia ta problimata tou topou...tromara sou......oso gia to agona enantion tou katestimenou
prepei na sou po oti auto stirizetai sto reuma...kai esi anikeis se ena tetoio..otan bgeis apo to
reuma auto(organomenoi opadoi) tote tha katalaveis polla....apo edo kai sto eksis den prokeitai
na ksana anaferrtho ae pragmatApou eipes i egrapses...eisai kati san ton NIO sto Martix prin piei
to xapi....ego eimai kati san ton Morfea mprosta sou...lol...ean me deis apo konta ela na mou miliseis...ego exo photo esi oxi.....e\profanos to oti vazeis tis thyras 13 wsimainei oti distixos
exeis ginei ena me autin kai oti den exeis ena prosopiko xaraktiristiko.......mazeuteite oloi se kommata
kai paratakseis kai syllogous organomenon...omadopoihtheite oloi......tha ginete oloi idioi.....
san tin moda......i diaforetikotita sas idi exei papsei na iparxei(den ennoo oti olympiakoi einai diaforetikoi apo tous opadous ton allon...gia emena einai auta ~=isodinama gia autous pou kseroun)
Άβαταρ μέλους
spartiatisgx
Δημοσιεύσεις: 310
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 14, 2007 9:07 pm
Τοποθεσία: ilisia,athens

Re: ΠΑΟ News

Δημοσίευση από spartiatisgx »

paides...eimaste enoxoi telika..kato to kratos tou kokkali....
akous ekei na faei o panathinaikos esto kai mia agonistiki timoria
sto mpasket...ti ekane eksallou?o pagkos tou olimpiakou prokalouse....
vazan ta kefalia mprosta stous kafedes....kai osoi nomizoun oti oi kafedes
einai gia na pinontai mallon einai asxetoi...autoi einai gia na iptantai.....aplos den mporoun na stripsoun ean ena kako antikeimeno mpei mprosta tous(ena kefali)...to idio kai gia ta kermata kai ta aerobola.....kokkalistan re.......................oloi eseis dikaioneste....kato o kokkalis...kato to katestimeno.....kai epeidi exete kai neura gia tin adikia kante kana aimodotiko agona...giati eiste toso kaloi pou stin adikia apantate kanontas kati kalo.....0x thee mou ti leo......
perisi oi aggelopoulaioi otan kanan oi kafroi mas tis aidies eixan TA ARXIDIA na min kanoum efesi...
ESEIS profanos den tin kanate......giati toGAMAO KAI DERNO einai o tropos pou skefteste.......
den mialo gia olous tous panathinaikous...milao gia tous organomenous kai tous proedrous sas...
"PSILOI ANTHROPOI KAI OI DUO~PSILA FRONIMATA KAI IPSILO AISTHIMA DIKAIOSINIS"
o re gelia pou exoume...distixos exo diarkeias sto mpasket..euxomai na min kanoume ta idia kai emeis stous AIMODOTES TIS ELLADOS....arage stin epomeni sigkentrosi stous sindesmous sas tha peite gia to asfalistiko kai gia efraim....PERIMENO kia enimerosi gia tis theseis sas......anipomono...pame re panatha...ki as min lisoume to thema tou kokkali kai tis paragkas tha lisoume to asfalistiko kai to aimodotiko simfona me ton NIO.......
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Αθλητικά”