Basket Play offs

Άντε γειά, φιλαράκο! Άντε γειά!

Συντονιστής: Chris

Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: Basket Play offs

Δημοσίευση από vbalos »

Ο Παπαλουκάς έκανε αυτό το λεϊ απ για έναν και μοναδικό λόγο γιατί πήγαινε να πάρει το φάουλ για κανέναν άλλο λόγο τόσο πολύ τους έχει πονέσει η ομαδάρα του Ζοτς που το μόνο που μπορούν να ζητάνε είναι η παράταση , παράταση του χρόνου ζωής τους μπας και μπορέσουν να κλέψουν το ματς...
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ακόμη συζητάμε το ποδόσφαιρο και το μπάσκετ σαν ένα και το αυτό , πραγματικά δε θα το καταλάβω ποτέ αυτό το τσουβάλιασμα μου τη δίνει στα νεύρα και μου ανάβει τα λαμπάκια...Τι σημαίνει ότι ο Παναθηναϊκός δεν έχει ομάδα και κλαιγεται κτλ??? Δεν έχουμε ομάδα ναι , είμαστε μπουρδέλο ναι , τσακωνόμαστε μεταξύ μας ναι , πετάμε βαθμούς ναι , έχετε καλύτερους παίχτες μαλλον ναι...ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΧΑΡΙΖΕΙ ΠΕΝΑΛΤΥ ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΑΓΩΝΕΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΚΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ είναι αυτό κατανοητό ναί ή όχι???????? δεν δικαιολογεί κανέναν αθλητικό δικαστή ο οποίος κρίνει με δύο μέτρα και δύο σταθμά και επίσης δεν δικαιολογεί καμμία ελληνική πολιτεία η οποία έχει στα χέρια της κασέττες όπου καθαρά ακούγονται στησίματα αγώνων και αυτές βρίσκονται στο συρτάρι...Και η μεγάλη διαφορά ξέρεις που φαίνεται...στην Ευρώπη εκεί όπου στο μπάσκετ στα χρόνια της παντοκρατορίας μας έχουμε σαρώσει τα πάντα ενώ ο αντίστοιχος ποδοσφαιρικός ολυμπιακός βιώνει αποκλεισμούς από ομάδες που προδιδουν ότι κάτι στραβό συμβαίνει τελικά...
@ΜΑΝ ΟΖΖΥ Φίλε μου αν νομίζεις ότι το μπάσκετ είναι το μόνο που έχει απομείνει στο μοναδικό σύλλογο με πάνω από 500 τίτλους είσαι πολύ μα πολύ γελασμένος...Στο βόλλεϋ εδώ και μια 7ετία πριν το θυμηθείτε ξανά φέτος που μπήκαμε στο πρωτάθλημα μη έχοντας στην ουσία πρόεδρο και ούτε ενα παίχτη μέχρι και τον Ιούλιο σας είχαμε πελάτες κανονικούς , ενώ στο ποδόσφαιρο χωρίς στην ουσία ομάδα φτάσαμε μια ανάσα απ'το να αποκλείσουμε ομάδα στους 16 και να φτάσουμε στους οχτώ (για εσάς όλο αυτό πολύ μα πολύ μακρινό όνειρο), για να μην σου υπενθυμίσω τον τρόπο με τον οποίο γλύτωσες την ήττα στο λειώμενό σου , για γυναικείο βόλλεϋ ούτε κουβέντα , αλλά ξέχασα αυτό το είχατε θυμηθεί πέρυσι όταν μας σπάσατε το πλεονέκτημα και γεμίσατε (ΕΛΕΟΣ) το Ρέντη δύο φορές κάνοντας ακόμη και τις παίχτριές σας να σαστίσουν αφού ποτέ δεν είχαν δει τόσο κόσμο ξανά στο γήπεδο , αλλά φίλε οι κορίτσαροι δε μασάνε...Το μόνο άθλημα που έχεις καθαρό και αδιαμφισβήτητο πλεονέκτημα και μαγκιά σου είναι το πόλο...Όλα τα άλλα τα θυμάστε εποχιακά ή κάνετε την κλεψιά σημαία και σηκώνετε κούπες...Οπότε για αυτοκτονία ούτε λόγος για περηφάνια μπορεί...ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
nikolas_asteri
Δημοσιεύσεις: 309
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 15, 2006 1:03 am
Real Name: nikolas?
Τοποθεσία: Kameni gi tis meta-ptyxiw xwras

Re: Basket Play offs

Δημοσίευση από nikolas_asteri »

kala den einai mempto oti pige gia diponto. einai olokliri filosofia apo pisw i poia deixnei kai posi empistosyni exei o proponitis stin omada tou (den aksizei diladi na ta paiksei ola gia ola se ena sout dioti mporei na kerdisei se megalytero xrono). allwste kai o siska gia diponto pigaine sto teliko tis euroleague. Min ta isopedwnoume ola...
Άβαταρ μέλους
v4nkar3
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 27, 2008 1:15 pm
Real Name: Βαγγελης
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Basket Play offs

Δημοσίευση από v4nkar3 »

Γιαννακη σηκω φυγε τρεχα και πανε σε κανα μαρουσι να βγαλεις την ητοπαθεια σου.Χωρις ψυχη και @@ δεν παιρνεις τιτλους.Βαρατε τριποντα χανομαστε....

υ.γ: vbalos με αυτα που ειπες θα σου προτεινα να αλλαξεις το πρωτο γραμμα του ναμε σου να το κανεις abalos...ty
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
thangus
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Παρ Οκτ 12, 2007 11:59 am
Real Name: Θανος
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: π.φαληρο

Re: Basket Play offs

Δημοσίευση από thangus »

Ρε vbalos ημαρτον ανακαληψατε το βολλευ τωρα!!!ελεος!!!εκει που εχω παρει 2 κυπελουχων για προπονηση και εσυ που διοργανωνες το f4 της ιδιας διοργανωσης στην εδρα σου με την καλητερη ομαδα της ιστοριας σου δεν μπορεις να το παρεις!!!που με την καλητερη ομαδα της ιστοριας σου εγω εκανα double!!!που εχς παει 8 f4 ch.l και 4 τελικους τη στιγμη που εσυ δεν εχεις παει ουτε ενα f4!!!ειχα εξαφανιστει 6 χρονια???εσυ πριν ησουν εξαφανισμενος 10 χρονια παιζαμε τελικους με ορεστιαδα και Ηρακλη!!!και τι καταφερες τα 6 χρονια που δεν ειχα ομαδα???σου επερνε τα πρωταθληματα ο Ηρακλης!!!και σε περιπτωση που δεν θημασαι 22-14 τα πρωταθληματα υπερ μας 12-5 τα κυπελα παλι υπερ μας!!!
Υ.Γ. σορυ για την μεγαλη παρενθεση του βολλευ αλλα ειμαι φαν του αθληματος απο μικρος και δεν μπορω να ακουω τετοιες ιεροσυλιες!!! :D :D :D
"Imagination is more important than knowledge." Albert Einstein
Άβαταρ μέλους
ΕΛ-Juan
Δημοσιεύσεις: 227
Εγγραφή: Τρί Ιουν 26, 2007 2:37 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Basket Play offs

Δημοσίευση από ΕΛ-Juan »

nikolas_asteri έγραψε: @ EL-JUAN: EINAI foul. edw to hand-checking sfyrizetai...i epafi sto xeri pou afinei tin mpala den tha sfyrixtei??
Μιλάω για την επαφή του Λιθουανού στη μέση του Παπαλουκά... Εχμμμ προσωπικά δεν βλέπω επαφή ψηλά... :e_confused:
Κι αν υπάρχει, ο Σαρούνας δεν κατεβάζει τα χέρια... Είναι κατακόρυφα...
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: Basket Play offs

Δημοσίευση από vbalos »

Σε ποιούς μιλάω ρε φίλε έλεος...Και βέβαια έχεις μεγαλύτερη ομάδα ιστορικά από εμένα στο βόλλευ το θέμα είναι πως σε κάθε φάση που κάποιο άθλημά σας δεν πάει καλά το παρατάτε μέχρι να ξανασηκώσετε κεφάλι...Τώρα μήπως έγινα πιό κατανοητός??? Την καλύτερη ομάδα της ιστορίας μου θεωρείς ότι την είχα φέτος και όχι τη χρονιά που είχα Ντάντε και Μαρσέλο στην ομάδα αυτό είναι που παρακολουθείς το άθλημα???
@V4nkar τι από όλα σε πείραξε ρε μπαλαδόρε εσένα που θα με πεις και άμπαλο τη μπάλα που έχω δει στη ζωή μου δε θα τη δεις ούτε σε δύο ζωές και όταν λες κάτι φρόντισε να γίνεσαι πιο συγκεκριμένος...
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
thangus
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Παρ Οκτ 12, 2007 11:59 am
Real Name: Θανος
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: π.φαληρο

Re: Basket Play offs

Δημοσίευση από thangus »

Φυσικα και ειχες την καλητερη ομαδα φετος ητανε πολυ πιο πληρης σε ολες τις θεσεις αποτι τοτε γ αυτο και εκανες τις καλητερες σου εμφανισεις σε ελλαδα και ευρωπη.Οσο γι αυτο που λες δεν συμφωνω οτι παραταμε τα αθληματα μεχρι να σηκωσουμε κεφαλι γιατι ουτε στο ποδοσφαιρο τα πετρινα μας χρονια που η ομαδα ειχε οικονομικο αδιεξοδο λογω του σκανδαλου κοσκοτα ουτε στο μπασκετ το παρατησαμε που εχουμε να παρουμε πρωταθλημα τοσα χρονια,οπως το 2005 που βγηκαμε 8οι και πεζαμε με γεματο σεφ ουτε στο βολλευ τοσα χρονια το ειχαμε παρατησει παντοτε δειναμε παρων εκτος αν εννοεις τα παιχνιδια με κατι βεροιες στο ποδοσφαιρο με κατι ολυμπιες στο μπασκετ και κατι μιλωνες στο βολλευ
"Imagination is more important than knowledge." Albert Einstein
Άβαταρ μέλους
Katsarola
Δημοσιεύσεις: 653
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 06, 2006 8:23 am
Real Name: Διαγαλαξιακός Υπερδικτάτωρ
Gender: Male
Facebook ID: HNNgnGNGGGNGGGG
Τοποθεσία: Under a Bridge

Re: Basket Play offs

Δημοσίευση από Katsarola »

Στο DotA ποιος έχει καλύτερη ομάδα;
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: Basket Play offs

Δημοσίευση από vbalos »

Μάλλον βλέπουμε το άθλημα τελείως διαφορετικά φίλε μου και τελειώνει εδώ...την πληρότητα αναρωτιέμαι πραγματικά που την είδες , όπως και δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοείς με τις καλύτερες εμφανίσεις γιατί εγώ ψάχνω έστω και μία και πραγματικά δεν μπορώ να τη βρώ...Εγώ ειλικρινά δε θέλω να κατέβει ποτέ ξανά αυτή η ομάδα με την παρούσα της σύνθεση στο τάραφλεξ , αν και απ'ότι βλέπω με αυτά που κάνει η διοίκηση η ομάδα του χρόνου θα είναι ακόμη πιο αποδυναμωμένη...
Όσο για το αν ξεχνάτε αθλήματα ότι μα ότι και να πεις αυτό που λέω είναι η αλήθεια το μπάσκετ τόσα χρόνια και το βόλλευ μόνο με αντίπαλο τον Παναθηναϊκό το θυμόσασταν και το θυμάμαι πολύ καλά γιατί γέλαγα με τα χάλια σας...
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
v4nkar3
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 27, 2008 1:15 pm
Real Name: Βαγγελης
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Basket Play offs

Δημοσίευση από v4nkar3 »

vbalos εγω σκαλωσα με οσα ειπες περι βολευ αλλα νομιζω δε χρειαζεται να επεκταθω σου απαντησε ο thangus.Καλα κανεις και το πιστευω οτι μπορει να εχεις δει 10πλασια ματς απο μενα αλλα δε μπορεις να μειωνεις την αγαπη μας για την ομαδα και το αθλημα απλα και μονο επειδη οπαδικα ξεχνιεται σε δυσκολους καιρους...Αυτα για να μην χαλιεσαι με το λογοπαιγνιο καθως θεωρω οτι πλατιασαμε την κουβεντα αρκετα :e_biggrin:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ManOzzY
Δημοσιεύσεις: 328
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 11:26 am
Real Name: Αλυσανδράτος Μανώλης
Gender: Male
Facebook ID: 624949615
Τοποθεσία: IC 1396 H-Alpha Nebula, Constelation of Cepheus!

Re: Basket Play offs

Δημοσίευση από ManOzzY »

Το γεγονός ότι μου αναφέρεις το γυναικείο βόλευ απλά επαληθεύει αυτά που λέω! Σόρρυ αλλά εγώ ασχολούμαι με αντρικά αθλήματα! Τα γυναικεία τα αφήνουμε σε σας!
Και αφήστε τη καραμέλα με τη μπάλα, 15 χρόνια τώρα πελάτες είστε. Και μη μου αναφέρεις για Ευρώπη, η διοίκηση του Ολυμπιακού ουδέποτε ενδιαφέρθηκε για Ευρώπη (διαφωνώ αλλά έτσι είναι). Ο βαζέλας μόνο την Ευρώπη έχει και μάλιστα δημιούργησε και τα play off για να πηγαίνει ακόμα και όταν βγαίνει και 5ος.
Για το αντρικό βόλευ δε θα ασχοληθώ γιατί σε έχουν αποστομώσει ήδη.

Θα ήθελα σχολιασμό στο βίντεο που θα παραθέσω. Δε λέω ότι το έχω μελετήσει καλά, δε λέω ότι το δέχομαι, απλά το παραθέτω για κουβέντα.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=56-IwT1v9sc[/youtube]
Spartan
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Ιαν 30, 2008 7:57 pm
Real Name: Βαγγέλης Παππάς
Gender: Male

Re: Basket Play offs

Δημοσίευση από Spartan »

Φίλε ManOzzY είναι προφανές ότι δεν έχεις ιδέα από μπάσκετ δεδομένου ότι επισυνάπτεις τέτοια βίντεο κατασκευασμένα σε κάποια ανήλιαγα υπόγεια συνδέσμων του οσφπ.
Επειδή κάποιοι από τους συμφοιτητές σου αθλούνται λίγο περισσότερο από τους άλλους και ,πιο συγκεκριμένα, παίζουν μπάσκετ σε κάποιες από τις ομάδες της Αττικής, σε προσκαλώ στις προπονήσεις του Ηλυσιακου (ξέρεις η τοπική ομάδα της περιοχής που ανέβηκε στην Α1) για δωρεάν σεμινάρια καλαθοσφαίρισης. Θα είμαι εκεί. Στο παρκέ. 8)
Άβαταρ μέλους
ManOzzY
Δημοσιεύσεις: 328
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 11:26 am
Real Name: Αλυσανδράτος Μανώλης
Gender: Male
Facebook ID: 624949615
Τοποθεσία: IC 1396 H-Alpha Nebula, Constelation of Cepheus!

Re: Basket Play offs

Δημοσίευση από ManOzzY »

Spartan έγραψε:Φίλε ManOzzY είναι προφανές ότι δεν έχεις ιδέα από μπάσκετ δεδομένου ότι επισυνάπτεις τέτοια βίντεο κατασκευασμένα σε κάποια ανήλιαγα υπόγεια συνδέσμων του οσφπ.
Επειδή κάποιοι από τους συμφοιτητές σου αθλούνται λίγο περισσότερο από τους άλλους και ,πιο συγκεκριμένα, παίζουν μπάσκετ σε κάποιες από τις ομάδες της Αττικής, σε προσκαλώ στις προπονήσεις του Ηλυσιακου (ξέρεις η τοπική ομάδα της περιοχής που ανέβηκε στην Α1) για δωρεάν σεμινάρια καλαθοσφαίρισης. Θα είμαι εκεί. Στο παρκέ. 8)
Αντί να το παίζεις αποτυχημένα έξυπνος εξήγησε μου τους λόγους που λες ότι λες. Είπα ότι δε μελέτησα το βίντεο και το παρέθεσα για συζήτηση. Δεν άκουσα καμία λογική εξήγηση από σένα παρά μόνο εξυπνάδες.
Προς απογοήτευσή σου ασχολούμαι και εγώ με αθλητισμό πολλά χρόνια, δεν ασχολούμαι όμως με το μπάσκετ (αν και έπαιζα παλιά) και όχι δε το παίζω ειδικός.
Τα δωρεάν σεμινάρια να τα κάνεις σε κάποιους που νομίζουν ότι αυτό που κάνεις είναι εντυπωσιακό!
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: Basket Play offs

Δημοσίευση από vbalos »

Η διοίκηση του Ολυμπιακού δε θα μπορούσε ποτέ να ενδιαφερθεί για Ευρώπη απλά και μόνο επειδή η Ευρώπη χρειάζεται επενδύσεις ουσίας και επειδή υπα΄ρχει και ρίσκο να μη σου βγουν πράγμα που το προσπερνάτε στην Ελλάδα πολύ εύκολα αφού και εμένα να πάρει ο Ολυμπιακός κούπα στο τέλος θα σηκώσω!!!
Όσο για την μπαρούφα του γυναικείου βόλλευ που αναφέρεις να σου εξηγήσω μικρέ μου γαυράκο ότι πρώτα απ'όλα και εσείς τολμήσατε δύο φορές να ασχοληθείτε αλλά δυστυχώς τα κορίτσια του βόλλευ σας έδειξαν ότι έχουν πολλά περισσότερα από αυτά που χρειάζετε κάποιος για να τον πεις άντρα αφού κατάφεραν πολλάκις σε γεμάτα από τις ορδές των κάφρων σας γήπεδα να σας τα δείξουν κόντρα στους τραμπουκισμούς σας...΄Μακάρι και τα αντρικά αθλήματα να είχαν την ψυχή και τα απαυτά των κορίτσαρων του βόλλευ του Παναθηναϊκού...
Αναφέρεις παρακάτω ότι αποστομώθηκα όσων αφορά το αντρικό βόλλευ , συγγνώμη αλλά εγώ δεν είδα κάτι τέτοιο διαβάζοντας ξανά και ξανά τα δικά μου και του thangus (μπας και έχασα κάτι) βλέπω απλώς μια καλή και δυνατή αντιπαράθεση με επιχειρήματα εκατέρωθεν , με κάποιον που προφανώς ξέρει επ'ακριβώς για το θέμα για το οποίο μιλάει (πράγμα που εσύ δυστυχώς δεν κάνεις)...Όσο και αν σου φαίνεται περίεργο γουστάρω την αντιπαράθεση με οπαδούς των άλλων ομάδων αρκεί να υπάρχουν επιχειρήματα και η ιστορία (παλαιότερα τόπικ) με τον thangus λέει ότι μπορεί να σκοτωνόμαστε αλλά από την μεριά μου τουλάχιστον υπάρχει σεβασμός γιατί ο τύπος πραγματικά αξίζει...
@V4nkar Το θεωρώ πραγματικά άθλιο να ξεχνάς την ομάδα σου όταν δεν πηγαίνει καλά αλλά ποτέ μου δεν αμφέβαλλα για την αγάπη σου προς αυτήν...Όσο για το λογοπαίγνιο δεν χαλάστηκα απλά μέσα στην γενική τσίτα της συζήτησης βρήκα ακόμη κάτι να απαντήσω , δεν παρεξηγήθηκα...
Τώρα τέλος για το βιντεάκι (δεν αναφέρομαι σε εσένα Μαν Οζζυ αφου αποστασιοποιήθηκες από αυτό) μου έφερε άφθονο γέλιο αλλά και λιγάκι εμετό...Αυτός που το έφτιαξε ειλικρινά είναι μεγαλοφυία αφέρεσε πόντους έβγαλε σούμες ... τα αίσχη...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
nikolas_asteri
Δημοσιεύσεις: 309
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 15, 2006 1:03 am
Real Name: nikolas?
Τοποθεσία: Kameni gi tis meta-ptyxiw xwras

Re: Basket Play offs

Δημοσίευση από nikolas_asteri »

@ EL-Juan: sygnwmi (den eirwneyomai etsi?) alla egw vlepw to xeri tou saras na akoumpaei to xeri pou kanei lay-up o papaloukas. kai eimai arketa sigouros pws den einai katheta :P mallon kapoios apo tous 2 mas kati lathos vlepei :P

@Manozzy: to na kanei kapoios proponisi me omada A1 einai arketa simantiko (ws pros tin mpasketiki tou poiotita...OXI ws pros ton diamantidi...ws pros tou ypoloipous (emas)). (profanws kai yparxoun eksaireseis me myrwdiades pou vrethikan stin swsti thesi alla ayto den mporeis na to ksereis mesw tou forum).

KALA TO VIDEAKI PAIDES DEN YPARXEI. xazomara 1: an itan etsi, o panathinaikos tha ekrdize me 45 pontous diafora (eleos den metrame athroismata kostwn lathwn...). xazomara 2: vlepontas kapoios mono to video tha nomizei oti i diaitisia epaize 1500-0 ton panathinaiko. DILADI eleos...pws ginetai merikoi anthrwpoi na min mporoun na doun antikeimenika kapoia pragmata??? kai den anaferomai stin kouventa "poios exei tin kalyteri omada?"...milaw gia antikeimenika themata opws ena diaititiko lathos. prepei na eisai POLY empathis gia na min vlepsi pws moirastikan mia xara!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”