Θρήνος των γηπέδων

Άντε γειά, φιλαράκο! Άντε γειά!

Συντονιστής: Chris

Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: Θρήνος των γηπέδων

Δημοσίευση από vbalos »

Ρε φίλε σπαρτιάτη πες μου αγορίνα μου πόσο κόμπλεξ κουβαλάς πάνω σου που το πρώτο πράγμα που έχεις να κάνεις μετά από τη νίκη της ομάδας σου σε δύο ταμπλώ είναι να ποστάρεις ζητώντας απάντησή μου ανανεώνοντας ένα τόπικ ανενεργό για δύο μήνες...ΕΛΕΟΣ !!!
Κατά τα άλλα το ματσάκι ήταν ένα κλασσικό στραβωμένο ματς ... ειλικρινά δε μπορώ να καταλάβω που είδατε ανωτερότητα του Ολυμπιακού. Το ότι υπήρχαν απουσίες δε σημαίνει πως εαν αυτοί έπαιζαν το ματς θα πήγαινε έτσι...Έχουμε ένα πρώτο ημίχρονο που παρά τις αλχημείες του Τεν Κάτε σας πατήσαμε όσες φορές βάλαμε την μπάλα κάτω , και καπάκι μετά από λανθασμένη υπόδειξη του Σισέ για οφσάιντ (δεν καταλογίζω ευθύνες στη διαιτησία κατά τα άλλα σωστά έπαιξε το ματς ο Κάκκος) πετυχαίνετε γκολ από το πουθενά στο 46' και μετά αντίο ζωή...Βάλε μέσα σε όλα αυτά και τη δύωρη ταλαιπωρία μέσα στο πούλμαν και θα δεις το λόγο που χάσαμε...Ο Παναθηναϊκός χθές έχασε από τον κακό του εαυτό και μόνο από αυτόν δεν ξέρω αν ο τίτλος θα κριθεί από αυτούς τους βαθμούς , ούτε και αν μετά από αυτή την ήττα θα πάρουμε την κάτω βόλτα , το μόνο που ξέρω είναι το ότι για ακόμη μια φορά έχοντας καλύτερη ομάδα από εσάς δεν καταφέρνουμε να σας τραβήξουμε τα σωληνάκια και να σας σκοτώσουμε...
Τέλος σπαρτιάτη μου μάθε πως το 'θρήνος το γηπέδων' δεν αναφέρεται σε αμιγώς αθλητικές περιστάσεις , μάθε για παράδειγμα τον τρόπο που ήρθαν στα χέρια σας τα πανώ που κρεμάσατε πίσω από τον Τζόρβα , ή τις ψευτομαγκιές σας με τις προσκλήσεις , ή το δυναμιτισμό του κλίματος πριν από το ματς και τότε θα καταλάβεις γιατί είστε παραγματικός ΘΡΗΝΟΣ...
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
spartiatisgx
Δημοσιεύσεις: 310
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 14, 2007 9:07 pm
Τοποθεσία: ilisia,athens

Re: Θρήνος των γηπέδων

Δημοσίευση από spartiatisgx »

φιλε μου βαζελα...δεν θα ανανεωνα το topic αν δεν εβλεπα τους απανταχου βαζελες επειτα απο καθε ηττα του Ολυμπιακου ειτε σε ευρωπη ειτε στην ελλαδα να βγαζουν τις ανασφαλειες τους....
οσο οτι χασατε απο τον κακο σας ευατο εγω το δεχομαι.αυτο συνεπαγεται οτι μαλλον παιζουμε συνεχεια οταν ειστε κακοι με τον εαυτο σας γιατι συνηθως χανετε...τι γαμημενο timing ειναι αυτο;
nap21
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Δευ Οκτ 13, 2008 9:33 am
Real Name: diogo
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Θρήνος των γηπέδων

Δημοσίευση από nap21 »

mias kai eiste kaliteroi omada eseis oi akatanomastoi me tin alogotrofh sto sti8os, 8elw sto mats tou oaka sto deytero gyro na paiksete xwris cisse, karagouni ,katsourani kai gilberto ...opws x8es paiksame emeis xwris galletti,torosidi ,diogo kai me 3 allages anagastikes.. kai ama parete estw kai isopalia 8a kanoume aithsh na sas apodw8oun ta prohgoumena 13 prwta8limata tpu 8rilou...
etsi gia na mi mas zalizete ta @rxidi@
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: Θρήνος των γηπέδων

Δημοσίευση από vbalos »

Κατ'αρχήν τη λέξη βέζελος και όλα τα παράγωγά της μην την ξαναπείς γιατί θα τη δω αλλιώς και θα ακούσεις όσα δεν έχεις ακούσει ποτέ Παναθηναϊκός και άμα σου αρέσει...Δεύτερον δεν έχεις άδικο σ'αυτό που λες για τo timing αλλά τι να κάνουμε που αυτό συμβαίνει , έχετε βέβαια και ρέντα αλλά και αυτή την αναθεματισμένη τη 'στόφα του πρωταθλητή' παναθεμά σας...
Όσο για εσένα nap21 ΄μπορείς κάλλιστα να βάλεις τα 13 προηγούμενα πρωταθλήματά σου ... στην τροπαιοθήκη σου και να τα καμαρώνεις και μάθε ότι αυτά εγώ δεν τα θέλω ... Το αν θα κατάφερνα να σου πάρω έστω και ισοπαλία στο οακα δεν το γνωρίζω ούτε και εγώ ... στο γήπεδό μου όμως αυτό που για να το φτιάξουμε έχουμε φτύσει αίμα και ακόμα δεν έχουν πέσει ούτε θεμέλια , ενώ ο πρόεδρός σου κατάφερε να το χτίσει σε ένα καλοκαιράκι , θα σου έπερνα το ματς για πλάκα...Μιλάς για τις απουσίες σου και δεν ακούω ούτε κουβέντα για την εθνική η οποία στελεχώνεται με όλη την ομάδα του παναθηναϊκού με συνέπεια ο Καραγκούνης να μην παίξει λόγω γρίπης (που την κόλλησε την αναθεματισμένη άραγε???) και τη μισή μου ομάδα να έχει δώσει εσχάτως δύο παραπάνω παιχνίδια από τη δική σου , χάνοντας έτσι βαθμούς από αστέρα και από εσένα...Επίσης πες μου στο παγκόσμιο ποδοσφαιρικό στερέωμα που (εκτός από τις χώρες του τρίτου κόσμου) μένει μια ομάδα κολλημένη στο δρόμο για δύο ώρες και μετά ύστερα από τον εκνευρισμό της αναμονής να τους ζητείται να παίξουν μπάλα...και με αυτά και με αυτά πρώτος και πάλι ο θρύλος...για να μη θυμηθώ και πάλι το κόψιμο της φάσης του Σισέ που αν είχε γίνει αντίθετα θα είχατε φάει τον κόσμο όπως σε τόσα και τόσα παιχνίδια φέτος...Το πρωτάθλημα έχει ψωμί ακόμα χωνέψτε το και θα τα ξαναπούμε εδώ θα είμαστε άλλωστε...
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
spartiatisgx
Δημοσιεύσεις: 310
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 14, 2007 9:07 pm
Τοποθεσία: ilisia,athens

Re: Θρήνος των γηπέδων

Δημοσίευση από spartiatisgx »

δεν το ειπα υποτιμητικα.....εμενα το γαυρος δεν με ενοχλει.απο εδω και στο εξης θα εισαι παναθηναικος....Δεν σε φοβαμαι αλλα τουλαχιστον να μην σου δινω αλλοθι.....
nap21
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Δευ Οκτ 13, 2008 9:33 am
Real Name: diogo
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Θρήνος των γηπέδων

Δημοσίευση από nap21 »

vre xazovioli ti paixnidi parapanw eixes??eixes paiksei mesovdomada eyrwpi kai den to kserw??
eixes tin eukairia na kerdiseis tin tripoli tin kiriaki wste na diasfaliseis to +4 kai den tin ekanes...
alla einai toso kompleksiki i omada sou kai eseis pu sas ftaei to lewforeio mexri kai to stravokavliasma tou ten cate ap ton pagko.
...kai ton maradona kai ton pele na eixate sta kala tous pali 8a xanate apo enan galitsio kai enan taso padouli
den peirazei sto volley gynaikwn prwtoi eiste..
ante geiaaaaa
filakia
Άβαταρ μέλους
NickNafplio
Δημοσιεύσεις: 705
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 01, 2008 5:50 pm
Real Name: Νικος (mod(p^n)) ...
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Oxford, United Kingdom

Re: Θρήνος των γηπέδων

Δημοσίευση από NickNafplio »

Ο Παναθηναικος πραγματι εχασε απο τον κακο του εαυτο χτες, πιο συγκεκριμενα ομως για εμενα το παιχνιδι το εχασε: 1) Ο 10cate με τις μ...ες του αλλα δεν θα κατσω να τα αναλυσω εδω αυτα διοτι ειναι δικα μας προβληματα και φυσικα εσας δεν σας ενδιαφερουν. 2) Η πεσμενη ψυχολογια των παιχτων στο β ημιχρονο λογο της μεγαλης ταλαιπωριας απο τα εκτρωπα που προκαλεσαν ενα ματσο γυφτοι της θ7 (να θυμισω εδω οτι ετσι ειχε χαθει και το προταθλημα της ριζουπολης, οπου ο παναθηναικος ειχε ηττηθει με 3-0 εχοντας μια - 100 κλασεις - καλυτερη ομαδα) και λογο και της μεγιστης ατυχιας να δεχτουμε γκολ απο το πουθενα στη τελευταια φαση του α ημιχρονου, μετα απο ανυπαρκτο οφσαιντ που καταλογηθηκε εις βαρος του Παναθηναικου σε μια φαση -μισο γκολ.

Δεν λεω οτι ο Κακος ειχε πληρωθει για να κοψει τον ΠΑΟ ουτε οτι ο Κακος ειναι γαυρος, προκειτε για ενα διαιτιτικο σφαλμα απο αυτα που συχνα γινονται στα γηπεδα, ειμαι σιγουρος ομως οτι εαν δεν ειχε κοπει εκεινη η καθαρη αντεπιθεση του Σισε στο 46 τοτε το αποτελεσμα θα ηταν πολυ διαφορετικο.

Για το μπασκετ τωρα, στο οακα δεν εχετε κερδισει ποτε, ενω στο σεφ οσες νικες ειχατε κανει τα τελευταια χρονια ηταν σχεδον στον ποντο... οποτε καιρος ηταν να πιασετε και εσεις μια φορα την καλυτερη δυνατη αποδωση σας και να πετυχεται μια καπως μεγαλυτερη νικη.
Ο νεοφιλελές της διπλανής πόρτας
Άβαταρ μέλους
thangus
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Παρ Οκτ 12, 2007 11:59 am
Real Name: Θανος
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: π.φαληρο

Re: Θρήνος των γηπέδων

Δημοσίευση από thangus »

NickNafplio έγραψε:να θυμισω εδω οτι ετσι ειχε χαθει και το προταθλημα της ριζουπολης, οπου ο παναθηναικος ειχε ηττηθει με 3-0 εχοντας μια - 100 κλασεις - καλυτερη ομαδα
τι αλλο θα ακουσουμε θεε μου? η ομαδα του καραγκουνη μπασινα και του φυσσα καλητερη απο τζιοβανη καρεμπε τζολε και γιανακοπουλο οχ παναγια μου ημαρτον...
vbalos περσυ οταν ερχομασταν εμεις στο οακα κ μας πηγανε απτο σχιστο να μας φερουν στο μαρουσι και καθηστερισαμε καμοια ωρα δεν σε ειδα να συγκινησε,βλεπω ομως τωρα πειραχτικες.
Χθες ηταν οοοολα υπερ σας βασικους παιχτες του ολυμπιακου εξω σημαντικες μοναδες ειχα παιχνιδι μεσοβδομαδα ch.l εκτος εδρας εσυ δεν ειχες ματς ευρωπης το 1/3 του ροστερ μου τραυματισμενοι ειχες καλητερη ψηχολογια ειχα μονο μια νικη στα 5 τελευταια ματς το μονο που ειχα ηταν η εδρα. Ειτε το θες ειτε οχι σας συνετριψε ο γκαλιτσιος και ο ζαιρι μεχρι και ο οσκαρ.Δεν νομιζω οτι θα βρεθουν τα πραγματα πιο ευνοικα για την ομαδα σου.Δεν θελω να σε πικαρω αλλα οταν δινεις 5 μυρια γ λετο κ στον εκμηδενιζει ο γκαλιτσιος και αλλα 8 για τον σισε που στον εκμηδενιζει τουλαχιστον ο μελμπεργκ(ο οποιος ειναι πραγματικος βραχος χθες δεν περναγε κουνουπι),που και παλι δεν νοειται παιχτης τετοιας αξιας να ειναι αφαντος.ακομα και ο κατσουρανης που δεν μπηκε ποτε στο γηπεδο,τοτε εχεις μεγαλο προβλημα.Λεγανε για τον ολυμπιακο οτι δεν εχει λυσεις στον παγκο μηπως αποδειχτηκε οτι πλεον εχει?
Τελος καλα ολα αυτα π λες για αλητειες και συμφωνω αλλα τα δικα σου αισχη στην λεωφορο δεν τα καταδικασες ποτε.καφεδες στον μαυρογενιδη γυαλινα μπουκαλια στον αγωνιστικο χωρο ολα αυτα δεν τα ανεφερες ποτε...
"Imagination is more important than knowledge." Albert Einstein
nap21
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Δευ Οκτ 13, 2008 9:33 am
Real Name: diogo
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Θρήνος των γηπέδων

Δημοσίευση από nap21 »

re seis ti grafete oloklires ek8eseis??
mpala einai kai oxi puriniki fusiki...
apla na mas poun ta vazelakia poses sakoules moirase kapoios zairi erxomenos apo ton astera eleu8eros, se kati paiktarades moundialikous assous (seitaridi, spuropoulo)...
vazelakia to kserete to football manager??
ksekiniste na to liwnete mpas kai parete kanena prwta8lima me tin omada sas ekei toulaxiston..xaoxaoxaoxa
Ευ-Αγγελος
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 8:40 pm
Real Name: ...
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Θρήνος των γηπέδων

Δημοσίευση από Ευ-Αγγελος »

Λοιπον, χθες ο ολυμπιακος αξιζε τη νικη οχι μονο επειδη η παναθα ηταν σε κακη βραδυα(που ηταν) αλλα και επειδη επαιξε καλυτερη μπαλα και μας περιορισε. Και αυτο φαινεται απο την πιεση που εκαναν στην ομαδα μας αλλα και απο τις ευκαιριες οπου ηταν πιο κλασσικες(πατουσαν περιοχη και πιο ευκολα και πιο επικινδυνα) απο τις δικιες μας.
Τωρα οσον αφορα το κομματι το δικο μας, τα λαθη μας ειναι πολλα κατα τη γνωμη μου και αυτη τη φορα.
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν εβαλε μεσα τον Λετο και τον Νινη. ΠΟΙΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ θα δημιοιυργησει και θα βγαλει μπαλιες καθετες.Οριστε που ο Κατσουρανης δεν επαιξε καλα μια φορα. Ελειπε και ο καραγκουνης και μου εχεις τωρα ΔΥΟ καθαρα ΑΜΥΝΤΙΚΑ half και τι αλλο ? και τον Γκαμπριεεελλλλ??? παικτης ειναι αυτοςςςςςς??? Δηλαδη μου εχεις μια απο την πιο αντιπαραγωγικη μεσαια γραμμη που μπορεις να σχηματισεις. Και περιμενουμε να βαλουμε γκολ στο καραισκακη???
Παιξε λιγο επιθετικα την τρελα μου μεσα να σε νιωσει ο αλλος. Παιζει μεγαλο ρολο το να ξερει ο αλλος και να νιωθει οτι ανα πασα στιγμη μπορεις να του κανες τη ζημια.Τελος παντων.
Σε αυτο που θα διαφωνησω στο ποδοσφαιρο με τους γαυρους ειναι οτι πραγματι ο παναθηναικος ηταν μια κλασση κατω μεχρι και περσυ. Φετος εχει τους παιχτες για να παρει πρωταθλημα και ο ολυμπιακος δεν ειναι καλυτερος. Το οτι νικησε χθες δεν σημαινει οτι ειναι και η καλυτερη ομαδα φετος. Αλλα εχουμε ακομα δρομο μπροστα μας.

Τωρα στο μπασκετ ειναι που αξιζουν συγχαρητηρια διοτι πραγματι καταφεραν να νικησουν μια ομαδα που ειναι ακομα και φετος με καλυτερο ροστερ και πιο δεμενη. Αλλα οπως λογικα θα γινει η παναθα θα ανεβει κατακορηφα και φετος απο τη μεση της χρονιας και μετα.
Οπως και να εχει εμενα δεν με ενδιαφερει να με νικησει ο ολυμπιακος ακομα και μεσα στο οακα. Να παει να@@@ και αυτος και οι νικες του.Εμενα με ενδιαφερει να παρουμε πρωταθλημα γιατι αυτο ειναι που μετραει. Κι εμεις αν θυμαμαι καποιες χρονιες τα ειχαμε παει πολυ καλα σε ολα τα ντερμπυ.Ποιος το θυμαται αυτο? με ουσια? Τα τροπαια μονο μενουν και αυτα πρεπει να στοχευσουμε.
Α και οσον αφορα τη συμπεριφορα πολλων "φιλαθλων" του ολυμπιακου ειναι πραγματικα αξοθρηνιτη , μου θυμιζει εποχες που ημουνα μικρος και εβλεπα στις ειδησεις κατι ζωα να σπανε τον Πειραια ε[ειδη χασανε απο τον Παναθηναικο.Ενταξει ημαρτον το εχετε παρακανει σε αυτον τον τομεα.

Τελος παντων ενα εχω να πω-----> ΠΑΝΑΘΑ ΣΑΓΑΠΩ!
ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13
Άβαταρ μέλους
NickNafplio
Δημοσιεύσεις: 705
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 01, 2008 5:50 pm
Real Name: Νικος (mod(p^n)) ...
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Oxford, United Kingdom

Re: Θρήνος των γηπέδων

Δημοσίευση από NickNafplio »

thangus έγραψε:
NickNafplio έγραψε:να θυμισω εδω οτι ετσι ειχε χαθει και το προταθλημα της ριζουπολης, οπου ο παναθηναικος ειχε ηττηθει με 3-0 εχοντας μια - 100 κλασεις - καλυτερη ομαδα
τι αλλο θα ακουσουμε θεε μου? η ομαδα του καραγκουνη μπασινα και του φυσσα καλητερη απο τζιοβανη καρεμπε τζολε και γιανακοπουλο
...
Θα σου θυμισω οτι εκεινη η ομαδα του συγχωρεμενου Γιαννη Κυραστα ειχε ψηφιστει καλυτερη ομαδα του κοσμου για το μηνα Σεπτεμβρη του 2001, προταγωνιστουσε στα Ευρωπαικα γηπεδα και ηταν στις 5 καλυτερες ομαδες της Ευρωπης (δεν λεω 8 γιατι την Μπαρτσελονα την ειχε πατησει κατω σαν σκουλικι μεσα στο ιδιο της το σπιτι και απο τις ομαδες που ειχαν αποκλειστει τοτε, ηταν η ομαδα που αξιζε περισσοτερο να παει στους 4) τη σεζον 2001-2002 (τι στιγμη που ομαδες οπως Μιλαν, Ιντερ, Λυον, Πορτο, Βαλενθια κ.α ειχαν φαει ποδι απο τη διοργανωση)... επισεις η ομαδα αυτη θα επερνε ουεφα την επομενη χρονια, αν δεν ειχε αποκλειστει στους 8 λογο μεγαλης ατυχιας απο τη μεγαλη Πορτο του Μουρινιο.

Και μονο που συγκρινεις αυτη την ομαδα με μια ομαδουλα η οποια εκεινες τις 2 χρονιες ειχε τερματισει 4η σε καποιους ομιλους της φασης των 32 του c.l, εχοντας μαζεψει 3αρες απο ομαδες τυπου Μακαμπι Χαιφα, εγω ειμαι αυτος που θα επρεπε να λεω: "οχ παναγια μου ημαρτον..."

Η ομαδα αυτη ηταν η καλυτερη ομαδα που εχει υπαρξει στα Ελληνικα γηπεδα τα τελευταια 20 χρονια (ισως και παραπανω), ασχετα αν κατι κορακια της ειχαν στερησει 2-3 προταθληματα τοτε
Ο νεοφιλελές της διπλανής πόρτας
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: Θρήνος των γηπέδων

Δημοσίευση από vbalos »

Πρώτα απ'όλα σπαρτιάτη το βάζελος είναι βρισιά το γαύρος δεν είναι ... αμα αρχίσω να σε αποκαλώ απόγονο συνεχώς θα σε πειράξει ναι ή όχι...
Δεύτερον NickNayplio με κάλυψες απόλυτα ... Άντε γιατί μου φαίνεται πως όλοι έχουν ανοίξει την καταβόθρα τους και λένε αέρα πατέρα ότι τους έρθει και το περνάνε και σαν άποψη , ολόκληρο Euro κατέκτησαν οι παιχταράδες αυτοί ολόκληρες Μπάρτσα , Γιούβε υποκλίθηκαν και αυτοί το χαβά τους...Τέσπα ο Ολυμπιακός αποδείχθηκε πράγματι ότι έχει λύσεις από τον πάγκο ... μην πάρετε παίχτη και θα περάσουμε καλά ... ε ρε κουτόχορτο που σας ταϊζουν...κοιτάχτε να περάσετε στον επόμενο γύρο του ch.l δευτεροι και καταϊδρωμένοι από την ευνοϊκότερη κλήρωση που έτυχε ποτέ σε ελληνική ομάδα και το νου σας ούτε παίχτες στη μπάλα ούτε Γιαννάκη , μη χαλάσετε το ρόστερ σας παληκάρια μου...
Τώρα όσο για εσένα εριστικότατε nap21 τι να πω από τα πληκτρολόγια όλοι μαγκάκια είναι , από κοντά δεν ξέρω αν ισχύει το ίδιο...Το μόνο που θα σου ζητήσω είναι να μην αναφερθείς ξανά σε εμένα με χαρακτηρισμούς τύπου χαζοβιόλη και τα ρέστα γιατί θα ψάχνεις να βρεις τρύπα να κρυφτείς...
Αυτά τα ολίγα με τους οπαδούς του αποτελέσματος ... εγώ συνεχίζω παρά τη στραβή να γελάω με τη σιγή στο λυόμενο από το 15' έως το 45' όσο και με την πρεμούρα του Γιαννάκη που όντας 10 πόντους μπροστά πήρε ταϊμ αουτ 40'' πριν τη λήξη μη και χάσει τον αγώνα...Συνεχίστε έτσι και καψτε και τα πανό που μας πήρατε τόσο μα τόσο αντρίκεια...΄ΝΤΡΟΠΗ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
spartiatisgx
Δημοσιεύσεις: 310
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 14, 2007 9:07 pm
Τοποθεσία: ilisia,athens

Re: Θρήνος των γηπέδων

Δημοσίευση από spartiatisgx »

φιλε vbale.Εισαι κλασικος Παναθας.Παιζεις με τις λεξεις οπως ολοι σας....Αν σκεφτεις γιατι μας λετε γαυρους θα διαπιστωσεις ποση ειρωνεια κρυβει η λεξη γαυρος.Εμενα δεν με πειραζει καθολου παντως.Οσο για τα πανο που λες εμενα αυτα δεν με αφορουν.Αυτα ειναι για τα αρρωστακια τους συνδεσμιτες(ΟΧΙ ολους αλλα σε πολυ μεγαλο ποσοστο) που δεν τους σηκωνεται και το παιζουν μαγκες και αντρες με τραμπουκισμους.
Και αναφερομαι σε ολες τις ομαδες.
nap21
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Δευ Οκτ 13, 2008 9:33 am
Real Name: diogo
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Θρήνος των γηπέδων

Δημοσίευση από nap21 »

de katalava re file avbalako...mas apeileis diladi??
ante vres kana lagoumi na krufteis mesa me tous allous tous omoideates sou kai otan me to kalo sto 2o guro mas kerdiseis na vgeis eksw...
Άβαταρ μέλους
thangus
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Παρ Οκτ 12, 2007 11:59 am
Real Name: Θανος
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: π.φαληρο

Re: Θρήνος των γηπέδων

Δημοσίευση από thangus »

NickNafplio έγραψε:Θα σου θυμισω οτι εκεινη η ομαδα του συγχωρεμενου Γιαννη Κυραστα ειχε ψηφιστει καλυτερη ομαδα του κοσμου για το μηνα Σεπτεμβρη του 2001, προταγωνιστουσε στα Ευρωπαικα γηπεδα και ηταν στις 5 καλυτερες ομαδες της Ευρωπης (δεν λεω 8 γιατι την Μπαρτσελονα την ειχε πατησει κατω σαν σκουλικι μεσα στο ιδιο της το σπιτι και απο τις ομαδες που ειχαν αποκλειστει τοτε, ηταν η ομαδα που αξιζε περισσοτερο να παει στους 4) τη σεζον 2001-2002 (τι στιγμη που ομαδες οπως Μιλαν, Ιντερ, Λυον, Πορτο, Βαλενθια κ.α ειχαν φαει ποδι απο τη διοργανωση)... επισεις η ομαδα αυτη θα επερνε ουεφα την επομενη χρονια, αν δεν ειχε αποκλειστει στους 8 λογο μεγαλης ατυχιας απο τη μεγαλη Πορτο του Μουρινιο.
Η ομαδα που απεναντι μου στην λεωφορο εφαγε 4 η ομαδα που καταφερε να διεκδηκησει μολις ενα πρωταθλημα(του 2003 γιατι τις αλλες χρονιες ησουν ή τριτος ή πολυ πισω),η ομαδα που ο ολυμπιακος εκανε μεγαλο παρτυ παντα απεναντι της, και κρατα λιγο κ εμεις πηγαμε στους 8 το 99 οταν αλλες μεγαλες ομαδες δεν ηταν(οπου η ομαδα της σαιζον 98-99 εχει ψηφιστει η καλυτερη στην ελλαδα επι επαγγελματικου ποδοσφαιρου και οχι αδικα πορεια στους 8 και ωταμπλ στην ελλαδα απεναντι στην ομαδουλα σου ποθ επαιζε με παιχτη παραπανω στον τελικο κυπελου).
vbalos έγραψε:Τέσπα ο Ολυμπιακός αποδείχθηκε πράγματι ότι έχει λύσεις από τον πάγκο ... μην πάρετε παίχτη και θα περάσουμε καλά ... ε ρε κουτόχορτο που σας ταϊζουν...
τωρα τι θες να σου πω ποιος τρωει κουτοχορτο?που μετα απο τοσα χρονια παιζεις στην αμυνα με βυντρα σαριεγκι σπυροπουλο.κρατα εσυ αυτην την αμυνα να δεις γελεια που θα ριχνουμε εμεις.και σε μια χρονια που ειμαι πρωτος ηρθες στο καραισκακη και σε εκμηδενισα κ ειμαι μια ανασα απο την προκριση στους 16 (οσο ευνοικη αν ειναι η κληρωση,να θυμηθω εσυ δεν παιζεις καν εκει)μονο κουτοχορτο δεν τρωω φιλε μου καποιος αλλος το τρωει,που του λενε οτι χαλανε τρελα λεφτα για να φερουν σισεδες και λετους και τους βαζει τα γυαλια ποιος? ο κωστακης ο μητρογλου!!!!
"Imagination is more important than knowledge." Albert Einstein
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”