ΟΣΦΠ : Μεταγραφή της τελευταίας στιγμής

Άντε γειά, φιλαράκο! Άντε γειά!

Συντονιστής: Chris

Άβαταρ μέλους
nikolas_asteri
Δημοσιεύσεις: 309
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 15, 2006 1:03 am
Real Name: nikolas?
Τοποθεσία: Kameni gi tis meta-ptyxiw xwras

Re: ΟΣΦΠ : Μεταγραφή της τελευταίας στιγμής

Δημοσίευση από nikolas_asteri »

με συγχωρείς αλλά τα στατιστικά στο μπάσκετ είναι ένας αρκετά ακριβής τρόπος να προσεγγίσεις την πραγματικότητα.
KAFROS
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Παρ Αύγ 22, 2008 7:05 pm
Real Name: leyteris
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: ΟΣΦΠ : Μεταγραφή της τελευταίας στιγμής

Δημοσίευση από KAFROS »

Ih8 mags έγραψε:Το μόνο που δεν έχει γίνει σε αυτό το τόπικ να τις βγάλουμε όλοι έξω να δούμε ποιός την έχει μεγαλύτερη.
+1
Ευ-Αγγελος
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 8:40 pm
Real Name: ...
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: ΟΣΦΠ : Μεταγραφή της τελευταίας στιγμής

Δημοσίευση από Ευ-Αγγελος »

Ενταξει πιστευω εχει χαθει λιγο η μπαλα...Δεν ξερω αν το εχετε παρει χαμπαρι εκει στον ολυμπιακο, αλλα η ομαδα σας και ο πρωην προεδρος σας ειναι κατηγορουμενοι για παραγκα τα τελευταια 13 χρονια...δεν ξερω αν επισης εχετε παρει χαμπαρι οτι ο πρωην προεδρος σας ειχε το στοιχημα...Καλα αυτα που ακουστηκαν για το μπασκετ και ειδικα για Διαμαντιδη νομιζω πως δεν ειναι καν αξια σχολιασμου...Η πραγματικοτητα μιλαει απο μονη της.
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: ΟΣΦΠ : Μεταγραφή της τελευταίας στιγμής

Δημοσίευση από vbalos »

Και έτσι για να μη ξεχνιόμαστε :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ixrBociMkP8[/youtube]

Έτσι για να θυμάστε πόσο ξετσίπωτο είναι από μέρους σας να φωνάζετε για Πιλάβιο και να βγάζετε πρωτοσέλιδα με μαϊμούδες...ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ !!!


Επίσης ας θυμηθούμε το ποιός είναι ο κύριος Δαλούκας , αλλά και το τι έγραφαν οι εφημερίδες στα περσινά του λάθη που ευνόησαν το διορισμένο :
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Η φάση του μη δοθέντος πέναλτυ χαρακτηρίστηκε ως "ατυχής στιγμή" από τον Κύρο Βασσάρα , που εκτελούσε χρέη παρατηρητή και ο Δαλούκας δεν παραπέμφθηκε καν...

Πάμε να δούμε και μερικές φάσεις από τον αγώνα :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M30zkqjV1ZM[/youtube]
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
KAFROS
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Παρ Αύγ 22, 2008 7:05 pm
Real Name: leyteris
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: ΟΣΦΠ : Μεταγραφή της τελευταίας στιγμής

Δημοσίευση από KAFROS »

Έγινες και Αεκτζής τώρα;
Τράβα διάβασε και άσε το forum
Άβαταρ μέλους
Chris
Forum Moderator
Forum Moderator
Δημοσιεύσεις: 1064
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 2:02 pm
Real Name: Χρήστος
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: ΟΣΦΠ : Μεταγραφή της τελευταίας στιγμής

Δημοσίευση από Chris »

Καθόμαστε και ξεκατινιαζόμαστε για μερικά πιτσιρίκια που παίρνουν σε ένα εξάμηνο όσα θα βγάλουμε εμείς σε όλη μας τη ζωή. Και εγώ Ολυμπιακός είμαι και πάω και στο γήπεδο όποτε μπορώ. Αλλά δεν κάθομαι να σφαχτώ με τον άλλο για την ομάδα την οποία διοικοεί το κάθε ματσωμένο λαμόγιο. Γιατί μη πείτε τώρα ότι ο Κόκκαλης και ο Βαρδινογιάννης (και ο οποιοσδήποτε Κόκκαλης και Βαρδινογιάννης) δεν θα στήνανε κάνα ματσάκι που και που. Που νομίζετε ότι είμαστε; Σε καμιά Αγγλία; (όπου εκεί βέβαια τους βγαίνει και η ντόπα από τ'αυτιά..) Ξυπνάτε ρεεεε, η ευγενής άμιλλα στον αθλητισμό πέθανε εδώ και χρόνια. Από τότε που μπήκαν τα χοντρά λεφτά στο παιχνίδι.
Katestramenos
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: Δευ Απρ 16, 2007 2:02 am

Re: ΟΣΦΠ : Μεταγραφή της τελευταίας στιγμής

Δημοσίευση από Katestramenos »

vbalos έγραψε:
Ναι δεν είμαστε και πολλοί , μόνο αυτοί που γεμίζουν τα γήπεδα κάθε Κυριακή , που δίνουν παλμό στην εξέδρα για να έρχονται άτομα σαν εσένα και να μας βγάζουν φωτογραφίες...Φίλε έχεις καταλάβει ότι όλος αυτός ο τρόπος που μιλάς για αλογοτροφές , Βασιλακόπουλους , γ@μι@δες κτλ παραπέμπουν άμεσα σε οπαδισμό ... τι έγινε πήγες ποτέ να γραφτείς σε σύνδεσμο και σε διώξανε γι'αυτό τόσο μένος γιατί εγώ για wannabe οπαδό σε κόβω...
Όσο για το εάν οι οπαδοί είναι η ομάδα δε θα το συζητήσω καν παίχτες , προπονητές και πρόεδροι έρχονται και παρέρχονται οι ομάδες ανήκουν αποκλειστικά και μόνο στο λαό τους και τέλος...


Κατ'αρχάς τα μπε και τις μλκίες εκεί που σε παίρνει όχι μέσω πληκτρολογίου...
:evil: :evil: Κατά δεύτερον πρεζάκιας ο Δημητράκης , κοκάκιας και δολοφόνος ο Μπατίστ , αξιόκραχτος ο Μαραντόνα , και μάγκας λόγω Παπαλουκά ο Διαμαντίδης ??? Κόψε εσύ την πρέζα αγόρι μου σε περίπτωση που παίρνεις ή άρχισέ τη σε περίπτωση που δεν παίρνεις γιατί αν αυτά τα εννοείς κάτι δεν πάει καλά με την πάρτη σου :e_confused: ...Έχεις μπλέξει προσωπικές και αθλητικές ζωές και τα έχεις κάνει κουλουβάχατα στο μυαλό σου...
Κατά τρίτον (πάμε μια επανάληψη) : Θεσσαλονίκη , Αθήνα , Μπολώνια , Παρίσι , Βερολίνο...Πόσα μας κάνουν ??? 5 , σε πόσα χρόνια ? 13 ... Άρα ποιά είναι η πιο επιτυχημένη ομάδα στην Ευρώπη ? Ο Παναθηναϊκός...
Άντε τώρα νανάκια ... :P
Ποτέ δεν ήμουν κάφρος και δεν πρόκειται να γίνω. Καθίστε εσείς πλακωθείτε-σκοτωθείτε κλπ δεν θα πάρω.
Όσο για αυτά που λέω παραπέμπουν σε οπαδισμό έχεις δίκιο. Είναι κάτι σαν αυτό που λένε μην τα βάζεις με έναν βλακα, σε ρίχνει στο επίπεδο του και κερδίζει. Μπράβο είσαι κοντά...

Ναι ο Δημητράκης είναι ένας πρεζάκιας που το παίζει μάγκας με τα λεφτά του μπαμπά ο οποίος του άνοιξε μια εφημερίδα για να χει να παίζει. Οι μαγκιές όμως κάποτε κατέληξαν στο να τον κοπανάει ο Ντίνο( ο ράτζα ντε) στα αποδυτήρια σας, και τον Ομπράντοβις να θέλει να φύγει από την ομάδα...
Ο Μπατίστ ναι κι αυτός κοκάκιας και φονιάς είναι, ψάξτο λίγο εκεί στους συνδέσμους που πηγαίνεις, αλλά μην ρωτήσεις αυτούς που στο 3ποντο φωνάζουν γκολ.
Τώρα για το ποιος παίρνει πρεζα, αφού κατάλαβες ότι είπα τον ντιέγκο αξιόκραχτο ... είπα ότι ο ντιέκο σνίφαρε κι ακόμα τον κράζουν ενώ για τον Μπατίστ το παρακράτος σας θα τον κάνει και μάγκα, όπως είπες κι εσύ τι πειράζει, μαζί σνιφάρουμε;
Και ναι ο Παπαλουκάς τόσα χρόνια στην εθνική τους έκανε μάγκες όλους τους. Γιατί υπάρχουν κάποιοι άνθρωποι που πέραν του βάλτο αγόρι μου που είναι ένα σουτ κοιτάζουν ποίος έφερε το ματς απο το -7 στο σουτ, κοιτάζουν ποιός πέρασε εκείνη την χρονιά τους ρώσους στους 8, κοιτάζουν ποιος πέτσωσε τους γερμανούς στον τελικό, κοιτάζουν ποιός έβαλε την εθνική μπροστά με τους αμερικάνους ενώ ήταν στο -10, κοιτάζουν ποιος γύρισε το -15 με τους σλοβένους... Αλλά όχι... εκεί εσείς το αγόρι σας το βαλε... άρα είναι τουλάχιστον 2 κλάσεις καλύτερος του Τζόρνταν...
nikolas_asteri έγραψε:1. τώρα τι σχέση έχουν οι κανονισμοί?
2. εδώ λες ότι ο Διαμαντίδης δεν ήταν το καλύτερο playmaker της χρονιάς που πέρασε. Υποθέτω (ελπίζω δηλαδή) να πιστεύεις πως είναι ο Μίλος διότι αν έχεις κάποιον άλλον στο μυαλό σου, η κουβέντα σταματάει εδώ. λοιπόν παραθέτω:

regular season

Μίλος: 244 pts, 65 rebs , 107 asts, 24 steals, 4 blocks, 664 mins
Διαμαντίδης: 190 pts, 84 rebs, 102 asts, 33 steals, 8 blocks, 484 mins

playoffs

Μίλος: 85 pts, 14 rebs, 32 asts, 5 steals, 1 blocks, 251 mins
Διαμαντίδης: 79 pts, 43 rebs, 46 asts, 14 steals, 6 blocks, 234 mins

σχεδόν σε όλες της κατηγορίες είναι καλύτερος (και ούτε καν στην κατηγορία που "χρησιμοποιεί τους αγκώνες του") παίζοντας λιγότερο (είναι καλύτερος στο per game επίσης καθώς έχει παίξει λιγότερα παιχνίδια) και πήρε και το πρωτάθλημα. σε όλα αυτά βέβαια πρέπει να προστεθεί και η εξωφρενική αμυντική αντίληψη του διαμαντίδη. (και δεν παραγνωρίζω την αξία του Μίλος, τον θεωρώ παιχταρά, εντελώς διαφορετική πάστα παίκτη ο οποίος, όμως, προς το παρόν είναι ανώριμος στο crunch time.)

προχωρώ.

regular season

πιστολίνας: 305 pts, 112 rebs, 27 asts, 15 steals, 5 blocks, 496 mins
καιμακόγλου: 318 pts, 127 rebs, 39 asts, 21 steals, 7 blocks, 610 mins

playoffs

πιστολίνας: 128pts, 48 rebs, 15 asts, 6 steals, 0 blocks, 273 mins
καιμακόγλου:118 pts, 43 rebs, 18 asts, 10 steals, 6 blocks, 198 mins

Πάνω κάτω ίδια χρονιά έκαναν, (τα όργια ο Κλειζα τα έκανε στη euroleague) και έχω και εδώ να προσθέσω την αμυντική προσήλωση του Καιμακ σε αντίθεση με τις καταστάσεις "φέρτε μου τη μπάλα να την πάρω σπίτι μου" στις οποίες είδα τον Κλειζα μερικές φορές (και μη ξεχνάς ότι ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ στου τελικούς). άρα λοιπόν είναι λογικό να ευνοηθεί ο ανερχόμενος (ετσι όπως τα έχουμε κάνει σε αυτή τη χώρα, ανερχόμενος είσαι και στα 26), Έλληνας παίκτης. παντού στον κόσμο θα συνέβαινε αυτό. (και για να μην παραξηγηθώ θεωρώ τον Κλειζα από τους μεγαλύτερους παίκτες που έχουν περάσει ΠΟΤΕ από Ελλάδα).

όσο για το πεντάρι, συμφωνώ, έπρεπε να είναι ο pekovic, και ΙΣΩΣ (δεν έχω καταλήξει ακόμα) στο 2 ο σπανούλης.

Είναι γνωστό (σε όοοοολα τον μπασκετικό κόσμο) ότι ο παναθηναικός υπερτερούσε στις θέσεις 1,2,5 έναντι του ολυμπιακού (και στο 4 ακόμα ο τσαρτσαρής κόντραρε άριστα τον κλειζα). γι'άυτό άλλωστε πήρε τον σπανούλη, και ο παναθηναικός τον sato.

αυτά
Τους καννισμούς τους έβαλα για συγκεκριμένο λόγο. Τώρα η σύγκριση αυτή που κάνεις δεν έχει νόημα στην διοργάνωση του ΕΣΑΚΕ. Απλά καθαρά και ξάστερα.
Γιατί καλά τα στατιστικά αλλά ποτέ δεν μετράει ο παράγοντας πως τα έκανες. Ο παίχτης που συνδιάζει το άλμα του τζόρνταν, την αμυντική ικανότητα του Πίπεν, του σουτ του Λάρυ, τις ασίστ του μάτζικ, τα ριμπάουντ του Ρόντμαν, την δύναμη της αρκούδας, τα μάτια του αετού τα αυτιά του λύκου και την ταχύτητα του πούμα( ναι για τον διαμαντίδη μιλάω) έχει τέτοια αβάντα όσο δεν πάει στο πρωτάθλημα.
Αν παίξουμε ένα μονό στο οποίο σε ποστάρω ρίχνοντας αγκωνιές, όταν εσύ με ακουμπάς λίγο δυνατά πετάω την μπάλα και κάνω ότι με χτύπησε ρεύμα, όταν εγώ αμύνομαι σου ρίνω χτυπήματα σε χέρια και πόδια ενώ αν διαμαρτυριθείς βαράω βολές θα σε κερδίσω λες και παίζω με το 2χρονο βαφτηστίρι μου. Μετά όμως το να λένε κάποιοι ότι είμαι ο καλύτερος είναι απλά γελίο.
Δεν αντιλέγω ότι είναι από τους μεγαλύτερους παίχτες ο Διαμαντίδης αλλά φαίνεται κάθε καλοκαίρι οτί χωρις ασυλία δεν έιναι αυτός που πλασάρουν οι συρίγος,ιωάννου, παπαδογιάννης και χατζηπαπαρίου. Προσωπικήα άποψη, δεν φτάνει ούτε μέχρι τα @@ του παπαλουκά σε μπασκετική ευφία και ικανότητα. Αλλά το ότι επί πόσα χρόνια σερί ψηφιζόταν ο καλύτερος ευρωπαιός παίχτης μετά τον Ντίρκ, μια χρονία τον ξεπέρασε κιόλας, στα ελληνικά πράσινα δρόμενα δεν έχει να λέει τίποτα. ο 3D είναι ο καλύτερος μετά τον Γκάλη... Έτσι σας λένε έτσι λέτε κι εσείς.

Τώρα η ειρωνία προς τον Κλέιζα καθώς και η σύγκρισή του με καιμακόγλου και Τσαρτσαρή τα θεωρώ απλά μια άτυχη στιγμή για σένα...

ΥΓ Κάπου πήρε το μάτι μου ότι παραμένει ο Σάρας. Ξέρετε αυτόν που λέγατε τελειωμένο στην αρχή του καλοκαιριού και λέγατε ότι την σεζόν που πέρασε δεν έκανε τίποτα... Ξαφνικά ξανάγινε 20άρης που θα φαπώσει τον πελάτη ξανά στα μάτια σας ε;
marousiotis
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 11, 2008 5:54 pm
Real Name: ---
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: ΟΣΦΠ : Μεταγραφή της τελευταίας στιγμής

Δημοσίευση από marousiotis »

vbalos έγραψε:
Ναι δεν είμαστε και πολλοί , μόνο αυτοί που γεμίζουν τα γήπεδα κάθε Κυριακή , που δίνουν παλμό στην εξέδρα για να έρχονται άτομα σαν εσένα και να μας βγάζουν φωτογραφίες...Φίλε έχεις καταλάβει ότι όλος αυτός ο τρόπος που μιλάς για αλογοτροφές , Βασιλακόπουλους , γ@μι@δες κτλ παραπέμπουν άμεσα σε οπαδισμό ... τι έγινε πήγες ποτέ να γραφτείς σε σύνδεσμο και σε διώξανε γι'αυτό τόσο μένος γιατί εγώ για wannabe οπαδό σε κόβω...
Όσο για το εάν οι οπαδοί είναι η ομάδα δε θα το συζητήσω καν παίχτες , προπονητές και πρόεδροι έρχονται και παρέρχονται οι ομάδες ανήκουν αποκλειστικά και μόνο στο λαό τους και τέλος...


Κατ'αρχάς τα μπε και τις μλκίες εκεί που σε παίρνει όχι μέσω πληκτρολογίου...
Ρε ντροπη των οπαδων, ποιος δινει παλμο στην εξεδρα; Ποιος σας βγαζει φωτογραφιες; Τιποτα κινεζοι τουριστες μαλλον ε; Εχεις πατησει ποτε Καραισκακη; Εχεις παρακολουθησει ποτε πλανα απο ντερμπυ ή ματς ch.l. να καταλαβεις τι θα πει ΕΔΡΑ; Ξυπνησανε και τα λαγουδακια και το παιζουνε καυλαντηδες οπαδοι...

Οσο για το που παιρνει τον καθενα, στη θεση σου δεν θα μιλαγα και πολυ... Κορυδαλλο, Πατησια και Φαληρο στα ισια... Οπου σας πετυχαινουμε... Δεν συνεχιζω γιατι κινδυνευω να γινω πολυ politicaly incorrect...
Ευ-Αγγελος
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2006 8:40 pm
Real Name: ...
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: ΟΣΦΠ : Μεταγραφή της τελευταίας στιγμής

Δημοσίευση από Ευ-Αγγελος »

Katestramenos νομιζω μετα απο αυτα που εχω διαβασει εδω εισαι αυτος που πληρεις καλυτερα το username σου απο καθε αλλο χρηστη που εγραψε σε αυτο το τοπικ.Οκ φιλε μου, η ομαδα του μπασκετ του παναθηναϊκου, κατι σκατογεροι ειναι, τοξικομανεις και δολοφονοι, επισης αν δεν ηταν οι αμετρητοι παιχτες του ολυμπιακου και σαφως καλυτεροι απο καθε εναν ξεχωριστα του παναθηναϊκου στην εθνικη ομαδα μπασκετ, ολα τα προηγουμενα χρονια δεν θα ειχε κερδισει καμια διακριση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ευ-Αγγελος την Τρί Σεπ 14, 2010 7:29 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Ih8 mags
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Δευ Απρ 16, 2007 2:13 am
Real Name: ...........................................
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΟΣΦΠ : Μεταγραφή της τελευταίας στιγμής

Δημοσίευση από Ih8 mags »

Καραϊσκάκη και τα καμπανέλια μου κουνιούνται..Μεγάλη έδρα..Τράβατε στη Τούμπα ρεεεεεεεε να δείτε τι πάει να πει έδρα με μαλαματίνα

ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΓΑ**ΣΩ ΠΟΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕ!
Who let the Toon doon?
Shit shit Shearer
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: ΟΣΦΠ : Μεταγραφή της τελευταίας στιγμής

Δημοσίευση από vbalos »

marousiotis έγραψε:Ρε ντροπη των οπαδων, ποιος δινει παλμο στην εξεδρα; Ποιος σας βγαζει φωτογραφιες; Τιποτα κινεζοι τουριστες μαλλον ε; Εχεις πατησει ποτε Καραισκακη; Εχεις παρακολουθησει ποτε πλανα απο ντερμπυ ή ματς ch.l. να καταλαβεις τι θα πει ΕΔΡΑ; Ξυπνησανε και τα λαγουδακια και το παιζουνε καυλαντηδες οπαδοι...

Οσο για το που παιρνει τον καθενα, στη θεση σου δεν θα μιλαγα και πολυ... Κορυδαλλο, Πατησια και Φαληρο στα ισια... Οπου σας πετυχαινουμε... Δεν συνεχιζω γιατι κινδυνευω να γινω πολυ politicaly incorrect...
Σώπα ρε ψευτάκο , έλεος ψέμματα και εδώ ??? το σύνθημα που λέει "κορυδαλλό πατήσσια και φάληρο στα ίσια" είναι δικό μας και άμα θέλεις σε pm σε πληροφορώ και σε τι ακριβώς αναφέρεται...Αλλά αυτά παθαίνεις όταν είσαι λοβοτομημένος...Τώρα για έδρες κτλ άστα μια ζωή δεύτερος σε όλες τις οπαδικές πρωτοβουλίες : συνθήματα παλιά και κλεμμένα , αυτοκόλλητα 3 χρόνια μετά από εμάς , ultras μόνο στα λόγια ... μέχρι και το λαγουδάκια που λέτε κλεμμένο είναι (αρχικά αυτοκόλλητα δικά μας "διατηρείτε την πόλη καθαρή" και μετά το είπαν οι αεκτζήδες για το "πράσινε θεε παναθηναϊκέ")...ΕΛΕΟΣ !!!
Αν θες να μιλήσεις μίλα , αλλά τουλάχιστον γράψε και κάτι σοβαρό και αληθινό , ξεκόλλα από αυτά που σου λένε στους συνδέσμους που πας και κάθεσαι... :ssss:

Επίσης στο ποστ μου που έκανες quote διαφωνούσα με τον κατεστραμένο για τη χρησιμότητα ή μη των οπαδών εν γένει , αλλά εσύ έσπευσες να απαντήσεις , μη έχοντας διαβάσει καν τι παίζει πιο πάνω...Γι' αυτό σου λέω ξεκόλλα μην καταπίνεις ότι σου σερβίρουν αμάσητο ψάξου λιγάκι πριν... :roll:
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
Chris
Forum Moderator
Forum Moderator
Δημοσιεύσεις: 1064
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 2:02 pm
Real Name: Χρήστος
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: ΟΣΦΠ : Μεταγραφή της τελευταίας στιγμής

Δημοσίευση από Chris »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JjiVXOXUgOk[/youtube]

ΚΑΙ Ο ΜΠΑΤΣΟΣ ΝΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ
ΑΥΤΟ ΡΕ ΜΑΓΚΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΟΟΟΟΟΟΟΣ


Αφού το κλείδωσα τουλάχιστον ας το κάνω με στυλ...
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Αθλητικά”