Περί moderation

Σχόλια, προτάσεις και ατελείωτο καντήλing στους φίλτατους Διαχειριστές.

Συντονιστές: AlexandraDC, markelos, constant

o_apolytos
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 21, 2007 3:06 pm
Real Name: Πραγματικό Όνομα

Re: Περί moderation

Δημοσίευση από o_apolytos »

έχω κι εγώ μια πρόταση: σ'όποιον δεν αρέσει το φόρουμ ΑΣ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΧΑΡΗ και ας μην ξαναγράψει εδώ. φτάνει πια αυτή η ζάλη. αυτό το φόρουμ ΔΕΝ είναι ούτε ορισμένο από τη γραμματεία της ΣΕΜΦΕ, ούτε ορισμένο από το σύλλογο φοιτητών ΣΕΜΦΕ, ούτε τίποτα. Άμα σ'αρέσει, μπαίνεις και γράφεις. Άμα δε σ'αρέσει σάλτα και... άσε το πληκτρολόγιο.
Άβαταρ μέλους
kostas213
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 28, 2006 8:03 pm
Real Name: Κωνσταντίνος
Gender: Male
Τοποθεσία: Zürich

Re: Περί moderation

Δημοσίευση από kostas213 »

Προφανώς το site δεν ανήκει σε κανέναν αρχικά. Δεν καταλαβαίνω όμως το γιατί συνεχίζεις και μένεις σε ανούσια επιχειρήματα απλά μόνο και μόνο για να συνεχίσεις την "συζήτηση" που κάνεις. Και ακόμα κανείς δεν έχει καταλάβει τι θες να ρωτήσεις και ποιο είναι το πρόβλημά σου.
There's no place like ::1
Άβαταρ μέλους
msl
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 2741
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 17, 2007 2:35 pm
Real Name: Μαρία-Σοφία
Gender: Female
Facebook ID: 735434828
Τοποθεσία: Στα όνειρά μου
Επικοινωνία:

Re: Περί moderation

Δημοσίευση από msl »

@Casus_Belli: Μπορείς να δοκιμάσεις να μπαχαλέψεις όσο μπορείς τέτοια θέματα, δε θα είναι η πρώτη φορά. Οδήγησες τη συζήτηση σε offtopic, το οποίο αποτελούσε επίθεση στη Συντονιστική/Διαχειριστική Ομάδα και δείχνει πως αγνοεί τους στόχους και τους Κανόνες του Site. Μιας και δεν έχει νόημα να αναμασάμε λεγόμενα που έχουν ειπωθεί ήδη εκτενέστατα (συμμετείχες σε αρκετές τέτοιες συζητήσεις, ήδη) και η συζήτηση έχει ξεφύγει από το αρχικό θέμα, το παρόν θέμα κλειδώνεται.
I'm not a bitch, I just have a low tolerance for bullshit ..

:: Αθλητικός Όμιλος Πήγασος Κυψέλης
::
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Forum & Portal”