Μια ερώτηση προς τους φοιτητές και τους καθηγητές της ΣΕΜΦΕ

Πες κι εσύ μια χαζομάρα! ΜΠΟΡΕΙΣ!

Συντονιστής: snodrion

Άβαταρ μέλους
Ελλην
Banned
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2012 5:14 pm
Real Name: Κωστας
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Μια ερώτηση προς τους φοιτητές και τους καθηγητές της ΣΕ

Δημοσίευση από Ελλην »

semfetamine έγραψε:Και κάτι τελευταίο.. ΠΟΙΟΣ ΚΑΦΡΟΣ έγραψε το άρθρο για τον Τσόλκα στη φρικηπαίδεια? :lol:
Κάποιος προβοκάτορας και πράκτορας του Einstein.Μυρίζομαι προσπάθεια φίμωσης του καθηγητή από ξένα κέντρα αποφάσεων και διαπλοκής.
Κύριε Τσόλκα είμαστε μαζί σου μέχρι το τέλος.
Θα είμαστε ο προσωπικός σου Σαμγουαιζ Γκαμγκι, οι δικοί σου τζεντάι, ο δικός σου προσωπικός στρατός.Μόνοι μας και όλοι τους.
Όπως λέει και το σύνθημα:
Με τις μανες τους στον καναπε
χρονια τωρα πολλα τις γαζωνει καλα
και ολοι εχουνε Τσολκα μπαμπα
οε οε οε οε

τωρα ναι τρολλαρω και το παρεδεχομαι
Πατρίδα Τιμή Χρυσή Αυγή
palasso
Δημοσιεύσεις: 431
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 04, 2010 3:55 pm
Real Name: Vassilis
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Μια ερώτηση προς τους φοιτητές και τους καθηγητές της ΣΕ

Δημοσίευση από palasso »

Τσόλκα διάβασες τι σου έγραψα; Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα αλλάξει κάτι αν κάνεις το πείραμα πάνω σε τρένο;

Επίσης έχω να προτείνω και εγώ ένα άλλο πείραμα...
Πάρε 2 μπαλάκια.. Το ένα μικρό (ακτίνας 5m) και το άλλο μεγάλο (ακτίνας 1km). Βάλε το μικρό πάνω σε ένα τρένο που κινείται με ταχύτητα 30 m/s και ανέβα κι εσύ πάνω του. Ξεκίνα να περπατάς μέχρι να φτάσεις στο κάτω μέρος του. Τι παρατηρείς;
Μετά ανέβα πάνω στο μεγάλο μπαλάκι... Ξεκίνα να περπατάς και σε αυτό μέχρι να φτάσεις στο κάτω μέρος του. Τώρα τι παρατηρείς;

Αν κάνεις το πείραμα θα αποδείξεις ότι η γη είναι επίπεδη και τα μπαλάκια μου πρησμένα....
tsolkas
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 27, 2007 1:06 pm
Real Name: Tsolkas

Re: Μια ερώτηση προς τους φοιτητές και τους καθηγητές της ΣΕ

Δημοσίευση από tsolkas »

Τσιμπησατε ολοι κοροιδα!!!!!
Ρε σεις δεν το πηρατε ακομη χαμπαρι, οτι σας δουλευω "ψιλο γαζι" ?
Ρε σεις, ειναι ποτε δυνατον να καταρραφθει ο Ανσταιν και μαλιστα απο ενα τοπογραφο, του ΑΠΘ και οχι του ΕΜΠ?
Συμβαινουν ποτε αυτα τα πραγματα? Ουτε συνεβησαν, ουτε προκειται ποτε να συβουν!!!!
(Μονο, αυτα μπορουν να συμβουν, εαν δω σε γαμηλιο τελετη το ταιριαστο ζευγαρι ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ -ΚΑΝΕΛΗ με κουμπαρα τη ΔΟΥΡΟΥ!!!)
Οφειλω ομως να ομολογησω, οτι ο μονος που ΔΕΝ τσιμπισε ειναι ο "Ελλην"
Ολοι οι αλλοι ειστε "τζαμπα μαγκες",κομπλεξικοι, ασχετοι, ανθΕλληνες και σκετη ΚΑΦΡΙΛΑ!!

Συγγνωμη που εξαιρω τον Ελληνα, διοτι ειναι ο ΜΟΝΟΣ που απαντησε στο αρχικο ερωτημα που εθεσα!!!

Και για του "λογου το αληθες" κοιταξτε, να δειτε ποσο ευγενικα θα συμφωνησει και θα απαντησει αυτος ο πραγματικος "ΜΑΓΚΑΣ" και "Ελλην"!!!!! (Με συγχωρειτε, ΦΛΩΡΟΣ, ξεχασα, τι σημαινει!!!)


Ευχαριτω,

Χρηστος Α. Τσολκας
Άβαταρ μέλους
Tsakalos
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 06, 2006 1:43 am
Real Name: Κώστας
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Άλφα του Κενταύρου
Επικοινωνία:

Re: Μια ερώτηση προς τους φοιτητές και τους καθηγητές της ΣΕ

Δημοσίευση από Tsakalos »

snodrion έγραψε:Αφαιρέθηκαν τα οφ-τοπικ κοματια... :e_surprised:
Θες να πεις οτι το ποστ του δοκτωρ τσολκα με την αρχη της ισοδυναμιας αναμεσα στο μ***ι και την τρυπα στο παντελονι ηταν οφτοπικ? :e_sad:
Τελευταία προτεραιότητα η σχολή μου!
και να θυμομόστε τον κύριο Dio...
Εικόνα
palasso
Δημοσιεύσεις: 431
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 04, 2010 3:55 pm
Real Name: Vassilis
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Μια ερώτηση προς τους φοιτητές και τους καθηγητές της ΣΕ

Δημοσίευση από palasso »

tsolkas έγραψε:Εάν το πείραμα Cedarholm -- Townes ή το πείραμα Michelson -- Morley, εκτελεσθούν π.χ επανω σε ενα βαγόνι τρενου, το οποιο κινείται με ταχύτητα υ ως προς τη Γη και το αποτελεσμα που θα προκυψει ειναι π.χ ΘΕΤΙΚΟ τότε η Θεωρία της Σχετικότητας είναι ΟΡΘΗ ή ΛΑΘΟΣ?
snodrion έγραψε:Tsolka το ίδιο αποτέλεσμα θα βγει είτε κινούμενο είτε ακίνητο αλλα στο κινούμενο θα πρέπει να πάρεις υπόψιν σου και τους μετασχηματισμούς του Lorentz. Εσύ δεν παίρνεις μετασχηματσμούς οπότε νομίζεις ότι κάνει κάθος η σχετικότητα...όχι εσύ κανεις λάθος...!Ξεκόλα καταντάς γραφικός
palasso έγραψε:Σχετικά με το τρένο αν κατάλαβα καλά λες αντί να γίνει το πείραμα πάνω στην "ακίνητη" γη να γίνει πάνω στο "κινούμενο" τρένο; Εδώ φαίνεται δεν ξέρεις ούτε καν την θεωρία που υποστηρίζεις, όπου με βάση αυτήν και η γη και ότι άλλο θες κινείται σε σχέση με τον αιθέρα και γι' αυτό η πατάτα που πέταξες δεν έχει προηγούμενο...
tsolkas έγραψε:MH ΦΥΓΟΚΕΝΤΡΙΖΕΤΕ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ...!!!!!!!!!!
Το "ζουμι" της ολης υποθεσης ειναι, αυτο:
Το πείραμα των J.P. Cedarholm – C.H.Townes (1959) θα πρέπει να εκτελεσθεί απαραιτήτως επάνω σε ένα κινούμενο (ως προς τη Γη) όχημα, προκειμένου να γνωρίζουμε με βεβαιότητα, εάν η Θεωρία της Σχετικότητας είναι ορθή ή όχι.
lonewolf έγραψε:mr.Τσόλκα μπορείς να αφήσεις τις προσβολές και να εξηγήσεις λίγο το πείραμα του αγωγού που απορρίπτεις τη ειδική θεωρία? Και δεν θέλω πασαλείμματα και παραπομπές σε βίντεο.Θέλω να μιλήσεις σε γλώσσα φυσικής τι θέλεις να κάνεις και τι ακριβώς κάνεις στο πείραμα...
tsolkas έγραψε: Διαβάζω τους Παππούδες μου και πινω το ουζακι μου με ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ - κοιταζοντας το ΟΜΟΡΦΟ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ - εκει καπου στη Λιμνοθαλασσα του Μεσολογγιου!!!!!!
Ελλην έγραψε:Ρε μ@λ@κ@ Τσόλκα μόλις ξύπνησα και με πιασε πονοκέφαλος από τα μπολντ.Ρε αγόρι μου κοντεύεις 70 χρονών,είσαι με το ένα πόδι στον τάφο και θέλεις επιστημονικές ανακαλύψεις?Κάτσε σπίτι με την κυρά σου φύτεψε καμιά πατάτα στο χωράφι και μην τρολλάρεις για π@π@ρ%#ς.Άντε μπράβο.
ΕΙΣΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΜΑΓΚΑ ΜΟΥ.ΤΡΑΒΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΩΡΑΦΙ ΝΑ ΒΟΣΚΗΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΠ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗ.ΑΝΤΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
ΤΣΟΛΚΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕ ΜΑΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΒΑΡΙΔΙΑ
ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΜΕ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ.ΜΟΝΟ ΦΡΟΥΦΡΟΥ ΚΑΙ ΑΡΩΜΑΤΑ
tsolkas έγραψε:Οφειλω ομως να ομολογησω, οτι ο μονος που ΔΕΝ τσιμπισε ειναι ο "Ελλην"
Ολοι οι αλλοι ειστε "τζαμπα μαγκες",κομπλεξικοι, ασχετοι, ανθΕλληνες και σκετη ΚΑΦΡΙΛΑ!!
Συγγνωμη που εξαιρω τον Ελληνα, διοτι ειναι ο ΜΟΝΟΣ που απαντησε στο αρχικο ερωτημα που εθεσα!!!
:lol: :lol: :lol:
tsolkas
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 27, 2007 1:06 pm
Real Name: Tsolkas

Re: Μια ερώτηση προς τους φοιτητές και τους καθηγητές της ΣΕ

Δημοσίευση από tsolkas »

Οταν, ολοκληρη η ΣΕΜΦΕ τραβαει συγχρονισμενη Μ@@@ια με ανοιχτο το στομα, μπροστα στη φωτογραφια του Αινσταιν με Αρχι-μαεστρο τον Ελληνα!!!!

ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΕΤΑ ΠΝΙΓΜΟΥ....!!!!!

Γιατι πνιγεσθε μεσα σε μια "κουταλια νερο"?
Διοτι, εαν ο Αιθερας ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ μεσα στη Φυση, τοτε η συσκευη του πειραματος Cedarholm-Townes ειτε ειναι ΑΚΙΝΗΤΗ ως προς τη Γη, ειτε ΚΙΝΕΙΤΑΙ ως προς τη Γη, το αποτελεσμα του πειραματος θα πρεπει να ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ(καθοτι, ο Αιθερας δεν υπαρχει)..

Ομως, το αρνητικο αυτο αποτελεσμα θα συμβει, εαν κανουμε το πειραμα με ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ τη πειραματικη συσκευη ως προς τη Γη?
Αυτο ειναι το ΚΡΙΣΙΜΟ ερωτημα, το οποιο χρειαζεται να ΑΠΑΝΤΗΘΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!

Εγω ισχυριζομαι ,οτι το αποτελεσμα θα ειναι ΘΕΤΙΚΟ!!!(αρα, ο Αιθερας ΥΠΑΡΧΕΙ) και γιαυτο ΕΠΙΜΕΝΩ, οτι,θα πρεπει να εκτελεσθει ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ αυτο το ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΟ πειραμα με ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ τη συσκευη, ως προς τη Γη.



Χρηστος Α. Τσολκας
Άβαταρ μέλους
Ελλην
Banned
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2012 5:14 pm
Real Name: Κωστας
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Μια ερώτηση προς τους φοιτητές και τους καθηγητές της ΣΕ

Δημοσίευση από Ελλην »

tsolkas έγραψε:Τσιμπησατε ολοι κοροιδα!!!!!
Ρε σεις δεν το πηρατε ακομη χαμπαρι, οτι σας δουλευω "ψιλο γαζι" ?
Το κακό είναι πως πιστεύεις αυτές τις παπάτζες και δεν τρολλάρεις.
tsolkas έγραψε: Ρε σεις, ειναι ποτε δυνατον να καταρραφθει ο Ανσταιν και μαλιστα απο ενα τοπογραφο, του ΑΠΘ και οχι του ΕΜΠ?
Όχι δεν είναι
tsolkas έγραψε:Συγγνωμη που εξαιρω τον Ελληνα, διοτι ειναι ο ΜΟΝΟΣ που απαντησε στο αρχικο ερωτημα που εθεσα!!!

Και για του "λογου το αληθες" κοιταξτε, να δειτε ποσο ευγενικα θα συμφωνησει και θα απαντησει αυτος ο πραγματικος "ΜΑΓΚΑΣ" και "Ελλην"!!!!! (Με συγχωρειτε, ΦΛΩΡΟΣ, ξεχασα, τι σημαινει!!!)
Νομίζω πως δεν το έπιασες το νόημα οπότε θα το επαναλάβω.Δώσε βάση διάνοια

ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΤΡΑΒΑ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΚΑΠΗ,ΒΡΕΣ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΟΣΤΕΚΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΓΙΑ ΝΑ ΧΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ-ΤΡΕΙΣ ΣΥΝΟΜΗΛΙΚΟΥΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΡΕΦΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΥΝΑΝΙΖΕΣΑΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ
Πατρίδα Τιμή Χρυσή Αυγή
tsolkas
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 27, 2007 1:06 pm
Real Name: Tsolkas

Re: Μια ερώτηση προς τους φοιτητές και τους καθηγητές της ΣΕ

Δημοσίευση από tsolkas »

Ελλην έγραψε:
tsolkas έγραψε:Τσιμπησατε ολοι κοροιδα!!!!!
Ρε σεις δεν το πηρατε ακομη χαμπαρι, οτι σας δουλευω "ψιλο γαζι" ?
Το κακό είναι πως πιστεύεις αυτές τις παπάτζες και δεν τρολλάρεις.
tsolkas έγραψε: Ρε σεις, ειναι ποτε δυνατον να καταρραφθει ο Ανσταιν και μαλιστα απο ενα τοπογραφο, του ΑΠΘ και οχι του ΕΜΠ?
Όχι δεν είναι
tsolkas έγραψε:Συγγνωμη που εξαιρω τον Ελληνα, διοτι ειναι ο ΜΟΝΟΣ που απαντησε στο αρχικο ερωτημα που εθεσα!!!

Και για του "λογου το αληθες" κοιταξτε, να δειτε ποσο ευγενικα θα συμφωνησει και θα απαντησει αυτος ο πραγματικος "ΜΑΓΚΑΣ" και "Ελλην"!!!!! (Με συγχωρειτε, ΦΛΩΡΟΣ, ξεχασα, τι σημαινει!!!)
Νομίζω πως δεν το έπιασες το νόημα οπότε θα το επαναλάβω.Δώσε βάση διάνοια

ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΤΡΑΒΑ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΚΑΠΗ,ΒΡΕΣ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΟΣΤΕΚΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΓΙΑ ΝΑ ΧΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ-ΤΡΕΙΣ ΣΥΝΟΜΗΛΙΚΟΥΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΡΕΦΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΥΝΑΝΙΖΕΣΑΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ
Χα χα χα χα χα ΦΛΩΡΕ μου , οσο επιμενεις θα σε ξεσχιζω στο "στολισμα" καθοτι εισαι ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΖΟΧΑ!!!!!!!


Χρησταρας
Άβαταρ μέλους
Ελλην
Banned
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2012 5:14 pm
Real Name: Κωστας
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Μια ερώτηση προς τους φοιτητές και τους καθηγητές της ΣΕ

Δημοσίευση από Ελλην »

tsolkas έγραψε:
Ελλην έγραψε:
tsolkas έγραψε:Τσιμπησατε ολοι κοροιδα!!!!!
Ρε σεις δεν το πηρατε ακομη χαμπαρι, οτι σας δουλευω "ψιλο γαζι" ?
Το κακό είναι πως πιστεύεις αυτές τις παπάτζες και δεν τρολλάρεις.
tsolkas έγραψε: Ρε σεις, ειναι ποτε δυνατον να καταρραφθει ο Ανσταιν και μαλιστα απο ενα τοπογραφο, του ΑΠΘ και οχι του ΕΜΠ?
Όχι δεν είναι
tsolkas έγραψε:Συγγνωμη που εξαιρω τον Ελληνα, διοτι ειναι ο ΜΟΝΟΣ που απαντησε στο αρχικο ερωτημα που εθεσα!!!

Και για του "λογου το αληθες" κοιταξτε, να δειτε ποσο ευγενικα θα συμφωνησει και θα απαντησει αυτος ο πραγματικος "ΜΑΓΚΑΣ" και "Ελλην"!!!!! (Με συγχωρειτε, ΦΛΩΡΟΣ, ξεχασα, τι σημαινει!!!)
Νομίζω πως δεν το έπιασες το νόημα οπότε θα το επαναλάβω.Δώσε βάση διάνοια

ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΤΡΑΒΑ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΚΑΠΗ,ΒΡΕΣ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΟΣΤΕΚΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΓΙΑ ΝΑ ΧΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ-ΤΡΕΙΣ ΣΥΝΟΜΗΛΙΚΟΥΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΡΕΦΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΥΝΑΝΙΖΕΣΑΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ
Χα χα χα χα χα ΦΛΩΡΕ μου , οσο επιμενεις θα σε ξεσχιζω στο "στολισμα" καθοτι εισαι ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΖΟΧΑ!!!!!!!


Χρηστρας
ΤΣΟΛΚΑ ΤΟ ΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΙΝΣΤΑΙΝ.ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕ ΟΤΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΡΕΤΙΝΟ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΤΟΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΣ ΘΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΓΑΝΤΙ.ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ
Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο.

σορρυ η σκεψη προυποθετει εγκεφαλο που ξεχασα πως δεν διαθετεις
Πατρίδα Τιμή Χρυσή Αυγή
palasso
Δημοσιεύσεις: 431
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 04, 2010 3:55 pm
Real Name: Vassilis
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Μια ερώτηση προς τους φοιτητές και τους καθηγητές της ΣΕ

Δημοσίευση από palasso »

Τσόλκα άσε τους χαρακτηρισμούς στα άλλα μέλη και απάντησε και μια φορά επί του θέματος.....

Γιατί πιστεύεις ότι έχει σημασία αν η πειραματική σου διάταξη κινείται σε σχέση με την Γη;
Κατανοείς την φιλοσοφία του πειράματος Michelson -- Morley;
Ξέρεις τι είναι ο αιθέρας;
Καταλαβαίνεις με ποια λογική θα εντόπιζε το πείραμα Michelson -- Morley τον αιθέρα;
tsolkas
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 27, 2007 1:06 pm
Real Name: Tsolkas

Re: Μια ερώτηση προς τους φοιτητές και τους καθηγητές της ΣΕ

Δημοσίευση από tsolkas »

ΜΗΝ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΣΟΥ ΛΕΩ.... ΘΑ ΣΕ ΞΕΣΚΙΣΩ ΣΤΟ "ΣΤΟΛΙΣΜΑ "!!!!!!
Αυτα που αναφερεις παραπανω ο Αινσταιν τα ειπε για τον ΕΑΥΤΟ του ρε ΦΛΩΡΕ!!!! και οχι για ΕΣΕΝΑ !!!! :e_biggrin:


Χρησταρας
Άβαταρ μέλους
Ελλην
Banned
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2012 5:14 pm
Real Name: Κωστας
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Μια ερώτηση προς τους φοιτητές και τους καθηγητές της ΣΕ

Δημοσίευση από Ελλην »

tsolkas έγραψε:ΜΗΝ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΣΟΥ ΛΕΩ.... ΘΑ ΣΕ ΞΕΣΚΙΣΩ ΣΤΟ "ΣΤΟΛΙΣΜΑ "!!!!!!
Αυτα που αναφερεις παραπανω ο Αινσταιν τα ειπε για τον ΕΑΥΤΟ του ρε ΦΛΩΡΕ!!!! και οχι για ΕΣΕΝΑ !!!! :e_biggrin:


Χρησταρας
2 λέξεις γέροντα.Δώσε βάση

ΤΡΑΒΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΑ
Πατρίδα Τιμή Χρυσή Αυγή
Yoda
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 11, 2011 3:14 pm
Real Name: Γιόντα
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Μια ερώτηση προς τους φοιτητές και τους καθηγητές της ΣΕ

Δημοσίευση από Yoda »

Τσόλκα...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lzvy3A-czE0[/youtube]
Άβαταρ μέλους
Ελλην
Banned
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2012 5:14 pm
Real Name: Κωστας
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Μια ερώτηση προς τους φοιτητές και τους καθηγητές της ΣΕ

Δημοσίευση από Ελλην »

Την ουρά στα σκέλια ο επιστήμονας.Είναι που κατέρριψες τον Αινστάιν άρχοντα Τσόλκα.
Πατρίδα Τιμή Χρυσή Αυγή
Άβαταρ μέλους
Katsarola
Δημοσιεύσεις: 653
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 06, 2006 8:23 am
Real Name: Διαγαλαξιακός Υπερδικτάτωρ
Gender: Male
Facebook ID: HNNgnGNGGGNGGGG
Τοποθεσία: Under a Bridge

Re: Μια ερώτηση προς τους φοιτητές και τους καθηγητές της ΣΕ

Δημοσίευση από Katsarola »

Tsolkas for admin
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αστεία”