Ξεφτιλίκι

Πες κι εσύ μια χαζομάρα! ΜΠΟΡΕΙΣ!

Συντονιστής: snodrion

Manthos
Δημοσιεύσεις: 236
Εγγραφή: Τετ Οκτ 19, 2011 7:08 pm
Real Name: Manthos
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Τραγούδια του αγώνα και της αντίστασης

Δημοσίευση από Manthos »

NickNafplio έγραψε:
Off Topic
Ας τα πάρουμε ένα ένα.
Manthos έγραψε: Επειδή είσαι ηλίθιος
Σε αντίθεση με τον παπαγάλο που ανέβασε ένα βίντεο το οποίο θα το δω μετά, εσύ δε μπορείς να δώσεις μια σοβαρή απάντηση (όπως φαίνεται και παρακάτω) και καταφεύγεις σε ύβρεις. Το μόνο που μπορώ να σου πω, είναι ότι είσαι πολύ λίγος για να με κρίνεις.
Manthos έγραψε:
NickNafplio έγραψε: 30 - 31 Οκτωβρίου: Μάχη με μεραρχία Εντελβάις στο Βουργαρέλι. Κατά τη διάρκεια της μάχης ενεπλάκησαν και αντάρτες του ΕΛΑΣ εναντίον του ΕΔΕΣ. (Από το παραπάνω link της Wikipedia)
Off Topic
Όταν κάποιος(σύμφωνα με το δικό σου σύνδεσμο) υπογράφει συνθήκη στην οποία δηλώνει πως θα συμμετάσχει σε διώξεις εναντίον σου και εσύ μετά του επιτίθεσαι, καλά κάνεις. Όταν μάλιστα η άλλη πλευρα με την οποία υπέγραψε τη συνθήκη, είναι ο εχθρός τον οποίο διατείνεται ότι πολεμάει, ε τι άλλο να πω;

Off Topic
Η ασόβαρη απάντηση που λέγαμε πιο πάνω. Θα μπορούσες απλά να πεις ότι δεν θεωρείς το wikipedia αξιόπιστη πηγή, θα σου έλεγα κι εγώ (σεβόμενος την άποψή σου πάντα) ότι θεωρώ πιο αξιόπιστα αυτά που λέει ο αστικός κόσμος από αυτά που λένε οι κομμουνιστές και οι διάφοροι πατριδομηδενιστές, και θα έληγε εκεί το θέμα. Εσύ όμως έδωσες μια εντελώς άκυρη απάντηση, και εξηγώ γιατί: ενώ κατά την παραπάνω πηγή έχει γίνει στα χαρτιά ή συμφωνία που λες, αυτή δεν τηρείται και αυτός που την υπέγραψε επιτίθεται στην άλλη πλευρά. Όταν λοιπόν εσύ κατά τη διάρκεια της μάχης αυτής μπαίνεις στη μέση χτυπώντας τον έναν από τους δύο, δύο πράγματα μπορούν να συμβαίνουν: Είτε παίρνεις το μέρος του άλλου, είτε θεωρείς τον άλλο λιγότερο επικίνδυνο εχθρό. Η πρώτη εκδοχή αποκλείεται, αλλά η δεύτερη εξηγείται από το ότι οι αστικές δυνάμεις της Ελλάδας ήταν αυτές που θα διεκδικούσαν την εξουσία στο κοντινό μέλλον.

Είμαι της άποψης ότι πάντα η αλήθεια είναι κάπου στη μέση, μεταξύ αυτών που λένε οι διάφοροι ακραίοι. Αυτό σημαίνει ότι κατά τη διάρκεια της κατοχής και μετά έγιναν εχθροπραξίες μεταξύ όλων των πλευρών, λόγο του ότι όλοι ήθελαν την εξουσία όταν θα έφευγαν οι ναζί. Αυτό οδήγησε και στον εμφύλιο. Στην περιοχή που μεγάλωσα, η συντριπτική πλειοψηφία είναι σφόδρα αντικομμουνιστές, διότι μετά την κατοχή υπήρξαν πολλές σφαγές Ελλήνων από κομμουνιστές. Και ναι, κάτι πατριδομηδενιστές τύπου Ανταρσύας, τους θεωρώ εξ' ίσου ακραίους με τους νεοναζί της Χ.Α.
********, σου'χω ποιηματάκι.

Αλλάξαμε topic
μη βάζεις "off-topic"
Άβαταρ μέλους
NickNafplio
Δημοσιεύσεις: 705
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 01, 2008 5:50 pm
Real Name: Νικος (mod(p^n)) ...
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Oxford, United Kingdom

Re: Τραγούδια του αγώνα και της αντίστασης

Δημοσίευση από NickNafplio »

Manthos έγραψε:
Ηλίθιε, σου'χω ποιηματάκι.

Αλλάξαμε topic
μη βάζεις "off-topic"
Προσπάθησε κι άλλο, ίσως καταφέρεις να με ρίξεις στο επίπεδό σου κάποια στιγμή.
Ο νεοφιλελές της διπλανής πόρτας
Άβαταρ μέλους
Ελλην
Banned
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2012 5:14 pm
Real Name: Κωστας
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Ξεφτιλίκι

Δημοσίευση από Ελλην »

Ο χρήστης manthos είναι από τις πιο μεγάλες κω*******δατες αδ*****ες που έχω δει ποτέ.
Πατρίδα Τιμή Χρυσή Αυγή
Άβαταρ μέλους
Tsakalos
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 06, 2006 1:43 am
Real Name: Κώστας
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Άλφα του Κενταύρου
Επικοινωνία:

Re: Ξεφτιλίκι

Δημοσίευση από Tsakalos »

Ελλην έγραψε:Ο χρήστης manthos είναι από τις πιο μεγάλες κω*******δατες αδ*****ες που έχω δει ποτέ.
Μεγαλε με συγχωρεις αλλα εδω θα διαφωνησομεν! Ο χρηστης [you] ειναι πό τις πιο μεγάλες κω*******δατες αδ*****ες που έχω δει ποτέ!
Και αν ο χρηστης [you] διαφωνει, μπορουμε να δωσουμε και ραντεβου για ξυλο! Επειδη ο Tsakalos δεν το παιζει μαγκας πισω απο το πληκτρολογιο :mrgreen:
Τελευταία προτεραιότητα η σχολή μου!
και να θυμομόστε τον κύριο Dio...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Ελλην
Banned
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2012 5:14 pm
Real Name: Κωστας
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Ξεφτιλίκι

Δημοσίευση από Ελλην »

Επίσης ο χρήστης Έλλην έκανε το κέφι του και μετά από 100+ ποστ ήρθε η ώρα για αποκαλύψεις:
1)Είμαι τρολ και μάλιστα παθολογικό.(σόρρυ παιδιά αλλά τσιμπάγατε μονίμως)
2)Το μέιλ της οννεδ είναι και αυτό φέικ(είχα τρολλάρει πέρυσι μια δαπ από το εμπ)
3)Δεν είμαι ούτε χρυσαυγίτης(έλεος δλδ),ούτε δεξιός γενικά.
Αυτά να είστε καλά και χαιρετώ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Πατρίδα Τιμή Χρυσή Αυγή
Άβαταρ μέλους
mplamplampla
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: Δευ Οκτ 06, 2008 2:46 pm
Real Name: Kiriakos Tsimplidis
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Ξεφτιλίκι

Δημοσίευση από mplamplampla »

Tsakalos έγραψε:
Ελλην έγραψε:Ο χρήστης manthos είναι από τις πιο μεγάλες κω*******δατες αδ*****ες που έχω δει ποτέ.
Μεγαλε με συγχωρεις αλλα εδω θα διαφωνησομεν! Ο χρηστης <em>mplamplampla</em> ειναι πό τις πιο μεγάλες κω*******δατες αδ*****ες που έχω δει ποτέ!
Και αν ο χρηστης <em>mplamplampla</em> διαφωνει, μπορουμε να δωσουμε και ραντεβου για ξυλο! Επειδη ο Tsakalos δεν το παιζει μαγκας πισω απο το πληκτρολογιο :mrgreen:
Pou kai pote
Μαγείρευε μαγείρευε μπας και βγει το αποτέλεσμα...

Και το μπικίνι ΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Μη ξεχάσετε να δώσετε συγχαρητήρια!
http://www.fthis.gr/article/272800/o-gi ... aristeyei-
Άβαταρ μέλους
msl
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 2741
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 17, 2007 2:35 pm
Real Name: Μαρία-Σοφία
Gender: Female
Facebook ID: 735434828
Τοποθεσία: Στα όνειρά μου
Επικοινωνία:

Re: Ξεφτιλίκι

Δημοσίευση από msl »

Sorry παίδες, σας δηλώνω πως το Site δε θα καλύψει έξοδα νοσηλείας στο Δαφνί.



edit: Μετά από τόσα χρόνια, το αστείο δεν έχει παλιώσει ..
mplamplampla, δες το επίμεχο post, ενώ δεν είσαι συνδεδεμένος (ως ανώνυμος χρήστης) και αν πάλι κάτι σου ξεφύγει, στείλε μου Pm.
I'm not a bitch, I just have a low tolerance for bullshit ..

:: Αθλητικός Όμιλος Πήγασος Κυψέλης
::
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αστεία”