Προς κάποιον απόφοιτο/φοιτητή από Ουκρανία

Όχι δεν λέμε τον καιρό εδώ. Απλά αναλύουμε τους βαθυστόχαστους προβληματισμούς γύρω από διάφορα θέματα της καθημερινότητας. Με λίγα λόγια: ό,τι να 'ναι!

Συντονιστής: AlexandraDC

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MakisH
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: Παρ Σεπ 10, 2010 3:42 pm
Real Name: MakisH
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Στους Χημικούς μηχ.
Επικοινωνία:

Προς κάποιον απόφοιτο/φοιτητή από Ουκρανία

Δημοσίευση από MakisH »

Ευτυχώς η παρακάτω ιστορία δεν είναι πολεμική (νομίζω). Κάπως έτυχε και μια κοπέλα που ψάχνει έναν φοιτητή/απόφοιτο ΕΜΠ που είχαν γνωριστεί στην Ουκρανία επικοινώνησε μαζί μου ψάχνοντάς τον. Δεν γνωρίζει δυστυχώς σε ποια ακριβώς σχολή είναι, οπότε διαδώστε το να βοηθήσουμε τους ανθρώπους! Παραθέτω το κείμενο που μου έστειλε να δημοσιεύσω:
We met 24.08.2007 in the Bus on the way from Lvov (Ukraine) to Warsaw (Polen) We were sitting together and he was treating me with cookies. He: was 21- 23 years old, studying engineering, average height, brown-haired, had a new black lap- top with him. On the same evening he was going by plane at about 24:00 from Warsaw to Athens. His relatives: uncle and a 8-9 years old boy saw him off. He and his family had moved from Lvov to Athens about 10 years ago. He was inviting me and my mum to Athens and was suggesting to write down his data several times but unfortunately, I did not. What he knows about me: Irina, from Estonia (Tallinn) was studying in Germany at that time. We were going with my mum back to Estonia after visiting our relatives in Ukraine. Me: high growth, fair hair, speaking Russian.

My e-mail: irunchik4 (at) mail.ru
Ζητούνται βιβλία στο Αναγνωστήριο Χημικών Μηχανικών! Στείλτε μου αν θέλετε να δώσετε.
Άβαταρ μέλους
LocknLoad
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 2250
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 07, 2007 5:34 pm

Re: Προς κάποιον απόφοιτο/φοιτητή από Ουκρανία

Δημοσίευση από LocknLoad »

spamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspam

"hight growth"? "fair hair" περιγραφη σε φαση "απλως φαντασου την γυναικα των ονειρων σου"

Και ΑΝ ειναι αληθεια, να μην το'παιζε δυσκολη.....
Ναι, [you] σε παρακολουθώ!

Εικόνα


@[you]
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
MakisH
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: Παρ Σεπ 10, 2010 3:42 pm
Real Name: MakisH
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Στους Χημικούς μηχ.
Επικοινωνία:

Re: Προς κάποιον απόφοιτο/φοιτητή από Ουκρανία

Δημοσίευση από MakisH »

Ρε συ Lock, δεν είναι chain letter. Αυτή άρχισε να με ρωτάει αν ξέρω κάποιον κτλ κι εγώ της είπα γράψε ένα κειμενάκι να το δημοσιεύσω.
Ζητούνται βιβλία στο Αναγνωστήριο Χημικών Μηχανικών! Στείλτε μου αν θέλετε να δώσετε.
Άβαταρ μέλους
Katsarola
Δημοσιεύσεις: 653
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 06, 2006 8:23 am
Real Name: Διαγαλαξιακός Υπερδικτάτωρ
Gender: Male
Facebook ID: HNNgnGNGGGNGGGG
Τοποθεσία: Under a Bridge

Re: Προς κάποιον απόφοιτο/φοιτητή από Ουκρανία

Δημοσίευση από Katsarola »

1) high growth = μεγαλα βυζα;
2) το ονοματακι του δεν το ξερει ή θεωρουσε πιο σημαντικη πληροφορια το οτι την κερναγε κουλουρακια;
Αχ καλέ, μπριζολάκια.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”