Μιγαδική Ανάλυση

Μήπως να ξανακάνω Μηχανογραφικό;

Συντονιστές: markelos, Ryu, φιάλη klein, meleneemil, Nasia!

Άβαταρ μέλους
lunatic
Δημοσιεύσεις: 1095
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 9:45 pm
Real Name: Zoro
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Μιγαδική ανάλυση

Δημοσίευση από lunatic »

Elnor έγραψε:Ρε παιδιά δεν θα ήταν καλύτερο να γίνει η εξέταση μέχρι 9 του μηνός; Μετά δεν βολεύει κανέναν απ' ότι έχω ακούσει. Αν συμφωνείτε να πάμε να το ζητήσουμε.
Μαλλον δεν βολευει κυριως εσενα κ γι αυτο το εχεις κάνει τόσο μεγάλο θέμα και για την Φυσική συμπυκνωμένης ύλης.
Τα είπαμε και εκεί. Κάποιους δεν τους βόλευε πριν και τους βολεύει τώρα και αντίστροφα. Κάποιοι είναι τυχεροί και κάποιοι άτυχοι.
When do you think people die?
When they are shot through the heart by the bullet of a pistol? No
When they are ravaged by an incurable disease? No
When they drink a soup made from a poisonous mushroom? No
It's when... they are forgotten...
Άβαταρ μέλους
Elnor
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Τετ Απρ 15, 2009 3:24 pm
Real Name: GP
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Zanarkand

Re: Μιγαδική ανάλυση

Δημοσίευση από Elnor »

Εγώ όμως δεν έγραψα τίποτα μέχρι να το συζητήσω και με άλλους. Και γράφω εκ μέρος τους. Εσύ γράφεις μόνο για τον εαυτό σου, επειδή μόνο εσύ και ο apolski θέλετε να μείνει όπως είναι. Αν θέλεις να μείνει εκεί τότε να βρεις κι άλλους που το θέλουν (που δεν το βλέπω). Και αυτά που λες περί τύχης και ατυχίας είναι απλά μοιρολατρικά, και αφού είναι πολλοί που θέλουν αλλαγή δεν θα κατσουμε με σταυρωμένα τα χέρια. Δεν θα κάνουν δυο άτομα ότι θέλουν.
''Fear me mortals, for I am the Anointed, the Favoured son of Chaos,the Scourge of the World. The armies of the Gods rally behind me, and it is by my will and by my sword that your weakling nations shall fall.''
Archaon, Lord of the End Times
Άβαταρ μέλους
lunatic
Δημοσιεύσεις: 1095
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 9:45 pm
Real Name: Zoro
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Μιγαδική ανάλυση

Δημοσίευση από lunatic »

Ρε φιλε πολυ κρατηθηκα.... Μας δουλευεις? Κ γω εχω αλλους 80 που λενε ο,τι λεω κ τους εκπροσωπω. Αληθεια λεω. Δεν με πιστευεις?

Αποδεξου οτι εγινε κ δωσε το Σεπτεμβρη αν δε σ αρεσει. Κ στ ****** αν εχεις να δωσεις αλλα μαθηματα. Κ γω εχω κ ο καθενας εχει τα μαθηματα του. Αποδεξου οτι εγινε επιτελους. Εσυ κ τα 350 ατομα που (λες οτι) εκπροσωπείς.
When do you think people die?
When they are shot through the heart by the bullet of a pistol? No
When they are ravaged by an incurable disease? No
When they drink a soup made from a poisonous mushroom? No
It's when... they are forgotten...
Άβαταρ μέλους
Elnor
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Τετ Απρ 15, 2009 3:24 pm
Real Name: GP
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Zanarkand

Re: Μιγαδική ανάλυση

Δημοσίευση από Elnor »

Μπα δεν νομίζω. Αφού γίνεται να αλλάξει γιατί όχι; Μάλλον σου έκατσε κουτί και δεν θέλεις να το χάσεις. Αλλά ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι δεν παραθέτεις επιχειρήματα. ΚαΙ Ας μην σπαμάρουμε κι εδώ. Το είπαμε και στη συμπυκνωμένη.
''Fear me mortals, for I am the Anointed, the Favoured son of Chaos,the Scourge of the World. The armies of the Gods rally behind me, and it is by my will and by my sword that your weakling nations shall fall.''
Archaon, Lord of the End Times
papagalakos

Re: Μιγαδική ανάλυση

Δημοσίευση από papagalakos »

Δεν με νοιάζει πότε θα γίνει η εξέταση. Από εμένα είναι ελεύθερο. Και 10, γιατί όχι; Και πιο νωρίς ίσως αν γίνεται. Αλλά δεν πρέπει να ρωτήσουμε και κανέναν άλλο; Ένα poll ίσως π.χ.;...
Raskolnikov
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 21, 2008 3:26 pm
Real Name: Fiodor

Re: Μιγαδική ανάλυση

Δημοσίευση από Raskolnikov »

ρε lunatic χαλάρωσε να'ούμε..το παιδί πέταξε μια ιδέα,με την οποία κάποιοι συμφωνούν και κάποιοι όχι..Εσύ λοιπόν που δεν συμφωνείς πές το απλά, δε χρειάζονται ουτε τα.."αρκετά κρατήθηκα" και "στ***** που χεις άλλα μαθήματα" κι "εμένα με βολεύει" και "είμαι τυχερός" και νια νια νια νιαααα(αυτό δικό μου).Άσε να πούνε κι άλλα άτομα την άποψή τους και βλέπουμε, άλλωστε μόνο εγώ έχω πεί οτι συμφωνώ επομένως χαλάρωσε...

(+1 παπαγαλακος.μαζεύονται οι 350 σιγα σιγα.. :P )
Άβαταρ μέλους
lunatic
Δημοσιεύσεις: 1095
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 9:45 pm
Real Name: Zoro
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Μιγαδική ανάλυση

Δημοσίευση από lunatic »

Raskolnikov sorry. Ουσιαστικα ηταν συνεχεια απο το thread της συμπυκνωμένης ύλης.

Elnor αν θες επιχειρηματα ξαναδιαβασε το θρεντ της συμπυκωνμένης. Κ μην προσπαθεις να βγαλεις την ιδεα οτι εγω κ ο απολσκι θελουμε μονο να μεινει ετσι οπως ειναι τωρα για να πας εσυ τις διακοπουλες σου. Αλλα αμα ειναι να βαλεις κ τα κλαματα επειδη χαλανε οι διακοπούλες σου πάω πάσο....

Ελπιζω να ξερεις τον ορισμο του σπαμερ και να μην εισαι σαν κατι αλλους που κλειδωνουν θρεντ επειδη δεν τον ξερουν....
Αυτο παντως δεν ειναι σπαμινγκ...
When do you think people die?
When they are shot through the heart by the bullet of a pistol? No
When they are ravaged by an incurable disease? No
When they drink a soup made from a poisonous mushroom? No
It's when... they are forgotten...
Άβαταρ μέλους
Elnor
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Τετ Απρ 15, 2009 3:24 pm
Real Name: GP
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Zanarkand

Re: Μιγαδική ανάλυση

Δημοσίευση από Elnor »

Αυτή η συζήτηση δεν έχει πια νόημα. Απλώς κακολογούμε ο ένας τον άλλον. Δε χρειάζεται να συνεχίσω. Αν ειπωθεί κάτι ουσιαστικό σε αυτό το thread τα ξαναλέμε.
Τέλος, με αυτά που λες καταντάς αστείος, 5χρονο.
''Fear me mortals, for I am the Anointed, the Favoured son of Chaos,the Scourge of the World. The armies of the Gods rally behind me, and it is by my will and by my sword that your weakling nations shall fall.''
Archaon, Lord of the End Times
Άβαταρ μέλους
lunatic
Δημοσιεύσεις: 1095
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 9:45 pm
Real Name: Zoro
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Μιγαδική ανάλυση

Δημοσίευση από lunatic »

Τέλος, με αυτά που λες καταντάς αστείος, 5χρονο.
Η διαφορα ενός άντρα με ένα παιδί είναι τα παιχνίδια... :lol: :lol:
Δε πειραζει ρε φιλε. Καλή καρδιά
When do you think people die?
When they are shot through the heart by the bullet of a pistol? No
When they are ravaged by an incurable disease? No
When they drink a soup made from a poisonous mushroom? No
It's when... they are forgotten...
Άβαταρ μέλους
prochatz
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Τρί Φεβ 26, 2008 11:30 am
Real Name: Πρόδρομος
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Anywhere besides SEMFE

Re: Μιγαδική ανάλυση

Δημοσίευση από prochatz »

Λοιπόν, παιδιά, για να μην τρελαθούμε...

Το μάθημα ΔΕ γινεται να αλλάξει ημερομηνία εξέτασης. Είναι μια δύσκολη διαδικασία. Και παλαιότερα έχει επιχειηρηθεί και τις περισσότερες φορές έχει αποτύχει. Πρέπει να μαζευτούν πάρα πολλές υπογραφές από αυτούς που το έχουν δηλώσει, να γίνει το αίτημα δεκτό από τη γραμματεία και τον καθηγητή, να βγει καινούργια ανακοίνωση και να πάμε να το δώσουμε. Είναι γενικά μια αργή διαδικασία. Δεν ξέρω παράλληλα ποιός έχει τη θέληση και το κουράγιο εν μέσω εξεταστικής να μαζεύει υπογραφές και ποιός έχει το στομάχι για να ακούει τη γκρίνια των υπολοίπων αν αλλάξει και πάλι το μάθημα. Συν τοις άλλοις θα βρεθούν συμφοιτητές μας που θα ενημερωθούν τελευταία στιγμή από την καινούργια ανακοίνωση που θα κάνει η γραμματεία (ένας θεός ξέρεις πότε θα την κάνει). Οπότε θα υπάρξουν γκρίνιες. Όσον αφορά για το poll που λέει το μέλος papagalakos, θα ήταν καλή ιδέα αν ξέραμε ότι όλοι όσοι ενδιαφέρονται για το μάθημα είναι εγγεγραμμένοι και ενημερώνονται από το semfe.gr , πράγμα που μου φαίνεται απίθανο.

Προσωπικά, δε με νοιάζει πότε θα πάει το μάθημα, ούτως ή άλλως είναι ένα από τα τελευταία μου. Απλά μετά η γκρίνια θα πέσει πάνω σε αυτούς που θέλουν να το αλλάξουν.

Υ.Γ. Φανταστείτε κάποιο από τα παιδιά που ήθελε να φύγει γύρω στις 12 Ιουλίου και λόγω του μαθήματος άλλαξε τα εισιτήρια, για αργότερα. Αν ξαναλλάξει ημερομηνία το μάθημα τι θα κάνει;
Την ουρά τη φάγαμε. Το γαϊδούρι έμεινε...
Άβαταρ μέλους
lunatic
Δημοσιεύσεις: 1095
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 9:45 pm
Real Name: Zoro
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Μιγαδική ανάλυση

Δημοσίευση από lunatic »

prochatz έγραψε:Λοιπόν, παιδιά, για να μην τρελαθούμε...

Το μάθημα ΔΕ γινεται να αλλάξει ημερομηνία εξέτασης. Είναι μια δύσκολη διαδικασία. Και παλαιότερα έχει επιχειηρηθεί και τις περισσότερες φορές έχει αποτύχει. Πρέπει να μαζευτούν πάρα πολλές υπογραφές από αυτούς που το έχουν δηλώσει, να γίνει το αίτημα δεκτό από τη γραμματεία και τον καθηγητή, να βγει καινούργια ανακοίνωση και να πάμε να το δώσουμε. Είναι γενικά μια αργή διαδικασία. Δεν ξέρω παράλληλα ποιός έχει τη θέληση και το κουράγιο εν μέσω εξεταστικής να μαζεύει υπογραφές και ποιός έχει το στομάχι για να ακούει τη γκρίνια των υπολοίπων αν αλλάξει και πάλι το μάθημα. Συν τοις άλλοις θα βρεθούν συμφοιτητές μας που θα ενημερωθούν τελευταία στιγμή από την καινούργια ανακοίνωση που θα κάνει η γραμματεία (ένας θεός ξέρεις πότε θα την κάνει). Οπότε θα υπάρξουν γκρίνιες. Όσον αφορά για το poll που λέει το μέλος papagalakos, θα ήταν καλή ιδέα αν ξέραμε ότι όλοι όσοι ενδιαφέρονται για το μάθημα είναι εγγεγραμμένοι και ενημερώνονται από το semfe.gr , πράγμα που μου φαίνεται απίθανο.

Προσωπικά, δε με νοιάζει πότε θα πάει το μάθημα, ούτως ή άλλως είναι ένα από τα τελευταία μου. Απλά μετά η γκρίνια θα πέσει πάνω σε αυτούς που θέλουν να το αλλάξουν.

Υ.Γ. Φανταστείτε κάποιο από τα παιδιά που ήθελε να φύγει γύρω στις 12 Ιουλίου και λόγω του μαθήματος άλλαξε τα εισιτήρια, για αργότερα. Αν ξαναλλάξει ημερομηνία το μάθημα τι θα κάνει;
Logic is back!!!!!!!! :prayer2:
When do you think people die?
When they are shot through the heart by the bullet of a pistol? No
When they are ravaged by an incurable disease? No
When they drink a soup made from a poisonous mushroom? No
It's when... they are forgotten...
Άβαταρ μέλους
Hengeo
Δημοσιεύσεις: 1478
Εγγραφή: Τρί Φεβ 20, 2007 1:57 pm
Real Name: Γιώργος
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Η πιο γλυκιά πατρίδα είναι η καρδιά..

Re: Μιγαδική ανάλυση

Δημοσίευση από Hengeo »

Off Topic
Αυτό που γίνεται εδώ και στα άλλα θέματα για τις αλλαγές των μαθημάτων, μου θυμίζει μία ιστορία του χότζα που μου αρέσει πολύ, και ο νοών νοείτω:

Είναι πρόεδρος σε μία δίκη ο Χότζας. Ακούει την υπεράσπιση, εντυπωσιάζεται από την ευφράδεια και τα επιχειρήματα, και λέει <<δίκιο έχεις!>>. Ακούει και τον κατήγορο, και πάλι εντυπωσιάζεται, και λέει <<δίκιο έχεις!>>. Εκνευρισμένος ο εισαγγελέας του λέει <<μα κύριε πρόεδρε, δεν γίνεται να έχουν και οι δύο δίκιο!>> και ο Χότζας λέει <<και εσύ δίκιο έχεις!>>.
Άνθρωπε γνώρισε τον εαυτό σου και θα γνωρίσεις το σύμπαν και τους θεούς - Δελφικό ρητό
Άβαταρ μέλους
antony07
Forum Moderator
Forum Moderator
Δημοσιεύσεις: 1673
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 15, 2006 4:37 pm
Real Name: Αντώνης
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Uncertain (by principle)
Επικοινωνία:

Re: Μιγαδική ανάλυση

Δημοσίευση από antony07 »

Άδικα πλακώνεστε!
Είχα ρωτήσει παλαιότερα για 2 μαθήματα που συνέπιπταν, και η γραμματέας μου απάντησε με τσαχπινιά ότι χρειάζονται υπογραφές του 50% των εγγεγραμμένων φοιτητών + πρόταση για νέα τοποθέτηση του μαθήματος, με την οποία να συμφωνεί και ο καθηγητής !!! Η μιγαδική είναι μάθημα κορμού, άρα την χρωστάνε 600+ άτομα, άρα πρέπει να μαζέψετε 300+ υπογραφές εν μέσω εξεταστικής! Και μετά θα σας γράψουν στο guiness!!!
"Ωραία παιδιά κατάχαμα κυλάει
το πιο ωραίο ρόδο απ' το στεφάνι σας
αδράξτε κάθε τι που προσπερνάει
μα αν σε βιτρίνα εμπρός βρεθεί η χάρη σας
ή σε γκισέ, φυλάξτε το τομάρι σας
θυμάστε, Colin de Cayeux τον λέγανε
το άσυλο εμπιστεύτηκε ναι σαν κι εσάς,
σημάδεψε ο μπάτσος και τον ξέκανε
"
pan_2010
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Απρ 14, 2010 9:22 pm
Real Name: panagiotis
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Μιγαδική ανάλυση

Δημοσίευση από pan_2010 »

paidia exo ena vivlio pou legetai "migadikes sinartiseis"
twn pantelidi kravvariti kai nasopoyloy...
kserei kapoios na mou pei tin ili apo to sigkekrimeno vivlio?
episis einai kalo gia diavasma?
ena kokkino tou kravvariti pou eida oti anafereste pio palia sto forum den to exo...
Άβαταρ μέλους
Chris
Forum Moderator
Forum Moderator
Δημοσιεύσεις: 1064
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 2:02 pm
Real Name: Χρήστος
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Μιγαδική ανάλυση

Δημοσίευση από Chris »

Ρε παιδιά, τι ώρα δίνουμε Μιγαδική; (μιλάω για την εξέταση της 12 Ιουλίου πάντα)
Απάντηση

Επιστροφή στο “Δεύτερο Έτος”