Forum Διδασκαλία Εξετάσεις Αποτελέσματα

Υποχρεωτικό Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή

Αναλυτική Γεωμετρία και Γραμμική Άλγεβρα [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Φελλούρης Ανάργυρος
2 Λαμπροπούλου Σοφία
Διδακτικές ώρες: 5
10:45-12:30
Αμφ. 2 [Α-Ω]

  08:45-10:30
Αμφ. 2 [Α-Ω]

09:45-10:30
Αμφ. 3 [Α-Ω]

 


Υποχρεωτικό Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή

Στατιστική Φυσική [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Βαρελογιάννης Γεώργιος
Διδακτικές ώρες: 4
    12:45-14:30
Αμφ. 3 [Α-Ω]

15:00-17:00
Αμφ. Φυσικής [Α-Ω]

 


Υποχρεωτικό Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
Στοιχειώδη Σωματίδια I
Α-Ω
Διδάσκοντες:
1 Τσιπολίτης Γεώργιος
Διδακτικές ώρες: 4

Α-Ω Ενισχυτική
Διδάσκοντες:
1 Τσιπολίτης Γεώργιος
Διδακτικές ώρες: 4
08:45-10:30
Αίθ. 103 [Α-Ω]

15:00-17:00
Αμφ. Φυσικής [Α-Ω]

    16:00-18:00
Αμφ. Φυσικής [Α-Ω Ενισχυτική]

Κατ' επιλογήν υποχρεωτικό Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή

Διηλεκτρικές, Οπτικές, Μαγνητικές Ιδιότητες Υλικών [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Γιαννόπαπας Βασίλειος
Διδακτικές ώρες: 4
Ροές:
1 Π.Τ.Υ.
  10:45-12:30
Αμφ. Φυσικής [Α-Ω]

    12:45-14:30
Αίθ. 001 [Α-Ω]



Υποχρεωτικό Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή

Ηλεκτρομαγνητικά Πεδία [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Ήργες Νίκος
Διδακτικές ώρες: 4
  12:45-14:30
Αίθ. 108 [Α-Ω]

    15:00-17:00
Αίθ. 108 [Α-Ω]

Κατ' επιλογήν υποχρεωτικό Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή

Αναγνώριση Προτύπων και Νευρωνικά Δίκτυα [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Κουσουρής Κωνσταντίνος
Διδακτικές ώρες: 4
15:00-17:00
Αίθ. 101 [Α-Ω]

08:45-10:30
Αίθ. 105 [Α-Ω]

     

Εισαγωγή στις Τεχνολογίες του Διαδικτύου [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Βενιέρης Ιάκωβος
Διδακτικές ώρες: 3
11:45-14:30
Αίθ. 003 Ν. Κτ. Ηλ/γων [Α-Ω]

       

Πυρηνική Τεχνολογία [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Ρούνη Παναγιώτα
2 Πετρόπουλος Νικόλαος
Διδακτικές ώρες: 4
Συγγενείς Ροές:
1 Π.Φ. + Σ.Σ
  10:45-12:30
Αίθ. 105 [Α-Ω]

  12:45-14:30
Αίθ. 108 [Α-Ω]

 

Σχεδίαση και Ανάλυση Συστημάτων Ελέγχου [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Τσινιάς Ιωάννης
2 Καραφύλλης Ιάσωνας
Διδακτικές ώρες: 4
  12:45-14:30
Αίθ. 106 [Α-Ω]

12:45-14:30
Αίθ. 106 [Α-Ω]

   

Τεχνικές Πειραματικής Φυσικής [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Κυρίτσης Απόστολος
Διδακτικές ώρες: 4
      17:00-19:00
Αίθ. 105 [Α-Ω]

10:45-12:30
Αίθ. 105 [Α-Ω]



Υποχρεωτικό Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
Συναρτησιακή Ανάλυση I
Α-Ω
Διδάσκοντες:
1 Αργυρός Σπυρίδων
Διδακτικές ώρες: 4

Ασκήσεις Α-Ω
Διδάσκοντες:
1 Αργυρός Σπυρίδων
Διδακτικές ώρες: 4
  10:45-12:30
Αμφ. 4 [Α-Ω]

10:45-12:30
Α301 [Ασκήσεις Α-Ω]

10:45-12:30
Αμφ. 3 [Α-Ω]