Forum Διδασκαλία Εξετάσεις Αποτελέσματα

Υποχρεωτικό Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή

Αναλυτική Γεωμετρία και Γραμμική Άλγεβρα [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Λαμπροπούλου Σοφία
2 Φελλούρης Ανάργυρος
Διδακτικές ώρες: 5
11:45-12:30
Αμφ. 2 [Α-Ω]

  08:45-10:30
Αμφ. 2 [Α-Ω]

08:45-10:30
Αμφ. 3 [Α-Ω]

 

Εισαγωγή στον Προγραμματισμό [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Στεφανέας Πέτρος
2 Συμβώνης Αντώνιος
Διδακτικές ώρες: 4
15:00-17:00
Εργαστήρια [Α-Ω]

15:00-17:00
Εργαστήρια [Α-Ω]

13:00-15:00
Εργαστήρια [Α-Ω]

15:00-17:00
Εργαστήρια [Α-Ω]

  12:45-14:30
Αίθ. 103 κτ. ΣΕΜΦΕ [Α-Ω]

Μαθηματική Ανάλυση I
Α-Ω
Διδάσκοντες:
1 Παπαγεωργίου Νικόλαος
2 Κανελλόπουλος Βασίλης
Διδακτικές ώρες: 5

Ασκήσεις
Διδάσκοντες:
1 Παπαγεωργίου Νικόλαος
2 Κανελλόπουλος Βασίλης
Διδακτικές ώρες: 5
08:45-11:30
Αμφ. 2 [Α-Ω]

12:45-14:30
Αμφ. 2 [Α-Ω]

  12:45-14:30
Αμφ. 3 [Ασκήσεις]

 
Μηχανική I (Στατική)
Α-Ω
Διδάσκοντες:
1 Κουρκουλής Σταύρος
Διδακτικές ώρες: 3

Ενισχυτική
Διδάσκοντες:
1 Κουρκουλής Σταύρος
Διδακτικές ώρες: 3
  11:45-12:30
Αμφ. 2 [Α-Ω]

    10:45-12:30
Αμφ. 3 [Α-Ω]

15:00-17:00
Αμφ. 2 [Ενισχυτική]

Φυσική I (Μηχανική) και Εργαστήριο
Εργαστήρια
Διδάσκοντες:
1 Κουσουρής Κωνσταντίνος
2 Φαράκος Κωνσταντίνος
Διδακτικές ώρες: 6

Τμήμα Β
Διδάσκοντες:
1 Κουσουρής Κωνσταντίνος
2 Φαράκος Κωνσταντίνος
Διδακτικές ώρες: 6
12:45-14:30
[Εργαστήρια]

  10:45-12:30
Αίθ. 103 [Τμήμα Β]

10:45-12:30
Αίθ. 103 [Τμήμα Β]

09:45-10:30
Αίθ. 103 [Τμήμα Β]



Υποχρεωτικό Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή

Θερμοδυναμική [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Παπαντωνόπουλος Ελευθέριος
Διδακτικές ώρες: 3
        10:45-13:30
Αμφ. Φυσικής [Α-Ω]


Μαθηματική Ανάλυση III [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Παπαγεωργίου Νικόλαος
Διδακτικές ώρες: 4
  10:45-12:30
Αμφ. 3 [Α-Ω]

08:45-10:30
Αμφ. 3 [Α-Ω]

08:45-10:30
Αμφ. 2 [Α-Ω]

 

Μηχανική III (Αντοχή των Υλικών) [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Κουρκουλής Σταύρος
Διδακτικές ώρες: 3
  12:45-14:30
Αμφ. 3 [Α-Ω]

    08:45-09:45
Αμφ. 3 [Α-Ω]

09:45-10:30
Αμφ. 3 [Α-Ω]


Συνήθεις Διαφορικές Εξισώσεις [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Γκιντίδης Δρόσος
2 Κυριάκη Κυριακή
Διδακτικές ώρες: 4
08:45-10:30
Αμφ. 3 [Α-Ω]

  10:45-12:30
Αμφ. 3 [Α-Ω]

   
Φυσική III (Ταλαντώσεις και Κύματα) και Εργαστήριο
Α-Ω
Διδάσκοντες:
1 Αλεξόπουλος Θεόδωρος
Διδακτικές ώρες: 5

Εργαστήρια
Διδάσκοντες:
1 Αλεξόπουλος Θεόδωρος
Διδακτικές ώρες: 5
12:45-14:30
Αμφ. 2 [Α-Ω]

08:45-10:30
Αμφ. Φυσικής [Α-Ω]

  15:00-17:00
κτ. φυσικής [Εργαστήρια]

 
Προαιρετικό Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή

Αγγλική Γλώσσα [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Σταθοπούλου Μαρία
Διδακτικές ώρες: 2
13:45-15:30
Κέντρο Ξένων Γλωσσών [Α-Ω]