Forum Διδασκαλία Εξετάσεις Αποτελέσματα

Υποχρεωτικό Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή

Αναλυτική Γεωμετρία και Γραμμική Άλγεβρα [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Λαμπροπούλου Σοφία
Διδακτικές ώρες: 5
11:45-12:30
Αμφ. 2 [Α-Ω]

  08:45-10:30
Αμφ. 2 [Α-Ω]

08:45-10:30
Αμφ. 2 [Α-Ω]

 
Εισαγωγή στον Αντικειμενοστρεφή Προγραμματισμό
Α-Ω
Διδάσκοντες:
1 Στεφανέας Πέτρος
2 Συμβώνης Αντώνιος
Διδακτικές ώρες: 4

Εργαστήρια
Διδάσκοντες:
Διδακτικές ώρες: 4
15:00-17:00
[Εργαστήρια]

15:00-17:00
[Εργαστήρια]

13:00-15:00
[Α-Ω]

15:00-17:00
[Α-Ω]

12:45-14:30
Αμφ. 4 [Α-Ω]

12:45-14:30
Αμφ. 4 [Α-Ω]

Μαθηματική Ανάλυση I
Α-Ω
Διδάσκοντες:
1 Κανελλόπουλος Βασίλης
Διδακτικές ώρες: 5

ΑΣΚΗΣΕΙΣ
Διδάσκοντες:
Διδακτικές ώρες: 5
08:45-11:30
Αμφ. 2 [Α-Ω]

12:45-14:30
Αμφ. 2 [Α-Ω]

  15:00-17:00
Αμφ. 3 [ΑΣΚΗΣΕΙΣ]

 
Μηχανική I (Στατική)
Ενισχυτική Διδασ
Διδάσκοντες:
Διδακτικές ώρες: 3

Τμήμα Α
Διδάσκοντες:
1 Κουρκουλής Σταύρος
Διδακτικές ώρες: 3

Τμήμα Β
Διδάσκοντες:
Διδακτικές ώρες: 3
  11:45-12:30
Αμφ. 2 [Τμήμα Α]
Αιθ. 103 [Τμήμα Β]

    10:45-12:30
Αμφ. 3 [Τμήμα Α]
Αιθ. 101 [Τμήμα Β]

15:00-17:00
Αμφ. 2 [Ενισχυτική Διδασ]

Φυσική I (Μηχανική) και Εργαστήριο
Εργαστήρια
Διδάσκοντες:
Διδακτικές ώρες: 6

Τμήμα Α
Διδάσκοντες:
1 Φαράκος Κωνσταντίνος
Διδακτικές ώρες: 6

Τμήμα Β
Διδάσκοντες:
1 Κουσουρής Κωνσταντίνος
Διδακτικές ώρες: 6
12:45-14:30
Αμφ. 3 [Εργαστήρια]

  10:45-12:30
Αιθ. 101 [Τμήμα Α]
Αιθ. 103 [Τμήμα Β]

10:45-12:30
Αιθ. 101 [Τμήμα Α]
Αιθ. 103 [Τμήμα Β]

 
Προαιρετικό Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή

Αγγλική Γλώσσα [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Τόγια Γώνη
Διδακτικές ώρες: 2
    13:45-15:30
Κέντρο Ξένων Γλωσσών [Α-Ω]

   

Γαλλική Γλώσσα [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Εξάρχου Ζωή
Διδακτικές ώρες: 2
    15:00-17:00
κτ. Δ΄ αίθ. 004 κτ. Ναυπηγών [Α-Ω]

   


Υποχρεωτικό Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή

Αριθμητική Ανάλυση I και Εργαστήριο [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Γεωργούλης Εμμανουήλ
2 Πρωτοπαπάς Ε.
Διδακτικές ώρες: 6
10:45-12:15
αμφ. 3 [Α-Ω]

  12:45-15:15
αμφ. 2 [Α-Ω]

   

Θερμοδυναμική [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Κουτσούμπας Γεώργιος
Διδακτικές ώρες: 3
    09:45-10:30
αμφ. 3 [Α-Ω]

  10:45-12:30
αμφ. 4 [Α-Ω]


Μαθηματική Ανάλυση III [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Παπαγεωργίου Νικόλαος
Διδακτικές ώρες: 4
  10:45-12:30
αμφ. 3 [Α-Ω]

  08:45-10:30
αμφ. 2 [Α-Ω]

 

Συνήθεις Διαφορικές Εξισώσεις [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Δούκα Ευανθία
2 Γκιντίδης Δρόσος
Διδακτικές ώρες: 4
08:45-10:30
αμφ. 3 [Α-Ω]

  10:45-12:30
αμφ. 3 [Α-Ω]

   
Φυσική III (Ταλαντώσεις και Κύματα) και Εργαστήριο
Α-Ω
Διδάσκοντες:
1 Αλεξόπουλος Θεόδωρος
Διδακτικές ώρες: 5

Εργαστήρια
Διδάσκοντες:
1 Αλεξόπουλος Θεόδωρος
Διδακτικές ώρες: 5
12:45-14:30
αμφ. 2 [Α-Ω]

08:45-10:30
αμφ. Φυσικής [Α-Ω]

  15:00-17:00
κτ. Φυσικής [Εργαστήρια]

 
Κατ' επιλογήν υποχρεωτικό Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή

Εισαγωγή στη Φιλοσοφία [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Θεολόγου Κωνσταντίνος
Διδακτικές ώρες: 2
      12:45-14:30
αμφ. 3 [Α-Ω]

 

Ιστορία Οικονομικών Θεωριών [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Μηλιός Ιωάννης
Διδακτικές ώρες: 2
15:00-17:00
αιθ. 107 [Α-Ω]

       

Ιστορία της Επιστήμης και της Τεχνολογίας [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Μαυρογόνατου Γεωργία
2 Ρεντεζή Μαρία
Διδακτικές ώρες: 2
    15:15-17:00
κτ. Ζ Μηχ/γων αιθ. 204 [Α-Ω]

   
Προαιρετικό Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή

Αγγλική Γλώσσα [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Σταθοπούλου Μαρία
Διδακτικές ώρες: 2
13:45-15:30
Κέντρο Ξένων Γλωσσών [Α-Ω]

       

Γαλλική Γλώσσα [Α-Ω]
Διδάσκοντες:
1 Εξάρχου Ζωή
Διδακτικές ώρες: 2
15:00-17:00
κτ. Δ' Ναυ/γών αιθ. 004 [Α-Ω]